Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas pagan »

Twitter ei lase URL-e postitusse panna. Tuli "flaier" teha.
riigikaitse.jpg
riigikaitse.jpg (94.69 KiB) Vaadatud 4567 korda
Hetkeseis: 877 bit.ly/riigikaitse lingivajutust.

Referrer Clicks
Email Clients, IM, AIR Apps, and Direct 373
www.facebook.com 158
l.facebook.com 88
www.delfi.ee 81
m.facebook.com 50
www.militaar.net 28
militaar.net 28
www.postimees.ee 25
arileht.delfi.ee 10
m.delfi.ee 8
lhv.delfi.ee 7
lm.facebook.com 6
poliitika.postimees.ee 4
live.hot.ee 3
twitter.com 3
www.lap.ttu.ee 2
uudised.err.ee 1
m.arileht.delfi.ee 1
posti.mail.ee 1
--------------------------

Country Clicks

Estonia ( EE ) 809
Finland ( FI ) 23
Norway ( NO ) 7
Sweden ( SE ) 6
United States ( US ) 4
Belgium ( BE ) 3
Denmark ( DK ) 3
Germany ( DE ) 3
Russian Federation ( RU ) 3
Netherlands ( NL ) 2
Lithuania ( LT ) 2
Spain ( ES ) 2
France ( FR ) 1
Hong Kong ( HK ) 1
Austria ( AT ) 1
Switzerland ( CH ) 1
United Arab Emirates ( AE ) 1
Nicaragua ( NI ) 1
Canada ( CA ) 1
Australia ( AU ) 1
Israel ( IL ) 1
United Kingdom ( GB ) 1
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas pagan »

Hetkel 962 lingivajutust. Mul isiklikuks eesmärgiks oli 1000, aga ilmselt tuleb rahule jääda. :)
Ehk tiksub päevaga täis? :)
Minu meetoditega vist kaugemale ei jõua. Trend oli selline - Esimesel päeval 550 klikki, teisel 250, kolmandal 150, praegu 1-2 lingivajutust tunnis.
Kes vajutanud ei ole, nende hulk kogu aeg väheneb. Eks paljud lugesid siit militaar.net-ist juba "isu täis". :) Ja paljud on ka juba valinud.
Ja omavahel ilmselt jagatakse otselinki ka. Loota võib, et huvilised ütlevad üldisemalt seisukohad vanematele, sõpradele ja kontorikaaslastele suuliselt edasi.

Kui selle teema esimeses postis kirjutasin, et: "Ma usun, et me oleme võimelised mõjutama tuhandeid hääli."
Siis ma usun, et nüüd olemegi seda teinud.

Üks tähtis asi mis me veel tegime on minu meelest teavitamine/teadvustamine.
Teadvustamine, et:
-Naabrite juures käib sõda ja see mõjutab meid.
-Riigikaitse on oluline ja sellega tuleks tööd teha.
-Teadvustamine, et meiesugused on mõjufaktorina olemas. Arvestatagu.
-Erakonnad said kah teineteisest teadlikumaks ja ehk on olukord parema koostöö tarbeks kaardistatud.
-Militaar.net on lahe koht suhtlemiseks, kus trollimist eriti ei ole. Ja kus inimesed suudavad organiseeruda.


Mina arvan, et mina olen siinkohal oma töö teinud.(vabast ajast) Nii hästi/halvasti kui oskasin.
Eesmärkideks siis riigi ja 'meie poiste' kaitstuse kasv.

Kui on kriitikat siis palun selgesõnaliselt ja otse. Siiani on olnud ainult õlalepatsutused.

EDIT: Kõik õlalepatsutused tuleb panustajate vahel võrdselt ära jagada. Esile tõstaksin Mercuriuse, Martin Peetri ja aj1972-e. Aga siin olid küsimuste koostajad, arvajad ja lingijagajad teisigi. See sündis koostöös.

Aga ega demokraatia siin nüüd valmis ei saanud. Nüüd tuleb üheskoos erakondade tegevust edasi jälgida ja tegude lahknemisel sõnadest sellest valjusti teada anda.


-----------------------
Samas #valimised2015 all oli video elektroonilise valimise manipuleeritavusest.
Video teine pool räägib Eestist: https://www.youtube.com/watch?v=JY_pHvhE4os#t=1986
Viimati muutis pagan, 01 Mär, 2015 10:34, muudetud 2 korda kokku.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
renxus
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Sept, 2005 9:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas renxus »

Tubli ettevõtmine Pagan igal juhul!
Kasutaja avatar
TTA
Liige
Postitusi: 1762
Liitunud: 07 Sept, 2010 6:51
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas TTA »

Tõepoolest, kiiduväärt kodanikuinitsiatiiv!
Kasutaja avatar
renxus
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Sept, 2005 9:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas renxus »

Rahvas on rääkinud.
Ma tänan südamest neid, kel oli usku minu püüdlustesse. Kahjuks ei suutnud ma paljusid veenda oma heades kavatsustes ja pikemas perspektiivis. Järelikult eksin mina ja enamus on rahul praeguse kursi toimimisega. Pole mul enam tarvis torkida, las läheb nii nagu läheb ja rahvas tahab. On aeg ennast tagasi tõmmata avalikust ja poliitilistest tegemistest ning keskenduda vanale heale tootvale tööle. Olge tugevad!
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4087
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas Some »

renxus kirjutas:Rahvas on rääkinud.
Ma tänan südamest neid, kel oli usku minu püüdlustesse. Kahjuks ei suutnud ma paljusid veenda oma heades kavatsustes ja pikemas perspektiivis. Järelikult eksin mina ja enamus on rahul praeguse kursi toimimisega. Pole mul enam tarvis torkida, las läheb nii nagu läheb ja rahvas tahab. On aeg ennast tagasi tõmmata avalikust ja poliitilistest tegemistest ning keskenduda vanale heale tootvale tööle. Olge tugevad!
Said ikkagi 167 häält (vabandan, et ära sõnasin kunagi) ja suutsid väitlustel head taset näidata. Nendel valimistel domineerivad häältemagnetid ja paljud kuulsused said samas suurusjärgus või vähemgi hääli. Nii, et saba rõngasse tagasi, võib-olla ongi hea, et see niimoodi lõppes? Poliitika on palju häid inimesi ära rikkunud :(
aj1972
Liige
Postitusi: 923
Liitunud: 23 Mär, 2014 21:53
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas aj1972 »

Kanditeerida Keskerakonnas Eestimeelse kaitsepoliitikaga siis on 167 häält kena tulemus. Rahvuspõhised küsitlused näitasid 80 % venekeelsetest valib Keskerakonda ning eestlased veel suuremas suurusjärgus valisid viit erakonda.
Ma arvan,et ükskõik millises teises erakonnas mõtlen kõiki teisi kes Riigikogusse said oleks tulnud hr. Toomsele vähemalt 500 häält, heas ringkonnas korraliku kampaaniaga poleks ka 2000 häält ime.
Edu edaspidiseks!

PS! Kas Keskerakond kaotab nüüd riigikaitse pädevuse?
Mercurius
Liige
Postitusi: 667
Liitunud: 08 Juul, 2011 14:02
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas Mercurius »

Meie võitlus ei ole lõppenud!

Nüüd tuleb siinsel survegrupil (kuhu kuulub ka lp. ksf. renxus) teha kõik endast võimalik, et riigikaitset ja siseturvalisust edasiviivad meetmed jõuaksid ESITEKS koalitsioonilepingusse ja TEISEKS elluviidud.

Mis on meie võimalused?

Eelkõige on võimalik (s.h. pidevalt) töötada kõigi erakondade julgeoleku teema eeskõnelejatega, kuna KÕIK osutusid valituks.

KESK - Jüri Ratas
REF - Ants Laaneots
IRL - Marko Mihkelson (ja/või Urmas Reinsalu)
SOTS - Andres Anvelt, (ja/või Sven Mikser)
VABA - Artur Talvik
EKRE - Henn Põlluaas

Survestada lubaduste lunastamist saab toetuda salvestatud tõestusmaterjalile:
http://valimised.err.ee/v/riigikogu_val ... 7e57905a4c
:-)

2% + vajadusepõhised lisainvesteeringud on vist kindel, selle on juba ka eelmine valitsus kinnitanud.
Mida veel oleks võimalik saavutada?

Kõige enam spekuleeritud koalisatsiooni variandi juures:


REF
SOTS
VABA

I.M.H.O:
1. Tuleb survestada VABA - Artur Talvikut, et ta ei unustaks julgeolekut suures vabameelsuses.
2. Tuleb survestada REF - Ants Laaneotsa, et ta suudaks REF tagatuba veenda, et julgeolek on täna veel suurem prioriteet, kui arvas eelmine valitsus.
3. Tuleb survestada Taavi Rõivast, et rahandusministeeriumi vastumeelsus julgeoleku valdkonna rahastamise osas leebuks (s.h. riigi võlakirjade emiteerimise võimalus KV investeeringute teostamise katteks).
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas Martin Peeter »

Ma arvan, et Vaba ja EKRE sissesaamist ja KeRe liidu ebatõenäolisust arvestades, tuleb valitsus, mis rahastab riigikaitset heldemalt, kui praegune. Sellele on ka meie foorum oma panuse andnud. Sügav kummardus ksf Pagana ees, et ta asja ära tegi.
Dona nobis pacem!
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1725
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas Poti soldat »

renxus kirjutas:Rahvas on rääkinud.
Ma tänan südamest neid, kel oli usku minu püüdlustesse. Kahjuks ei suutnud ma paljusid veenda oma heades kavatsustes ja pikemas perspektiivis. Järelikult eksin mina ja enamus on rahul praeguse kursi toimimisega. Pole mul enam tarvis torkida, las läheb nii nagu läheb ja rahvas tahab. On aeg ennast tagasi tõmmata avalikust ja poliitilistest tegemistest ning keskenduda vanale heale tootvale tööle. Olge tugevad!
Inimesed kes pole rahul praeguse kursiga valisid pigem Vabaerakonda ja EKRE-t, vähemal määral ka sotse. Kesk on lihtsalt täiesti viimane partei mille poole praeguse riigikaitse kursiga rahulolematu kodanik vaataks. Muidugi eks siin on ka veidi tagantjärele tarkust, mõni aeg tagasi polnud veel üldse selge et uued tulijad künnise ületavad.
aj1972
Liige
Postitusi: 923
Liitunud: 23 Mär, 2014 21:53
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas aj1972 »

Jälgides valimisvõitlust ja kuulates valimisjärgseid kommentaare olen märganud,et paljud ei taha teineteisega mängida.
Rõivas ütles eile peale valimivõitu nemad Keskerakonnaga valitsust ei moodusta.
Eelmine nädal oli Kukus peaministrite debatt kus Mikser keeldus tulemast Helmega koos saatesse. Sotsid on igapool ka varem EKREd äärmuslasteks pidanud.
Vabaerakonna Talvik täna raadios oli ikka väga imestunud kuidas rahvas Refomi valib ning kahtles reformi ausas tegutsemises. Samas Vabaerakonna parteidistsipliin võib olla väga vaba.
Isamaa ja Reform pole ka suured sõbrad nii,et põnev saab olema.
Minu arust tegi Rõivas vea välistades Keskerakonna, konsultatsioonid mitmel rindel annaks neile palju tugevamad argumendid läbirääkimistel.
Põnev aeg saab olema loodan,et suudetakse ühisosa näiteks julgeoleku teemal leida ning tuleb elujõuline valitsus.

Lisaks on nüüd ees veel parteisisesed võitlused kes saab millise ameti jne.
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1725
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas Poti soldat »

aj1972 kirjutas:Minu arust tegi Rõivas vea välistades Keskerakonna, konsultatsioonid mitmel rindel annaks neile palju tugevamad argumendid läbirääkimistel.
Reformil on Keski isolatsiooni murdmisest palju rohke kaotada kui võita.
aest
Liige
Postitusi: 428
Liitunud: 30 Okt, 2011 18:12
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas aest »

Pea püsti, isand Toomse. Üks kaotatud lahing ei tähenda veel kaotatud sõda. Seda enam et Sinu vastu töötas kogu KE venekeelne ja meelne seltskond. Umbes taolises laadis et misasja: NATO nuuskur meie pühasse erakonda mis siin riigis ainsana seismas meie huvide eest. Nahui nujzen.
Elu läheb edasi.
Mercurius
Liige
Postitusi: 667
Liitunud: 08 Juul, 2011 14:02
Kontakt:

Re: Võta riigikaitses võim ja langeta otsused.

Postitus Postitas Mercurius »

Mist te arvate võimalusest, et KESK hakkab toetama mingit vähemusvalitsust?
Eriti juhul, kui Savisaar edasi linnapeaks jääb ja näiliselt eemal on.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist