Strumgewehr/MP44/Hitleri vikat

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mõmps »

Ei mitte padja all, a pigem oleks üritanud leida toas nurgakese kuhu teha miski kompositsioon a la "ehhõ voinõ"- roostes relv ja kiiver jne. Ma ise alustanud kollektsionäär ja kõik tundub väärtuslik. See on vist mööduv seisund :wink:
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Mõmps kirjutas:Ei mitte padja all, a pigem oleks üritanud leida toas nurgakese kuhu teha miski kompositsioon a la "ehhõ voinõ"- roostes relv ja kiiver jne. Ma ise alustanud kollektsionäär ja kõik tundub väärtuslik. See on vist mööduv seisund :wink:
Mul kestis see "ehho"-periood seni, kuni ilusam pool esitas läbi lillede ultimaatumi :lol:
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Mõmps »

Ja-jah ma hommikul mõtlesin valjusti, et äiapapa lubas mulle põraka tühja mürsu anda, löön läikima ja panen tuppa ahju kõrval selline tühi nurk- ämmatütar :evil: :evil: :evil:
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
Kasutaja avatar
ivar64
Liige
Postitusi: 962
Liitunud: 05 Veebr, 2006 13:09
Kontakt:

Postitus Postitas ivar64 »

Oleks ma kõik selle aastatega kogunenud nodi tubadesse kogunud,elaks ma praegu ise õues....lõpuks spetsialiseerud ikkagi teatud asjadele ja ülejäänu läheb suurele ringile....
vre
Liige
Postitusi: 226
Liitunud: 20 Veebr, 2007 14:52
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas vre »

Kui mõnel veel rahalisi ülejääke vaja näit maksuameti eest varjata,siis siin on üks lahendus välja pakkudahttp://www.militaryantiqueshop.com/view.php?id=123917
Kasutaja avatar
legary159
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 13 Jaan, 2008 19:49
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

teema lukku

Postitus Postitas legary159 »

teema lukku
lahinguväljal näeme raisk!
Kasutaja avatar
sigalahe
Liige
Postitusi: 445
Liitunud: 01 Veebr, 2008 19:51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

Arnold kirjutas:
Kus meie sellist teha saame,me ei oska ju Arnold sinu kogemuste juures.
Mis varba peale ma nüüd astusin :? :roll:
Ei astunud sa kuhugi varba peale Arnold.Sina siin konserveerimises kõige kogenum ja ega me siin suuremalt osalt ei oska sellist tulemust saavutada kui sina,nii et ära võta asja iroonilisest küljest ,vaid ikka tunnustusena.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Walter2 »

Netist jäi silma selline kena asjake:
http://www.waffenschumacher.com/article ... GStG44.htm
huvitab kuidas sellist asja Eestisse saaks - kõige reaalsem vist tuua Soomest kus on firmal esindaja? Eelistaks muidugi kohapeal loa ja raha letti panna. Kas isiku ja vara kaitseks saab seda soetada või jääb see ikka sportrelvade ja -laskmise valdkonda? Tänud kes viitsivad valgustada. :wink:
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
cedric
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 01 Veebr, 2005 21:02
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas cedric »

Peaks saama panna nii enese- ja vara kaitseks ning ka spordi eesmärgil. Ma olin siin vahepeal ka semi-auto 22LR otsinguil ning sind saaks aidata http://www.nordarm.com, nemad tegid mulle pakkumise Sig 522 ja S&W MP15-22 relvale ning oli ka jutuks, et GSG-d saaks tuua.

Muidu kogenumad kipuvad rääkima, et GSG sisu on pehme ja annab mingi hetk otsad, endal olnud pole ja ei saa kommenteerida.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Walter2 »

Tänan, uurin Nordarm-st! Seda kuidas GSG vastu peab, valgustab vast mõni piiritagune foorum täpsemalt. Muidugi huvitav on see et usa-s küsitakse ta eest ca. 385...390 sealset raha vs. 629€ Saksas. :dont_know:
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
cedric
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 01 Veebr, 2005 21:02
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas cedric »

Triebel-shop.com-ist ja Saksamaalt ostmine pole muidu mingi probleem, kui neil see laos oleks. Soetusluba, impordiluba ja voila. Ja see USA hind on selline asi, mida ei tasu vaadata, ajab tühjast kurvaks.
alban
Liige
Postitusi: 1208
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas alban »

Võta soetusluba ja seejärel Euroopa Liidus edasitoimetamise luba. Tee müüjaga Saksamaal diil ära ja müüja saadab relva Eesti paberite alusel Eestisse. Siin võtad arvele nii nagu kord ette näeb, ei ole vaja mingeid vahendajaid nuumata. Vaata relvaseaduse § 62 secunda ja järgnevad.
cedric
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 01 Veebr, 2005 21:02
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas cedric »

Arvestama peab u. 140 eurose väljaminekuga saatmise ja saksa poolse paberimajanduse eest.
Medusa
Liige
Postitusi: 860
Liitunud: 21 Jaan, 2005 10:04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Medusa »

USA hinnad korruta esiteks kahega (hind + transport + vajalik paberimajandus), kui üldse saadki midagi, ning teisalt, USA turu ja meie turu mastaapide erinevus on asi, mida niisama ei hooma.

.22LR relv on tavaline vintraudne relv, mida saab registreerida jahirelvana, enese- ja vara kaitseks, või sportrelvana (või sport+enesekaitse).
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Walter2 »

Konkreetse relva usa hinna käärid vs. hind saksas pidi piiritaguste foorumite info põhjal seepärast nii erinev olema (loe:odav) et usa turule pannakse ta kokku kohapeal saksast tulnud kit-de põhjal. Aastaid tagasi toodeti ka poolautomaatset klooni ptr-44 nime all, mis kasutas ka algset 7,92x33 laskemoona, aga see relv kannatas tootmisprobleemidest tingitud kvaliteedi kõikumise käes, hind oli kõrge ja tootmine pandi peagi seisma. Eelistus oleks loomulikult algse moonaga töötav relv aga unistada ju võib.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist