Strumgewehr/MP44/Hitleri vikat

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
Tammekas
Liige
Postitusi: 95
Liitunud: 26 Dets, 2005 18:24
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Tammekas »

küllalt suur relv lapsiku kaliibriga ütleks mina. .22 on okei kui sa oled 10 aastat vana, ükjs igavene neetud kaliiber ja naeruväärne töökindlus on seda alati saatnud!
Eestlased ! Hoidke oma kodu ja kodumaad !
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Walter2 »

Tammekas kirjutas:küllalt suur relv lapsiku kaliibriga ütleks mina. .22 on okei kui sa oled 10 aastat vana, ükjs igavene neetud kaliiber ja naeruväärne töökindlus on seda alati saatnud!
Kas on mingeid andmeid konkreetse tuleraua töökindluse, heade ja vigade kohta - igasugune info on teretulnud!
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
cedric
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 01 Veebr, 2005 21:02
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas cedric »

Tammekas kirjutas:küllalt suur relv lapsiku kaliibriga ütleks mina. .22 on okei kui sa oled 10 aastat vana, ükjs igavene neetud kaliiber ja naeruväärne töökindlus on seda alati saatnud!
Ju siis olen lapsik inimene, aga ma saan vaat et rohkem rõõmu oma kolmest .22 kaliibriga relvast (püstol, poltlukk, semiauto rifle), kui "päris" kaliibrilistest relvadest. Aga eks pidigi olema, et mehed kunagi suureks ei kasva.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Walter2 »

Saab ka nimetatud relva uustoodanguna algse orig. kaliibriga (küll poolautomaatsena):
http://www.ssd-weapon.com/bd-43i.html
ega lähemale vist originaalsele rohkem ei saa. Hinnalipik Saksas 3250€
lisaks veel palju muid ajalooliste relvade koopiaid.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas EOD »

Kel tuhandeid eurorublasid vabalt harrastuseks võtta, võiksid pigem soetada FG-42 replica. Haruldasem relv kollektsioonis ja häda korral aitab end ka kuulikindlates vestides marodööride eest kaitsta. Löök plaadile on piisavalt tugev. :wink:
Vaid poolautomaatne režiim on pigem boonuseks, et mitte asjata padruneid raisata. Kuigi ka täisautomaatsena on relv haruldaselt stabiilne, võrdluskatsetes ületas selles osas AK-47. Kusjuures täisautomaatsena tulistas relv "lahtisest lukust", vältides juhulaske ülekuumenemise tõttu ja poolautomaatsena "kinnisest lukust", suurendades tabamistäpsust. Tõesti fantastiline relv. :!:
https://www.youtube.com/watch?v=ISKnl1OnI9Y
Tapper
Liige
Postitusi: 708
Liitunud: 28 Juul, 2005 9:12
Asukoht: Ütsainus Mulgimaa
Kontakt:

Re: Stgw44 kloon .22kal

Postitus Postitas Tapper »

Sry teema algatajale risu pärast aga uus teema veel hullem risu.

Küsin selle EOD mainitud FG-42 kohta, kas antud relva ka eestis näha saab Valgas või kuskil?
Ja kas on teada on seda relva ka eestis 44 aastal kasutatud?
Evolutsiooni kõrvalmõju, intelligentsus
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

StG44

Postitus Postitas hillart »

Huvitavat Lähis-Ida´s suhteliselt palju pruugitavate StG44 kohta.

https://voenhronika.ru/publ/sirija_vojn ... BE19ZKvqOA
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 4 külalist