joonistatud tankid

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
kaurkoor
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 19 Veebr, 2013 14:34
Asukoht: eesti
Kontakt:

joonistatud tankid

Postitus Postitas kaurkoor »

Need on minu joonistatud tankid IS-2 ja T-34-85 "Rudy". Täna joonistasin. Mis te arvate nendest?
Manused
20150512_182052.jpg
20150512_184154.jpg
kaurkoor
Liige
Postitusi: 137
Liitunud: 19 Veebr, 2013 14:34
Asukoht: eesti
Kontakt:

Re: joonistatud tankid

Postitus Postitas kaurkoor »

Ärge siis neid IS-i roomikuid ja toru väga kritiseerige.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: joonistatud tankid

Postitus Postitas speedsta »

Kas on esimene aprill või ei saanud huumorinurgale pihta? Kuna ise joonistada ei oska siis jätan joonistamata ja seda enam avaldamata, kerge iroonia :P
Kui on probleem, tõmba lõuga
diesel
Liige
Postitusi: 630
Liitunud: 20 Jaan, 2011 20:47
Kontakt:

Re: joonistatud tankid

Postitus Postitas diesel »

meenuta oma varajast noorust.
mina vähemasti joonistasin ka igasugu autosid ja lennukeid ja tase oli umbes sama.
ise olin küll uhke.
seega vast andestame noorele tankihuvilisele ja soovitame ehk soojalt oskusi pisut veel lihvida.
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: joonistatud tankid

Postitus Postitas allatah »

Mul olid kõik vihiku servad tanke, autosid ja automaate täisjoonistatud. Hea lihtne joonistada. Tõmbad lihtsalt sirgeid jooni. Ma ei saa aru, miks kunstnikud mingeid keerulisi objekte, nagu paljaid näitsikuid või merevees virvendavat päikeseloojangut maalivad. Vat lahingutes karastunud tehnikast maale tahaks KUMUs näha.
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: joonistatud tankid

Postitus Postitas Walter2 »

allatah kirjutas:Mul olid kõik vihiku servad tanke, autosid ja automaate täisjoonistatud. Hea lihtne joonistada. Tõmbad lihtsalt sirgeid jooni. Ma ei saa aru, miks kunstnikud mingeid keerulisi objekte, nagu paljaid näitsikuid või merevees virvendavat päikeseloojangut maalivad. Vat lahingutes karastunud tehnikast maale tahaks KUMUs näha.
Kunstnikud ei kasuta sirgete joonte tekitamiseks joonlauda vaid need tuleb ikka vaba käega tõmmata ja sirge joone tõmbamiseks vaba käega peab ikka väga hea käsi olema. Seetõttu ongi kunstnikel lihtsam joonistada paljast naiseilu, natüürmorte ja vaikelu loojuva päikesega.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: joonistatud tankid

Postitus Postitas Kilo Tango »

Walter2 kirjutas:
allatah kirjutas:Mul olid kõik vihiku servad tanke, autosid ja automaate täisjoonistatud. Hea lihtne joonistada. Tõmbad lihtsalt sirgeid jooni. Ma ei saa aru, miks kunstnikud mingeid keerulisi objekte, nagu paljaid näitsikuid või merevees virvendavat päikeseloojangut maalivad. Vat lahingutes karastunud tehnikast maale tahaks KUMUs näha.
Kunstnikud ei kasuta sirgete joonte tekitamiseks joonlauda vaid need tuleb ikka vaba käega tõmmata ja sirge joone tõmbamiseks vaba käega peab ikka väga hea käsi olema. Seetõttu ongi kunstnikel lihtsam joonistada paljast naiseilu, natüürmorte ja vaikelu loojuva päikesega.
Jama. Kunstniku käsi peabki täpne olema. Ka naiseilu joonistamisel.
metsapoole
Liige
Postitusi: 315
Liitunud: 16 Apr, 2012 17:31
Kontakt:

Re: joonistatud tankid

Postitus Postitas metsapoole »

Albert Kerscher and Otto Carius. Narva Bridgehead, 18th March 1944 - 2nd Company, 502 Heavy Tank Battalion and Nordland Infantry.

veel pilte
https://www.military-art.com/mall/searc ... mit=Search...
Manused
dp0110p.jpg
dp0110p.jpg (110.27 KiB) Vaadatud 2914 korda
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist