Kaitseliit

Vasta
Kasutaja avatar
T11ger
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 14 Apr, 2010 18:43
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas T11ger »

Normaalne oleks, et Sinu kandidatuuriga ülemad tutvuvad, otsustatakse, mis allüksusse täpsemalt lähed ja kui vastus tuleb positiivne, siis selle üksuse ülem võtab Sinuga ühendust, kui ta seda juba varem pole teinud. Ideaalis peaks ikka keegi Sind teadma ja kui mitte, siis tuleks enne vestelda ning silma vaadata, et mis mees oled, mis mulje jätad.
Kui selgem pilt käes, siis ülem peaks edaspidi Sind "käekõrval" juhatama nii vormide kui väljaõppe suunas.
Umbes nagu uus töökoht, kus mentoriks on jaoülem või keegi teine. Selle vahega, et sinu sisse on pisut rohkem vaja vaadata :)
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Hydrazine »

Kaitseliidu tugevus peitubki vabas tahtes ja oskustes kaitsta kodumaad. Kui ei taha ja ei oska midagi siis mine müü õunu turul. Poliitika ja filosoofia on veidi erinev kaitseväest, sest seal on ju teenistus nö kohustuslik, ja kui on aeg, siis pead oma kuud ära libistama isegi ette teadmatta, kuhu sind määratakse ja mida tegema. Kaitseliitu ei sunni sind keegi, see on vabatahtlik ettevõtmine siiski ja selleks hetkeks kui mõtled, et astuks malevasse peab sul endal peas kõik selge olema, et miks sa seda teha tahad ja mida sa teha tehad. Ja erinevalt kaitseväest kus sa saad laost standardkomplekti kätte on ikka väga paljud KL mehed kõik omale täpselt sobiva varustuse ise oma raha eest kokku pannud ja seda ei panda pahaks, sest siis on selge, et mees toimib nii kõige paremini. Ja KL pole tegelikult mingi naljaasi, käid õppe läbi, roomad metsas oma nädavahetused ära ja kui siis on 100% arusaam, et miks sa seda teed, siis oled MEES valmis.
Pisargaas
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Juun, 2015 23:13
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Pisargaas »

Ma soovingi kaitseliitu astuda just heade soovidega. Nüüd leidsin omale 2 soovitajat ka, kuid avaldus on juba menetluses, nüüd ei teagi mida teha.
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Hydrazine »

Misasja, leidsid soovitajad ja andsid avalduse sisse ja nüüd ei teagi mida teha? See on poolik plaan mees, võta ennast kokku!
Pisargaas
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Juun, 2015 23:13
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Pisargaas »

Ehh, nüüd väljendasin küll end valesti. Nimelt 1 juuni viisin avalduse sisse, soovitajaid polnud. Avaldus on endiselt menetluses, kuid nüüd on juba olemas soovitajad. Ehk nüüd on mu jutt/mure arusaadav.
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Hydrazine »

OK, küll asi laheneb. Mis malevasse tahad minna? Mina ise panen püssid maha, minu tervis on nii rikkis juba, aastaid püssi paugutanud ja ka meditsiinis tehnika peal töötanud, tohutul hulgal energiat teiste aitamise peale kulutanud. Ei jõua enam. Nüüd tuleb endaga tegeleda.
Pisargaas
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Juun, 2015 23:13
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Pisargaas »

Pärnu malevasse. :)
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Hydrazine »

Pärnu malevast ei tea ma kahjuks üldse mitte midagi. Niiet ei hakka udu ajama, proovi ise järgi ja eelnevast jutust nopi ehk mõni kasulik mõttetera, mis aitab.
Pisargaas
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Juun, 2015 23:13
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Pisargaas »

Kas mingisugune vestlus tuleb ka minuga?
Kasutaja avatar
T11ger
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 14 Apr, 2010 18:43
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas T11ger »

Kui inimene ise ka ei tea, kuhu üksusesse ta minna tahab (malevkond, kompanii), siis ilmselt vesteldakse peale politseikontrolli malevas... kui aga teab, siis vestlevad selle konkreetse üksuse vastavad isikud.
Pisargaas
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Juun, 2015 23:13
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Pisargaas »

Täna helistati mulle malevast ja küsiti paar küsimust, asi muutub huvitavaks. :write:
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Hydrazine »

Kaitseliit ongi huvitav. Ma otsustsasin oma relvad maha panna ja muust elust rõõmu tunda. KL'is on kõige tähtsam tunne, et sa ise aru saad miks sa seda teed.
Pisargaas
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Juun, 2015 23:13
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Pisargaas »

Saadeti meil, et võeti tegevliikmeks.
Mis nüüd edasi? Ootusärevus on väga suur.
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Hydrazine »

No miks nii ärev siis? Ei saa mina rääkida mis ma kõik teinud olen, no kuse esimesed trussarid rahuga täis siis, aga ikka ise pead teadma, miks sa sinna kipud. Selles suhtes on asi ju lihtne, kui võeti vastu, siis ei kannata enam plaani pooleli jätta. Tee plaan lõpuni ja korralikult. Poolperseid ei kannata keegi mitte kusagil ametis siin elus, aga ma hakkasin targutama ka liiga palju, KL on vahva, aga ise pead hingest täpselt teadma, et miks sa seal oled liige ja mida teha tahad.
Pisargaas
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Juun, 2015 23:13
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kaitseliit

Postitus Postitas Pisargaas »

Ei ei kõik on ikka positiivne. Eesmärk on paigas jms. Lihtsalt küsin/uurin mis nüüd edasi. Kas tuleb oodata vestlust või miskit? Muidugi olen 101% asja juures.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist