Mudelifoorumi modereerimine

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas kalle »

Kõigepealt tänud toetuse eest, aga siinkohal pean vajalikuks tuua ühe oma kindla seisukoha. Esiteks poleks mingit vahet palju keegi võlgu on, kui person on muidu normaalne klemm seltskonnas jne. Samuti pole oluline kas ta midagi ehitab, või huvitub niisama. Siia juurde tahaks tunnusutavalt mainida, et seersandi käe alt nägin Minimaailmal igati kenasi arneguid ja valminud mudeleid, seega ka sellega onki kõik OK. Mis aga mulle korda läheb ja miks olen nõus radikaalseteks sammudeks on see, et tegu on persooniga kes paljudega ka siit on reaalses elus käitunud viisil, mille kohata maarahvas ütleks ilustamata (edit: koledaid asju:). Lisaks sõnavõtud, kirjutised ja sõnumid, mis näitavad, et tegu mitte just kõige stabiilsema inimesega poleEnesekriitika veel lisaks. Ja mina pole nõus enda kirjutisi juhtida laskma kui nö pukis peaks olems selliste omadustega kasutaja See siis olgu selgituseks ja arvamuseks siinkohal.

Kk
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Hertsog »

a kalle, ega ma usun, et keegi ei võtagi tõsiselt seerukese soovi saada moderaatoriks, veelvähem seda ka tõsiselt kaalutaks.
point selles, et kas sa ise oled nõus olema jupijumal siinses keskkonnas? nii et ära juhi juttu mujale ja vasta ausalt.
keegi ju peab olema, kandidaate rohkem pole ka juurde tulnud ning hetkeline kooslus Sina, Metsaline (mina) ja Triipudega Debiil (see ei ole mina - aga kirjutasin taas nimelt solvavalt, kuid õiglaselt, et välistada oma kandidatuuri niigi kahtlane tõenäosus), ei jäta palju valikuvõimalusi :D
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas scout22b »

Haha, ei tea kas olen täna õel, lihtsalt loll või midagi kolmandat. Aga ma annan oma hääle(d) pulli pärast srs. Steinerile. :D Brexit muidugi juhtus kah umbes samamoodi. Aga vahest peab elu ohtlikul poolel mängima.
Fortes fortuna adjuvat
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas kalle »

Hertsog kirjutas:a kalle, ega ma usun, et keegi ei võtagi tõsiselt seerukese soovi saada moderaatoriks, veelvähem seda ka tõsiselt kaalutaks.
point selles, et kas sa ise oled nõus olema jupijumal siinses keskkonnas? nii et ära juhi juttu mujale ja vasta ausalt.

Ega siin suurt varjata ju pole, kuna ma end ise välja pakkusin, siis olen ka nõus. Päris mitu aastat kogemust ka selle nö tööga mujal foorumis olemas. Aga Levaril on õigus, ega siin suurt modemist ei teki..mõned teemaarendused ringi tõsta vahel harva, aga mõnikord olen näinud ikka vajadust.
Aga selle teema osa nalja ja brexiti kohta ütleks nii, et sellist nalja saab teha see, kes vaid foorumi arvutis toimuvaga on pidanud piirduma.

Kk
Kasutaja avatar
scout22b
Liige
Postitusi: 372
Liitunud: 06 Veebr, 2007 18:33
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas scout22b »

kalle kirjutas:
Hertsog kirjutas:a kalle, ega ma usun, et keegi ei võtagi tõsiselt seerukese soovi saada moderaatoriks, veelvähem seda ka tõsiselt kaalutaks.
point selles, et kas sa ise oled nõus olema jupijumal siinses keskkonnas? nii et ära juhi juttu mujale ja vasta ausalt.

Ega siin suurt varjata ju pole, kuna ma end ise välja pakkusin, siis olen ka nõus. Päris mitu aastat kogemust ka selle nö tööga mujal foorumis olemas. Aga Levaril on õigus, ega siin suurt modemist ei teki..mõned teemaarendused ringi tõsta vahel harva, aga mõnikord olen näinud ikka vajadust.
Aga selle teema osa nalja ja brexiti kohta ütleks nii, et sellist nalja saab teha see, kes vaid foorumi arvutis toimuvaga on pidanud piirduma.

Kk
Valus torge :D Aga mitte asjata. Muidugi ei oleks ma seda kirjutanud, kui poleks väga kindel, et srs Steineri võimalused on olematud antud kohta saada.
Fortes fortuna adjuvat
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Joss Metsast »

kalle kirjutas: Esiteks poleks mingit vahet palju keegi võlgu on, kui person on muidu normaalne klemm seltskonnas jne. Samuti pole oluline kas ta midagi ehitab, või huvitub niisama. Siia juurde tahaks tunnusutavalt mainida, et seersandi käe alt nägin Minimaailmal igati kenasi arneguid ja valminud mudeleid, seega ka sellega onki kõik OK.
Kalle, normaalne klemm ei ole võlgu, või kui on siis maksab esimesel võimalusel tagasi. Muu jutuga täiesti päri, isegi arvanud et seerust võiks asja saada. Ehitamiss alal on ju arenguid märgata.

Samas ilma seeru poolt juhitud meelelahutus/paanika osakonnata oleks see fooruminurk pea varjusurmas. Mitte et ma seda nüüd normaalseks peaks et mudelite asemel ühe kodaniku personaalküsimust arutatakse.

Levar
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Trumm hääletab kalle poolt.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas calico »

Ikka Kalle ;)
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Lemet »

Peaasi, et kohalikke rahvakunstimeistreid välja ei modereeritaks...lusti hallis argipäevas pole kunagi liiast...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas kalle »

Nagu näete on toimunud muudatused minu nime all. Tänan siinkohal veelkord poolehoidjaid ja Toomast ka usalduse eest.
Ega siin suure elumuudatusega tegu pole, aga paari sõnaga siiski.
Kindlasti pole minu eesmärk kellegi tekste piirama ja ümber seadma hakata, sest selleks puudub igasugune vajadus. Seni on puudunud ja usun, et nii see läheb ka edasi. Mainitud huumorit ma hetkel kommenteerima ei hakka, aga kui kuhugi peaks sisse peaks viskama liigseid roppusi, või sõimu siis vaatame edasi. Usun, et ei tule teemaks. Kogu tegevus saab piirduma mõne teema liigutamisega, kui on tekkind eksitusi või topelt teemasi. Modemine peab ikka rahva huvides toimuma:)

Kk
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mudelifoorumi modereerimine

Postitus Postitas Kriku »

Palju õnne!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist