M/V Nato Pakke

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
aju
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Juun, 2017 17:37
Kontakt:

M/V Nato Pakke

Postitus Postitas aju »

Müün või vahetan erinevate asjade vastu.
Kontakt:Sõnumid.
Kasutaja avatar
mayor
Liige
Postitusi: 55
Liitunud: 23 Aug, 2008 1:44
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas mayor »

Nagu ma ühele kuivtoidupaki müüjale kirjutasin. Minge andke vaestele kellel töesti ei ole raha söögi jaoks. Mitte ärge proovige kasu teenida rahva raha eest toodetud toidupakkide müügist. See on sama hea nagu varastaks iseendalt vöi oma vennalt.
aju
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Juun, 2017 17:37
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas aju »

.
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas vtl »

mayor kirjutas:Nagu ma ühele kuivtoidupaki müüjale kirjutasin. Minge andke vaestele kellel töesti ei ole raha söögi jaoks. Mitte ärge proovige kasu teenida rahva raha eest toodetud toidupakkide müügist. See on sama hea nagu varastaks iseendalt vöi oma vennalt.
Vabandust sekkumise pärast, aga mina saan aru nii:
Kui mulle kui riigi teenistuses olevale kodanikule on ette nähtud toiduports, siis see on MINU OMA. Minu ausalt välja teenitud suutäis.
Ja mul on õigus sellega teha mida tahan. Söön kohe ära, jätan üleliigse hilisemaks varuks, vahetan sõbraga millegi hea ja parema vastu, mis mulle rohkem maitseb (loe: müün maha ja ostan selle raha eest kommi) või jagan hoopis koertele ja vaestele.
See EI OLE ei riigi, iseenda ega oma venna tagant varastamine.

Vargusega oleks tegu juhul, kui keegi müüb laost neid toidupakke, mis EI OLE inimestele välja jagatud.
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas Mudakoon »

Kui sulle väljastatakse harjutusalal padruneid,lõhkepakette,granaate,lõhkeainet vms. ja sa suudad "kokkuhoida" ,on need sinu omad? Laskemoona ja imitatsioonivahendite omamine on seadusega keelatud,teame seda kõik,eks? Toidupakke väljastatakse reeglina kaitseväelastele ja kaitseliitlastele ,kes on kohustatud järgima vastavate organisatsioonide poolt kehtestatud reegleid,eks? LOE MIS PAKIL KIRJAS!
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas vtl »

Mudakoon kirjutas:Kui sulle väljastatakse harjutusalal padruneid,lõhkepakette,granaate,lõhkeainet vms. ja sa suudad "kokkuhoida" ,on need sinu omad?
No on alles võrdlus. Padrunid, granaadid jms. ei ole minuteada isiklikuks konsumeerimiseks ette nähtud.
Mudakoon kirjutas:Laskemoona ja imitatsioonivahendite omamine on seadusega keelatud,teame seda kõik,eks?
Laskemoona valdamine (mh. omamine) ei ole "seadusega keelatud", vaid seadusega reguleeritud.
Mudakoon kirjutas:Toidupakke väljastatakse reeglina kaitseväelastele ja kaitseliitlastele ,kes on kohustatud järgima vastavate organisatsioonide poolt kehtestatud reegleid,eks? LOE MIS PAKIL KIRJAS!
Kas need "kaitseväe kuivtoidupakkide kasutamise ja käitlemise" reeglid (või mis nimega need täna on) lubavad oma kõhu kõrvalt kokku hoitud pakkide annetamist vaestele või toidupangale, nagu Sa soovitasid?
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas Mudakoon »

Kaitseväe poolt sulle harjutusalal väljastatud moona ja imitatsioonivahendite omastamine on keelatud ,isegi kui nad on üle jäänud.(pidasin seda silmas) Vist ei ole vaja mainida selle tegevuse oluliselt hullemat külge edasimüümise näol isikliku kasusaamise eesmärgil. Kuna siin meeldib foorumlastel pilli lõhki ajada,siis otsustasin sama teha....lihtne.
Mina ei ole sulle midagi soovitanud.
Kumb on vastuvõetavam ,kas : 1).Kõik müügiks või 2).Anname omakasu saamata neile,kes seda vajavad?
Annetamise keeldu ei ole pakil tahteväljendusena kirjas,küll aga edasimüümise keeld. :dont_know: Kas kiri "Edasimüümine on keelatud" on siis tõesti nii raskesti mõistetav?
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas vtl »

Mudakoon kirjutas:Kaitseväe poolt sulle harjutusalal väljastatud moona ja imitatsioonivahendite omastamine on keelatud ,isegi kui nad on üle jäänud.(pidasin seda silmas)
Jah, nüüd on mõte arusaadav. Sinu algses postis olnud sõna "omamine" =/= "omastamine"
Mudakoon kirjutas:Mina ei ole sulle midagi soovitanud.
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 45#p431845
"Muideks,peale õppuseid oli mul jäänud pakke üle, plaanisin jagada kohalikele kaitseliitlastele,kuid väikest eeltööd tehes sain malevapealikult teada ,et ka "liitlastele" väljastatakse väliõppustel pakke ja seega jäi "abi" andmata. Pakid rändasid väikelinna toidupanka kus need tänulikult vastu võeti ja teati juba ,et enne ringlusse laskmist hävitatakse välispakend.(ei olnud ma seega kaugeltki esimene kes neid sinna viis)"
Mudakoon kirjutas:Kumb on vastuvõetavam ,kas : 1).Kõik müügiks või 2).Anname omakasu saamata neile,kes seda vajavad?
Annetamise keeldu ei ole pakil tahteväljendusena kirjas,küll aga edasimüümise keeld. :dont_know: Kas kiri "Edasimüümine on keelatud" on siis tõesti nii raskesti mõistetav?
Oehh. Tegelikult Sa haugud praegu vale puu all. (Ehk kas kiri "edasimüümine on keelatud" on tõesti nii raskesti mõistetav)
MINA pole ühtegi pakki edasi müünud. Ma pole isegi mitte kaitseväelane ega KV-ga seotud isik. Küll olen siit erinevaid toidupakke isiklikuks tarbeks ostnud:
1) uudishimust, milline on sõduri menüü; 2) matkale kaasavõtmiseks (kena valmiskomplekteeritud pakike); 3) mustadeks päevadeks ehk toiduvaru juhuks kui sitt ventikasse lendab.
Seega ma kaitsen hetkel neid inimesi, kelle kõhu kõrvalt on mul osutunud võimalikuks neid pakke soetada.

PS. Youtubes on lausa eraldi kanalid erinevate maade toidupakkide degusteerimisest ja hindamisest. Oleks väga kahju, kui see tore tegevus kaoks ära tänu sellele, et keegi ei julge enam omi ülejääke müüa.
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas Mudakoon »

Kuhu jäi "minu soovitus"? Ma ei haugu,seda enam vale puu all,pakkide müümine ei ole õigustatud. Seletan jälle siis lihtsamalt : "KÜSI JA MA ANNAN SULLE PROOVIMISEKS KUI MUL JUHTUB OLEMA,ILMA RAHATA." Sai lihtsam?Mustadeks päevadeks mine osta "Selverist"(samad asjad müügil) niipalju kui kulub,mitte ära toida inimesi ,kes vahel hangeldamise nimel "teisaldavad" suuremaid koguseid lausa.
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
vend
Liige
Postitusi: 98
Liitunud: 17 Mai, 2008 11:58
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: M/V Nato Pakke

Postitus Postitas vend »

No kas sul siis juhtub olema, mina olen huvitatud? Ikka proovimise eesmärgil.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist