Sõjamängud

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Sõjamängud

Postitus Postitas hugo1 »

Mis on teie lemmikmäng teise maailmasõja teemadel?
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Strateegia mängudest on kõige parem mida mäng´inud olen Codename Panzers. Sudden Strike 1 ja 2 olid ka viimasepeal
kamerade
Liige
Postitusi: 89
Liitunud: 30 Dets, 2004 16:14
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kamerade »

Minu arvates ka Sudden Strike 2 üks väga hea mäng.



Kamerade
"If the tanks succeed, then victory follows." Guderian, 1937
TT33
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 12 Dets, 2004 13:03
Kontakt:

Postitus Postitas TT33 »

Mängud ei ole küll strateegilised, aga päris hea temaatikaga.

Call of Duty & Call of Duty United Offensive
http://www.callofduty.com/

Hidden And Dangerous 2 ( + Sabre Squadron)
www.globalstarsoftware.com/hd2/

Medal of Honour seeriad, Codename Panzers, Battlefield 1942 jne.
mirko27
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Jaan, 2005 20:07
Kontakt:

Postitus Postitas mirko27 »

Kasutan siin teemakohast võimalust promoda -> vaadake Sõjamäng loomisel teemat ja lööge kaasa:) Tegu küll browserimänguga, kuid see tuginebki enmajaolt strateegiale.
tiit
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 15 Jaan, 2005 16:44
Kontakt:

Postitus Postitas tiit »

Olen mänginud ja oman praktiliselt kõiki FPS sõjamänge. Lemmikuid on raske esile tuua, ühes mängus üks asi hea, teises teine.
Raskeimaks pean Americas Army-t, no ei saanud kuidagi hakkama. Kuna mäng on ainult online, siis sai sõditud suhteliselt huvitavate tiimidega, vähemalt jutu ja ka tegude järgi.
Internetis väitis mingi tiim, kes oli suht võitmatu, end mingiks iisraeli spetsnaz-iks, kes kätt harjutavad.
Õnnestus netiavarustes veel kohata USA mere-jalaväge ja mingeid vene eriüksluslasi.
Ei pretendeeri absoluutsele tõele, aga eelpool toodud tiimide oskused olid küll sellised, mis panid kukalt sügama (võisid olla ka mingid piisavalt harjutanud koolijütsid).

Hetkel lahutan meelt Far Cry võrgumänguga.
Terv. Tiit
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas FW Anton »

Olen suur Luftwaffe fänn ja sõjamängudest eelistan lennusimulaatoreid. Olen proovinud mitmeid aga rahule olen jäänud Microsofti Combat Flight Simulatoriga. Sellega on mul super häid tulemusi kuna simulaator töötab tegelikusele võrdlemisi lähedaselt.
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

CFS on vinge! Kui saan parema arvuti, hakkan mängu lammutama. Kindlasti on saada sellele ka editore, lennukeid jm staffi, et siis Eesti kohalikke lahingustsenaariume koostada. Flight Simulatoril pidi pea terve maakaart kaasas olema. Vot siis hakkame sôdima ja jutustama, millistesse rabadesse FW-dega hädamaandumisi oleme teinud! :lol:

Muidu mängu originaalülesanded ammendavad end suht kiiresti...
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2193
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

3D mängude alal om parim muidugi ID toodang. DOOMist jäi mul meelde ilus värvipalett, mäng ise oli suht jama. Esimene selletaoline mäng siiski. Parim neilt, mida olen mänginud, on QuakeII. Korralik stsenaarium, huvitavad missioonid, kunstiliselt huvitav ulmesôda.
Veidi lahjem 3Dshooter on kauboimäng "Outlaws" LucasArtsilt. Ka korralik lugu, mis jutustab sheriffist (mängija), kes rändab lindpriide jälgedes läbi metsiku lääne ja otsib röövitud tütart. Miks ma sellest räägin? Selle pärast, et sellele mängule on saada kôik editorid ja temaga saab teha, mida iganes: levelitest alates mängija käes oleva relva animatsiooni ja häälte vahetamiseni, uute pahalaste ja uute seinatekstuuride vahetamine sinnajuurde. Ise olen sinna palju elukaid joonistanud, lisasin eestile omase puitarhitektuuri tekstuure. Mängu mootoril on küll omad puudused, aga pluss on see, et kôigega saab üksi hakkama. Aga kui kambakesi teha nii, et iga mees teeb omamoodi mundris kujusid juurde...
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kas keegi Sudden strike 3 ka mänginud on?
teddybbeer
Liige
Postitusi: 361
Liitunud: 17 Apr, 2004 15:07
Kontakt:

Postitus Postitas teddybbeer »

aasta alguses ilmus just "Hearts of Irons II", vat seda nimetan mina strateegiaks :shock: Sudden Strike ja Blitzkriegi sarnased mängud langevad vist rohkem taktika valdkonda...
Kasutaja avatar
Merepura
Liige
Postitusi: 184
Liitunud: 20 Okt, 2004 11:22
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Merepura »

Close Combat seeria. Nii üksused kui kaardid ajaloolised. Samas kampaaniana mängides hirmus ajaröövel (võrgus pole torkinud).
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Close Combat (IV ja V) - taktikaline reaalajas äkšõn. Maksimaalselt on võimalik ühes lahingus kamandada umbes nõrga pataljoni jagu üksusi. Tehisintellekt (AI) on, tõsi, erakordselt mõttetu, ning mängu tasub ainult inimese vastu mängida.

Steel Panthers World at War - saadaval täiesti tasuta: http://www.matrixgames.com/ Vt. Downloads. Taktikaline äkšõn. Käigud (seega mitte reaalajas). Kamandada võib umbes kuni diviisi jagu üksusi. AI pole just nupukas, aga kõlbab siiski täiesti ka üksi mängimiseks.

Operational Art of War: Century of Warfare. Äkšõn operatiivtasandil. Käigud. Kamandada võib alates rühmadest kuni diviisideni (sõltub scenariost). AI mitte eriti kõva tegija, aga võib siiski ka üksi mängida.
Loom
Uudistaja
Postitusi: 27
Liitunud: 10 Veebr, 2005 18:49
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Loom »

Oli siin CFS-st juttu, pole proovinud, ei oska kommenteerida.
Ise olen juba paar aastat IL2 Sturmoviku (ehk nüüd siis uuem versioon AEP+Pacific Fighters) lennanud ning isu ei paista otsa saavat. Nüüdseks on kogu pakett nii suur (erinevad rahvused, tegevuspaigad, lennukid, nüüd ka USA/RAAF/RAF vs Jaapan, LENNUKIKANDJAD), et kõiki võimalusi ei jõuakski üksi läbi mängida.
Põhitegevus käib siiski online, kus saab teiste inimestega mõõtu võtta ja koostööd teha. Tavaliste dogfightide ja coop missioonide kõrval on ka erinevad sõjad, kus võimalus oma tegevusega maavägede tegevust mõjutada. kõige paremad neist VOW http://www.vow-hq.com, Bellum war http://il2fb-bellum.com.ar/, Virtual Eastern (oli ka western) Front http://www.vef2.net/site/main.htm .
Niisama mängides võivad missioonid lõpuks küll ühekülgseks muutuda, kui pole huvitatud erinevatest lennukitest, kuid online sõjas koos sõpradega lennates saab ikka tõsise adrenaliinilaksu :twisted: kätte küll.
Kasutaja avatar
Heiks
Liige
Postitusi: 334
Liitunud: 23 Dets, 2003 20:47
Asukoht: Reval
Kontakt:

Panzer General

Postitus Postitas Heiks »

Rääkides ikkagi strateegiamängudest, kas keegi Panzer Generali ei mängi? Turn-base mängud on sellised rahulikud vanainimese mängud, saab vahepeal köögist kohvi tuua ja su armee ootab ikka sama rõõmsalt su korraldusi.
Panzer Genreal II on vaata et parim, III-s on suurem rõhk värvide ja vilede peal IMHO. Scortched Earth on veidi parandatud.
Oleks tore kellegagi kunagi online mängida.
Heiks
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist