Mutid!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Mercurius
Liige
Postitusi: 667
Liitunud: 08 Juul, 2011 14:02
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Mercurius »

Kriku kirjutas:Nahastamiseks see meetod tõenäoliselt eriti ei kõlba?
Mine sa tea, välisel vaatlusel on mutil ainult pea osa tavapärasest süldim...
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15562
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Fucs »

http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 83#p533283
M.R. kirjutas:Ilm on aastavahetuse kohta natuke "jaanipäevane" ja saadanasigitised on ikka maru aktiivsed. Sain kingituseks sellise riistapuu ja installeerisin paika. Tulemustest annan kindlasti teada!

https://www.youtube.com/watch?v=HTO8lh7oxV4

Et siis kuskohas neid "Anti Muti" killerlõkse müüakse?
Kasutaja avatar
M.R.
Liige
Postitusi: 182
Liitunud: 19 Veebr, 2015 19:33
Asukoht: Anelema
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas M.R. »

Et siis kuskohas neid "Anti Muti" killerlõkse müüakse?[/quote]

Mina sain selle "Mutipressi" oma tuttava käest jõulukingituseks. Nagu selgus on tal oma tsehh, mis neid toodab. Hinnast juttu polnud, aga kui huvi, siis kirjutage privasse ja uurin välja. Ta ise toimetab Võru ja Tartumaal, aga nagu ma aru sain siis saadab vajadusel postiga ka üle Maarjamaa.

Ei tahtnud enne reklaami teha kui omal kogemus käes, aga hetkel tundub et mutionudel on suurtest pidustustest veel pohmakas ja kummaline vaikus on peale lõksu paigaldamist :shock: Äkki oli psühholoogiline mõju nii suur, et kolisid minema :dont_know:
Walter2
Liige
Postitusi: 4001
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Walter2 »

M.R. kirjutas: Ei tahtnud enne reklaami teha kui omal kogemus käes, aga hetkel tundub et mutionudel on suurtest pidustustest veel pohmakas ja kummaline vaikus on peale lõksu paigaldamist :shock: Äkki oli psühholoogiline mõju nii suur, et kolisid minema :dont_know:
Vahest unustasid mutte teavitamast oma uuest mänguasjast mida võiks tulla uudistama?
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas kalleb »

Keegi rääkis et väga hea meetod on võimsa lehepuhuriga , lased õhu käiku ja mutt lendab varsti teisest vupsti välja
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas kalleb »

Siin pakub üks mutionude suur sõber välja väga võimalikke variante

http://krot911.ru/kroty/kak-izbavitsya- ... tvami.html

too pudelitest torulõks on päris andekas

Pilt
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Sam Beaver »

kalleb kirjutas:Keegi rääkis et väga hea meetod on võimsa lehepuhuriga , lased õhu käiku ja mutt lendab varsti teisest vupsti välja
Või lase 3 faasi maasse, hakatuseks tulevad vihmaussid ja seejärel mutid. Aga negatiivne osa on see et kõige lõpus tulevad Kohtla-Järvelt kaevurid ja annavad kere peale.
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19529
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas ruger »

Seltsimehed mutivastase võitluse esindajad-tööpõld on lai. Ehk saate eurotoetused peale :lol: :mrgreen:
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uu ... d=80737677
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15562
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Fucs »

Siin teatud teemades tekivad ja kaovad postitused kiiremini kui jõuab silmi pilgutada, aga ma olin kiirem 8)

Ma tean, et ma olen pahatahtlik siga... sorry Kuido
kuido20 kirjutas:teen "pugejate-karjeristide kärbseparvele" ettepaneku kinkida uuele KV juhatajale EV 100 sünnipäeva puhul 100 uut mutilõksu.
Kiibitseks ka vähe siia vahele :D
Mul hea kiibitseda süsteemivälisena :mrgreen:

Kärbseparv võiks kinkida lisaks ka MAPATS-ile laenguid... näiteks 24 × 100 ? :roll:
https://www.prismamarket.ee/entry/whisk ... 5890128576
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Kriku »

Kriku kirjutas:Kui neljakümnendal tjiblad tulid, siis kõigepealt hakkasidki neid valgeid taga ajama. Terve talv otsa püüdsid ja kevadeks polnud ühtki Eestimaal järel, kõik rippusid Kadrioru lossi räästa all. Silmadest oli nöör läbi aetud ja üles riputatud. Kole oli see pilt, kole! Mõni siputas Saksa ajani välja.
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 74#p517974

Paistab, et vana sepp eksis ja mõni jäi siiski tollal ellu:
http://lemmikloom.delfi.ee/loomad/fotod ... d=82136875
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Ei tahtnud uut teemat teha - äkki teadjamad oskavad midagi kosta.

Lasin maakodus kaevata tiigi, 20x25 m, vesi on seal ca 2,5 meetrit sügav. Selliste kruusaste 45 kraadiste nõlvadega. Käisin seal eile õhtul peale tööd suplemas ja kui ma vastaskaldale lähenesin, tuli seltsiks vette üks madu :shock: . Ujusin just ja madalalt nägin vaid, kuidas siugles üle kruusariba ning sulpsti vette. Oli sellist tumehalli värvi ja heleda kõhualusega. Ja tuleb vainlane siis pea püsti, üsna kiires tempos minu suunas :shock: :shock: :shock:

Ma pole sedasi ehmatanud enne, no Eesti maod pole ohtlikud, aga noh rästiku hammustusega traumapunkti polnud tahtmist sattuda ja andsin siis valu. Ootamatult (nägin seda üle õla) madu aga sukeldus ja enam teda ei näinud. Ausalt öelda päris jälk tunne oli. Tiigis on muidugi konnakullesed ja asjad, mis neid elukaid meelitavad.

Mõtlesin omast peast, et niidaks ümbrringi rohu selliseks golfimuruks (praegu on poole reieni rohi), ehk pelgavad. Või on mõni nipp, kuidas neid elukaid peletada? Mulle jäi selle eluka kursist ja kiirusest mulje, et nagu oleks rünnata tahtnud. Või tuli asja uurima.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Jaanus2
Liige
Postitusi: 3834
Liitunud: 31 Mai, 2007 13:17
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Jaanus2 »

Tõenäoliselt oli see nastik, need armastavad ujuda, Saaremaal nimetatakse vesiussideks. Kui veel näed, vaata kas on pea küljed (põsed) kollased.
bodom
Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 01 Jaan, 2012 23:54
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas bodom »

Ju see nastik olla vöis, minuteada rästikud vette ei roni. Madu niisama omalöbuks ei ründa.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Manurhin »

Oh kadakaid
oh karjamaid
ja sakilisi angerjaid :D...

Eesti ussikesed on ikka väga süütud ja pisikesed loomakesed võrreldes nendega, keda Aussis kohata võib. Käige maakera kuklapoolel ära, pärast seda tunduvad meie rästud ja nastud ikka väga nunnud :lol:.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Ma niipalju uurisin - madu, mis äkki ära kaob, pidi nastik olema - ohtu märgates sukeldub ja võib pool tundi veel all olla.
Ujudes on lihtsalt oht saada surakas näkku ja see on ka täiskasvanule ohtlik. See pole enam varbaotsast hammustamine.
Rästik ujub ka väga hästi
Pilt
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist