www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 23 Sept, 2020 9:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 932 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 63  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 19 Mär, 2018 20:02 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 26 Jaan, 2014 10:00
Postitusi: 3746
Asukoht: Estland
Mul on siuke tunne et see kalake on Fsb poolt sinna sokutatud et usakaid lolliks teha

_________________
www.propastop.org/
World Alert Map


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 20 Mär, 2018 1:18 
Eemal
Liige

Liitunud: 12 Nov, 2005 23:59
Postitusi: 1965
Asukoht: Lõuna
Putini hullus.
https://twitter.com/MBKhMedia/status/975825004054147072
Tsiteeri:
Собрали безумные рекорды голосов, полученных Путиным из заграницы. В тройке лидеров Таджикистан, Туркменистан и Молдавия, но в списке есть, например, и Швейцария


Manused:
Собрали безумные рекорды голосов, полученных Путиным из заграницы. В тройке лидеров Таджикистан, Туркменистан и Молдавия, но в списке есть, например, и Швейцария.jpg
Собрали безумные рекорды голосов, полученных Путиным из заграницы. В тройке лидеров Таджикистан, Туркменистан и Молдавия, но в списке есть, например, и Швейцария.jpg [ 165.67 KB | Vaadatud 6252 korda ]
Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 27 Mär, 2018 12:42 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1218
Asukoht: Tallinn
Kemerovos oli suur põleng, kus üle 60 inimese 6 tunni vältel surnuks põles. Päästjad ei teinud suurt midagi. Rahvas on ärritunud ja spontaanselt tekkinud miitingutel nõutakse kuberneri erruminekut ja Putini kohaletulekut...
Inimesed räägivad mikrofoni sellest, kuidas nad telefoni teel oma lastega hüvasti jätsid, sest tuletõrjujad ja politsei ei lasknud neil oma lapsi ise päästa...
https://www.youtube.com/watch?v=vIpORZem0mo

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 27 Mär, 2018 13:50 
Eemal
Liige

Liitunud: 04 Apr, 2017 2:39
Postitusi: 233
nn. Putini valimistel jagati tasuta põrgupääsmeid sinna kinno. Küllap poleks Putin sinna kohale läinudki, aga tal seisab peagi kroonimisüritus ees ja otsustas veidi varem ennast näidata. Tööd paistab jätkuvat nii sise, kui välisrindel.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 28 Mär, 2018 2:49 
Eemal
Liige

Liitunud: 12 Nov, 2005 23:59
Postitusi: 1965
Asukoht: Lõuna
Piirsalult hea intervjuu.

"Kremli lemmikfilosoof Aleksandr Dugin intervjuus Postimehele: rahvas vihkab võimu, aga jumaldab Putinit"
https://maailm.postimees.ee/4452487/kre ... ab-putinit

Tsiteeri:
Vladimir Putini piiramatute volitustega valitsemine muutub ühe paradoksaalsemaks, sest Venemaa suuruse taastajana rahuldab ta kõiki, kuid võimude konkreetne tegevus igapäevaelu korraldamisel ei rahulda enam mitte kedagi, ütles üheks Kremli ja Venemaa kindralstaabi lemmikfilosoofiks peetav eurasist Aleksandr Dugin intervjuus Postimehele.

Milleks sai Putin mandaadi 76-protsendilise toetusega?

Kõigeks! Rahvas ütles, et üldiselt teda kõik rahuldab. Kuna Putin enne valimisi midagi arusaadavat [oma programmist] ei rääkinud, siis otsustati tema tegude ja üldise psühholoogia järgi riigis. See rahuldab kõiki, eriti Putini tegevus siis, kui riiki ähvardavad välised ohud. Rahvas andis talle praktiliselt carte blanche’i teha ükskõik, mida ta tahab. Ei mingeid poliitilisi piiranguid.

Väga iseloomulik oli kohe pärast valimisi juhtunud lugu Volokolamski prügimäega, mis näitas, kuidas rahvas võimu suhtub. (Volokolamsk on Moskva oblastis asuv linnake, mille kõrval asuvast prügilast leviva gaasi tõttu viidi haiglasse ligi 60 last, mispeale korraldasid kohalikud protesti, mille käigus anti peksa kohaliku rajooni juhile ja mõnitati oblasti kuberneri – J. P.)

Rahvas põlgab ja vihkab võimu hingepõhjani ning arvab, et see koosneb eranditult – lihtsalt eranditult – värdjatest. See on vene teadvuse paradoks! Tsaar on hea, aga bojaarid on halvad.

Või konkreetselt: Putin on hea, aga miski, mis tema nimel tehakse, ei kõlba kuhugi. See on väga venelik. Seda tuleb mõista, mitte pidada seda mingiks ajuhaiguseks. Igal rahval on oma ratsionaalsus ja oma hullus.

Putin pälvis totaalse toetuse, aga seejuures tema režiim, tema poliitika, tema määratud inimesed, tema esindajad – need on inimeste silmis pigem negatiivse märgiga. See on selline vene paternalism: sa oled meie isa ja tegutse siis meie heaks, ülejäänu meid aga ei puuduta.

Mida te peate silma selle all, et Putinil pole teie meelest nüüd enam mingeid piiranguid? Uusi Krimme?

Muidugi mitte. Kui hõivabki midagi veel, siis kõik muidugi rõõmustavad. Putinile on aga oluline, et ta ei annaks seejuures ära midagi vana. Niikaua tal see carte blanche on. Aga muidu...

Enne valimisi rääkis ta täiesti mõttetuid asju, isegi vastuolulisi asju, nagu demokraatia ja patriotism. Sõnades jätab ta endale justkui sellise võimaluse, et võib viia elu mitmesugust poliitikat, aga praktikas on see üsna patriootlik, selgelt suunatud Vene Föderatsiooni suveräänsuse tugevdamisele.

Inimesed saavad sellest aru ega kuula enam, mida ta räägib. Tema jutt on rohkem selline pettemanööver, et tema tegelikke mõtteid ei aimataks.

Siin on veel üks paradoks: Putin rahuldab kõiki suure tervikuna, suures pildis, aga eraldivõetud küsimustes ei rahulda ta kedagi. Sise- ja majanduspoliitika on ju täiesti läbikukkunud. Kõik saavad sellest aru, aga see ei takista kedagi ikkagi valimast Putinit.

Kuidas saab selliste paradoksidega riiki valitseda?

Lugege vene kirjandust ja filosoofiat – see koosnebki ainult paradoksidest, kõik on üles ehitatud ainult paradoksidele.

Meie rahvas on iroonilisem kui ükski teine. Iroonia tähendab klassikalises mõistes ju seda, et räägid ühte, aga mõtled teist. Meie inimesed naeravad niimoodi loogika üle.

Mõte on selles, et murda ja väänata loogikat nii, et anda sellele muster, mis oleks lõbus, huvitav, eksitaks teisi ning looks sisemist pinget. Me elame sajandeid sellise põhimõtte järgi.

Peamine, et oleks endal huvitav ja ilus, mis sest et samal ajal ka arusaamatu?

Ei, peamine, et oleks idiootlik, kummaline, irooniline, lollakas. Et mingil juhul otsad kokku ei läheks. Loogika on ju üles ehitatud sellele, et kõik otsad lõpuks kokku läheksid, aga vene loogika on, et otsad ei läheks mingil juhul kokku.

Näiteks lahendamata probleemi esitamine lahendatud probleemi pähe, tõsiste probleemide tähelepanuta jätmine ja vastupidi, täiesti ebaolulistele asjadele tohutu tähelepanu osutamine, mis normaalses süsteemis oleks nonsenss. Me elame nii sajandeid, see on meie rahvuslik idee.

See võib tunduda lolluse, isegi idiotismina, aga see on lihtsalt meie rahvuslik identiteet. Ega see lääne tsivilisatsioonis parem pole. Euroopas on palju kahepalgelisust ja teistele oma kultuuri pealesurumist. Eurooplased räägivad samamoodi üht, aga teevad teist.

Te ütlesite, et Putinile on tähtis mitte midagi ära anda. Mis saab sel juhul Donbassist?

Paljudele Venemaal tundus 2014. aasta suvel juba, et see on «meie oma».

Kuna Putin sai sellised volitused, siis ta võib ka [Donbassist] loobuda. Ta võib ka Krimmi ära anda. Ta võib kõike teha, ta on tõeline suverään praegu! Aga siis ta näeb, mis juhtub, sest rahvas toetab teda ju puhtalt tema patriootlikkuse pärast.

Kui Putin reaalselt üritab midagi ära anda või panna enda asemele kedagi, kes võib ära anda, siis me alles näeme, mis riigis juhtuma hakkab. Ma olen kindel, et Putini toetus mitte lihtsalt ei kahane 20–30 protsendile, vaid lihtsalt kaob olematusse. Ta muutub momentaanselt mittelegitiimseks. Putin saab sellest aru ning sellepärast ta seda ei tee.

Ta võibolla võtab [Venemaa alla] midagi uut (Dugin kasutas väljendit что-то новенкое – J. P.), aga kindlasti ei anna ta midagi tagasi. See on tema legitiimsuse alus. Ja kui ta juba hõivatust midagi tagasi ei anna, siis pigistab rahvas paljude asjade suhtes silma kinni.

Mis võib Putini võimule kriitiliseks saada?

See, et ta ei tea ise ka, mida teeb kuue aasta pärast. (2024. aastal lõppeb Putini uus presidendiaeg ja Vene põhiseaduse järgi ei saa ta enam kolmandat korda järjest riigipeaks kandideerida – J.P.)

Kui ta määrab endale veelgi patriootilisema järeltulija, võib too ajalooraamatutes varjutada Putini enda. Vähem patriootlik võib aga viia riigi lagunemiseni ja ka kogu Putini poliitika on ajaloo silmis läbikukkunud.

Putini häda on selles, et tema ümbruses pole ühtegi temasarnast inimest, kes eelkõige mõtleks riigi peale. Pikendada oma volitusi põhiseaduse muutmise abil – seda ta ei taha. Kuulutada ennast keisriks? See võib halvasti lõppeda, sest on groteskne, ja pealegi on tal juba nagunii keiserlikud volitused.

Ma ei näe, et Putinil oleks mingi lahendus oma tuleviku kohta. Ta võib praegu ka keset ametiaega ära minna, üldse ei imestaks. Ta on nii ettearvamatu ja sellele lisandusid nüüd ka piiramatud volitused.

Kõik on võimalik. Kogu tema ümbruskond hakkab nüüd võitlema oma tuleviku pärast. Praegu hakkavad kõik, isegi pealtnäha mikroskoopilised edutamised või vallandamised mängima väga tähtsat rolli eri gruppide võitluses.

Igal juhul algab Putini ajastu langus, see on vältimatu. Putini ajal ei kujunenud Venemaal mingit maailmavaatelist struktuuri, mille puhul võiksime rääkida järjepidevusest võimu suhtes.

On ainult Putin ja midagi muud pole. See teda ümbritsev tühjus varem või hiljem ta tapabki. Ta on loonud sellise vaakumi poliitikas, ühiskonnas, kultuuris, igal pool. Faktiliselt on ta juba nagu jumal. Jumal võib aga kõike teha: karistada, aga ka andeks anda. Mida tahab, seda teeb. Mingeid pretensioone talle olla ei saa. See võib väga kergesti farsiks või paranoiaks muutuda.

Mis puutub aga suhetesse läänega, siis kõik need väljakutsed ainult tugevdavad tema võimu. See on talle ainult kasulik, sest kõiges saab jätkuvalt süüdistada sanktsioone, eriti kui neid veelgi tugevdatakse. Inimestele ei maksta rohkem palka või mürgitatakse prügimäe gaasidega – kõik on normaalne, sest lääs ju kägistab meid oma sanktsioonidega. Putini jaoks on see (vastasseis läänega – J. P.) hindamatu asi.

Mida teeb sellises teadmata tulevikuga olukorras Putini ümber loodud propagandamasin? Mida hakkavad nemad rahvale rääkima ajal, kui keiser Vladimir pole suvatsenud midagi otsustada enda ja nende tuleviku kohta?

Kõik ressursid pannakse tööle selle nimel, et esitada praegust režiimi kui igavikulist: nii nagu praegu on, nii ka jääb. Nagu Nõukogude Liit esitas ennast 1980. aastatel igavikulisena, fundamentaalse ja stabiilsena. Ja nii tunduski paljudele. Ja just siis ta vajuski kokku. (Nõukogude Liit lagunes 1991. aastal – J. P.)

Aga Nõukogude Liidul oli ju ideoloogia, tal oli süsteemsus, mida kumbagi pole Putini režiimil. Kui kiiresti siis veel see kokku võib kukkuda? See praegune hetk võib ju olla Venemaa jaoks kaunis, aga kui kauaks õnnestub seda hetke peatada? Seda on niigi kaua suudetud, aga kui kaua veel? Niigi on hiljem selgunud, et paljud asjad, mis paistsid meile suurte võitudena, polnud seda.

Euroopa Liit on minu arust veel haavatavam. Eriti kui keegi suurem riik veel sealt lahkub, näiteks Itaalia. Praegu on küsimus selles, kumb vajub enne kokku, kas lääs või Venemaa. Teine laguneb lihtsalt järgmisena.

Te ütlesite, et Putin võib omandada midagi uut. Mis see olla võib? Valgevene?

Valgevene on nagunii sisuliselt meie oma. Mida elu ise kätte toob. Ma ei usu, et selleks on [Kremlis] olemas mingid plaanid. Mina muidugi arvan, et nüüd oleks aega tegeleda siseasjadega, sest perimeetril on meil kõik justkui korras.

On ainult see Novorossija küsimus, aga kui selles küsimuses pole jõudu, tahtmist või arusaamist, siis mis teha.

Alati võib tekkida soodne võimalus midagi uut omandada. Aga mida? Ma olen näiteks veendunud, et need ei ole Baltimaad. Teie kartused on alusetud, võite väga rahulikult magada. Ma ei usu, et [Kremlis] keegi mõtleb Eesti, Läti või Leedu annekteerimisest. Või Soome.

Pigem võib Ukraina hakata end nii edasi valitsedes hakata lagunema ja meil tekivad head võimalused seal oma asjad lõpule viia. See oleks väga suur asi. Ise me sinna ei lähe, aga Ukraina ise võib anda meile selle võimaluse.

Uus võib peituda ka milleski muus. Näiteks kui veelgi tugevamaks muutub strateegiline liit Moskva, Teherani ja Ankara vahel. See pole Venemaa jaoks sugugi väiksem asi kui Krimm.Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 28 Mär, 2018 10:06 
Eemal
Liige

Liitunud: 27 Dets, 2012 11:02
Postitusi: 486
See viimane tekst on üsna täpne olukorra iseloomustus ja hea võti Venemaa elu mõistmiseks. Eesti läheb loosi soodsas olukorras, näiteks väga sügav majanduskriis, mingi räige välispoliitiline viga või Lääne - Vene vastasseisu järsk kuumenemine.

Saan tekstist aru, et väidetakse nagu pole putinismi kui ideoloogiat. Samas oluline on, mis moodustub kogu tema võimuloleku jooksul inimeste peades. Milliseks nad muutuvad.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 02 Apr, 2018 23:32 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1218
Asukoht: Tallinn
https://www.youtube.com/watch?v=J6Cmdcnf9wI
Paistab, et Venemaal on alanud uus ajajärk ja Kalashnikovi arvates on see tee Ladina-Ameerika sarnase diktatuurini. Põhjuseks on see, et seoses sanktsioonidega ei jätku enam seda mida varastada ja on alanud oligarhide ja grupeeringute vaheline võitlus. Just pandi kinni Medvedjevi mees Magomedov, kangutatakse Moskva oblasti kuberneri kelle kaelas on prügi jamad, see mees pidi Shoigu oma olema.

Putini valitsemismudel toetus seni kolmele põhimõttele:
1. Teie orjad olge kuss, aga selle eest saate veidi materiaalseid hüvesid. Kui nafta hind langes ja raha otsa sai, siis asendus see impeeriumi hiilgusega, ehk vaadake saite Krimmi. Nüüd pole enam raha ega ka uusi Krimme enam kusagilt võtta.
2. Vova vahendas erinevate klannide huve ja hoidis nende vahel tasakaalu. Hetkel näeme siis ka selle alustala lagunemist, sest jõumehed läksid liberaasetele ärimeestele kallale. Kui jõumehed saavad ka Moskva oblasti omale, siis saavad nad paraku ka prügiprobleemi ja peavad hakkama oma koduhoovi Moskva prügi mittetahtvat rahvast vägivallaga vaigistama.
3. Läbi on kukkumas ka poliittehnoloogiad, milles Vova siiani väga osav oli. Praeguse ajani sai Vova väita, et need neetud liberaalid viisid riigi põhja ja karukese valitus oli kõiges süüdi. Kui liberaale enam pole, siis kelle kaela vastutus veeretada?

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 02 Apr, 2018 23:47 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 04 Juul, 2009 13:29
Postitusi: 8633
Välisvaenlane(rahvusvaheline imperialism, bandeeralased, baltikumi fašistid) ja 4 aastaaega.

_________________
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, võib kogu poliitika(demokraatia ja seadused) ära unustada.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 04 Apr, 2018 12:45 
Eemal
Liige

Liitunud: 19 Juul, 2014 19:18
Postitusi: 820
Sektor gazovoi ataki kirjutas:
Saan tekstist aru, et väidetakse nagu pole putinismi kui ideoloogiat. Samas oluline on, mis moodustub kogu tema võimuloleku jooksul inimeste peades. Milliseks nad muutuvad.

Mismõttes ei ole ideoloogiat? "vene maailm", slaavi ülimuslikkus, "oleme maailma vabastajad fašismist" on ju sisuliselt ideoloogiad? "Meie oleme erilised, meie oleme väljavalitud" jne.. Täiesti analoogne juutide usuga endi väljavalitusest Jumala silmis, natsiideoloogiaga (aarialaste ülimuslikkus) jne. Ideoloogia(d) on IMHO täiesti olemas ja seda/neid ka siiralt usutakse - maailma vabastamist jutlustati juba NSVL aegadel - alaväärsuskompleks ja impeeriumiihalus kombineerituna muudavad rahva ülejäänule veel eriti vastuvõtlikuks.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 26 Apr, 2018 18:43 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1218
Asukoht: Tallinn
Navalnõi ja teised opositsionäärid organiseerivad mai alguseks uusi meeleavaldusi. Täna avaldas Navalnõi ilusa video sellest, kuidas vene asepeaminister sai 35 000 000 euri altkäemaksu ühelt oligarhilt. Juriidiliselt on kõik korrektne, oligarh ostis ära ühe Itaalia villa aga tagasihoidlik probleem on selles, et asi maksis kordades üle turuhindade.
https://www.youtube.com/watch?v=hWKRaIISr_M

Täiendus:
Oligarh Prohorov lubas Navalnõi kohtusse anda!

Navalnõi korraldab 5. mail meeleavalduse. 7. mai on Putini uus ametisse nimetamise tseremoonia ja peale 5. maid pidi muutuma ka avalike ürituste menetlemise kord, kus luba tuleb küsida juba FSB käest
Avaldused meeleavalduste läbiviimiseks on sisse antud 86 linnas, 19 linnas on keeldutud luba andmast, mitmekümnes ei osata veel midagi vastata.
https://www.youtube.com/watch?v=VWXE4WybsxI

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 01 Mai, 2018 20:03 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1218
Asukoht: Tallinn
Venemaal plaanitakse ikka 5. mail kogu opositsiooni ühist meeleavaldust. Vähe kummaline on muidugi jutt selle ohvitseri suust, et Moskvas pidid iga päev salaja NATO lennukid sõjaväe lennuväljale maanduma... Ei tea kas see sonimine peaks rohkem rahvast tänavatele tooma, või on see mingi FSB salaplaan ürituse diskrediteerimiseks?
https://www.youtube.com/watch?v=9kgBggEqFc8

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 02 Mai, 2018 12:13 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1218
Asukoht: Tallinn
Eile 1. mail oli Peterburgis meeleavaldus, osalejateks olid noored, keda aktiveeris Telegrammi keelamine ja interneti tsenseerimine! Rahval oli ka ilus loosung "Õigusi ei anta, õigused võetakse", skandeeriti "Putin vor", "Vaba venemaa - vaba internet".
https://www.youtube.com/watch?v=X9s1JIXjH_g

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 04 Mai, 2018 18:59 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 30 Okt, 2005 22:13
Postitusi: 1218
Asukoht: Tallinn
Homme on tulemas ülevenemaaline opositsiooni meeleavaldus, võim reageerib sellele nii, et paneb lihtaslt kohalikke organisaatoreid kinni!
https://www.youtube.com/watch?v=T0VS-s7bA9Y

_________________
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2018 14:03 
Eemal
Liige

Liitunud: 01 Mai, 2014 12:20
Postitusi: 1646
Navalnõi meeskond ja sõltumatud vaatlejad: „Protestid algasid Kaug-Idas ja Siberis, kus võimud pidasid kinni mitukümmend meeleavaldajat.“
Sõltumatu vaatlusrühm OVD-Info: „Krasnojarskis peeti kinni 150 inimest, teiste seas üks ajakirjanik. Mitu meeleavaldajat sai kinnipidamise käigus kannatada. Tšeljabinskis peeti meeleavalduse eel kinni kolm ja Barnaulis vähemalt kümme inimest.“
Meeleavaldused toimusid ka Tomskis, kus aktivistid kogunesid kahe peatänava ristmikule ja marssisid sealt südalinna. Üks meeleavaldustest kestis üle tunni.
Tomskis korraldanud meeleavalduse korraldajad: „Tomskis osales umbes 300 inimest.“
https://meduza.io/news/2018/05/05/na-ak ... derzhaniya


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Putin ja võimuvahetus Venemaal?
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2018 22:12 
Eemal
Liige

Liitunud: 12 Nov, 2005 23:59
Postitusi: 1965
Asukoht: Lõuna
1607 inimest peeti tänastel meeleavaldustel kinni.
https://twitter.com/GlebPavlovsky/statu ... 6098062336
Tsiteeri:
По данным на 20:00, в 23 городах России было задержано 1607 человек. Показатель 26 марта 2017 пройден. Москва 704 Санкт-Петербург 229 Челябинск 164 Якутск 75 Астрахань 69 Тольятти 63 Красноярск 61 Воронеж 56..


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 932 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 63  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt