Mutid!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
gorilla
Liige
Postitusi: 679
Liitunud: 29 Veebr, 2012 18:47
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas gorilla »

Siis ei aita enam midagist, lase ikka see kolm faasi sisse ja kui pane poolik külma. Juhuks kui Kohtla-Järve kaevurid ilmuvad :mrgreen:

Tegelikult peaks installima selle lahenduse permanentselt selle veekogu põhjamutta, koos komplekti kuuluva rubilnikuga. Mis on kaldal.
Edaspidi on nagu klassikud ütlevad delo tehniki kas nad tulevad vee alt või vee pealt, rannast või kaldalt, künka tagant või oru põhjast...


Ainult head kummikud peavad olema. Nokiad. :D
-he not to go to war, she not to go to a dance.
Johhen
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Mai, 2018 21:46
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Johhen »

Minu saksa lambakoer nimega Watson vedas täna trepile selle aasta 5 mutionu.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Svejk »

Ma ausalt väga vabandan teema solkimise pärast, aga tuli meelde see anekdoot, kus Watson kusi Holmsi kummikute peale nii et ladises... 8)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Johhen
Uudistaja
Postitusi: 16
Liitunud: 11 Mai, 2018 21:46
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Johhen »

Positiivne see, et peale, mitte sisse.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15562
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Fucs »

Minu mutijaht on alanud sellel aastal täieliku läbikukkumisega, närvid hakkavad üles ütlema ja oodata on lisaks läbikukkumisele ka läbipõlemist 8)

Mai algusest peale ma muudkui kaevan ja panen raudu (neli paari) ühe muti tegevusalale ja absoluutselt null tulemust.
Ajab kogu aeg kõik rauad mulda täis ja kaevab jälle mööda raudadest. Lugematu arv kordi juba.
Ja enamus käike on nii kuramuse sügaval, et on tõsised raskused nende raudade panemisega. + maapind on nüüd tänaseks nii kuivaks läinud, et muld on nagu tolmupuru ja variseb nagu liiv. Ja kõik need käigud mis on sügaval on nii suure läbimõõduga, et need rauad ei sobitu enam käigu diameetriga - ei saa tihedalt panna, et ei jääks selle ümber vaba ruumi.

Ma olen meeleheitel :evil:
Sest ta rsk saboteerib mul sauna ehitust (kaevab kõik postvundamendi postide alused ja küljed tühjaks/täiteliiva üles + ma panin kanali toru maa-alla... kuna tulid vastu suuremad kivid, siis ei saanud sügavamale panna kui ca 70cm ja ma katsin/ümbritsesin torustiku penoga... nüüd ta ajab penopuru üles maapinnale rsk... maa on valge nagu talvel :cry: )

Mul pole aega onud, aga ma lähen kohe kui saan ja otsin kusagilt oma arsenali juurde neid killerlõkse mis ülevalt pähe lajatavad piidega....

Pilt

....sest ainus lootus teda tabada on ülesaetava hunniku peal kusagil... ja neid hunnikuid rsk jagub
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2373
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Martin Herem »

Mulle hakkas eelmisel aastal see "paugutaja" meeldima. Aga soetanud pole.
Hetkel ei ole aktiivset küttimist ka olnud ... aga tundub, et tuleb sammud seada Virumaale :)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15562
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Fucs »

:D

Virumaal mutid arenevad intelligentselt kiiremini kui on kohalike jahtijate võime nende arengutega kaasa areneda 8)
Meie kelkimine "verisest kevadest" eelmise aasta lõpus on saanud muttidelt väärilise vastuse ja meile on koht ilusasti kätte näidatud :oops:

See on tegelikult müstika, et eelmise aasta tulemus oli 21 mutti, aga nüüd ei saa kuidagi seda ühte kätte.
Kaks on vist veel (üks kindlasti, teine võib olla ka see sama keda kätte ei saa) tegevuses vähe teistes kohtades, aga neid mul pole olnud aega jahtida (nad on n.ö. vaiksed, hunnikuid ei aja ja ei häiri hetkel) ja ka kogu raudade tagavara on rakendatud selle ühe isendi püüdmiseks praegu.

Kusjuures ta on nahhaalselt julge ka veel. Kui muidu üldjuhul nad hoiavad eemale kui maapinnal käib aktiivne tegevus ja liikumine, ning tulevad tegutsema kui on veidi vaiksem hetk, siis see tegelane on nii ülbe, et ajab sul selja taga paari meetri kaugusel hunniku üles samal ajal, kui mina kolistan aluredelitega ja elektrisaag töötab ja vasaraga taotakse naelu seina ja kogu aeg on maapinnal aktiivne liikumine :shock:

Homme lähen Bauhofi ja ostan katseks ühe sellise asja ja teisipäeval lähen hakkan pikemalt katsetama (võtan spetsiaalse pikema mutijahipuhkuse :mrgreen: )
https://www.bauhof.ee/et/aiakaubad/muti ... lar-519875
Kui kätte saan (aga ma saan ta ükskord kindlasti kätte!), annan teada. Siis tuleb selle sündmuse tähistamiseks üks suurem pidu... kui saun enne maa-alla ei vaju :lol:

* Seda suuremat killerlõksu, mida Kriku siin eelmine aasta kusagil mutimahlapressiks nimetas, kaubandusvõrgus müügil ei ole.
iFly
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 14 Mai, 2012 20:52
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas iFly »

Ega inimene looma vastu saagi.

Minul õnneks on kaks vabaõhu-kassi, kes on kogemustest õppinud, et välisukse ette toodud mutilaip tagab maitsva maotäie (minu käest, mutt läheb sipelgatele).

Üks kassidest püüdis varem korduvalt ka mutikäike lahti kaevata, ent loobus ja praegu käib aeg-ajalt mutimetroo ventilatsioonišahtidesse keha kergendamas. :oops:

Minu enda tegevus pürotehniliste mutilõksudega jms. on paraku kiisudega võrreldes täielik amatöörlus. :(
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Svejk »

Fucs kirjutas::D Virumaal mutid arenevad intelligentselt kiiremini kui on kohalike jahtijate võime nende arengutega kaasa areneda 8)
....siis see tegelane on nii ülbe, et ajab sul selja taga paari meetri kaugusel hunniku üles samal ajal, kui mina kolistan aluredelitega ja elektrisaag töötab ja vasaraga taotakse naelu seina ja kogu aeg on maapinnal aktiivne liikumine :shock:

... (võtan spetsiaalse pikema mutijahipuhkuse
Kui kätte saan (aga ma saan ta ükskord kindlasti kätte!), annan teada. Siis tuleb selle sündmuse tähistamiseks üks suurem pidu... kui saun enne maa-alla ei vaju :lol:
Mutid on silmapistvalt mõistlikud ja taiplikud, aga Teied olete üks suur jutu lind, me vaatame.... 8) Eisaa nüid seda ühteanumat kätte...
Muideks mutid on küll pimedad, kuid üldsegimitte kurdid ja tajuvad Teiede tegutsemisi maapinna võngete (ja legendilõhna!) järgi ja neile on kukepea,
sest nad teavad, et kui aluredel (redelid?) koliseb, siis Teie turnite kõrgusel, mitte ei tuhni nende jahimaades. Mille üle te imestate, meisaaru.....

Te pidage hoolt, et seesinatne mutt Teil parematele jahimaadele ei koli, enne kui Teied pääsete temaga oma käsi määrima...! 8)
Mina määraks sellisele mutile eripensioni - igatahes! :D
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Kriku »

Svejk kirjutas:Muideks mutid on küll pimedad [...] ja neile on kukepea
See on õige. Selle kohta on interneeduses palju inhvormatsioone: https://www.google.com/search?q=mole+cock+head
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15562
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Fucs »

Mutid on silmapistvalt mõistlikud ja taiplikud...[censored].... Muideks mutid on küll pimedad, kuid üldsegimitte kurdid ja tajuvad Teiede tegutsemisi maapinna võngete (ja legendilõhna!) järgi ja neile on kukepea, sest nad teavad, et kui aluredel (redelid?) koliseb, siis Teie turnite kõrgusel, mitte ei tuhni nende jahimaades. Mille üle te imestate, meisaaru.....
Me vaatame, et mõnel seevastu on eriti hea võngetetajumusnägemine ja leiab kohe kiiresti kõik ebavajaliku milnetist üles, vaatamata mõistlikuse ja taiplikuse teatavatele puudujääkidele
(redelid?)
Just. RdelID.
redelid.png
sabotaaz.png
Muideks mutid on küll pimedad
Pilt
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas Svejk »

Fucs kirjutas: vaatamata mõistlikuse ja taiplikuse teatavatele puudujääkidele
Teatame tagasi hoidlikult, et puudega oleme me küll, aga üle ei ole meil küll mitte midagi! Nö ilma igasuguste jääkideta! 8)

P.S.
Muideks - täispimeduse puhul pudelipõhjad ei päästa, selles mõttes on see prillidega mutt seal eksitav, ja pealegi olete te seal neid redeleid ise paljundanud!
Keda te pimedaks peate! :D
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
M.R.
Liige
Postitusi: 182
Liitunud: 19 Veebr, 2015 19:33
Asukoht: Anelema
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas M.R. »

Servus lahingukaaslased!
Mina pean kahjuks akf Fucsiga nõustuma, et vastane on arukam kui eeldada võis :oops:
Minu aastaalguses postitatud lõks liigub sünkroonis hunnikutega ja niikui ma ta uue hunniku kohale paigutan, lõpetavad kurivaimud selles piirkonnas lahingtegevuse ja hakkavad tagalat pommitama :roll: Nii kordub see juba mitu kuud ja tunnistan nüüd lõpuks iseendalegi ausalt, et hea et minust ohvitseri ei saanud, sest mul puudub vastase tegevuse ennetamiseks (loe - ei oska varitsust paigutada) piisav fantaasia. Seega ei saa ma oma uue mänguasjaga eputada ja pilte kaotusvaludes vastastest postitada...
Aga teistele edu ja mulle kannatust :D
M.R.
MK88
Liige
Postitusi: 42
Liitunud: 13 Aug, 2009 12:49
Asukoht: Weissenstein
Kontakt:

Re: Mutid!

Postitus Postitas MK88 »

Tolle hirmsa raud riista hankisin kunagi endale kah aga kätte pole sellega kedagi/midagi saand ja nii ta tolmu kogub... siiani on tõhusaim olnud selline riist http://mullamutt.ee/et/home muidugi nüüdseks on mutid selgeks saanud millega tegu ja tundub, et enam pole kasu sellestki....
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 20 külalist