Suur auhind !!!

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Enkus »

Enam ei ole isegi naljakas mitte.
Sul on praegu jäänud kaks kohta, kus toimuvatest üritustest sul ei ole veel keelatud osa võtta - Toomase ja Mehise juures. Proovi neid nüüd hoida, muidu peadki hakkama Suure auhinna võistlust iseendale korraldama...
Seersant Steiner kirjutas:Ja minu töö nagu ikka ei kölvanud sest kes mina ikka olen, ma pole ju "oma jope". Viimase all sai möeldud neid ühtesid ja samu kes kogu aeg osalevad ja vöidavad :evil:
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2180
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Soobel »

Mis te nüüd pahandad loodusjõu vastu. Ei ole küll ilus itsitada nende üle, kelle päralt on taevariik, aga sellest leheküljest on mul küll praegu põse- ja silmanurgalihased üsna väsinud.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Seersant Steiner »

Solvake aga kui tahate. järgmise aasta projekt on see igatahes Pilt täna ta mulle postiga saabus ja selle ma teen.
Viimati muutis Seersant Steiner, 05 Juul, 2018 21:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

Sellega on kõik öeldud ja paigas ja muud loota oleks olnud liigne.
Siinkohal tahaks tegelikult avaldada oma kahetsust, sest kui järgi mõelda, siis tegelikult oleks vaikne ignoorimine kõige parem vahend selle teema puhul. Ma lihtsalt ei saa midagi teha, et selline käitumine vallandab minus reaksiooni, mis ehk polegi õige.. sest sellest pole kasu.

Aga aitab nüüd ja teen katse keerata see teema tagasi pealkirja suunas.

Mulle tegelikult hakkas väga meeldima see väike salatsemine, mis nende suurepäraste soomukite valmimise juurde käis. Ja eriti hea oli see, et ma ise aitain veidike kaasa ka ühe valmimisele, ise midagi teadmata muidugi. Tulemus... teadagi.

Aga siikohal teeks ise sellise avalduse, et mina olen alustanud järgmise aasta tööga. See saab olema suur projekt minu jaoks ja ma juba praegu kahtlen, kas ikka saan valmis.
Aga luban, et tekitan endale taas väiksese töö näol pääsemise võimaluse, ehk siis kui on näha, et mammutit ei suuda küttida, siis susliku võtan ikka maha.

Olgu öeldud, et siin ruumis ma seda tööd enne valmimist ei kajasta rohkem kui üks pilt mis tuleb nüüd. Suurt saladust ei tee, sest mõnigi teab juba mida lähen üritama. Siinkohal tahtsin lihtsalt teada anda, et aeglane start on antud. Järgmine aasta selgub tõde.

Pilt

Kk
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas FW Anton »

Seersant Steiner kirjutas:Solvake aga kui tahate. järgmise aasta projekt on see igatahes Pilt täna ta mulle postiga saabus ja selle ma teen.
Kuule seeru - sa ajad oma pläraga ka mul juba kopsu üle maksa! Mida sa vingud ja virised, parem tee midagi kasulikku! Pane see mudel hästi kokku ilma kisa ja kärata ning järgmine aasta on auhind sinu.
Anton - horridoo!
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas kalle »

Ma siis igaks juhuks panen siia algse teksti ka, et meelest ei läheks mida MEES LUBAS:
Seersant Steiner kirjutas:Solvake aga kui tahate. Aga hoidke need suured ja väikesed auhinnad endale ma ei taha enam teilt mingit raamatut ega kinkekaarti


Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Joss Metsast »

kalle kirjutas:Aga siikohal teeks ise sellise avalduse, et mina olen alustanud järgmise aasta tööga. See saab olema suur projekt minu jaoks ja ma juba praegu kahtlen, kas ikka saan valmis.
Aga luban, et tekitan endale taas väiksese töö näol pääsemise võimaluse, ehk siis kui on näha, et mammutit ei suuda küttida, siis susliku võtan ikka maha.
Nii tulebki ja eriti vahva on kui mammut ja zuslik korraga pildile sattuvad :) Kui sul Kalle on mammutist fotosid vaja siis mul peaks mõned olema. Pean sobiva kausta ainult kuskilt üles leidma. Umbes 100 piires oli teisi.

Aga avalduse osas on muidugi tegu julge sammuga, mina järgmiseks aastaks ei söenda miskit lubada. Samas teinekord tulevad ühised mõtted jälle kuskil pähe ja krt seda teab ;)

Jope selga ja nokitsema !
Enkus
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 23 Dets, 2011 18:59
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Enkus »

Kristjani soovil tuli siis Suur Auhind minu kontori riiulisse.
Kas keegi auhinna võitjatest ei tahaks mõnda mudelit ka näitamiseks tuua, et oleks aru saada, mille eest auhinda jagatakse?
Enkus kirjutas:
Joss Metsast kirjutas:...Suur auhind läks igati õigesse kohta...
Suur auhind asub Laki 16 :D
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas vaoinas »

Ahoi,

Klaasist karikas istub tõesti Ennu poes vitriinis. Esiteks on Ennul seal poes rohkem ruumi, kui mul kodus ja teiseks näeb seda siis ehk ka rohkem inimesi, kui mul kodus. Viisin täna sinna kõrvale oma 2011 aasta Renault FT-17 ka ja üldse oleks tore, kui keegi veel raatsiks oma Suure Auhinna mõne aasta võidutöö sinna kõrvale vitriini laenata, sest ruumi seal oli.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Suur Auhind 2019

Aastal 2019 korraldavad Suure Auhinna võistluse taas militaar.net ja Kullo mudelipood, mis endiselt ei asu enam Kullos - http://www.mudelipood.ee !

Tingimused on järgmised:

Traditsiooniliselt osalevad võistluses Eesti ja eestlastega seotud militaar- ja tsiviiltehnika koopiamudelid. Lisaks on endiselt oodatud dioraamid, aga meestel võiksid vähemasti mingidki relvad käes olla, kui tehnikat ei ole

Mõõtkava valik ei ole piiratud!

Konkursis osalemiseks tuleb toimetada oma mudel koos legendiga (mis mudel, kuidas seotud Eesti või eestlastega, mõõtkava jne) Võidupüha nädalal (algab 17.06) mudelipoodi aadressil Magasini 24.
NB! Jälgige lahtioleku aegu veebist!

Töid hindab 3-liikmeline žürii. Tööde hindamine toimub Võidupüha järgsel nädalal (algab 24.06 aga hindamine toimub ikka tööpäeval) ning auhinnad antakse välja juuli esimesel kolmapäeval seal samas.

Tööde hindamisel võetakse arvesse nii mudeli(te) vastavust mõõtkavale kui nende keerukust ning kunstipärasust.

Välja antakse SUUR AUHIND - asjakohase tekstiga rändav klaasist mälestusese ning uus mudel võitja valikul (maksumusega kuni €40 koos k/m, võimalik valida mudelipoe tellitavate tootjate nomenklatuurist). Lisaks jätab žürii omale õiguse jagada välja kuni kolm ergutus- ning üllatusauhinda.

Võistluses osalenud mudelid jäävad kuni 1. septembrini 2019 samasse poodi näitusele.

Ootame rohket osavõttu!
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Joss Metsast »

See aasta ise küll ei jõua aga teistele jagaks infot.

Pood läks suverežiimile ja on lahti esmaspäev ja neljapäev 10:00 -16:00 .
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Seoses mudelipoe suviste lahtioleku-aegadega kinnitan siinkohal ka üle, et täitsa OK on viia mudel poodi ka teisipäeval, 25. juunil.

Arvestage siis lahtiolekuaega kella 1000 kuni 1600-ni.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Suur Žürii sai seekord kokku sel esmaspäeval (ehk täna) ning konstanteeris alljärgnevat.

Sel aastal olid konkursile esitatud järgmised mudelid:
MiG-15UTI, Lasnamäe lennuväli, teadmata aasta, mõõtkava 1:48, teostanud Erki Erki
õppe-treeninglennuk Aero L-35C, Eesti nr. 10, mõõtkava 1:48, teostanud Karl Raba
õppe-treeninglennuk PTO-4, ES-EAK, mõõtkava 1:72, teostanud kalle
veduk AT-T, Tapal asunud ja eesti mehe poolt taltsutatud, mõõtkava 1:35, teostanud fossiil.

Lisaks loetletutele oli üks osaline toonud ka pabermudeli sarnase eseme, mis ilmselt oli Arsenali soomusauto järgi tehtud. Kuid, igasuguse täiendava info puudumisel otsustas žürii selle konkursitingimustele mittevastavaks lugeda. Tingimustes on selgelt kirjas, et mudelile tuleb lisada ka legend.

Edasist tegevust siinkohal lähemalt kirjeldama ei hakka. Vihjeks võin vaid ütelda, et meeldiva suhtlemise ja punktide kokkulugemise järel edestas võitja lähimat konkurenti vaid nelja punktiga. Mis on 2,5% maksimaalsest võimalikust punktisummast.

Aga kes kellele ja milles ära tegi - sellest räägime edasi kolmapäeval, 3. juulil, kell 1800 mudelipoes. Aadressiks ikka Magasini 24.

NB! Esimestel tulijatel on endiselt ilmne eelis. Ei maksa tulekut viimasele minutile jätta!
Väino
Liige
Postitusi: 680
Liitunud: 10 Aug, 2009 20:18
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas Väino »

Mulluseid postitusi lugedes arvan, et väljalangejaks võis osutuda keegi (a)kf, kes pole isiklik jaheda ilmastiku pealisriietus :D
(ega ma erinevatel soomustatud sõidukitel vahet ei tee)
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Suur auhind !!!

Postitus Postitas toomas tyrk »

Sai siis täna jälle mitmel mehel käppa suruda.

Sel korral võitis Suure Auhinna fossiil oma isikliku veduki AT-T vähendatud koopia eest. Palju õnne veelkord!

Lubasin küll lahkesti, et kohapeal räägin kes kellele ära tegi, ja millega - aga tuhkagi. Ärge uskuge reklaami. Kellele - jah seda rääkisin küll. Aga millega, vot seda mitte.

Nelja punktiga jäi seekord alla Karl Raba L-35C. Töö oli tõeliselt hea. Esimesel vaatamise voorul kõik kohtunikud ohkisid, et ega ikka ei oska arvata küll, mis töö see ikka parem on. Ja äkki tuleb jagamine. jne...

Sestap ma ei hakka ka siinkohal mingeid seisukohti esitama, ainult oma subjektiivne arvamus. minult sai fossiil ka 1 punkti rohkem. Vist oli selle üldise välimuse kategooria eest. Albatros oli täiesti kunstiteos, kui arvestada kõike seda maskimist ja värvimist, mis seal teha tuli. Ja kõik see detailsus kabiinis jms. Oleks seal kuskil mootori juures olnud üks õliplekk või õline käpajälg - oleks minult ka saanud 100%.

Aga ma tean, et see "kulutamise" teema "lendurite" puhul eriti ei "lenda". aga vähemasti 1 punkt sinna läks...

Ja mudelid on mudelipoes endiselt vaadatavad kuni 1. septembrini välja! Jälgige lahtiolekuaegu veebis! Võivad muutuda.

Ja siinkohal tänud kõigile sponsoritele. Eriti Mehisele, kes ohverdas taas oma vitriini kaheks kuuks.

Ja auhinna pealt aastaarve veerides saime tuvastatud, et seekord oli neljateistkümnes. Nii et järgmisel aastal nagu ümmargune tähtpäev. Peaks kuidagi pidulikumalt tegema.

Kuigi esimene juubel on väidetavalt alles 50.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist