Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Ise on nad endaga kindlasti kangesti rahul. Tõepoolest saab olema päris huvitav näha, mis osa elektoraadist arvab, et just täpselt nii tulebki oma asja ajada.
Rabapistrik
Liige
Postitusi: 152
Liitunud: 04 Mär, 2016 9:54
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Rabapistrik »

Kriku kirjutas:Ise on nad endaga kindlasti kangesti rahul. Tõepoolest saab olema päris huvitav näha, mis osa elektoraadist arvab, et just täpselt nii tulebki oma asja ajada.
Ootan põnevusega jaanuarikuu arvamusuuringute tulemusi. Eks seal juba üht-teist kajastu. Teoreetiliselt on võimalik, et Reformierakonna toetus mõnevõrra paraneb.
Avatar
Liige
Postitusi: 2286
Liitunud: 17 Veebr, 2009 21:30

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Avatar »

AMvA kirjutas:
Avatar kirjutas:Kristina Kallas on näide integreerunud segapäritolu isikust. Ilmekas näide, et eesti keel ja isegi osaline eesti päritolu ei tee kedagi eestlaseks.
Ei maksa nii lahmida, rohkem sõltub siiski kodusest kasvatusest. Ja seda mitte just eestlaseks kasvatamisest, vaid oskusest hinnata õigust iseseisvusele ja vabadusele. Ma olen ka segapäritolu, esindades kõiki kolme siin maal pikalt elanud rahvusgruppi (ok, balti aadlikud muidugi esindasid väga mitmeid rahvusi, aga loeme nad üheks). Ja ma olen vaatama sellele ikka väga eestimeelse mõttemaailmaga. Ning ka rahvuslaste käilakuju Mart Helme on vaid paar põlvkonda paduvenelastest eemaldunud.
Ütlen veelkord - Kristina Kallas on näide integreerunud, segapäritolu ja Eesti keeleruumi kuuluvast isikust, kes ei identifitseeri ennast eestlasena. Selliseid inimesi, kes pealiskaudsel vaatamisel kõlavad ja käituvad nagu eestlased, aga ei ole seda teps mitte - tekib meil aina enam.
Ja millele sina oponeerisid? Kirjutad et kodune kasvatus on olulisem (rahvusest?) iseseisvuse ja vabaduse õiguste väärtustamise kujundamisel. Ma arvan, et ma olen sellega nõus. Aga kuidas see minu väidet ümber lükkab või annab sulle aluse seda lahmimiseks märgistada?
Huvitav, kuidas üks "ikka väga eestimeelne" distantseerib ennast "käilakujudega rahvuslastest".
Mart Helme ei ole mingi käilakuju. Ja mina olen eestlane. Esindan iseennast, sest esindamismandaati pole teistelt saanud...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Esimene RK valimiste kandidaat on oma dokumendid esitanud: https://poliitika.postimees.ee/6494452/ ... dokumendid

Härra FB lehekülg: https://www.facebook.com/veiko.tani.7
Tutvustus
Riigikogu valimised 3. märts 2019
Operatsioon Pepe Von Kek

Ärkamisaeg vol 2.

Nonlinear memetic warfare veteran asutuses Weapon Grade Autism Research and Developement Centre
AMvA
Liige
Postitusi: 3529
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas AMvA »

Härral vaba raha ilmselt palju
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas nimetu »

Härral vaba raha ilmselt palju
Tõenäoliselt ikkagi parem valik kui G200.
Viiskümmend
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 04 Aug, 2010 12:33
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Viiskümmend »

Mulle meenutab see Eesti 200 aktsioon tuntud laulupeovihkaja Mikk Pärnitsa mõttemaailma, vähemalt väga selline deja vu on ja viisaka inimesena tunnen ennast kohe süüdi, aga ei tea täpselt veel milles?
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2618
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas vanahalb »

vanahalb kirjutas:Vanal Sorosel näikse vastu talve olevat vaba raha tekkinud? Niisuguseid Eesti 200 sarnaseid liikumisi ikka keegi finantseerib ja hoiab silma peal, et projekt päris isevooluteed ei läheks.
Ma tsiteeriks iseenda eelmise aasta maikuus kirjutatud kommentaari :)
Mingit mõtet pole niisuguseid aktivistide ponnistusi tõsiselt võtta ja nende peale leili minna. Taolised seltskonnad pole kuskilt otsast seotud eestluse säilitamise, omariikluse või põhiseadusliku korra hoidmisega. Eesmärk on leida finantseerija (riskikapitalist) kes kindlustaks sooja toaga töökoha, mis ei eelda kl 8-17 kohal olemist ja vastutuse puudumise. Tavaliselt finantseerivad liikumisi mingid fondid või Sorose sarnased filantroopid. Viimased tahavad tõepoolest paremat maailma kuid nende ettekujutus paremast maailmast ei ühti enamasti nende ettekujutusega, kellele taolisi vaateid peale surutakse.
Marina Kallas on ju ehtne soroslane kes oma inimesesarnast välimust kuritarvitab!
Praeguses staadiumis tundub mulle, et rahastaja on projekti korstnasse kirjutanud ja broilerid toimetavad iseenese tarkusest. Algatajal on tegelikult teadlikult võetud risk, sest kui ka 1 liikumine 10-st jalad alla saab, toob see raha mitmekordselt tagasi. Siinkohal on hea meenutada lähiajaloost igasuguseid "värvilisi revolutsioone" ja erinevate nimedega "kevadeid".

Ükspäev juhtusin lugema islamiradikaliseerumisest ja sellest, et kust need radikaalid oma vaateid ammutavad. Lääneriikides kus mošeed on lubatud ja internet suht vaba ei pea algallikaid kaugelt otsima kuid nende kontrollimine pole nii lihtne. Venemaal ollakse karmima käega ja saadakse aeg-ajalt inimõiguslastelt sõimata. Kesk-Aasia - Usbekistani, Kirgiisia, Tadzikistani kohta kasutati väljendit "garaaziradikaalid" . Kuskil mujal koguneda pole kui laupäeviti garaazikooperatiivides. Seal on hea kambakesi autol õli vahetada ja maailma korda arutada.
Eestis on taoline usbeki garaazi või hobusetalli analoog Tallinna Ülikool. See on nagu haige hammas mis organismi mädapisikuid levitab.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Alamäe finantseerib, ta on selle otse välja öelnud. Palju sinna seda kähhi siis ikka vaja on, suvaline miljonär saab endale sellist lõbu lubada.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2618
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas vanahalb »

Ikka üksjagu on sellise projekti jaoks raha vaja. Kui need KOV valimised olid kus Tallinnas "Savisaar&Sõõrumaa" või mis selle valimisliidu nimi oligi, kandideeris .... Juku-Kalle Raid kirjutas pärast valimistulemuste selgumist, et Sõõrumaa tuli surnumatja näoga vastu ja kirus, et viskas 300 000 peldikusse.
Kes iganes see Alamäe on, võib-olla kohvilauakulusid kohtumistel valijatega ta suudab kinni maksta kuid kogu see kontoora ootab lõuad laiali palgaraha ning reklaamiagentuurid ja suhtekorraldajad jne jne tahavad oma. Ilmselt küsivad raha ette, sest Gruz200 -l pole piruka juurde pääsemine sugugi enesestmõistetav. Palju paremate reitingutega Keskerakond ja Reformarid on ka vist võlgu? Kui Kaja Kallast valiti oli ju hala, et parteikassa on tühi nagu kell?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Ei usu mina, et neil praegu mingit erilist kontoorat on.

2018. aasta esimeses pooles annetati kõikidele erakondadele kokku 348 000: https://poliitika.postimees.ee/4886052/ ... nib-isamaa
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1740
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas maksipoiss »

Momendil tundub koosnevat 3-st tegelasest, Taro ja need 2 naist kes Vabaduse väljakul mürgeldasid.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Lapsevankri- ja trammipeatuse skandaalid nüüd läbi - aga kaks ilma kolmandata ei jää :roll:

Et huvitav, millega sorosista-skandalistad järgmisena üllatavad - kuna reiting käib (pigem) alla, siis ilmselgelt tuleb veel :lol:

Ja veel - jälgides nende sorosistade "taktikaid" saab suht hästi aimu sellest, mida tänastes neomarksistlikes oppetoolides sellistele tibinatele opetatakse.....
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Marvin, Siki ja 6 külalist