Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Suuremad külmad on sel talvel veel tulemata, kuid küllap on juba praegugi nii mõnigi akf! majja immigreeruvate hiirte-rottadega kimpus. Neile on välja pakkuda üks eriti militaarne viis näriliste hävitamiseks: https://www.youtube.com/watch?v=oM09ZgY2qPM
Eriti karmid tegelased kasutavad revolvri asemel emmgeed, peepeešaad või vähemalt püstolit, et ei peaks iga paugu järel käsitsi vinnastamas käima (selleks tuleb küll süsteemi natuke täiustada). Kes laipu korjata ei viitsi, kasutagu .12 cal kärbikut. Selle lasu tulemusel hiir lihtsalt annihileerub silmapilkselt :twisted:.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19202
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Pilt
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

ruger kirjutas:[img]...[/img]
:lol:
Esimese hooga isegi vaatasin, et kae lolli, kuid siis nägin (tänu korduvale fraasile "ne vor"/ei ole varas), et täitsa hea trollimine...
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Pilt
В 1746 году, французский физик Жан-Антуан Нолле захотел измерить скорость тока экспериментально. Он расставил 200 монахов, соединённых друг с другом железными проводами и дал разряд. Увидев, что все монахи среагировали на ток в одно мгновение, Нолле решил, что скорость тока очень высокая.
Otsustanud ära mõõta elektrivoolu kiiruse, ühendas Jean-Anton Nolle jadamisi 200 munka ja tõmbas rubilnikut.
Nähes, et kogu rivi reageeris nagu üks mees, tuli ta järeldusele, et kiirus peab olema ikkagi väga suur....
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Kuna täna on "rahvastevaheline kallistamise ja meestevastase vägivalla vastu võitlemise päev", siis "mehed ei nuta"!

Pilt
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Fucs »

Kahju, et eraldi teemat ei ole igasuguste ERILISTE jaoks....
Puhas KULD! :mrgreen:

Mustanahalisteks hakanud Saksa paar jahmatas vaatajaid: meie beebid tulevad tumeda nahaga!
Ka varem meedias kõlapinda leidnud Saksamaalt pärit stjuardess Martina (28), kes arvab, et tal on Euroopa suurimad tissid, ja tema abikaasa Michael on mõlemad sündinud valgest rassist, kuid otsustasid mõne aja eest hakata mustanahalisteks. Suurbritannia televisioonis üles astunud paar teatas, et ka nende beebid tulevad mustanahalised.

Martina on saavutanud juba päris tumeda nahatooni tänu erinevatele süstidele, mis tema kehasse melaniini viivad. Tema muutumine on kestnud juba kaks aastat ja ta usub, et on lõpuks mustanahaline.

"Mu lapsed tulevad ka mustad. Me küll ei tee plaane, kuid ma arutan oma arstidega seda, kas ma olen võimeline imetama ja milline laps välja näeb," kirjeldas Martina tulevasi plaane. Saatejuht uuris, et kas paar üldse aksepteerib, kui laps peaks sündima valge nahaga. Õnneks ütles Martina, et temal suurt vahet ei ole, sest laps on ikkagi perfektne kooslus neist mõlemast.

Hiljuti veetis Martina ka mitu nädalat Keenias, kus ta õppis kohalike kombeid.

Gigantse büstiga glamuurimodell šokeeris enda fänne uue ekstreemse päevitusega juba aprillis. Keemilist päevitust kombineerib naine kodus oleva võimsa solaariumiga.

Naine on blondid kiharad tumedaks värvinud ja sinna lokid lisanud. "Ma olen viinud asjad edasi enda muutumises mustanahaliseks naiseks. On suurepärane muutuda üha rohkem tumedamaks," kirjutas Martina Facebookis mõne kuu eest.
http://kroonika.delfi.ee/news/igav/must ... uudised%29
slider
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 02 Jaan, 2016 22:51
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas slider »

Kuna sihikute teema hetkel kuum, siis korralik flip up:
Manused
flipUp.JPG
flipUp.JPG (45.37 KiB) Vaadatud 6153 korda
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19202
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Pilt
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

"Meie omad Salisbury`s"

GRU luuurajatepaari "seiklustest seitsme maa ja mere taga" ainetel on lansseeritud laste lauamäng:

Pilt
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

Fucs kirjutas:Kahju, et eraldi teemat ei ole igasuguste ERILISTE jaoks....
Puhas KULD! :mrgreen:
Mustanahalisteks hakanud Saksa paar jahmatas vaatajaid: meie beebid tulevad tumeda nahaga!
Hiljuti veetis Martina ka mitu nädalat Keenias, kus ta õppis kohalike kombeid...
Võib musti lapsi tulla küll!!! :wall: :lol:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19202
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

FB-st silma jäänud nali. Tundub, et tõesti juhtunud.
Käisin täna Rimis, et osta 20 kg kott Pedigree koeratoitu. Järjekorras seistes küsis mu taga seisev naine, kas mul on koer. Mida kuradit ta ometi mõtles, elevanti pean kodus?
No igaljuhul otsustasin oma igavasse ellu lisada vähe vürtsi. Ma ütlesin naisele, et ei, mul ei ole koera, vaid olen otsustanud uuesti alustada Pedigree-dieediga. Lisasin, et see ei pruugi olla hea mõte, sest … eelmine kord lõpetasin ma haiglas, kuid teisest küljest olin kaotanud 25 kilo selleks ajaks kui ma ärkasin intensiivravi osakonnas, kanüül mõlemas käes ja voolik igas augus mis kehal leidub.
Ma ütlesin naisele, et dieet töötab nii, et topitakse taskud Pedigreed täis ja iga kord, kui näljatunne üllatab visatakse paar tükikest suhu. Pedigree on täielikult tasakaalustatud toit, nii et dieet töötab väga hästi. (Selleks ajaks kuulaks kogu järjekord kõrvad kikkis)
Naine küsis õudusega, kas olin sattunud intensiivravi osakonda, kuna sain koeratoidust mürgituse. Vastasin, et sugugi mitte: olin astunud ettevaatamatusest sõiduteele nuusutades armsa kuldse retriiveri perset ja auto sõitis meist mõlemast üle.
Ees seisev mees naeris nii kõvasti, et ma olin täiesti kindel, et ta saab infarkti.
Kaupluse juhataja kutsuti kohale ja mul keelati edaspidi Rimisse minna.
Homme lähen Selverisse…
Venemaal ei tasu tänavale minna-üpris külm.
Pilt
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Sektor gazovoi ataki
Liige
Postitusi: 989
Liitunud: 27 Dets, 2012 10:02
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sektor gazovoi ataki »

В управление ГАИ заглянул мужичок, спрашивает в окошко:
— А где можно получить права на управление танком или бронетранспортером?
— Господи, да катайтесь так, кто ж вас остановит?

https://веселун.рф/anekdoty/shutki/3
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Polnud propaganda all sobivat teemat, panen siia....

Der Хунта Цайтунг
Депутат украинской Рады дарит россиянке туалетную бумагу из сортира Совета Европы
https://www.youtube.com/watch?v=dPW5OJjMNSY

katsapeirlna.jpg
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19202
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Elagu Ukraina
Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 04 Apr, 2017 1:39
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Elagu Ukraina »

https://www.dialog.ua/russia/170697_1548861815

Simonjan sõitis autoga ja jäi valgusfoori taha seisma, kõrvale sõitis auto ja palus tal akna avada, pärast avamist aga sülgas näkku rasvase liraka. Autol oli tagaluuk üles tõstetud, ilmselt selleks et numbrit varjata.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist