Kaks trummi

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1716
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas Poti soldat »

Nii pikka nalja vaevalt et keegi teeb ja Trumm väga tüüpilise internetrolli tunnustele ei vasta erinevalt näiteks kasutaja rublast. Kuid samas internetis ei tea keegi et sa oled koer, ehk variant et keegi oma tõsiseltvõetavuse tõstmiseks väidab ennast olevat keegi kes nad tegelikult pole on alati olemas, ning entusiastlikul vaidlejal (nagu Trumm) võib vabalt tekkida kiusatus oma sõnadele kaalu lisada viidates kogemustele mis tal tegelikult puuduvad.

Muideks, see maailmas analooge mitteomavate RIB paatide lahendus mis on samaaegselt nii väike, kiire, raskelt relvastatud ja ka odav, tundub kuuluvat pigem oleksoloogia valdkonda. Aga võib-olla on siin probleemiks lihtsalt asjaolu et mul puuduvad vajalikud laevaehituse alased teadmised :dont_know:
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas nimetu »

Muideks, see maailmas analooge mitteomavate RIB paatide lahendus mis on samaaegselt nii väike, kiire, raskelt relvastatud ja ka odav, tundub kuuluvat pigem oleksoloogia valdkonda. Aga võib-olla on siin probleemiks lihtsalt asjaolu et mul puuduvad vajalikud laevaehituse alased teadmised :dont_know:
Ei, probleem on pigem selles, et Trummi idee on vigane nii tehniliselt, taktikaliselt kui ka strateegiliselt ja kogu see vahutamine sellel teemal on üks suur absurdne lollus.
paalberg
Liige
Postitusi: 591
Liitunud: 17 Mai, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas paalberg »

Lohetapja kirjutas: Kõnealune kasutaja on tänase päeva seisuga suutnud tekitada 4.81% kõigist postitustest ehk 14 aasta jooksul keskmiselt 5,13 postitust päevas. Mind on alati pannud imestama, kuidas leitakse taoliseks tegevuseks aega?
Kas see ei viita mitte otseselt võimalusele, et antud kasutaja võiks olla näiteks täiskohaga internetitroll?
Aastaid tagasi saadi üks sarnase nimega grafomaan isegi kätte, osutus teine paraku täiesti tavaliseks pedofiiliks.
Asi pole tegelikult siin üldsegi mitte nendes paatides.
Antud tegelane üritab siin enda arust väga kavalalt tõmmata pigem Eesti puhul paralleele mingisuguste Iraani, Põhja-Korea taoliste paariariikidega ja promoda kaitseväele terroristlikele paariariikidele omast kamikazelikku taktikat.
Huvitav, kellele võiks selline asjade käik küll kasulik olla?
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas mart2 »

Rahu, ainult rahu!
Ma ei tea, kes on tegelikult akf Kapten Trumm, ega tahagi teada.
Mõnikord paneb imestama, et et üks isik on niiiii tark kõikides valdkondades. Kuid las see olla, sest me igaüks peame end pädevaks ühes-teises valdkonnas ja pole parata, kui keegi teeb seda ühes-teises-kolmandas. Inimene on palju lugenud ja valikuliselt (?) asju meelde jätnud.
Samas ei saa keegi eitada, et kui hoolega lugeda, siis leiab ka tema jutus mitmeid häid mõtteid ja ettepanekuid. Kas ja kuidas neid teostada, see on juba tõeliste eriala spetsialistide teema.
Lihtsalt arvamus. :scratch:

P.S. Ega Trummi isiku arutelu vist aita kaasa mereväe ja rannakaitse parendamisele?
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas Lemet »

:mrgreen: Veel pisut OTd- mulle jälle tundub, et Trummiga saaks rahvale netikeskkonnas Pavlovi refleksi toimimist demonstreerida. Niikui mingi teemapostitus tuleb, hakkab osal seltskonnast ila tilkuma...peris lustiline. Umbes nagu Borja ja Herem Palmiga...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas Martin Herem »

Kas teeme Lemet ühe katse?
Eesti kodanikel on kõrge kaitsetahe ja EKV on hästi arendatud!
:D

Ja muidugi on suur vahe motiividel, mis kedagi kirjutama paneb.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas Lemet »

Irw...hea katse. Loomulikult on kaitsetahe kõrge ja EKV hästi arendatud. Pea-asi, et lugupeetav seda ise uskuma ei jääks ning Pauka kombel palava ilmaga loorberitele sügava ohkega külili ei käntsataks. Vaid endale sisendaks, et nii kaitsetahte kasvatamisel kui EKV varustamisel ollakse alles pika tee alguses. Niivõrd-kuivõrd meile selle tee läbimiseks aega on antud. Sest ma olen endiselt veendunud- kutsutud ja seatud seltskonnal eesotsas isand Heremiga tuleb hoomatavas tulevikus omandatud kogemust täie rauaga rakendama hakata. 70-aastane rahupõlv näikse sedapuhku otsas olevat.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas Kriku »

Töötab :D
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas Lemet »

Muidugi töötab, viisakas pöördumine eeldab viisakat vastust... :P
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
A4
Liige
Postitusi: 1832
Liitunud: 13 Juun, 2005 23:55
Kontakt:

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas A4 »

Mis te nüüd ikka selle Trummi isiku kallal nokite? Mina olen temaga siin foorumis piike ristanud juba 10+ aastat, ning enamikes küsimustes oleme (jäänud) lahknevatele seisukohtadele. Aga pea alati on vaidlused olnud huvitavad, sisukad ja tegelikult ka viisakad. Trummi jäikus oma seisukohtade juurde jäämisel ja kohati väga kaugelt võetud argumentide kasutamine on ju pisut naljakas, aga mis teha? Küll aga olen kindel, et ilma Trummita oleks see foorum palju igavam, väiksema liiklusega ja uimasem koht. Paljud tema poolt tõstatud küsimuses on tegelikult väga õigeid küsimused, mida tulebki aeg-ajalt üle küsida (see, et adekvaatsete vastuste peale ei taltuta, on muidugi eraldi teema). Samuti jääb Trumm vaidlustes üldjuhul ikkagi elementaarse viisakuse juurde, loeb reaalselt läbi talle kirjutatud vastused, ja püüab nendele omapoolsete argumentidega vastata – asjad, mida kahjuks ei saa öelda kõigi kaasfoorumlaste kohta. Nii et mina soovin ilma igasuguse irooniata Kapten Trummile jõudu ja edu siin foorumil samamoodi edasi tegutsemiseks.
Illike
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 15 Jaan, 2013 9:51
Kontakt:

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas Illike »

Sellele akf A4 jutule kirjutan kahe käega alla. On väga teravaid mõtteid, kuidaeg-ajalt ei saa pidureid peale ja siis läheb jamaks.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Ka mina kirjutasin seekord A4 jutule "kahe käega" alla - aint Kriku kustutas mu posti (teatavatel põhjustel) ära :cry:

Loodetavasti vähemalt mõned foorumlased ikka jõudsivad mu kommentit lugida - vbolla akf Trumm ise ka :wink:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Avatar
Liige
Postitusi: 2286
Liitunud: 17 Veebr, 2009 21:30

Re: Kaks trummi

Postitus Postitas Avatar »

Probleemiks on väitlusreeglite järgimine. Aga see distsipliin on tänapäeva maailmas üldiselt ääretult ujuv. Ütleme nii, et ma hindan kõrgmalt mitte seda, mis jääb pinnale, sest ei ole võimalik ümber lükata, vaid pigem seda, mis tervest mõistusest tulenevalt on tõene. Ja ma hindan väitluse tulemina just seda terve mõistuse hinnangut. Ehki väitlusdistsipliin järgi on see pullikaka. Perse küll, mis ma just ütlesin... vist mitte midagi :lol: oeh. unustage. :lol: Suvi on ilus. Trummile jõudu. Tegelikult ma sisimas unistan ajast, mil mul oleks võimalik leida aega :). Aga see vist tuleb penskaripõlves.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Merevägi ja rannakaitse

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Lohetapja kirjutas: See pole esimene kord, kui keegi kahtleb militaar.netis Kapten Trummi kui reaalse isiku olemasolus. Kunagi oli vist isegi selle küsimuse üle arutlemiseks eraldi teema olemas. Kõnealune kasutaja on tänase päeva seisuga suutnud tekitada 4.81% kõigist postitustest ehk 14 aasta jooksul keskmiselt 5,13 postitust päevas. Mind on alati pannud imestama, kuidas leitakse taoliseks tegevuseks aega? Kui tegutses veel sodur.com foorum, siis võttis seal aktiivselt sõna sama kasutajanime ja avatariga tegelane, kes esitles end õhusõjapidamise eriteadlasena.
On ikka jura siin vahepeal kokku keedetud. Pidin kahjuks vahepeal mõned päevad sõjapidamist harjutama ega saanud kohe neid kahtlusi kummutama asuda.

Mulle seevastu on laekunud vihjeid, et konto Lohetapja ja veel ühe konto all samas rannakaitse teemas postitab üks ja sama (MeV) tegelane. Huvitav, kas see võib olla tõsi....? Mina olen see 14 a postitanud ainult oma konto alt ja mitte üritanud taolisi odavaid trikke teha.

Mis seda "eriteadlast" puudutab, siis seal profiilis olnud tase "ekspert" omistati mulle foorumi peremeeste poolt peale minu isiku väljaselgitamist ja ise pole ma seda kuidagi endale pannud või soovinud.

Üldiselt taoline teemapüstitus on sinu poolt mage. Taolisi trikke õpetati vanasti komsomoli hingedepüüdjale - kui midagi sisulist vastata ei oska, siis ürita diskrediteerida isikut. Kui traktorist ütleb, et varasema saagi saamiseks ei saa jaanuaris külvata, siis sina räägi seepeale sellest, et 5a tagasi sõitis sama traktorist vintis peaga kraavi, see jätab mulje, et äkki saabki jaanuaris külvata :wall:
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist