Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV ootab!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Veiko Palm
Liige
Postitusi: 1016
Liitunud: 10 Okt, 2014 9:23
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Veiko Palm »

See eelmine repliigivahetus tõi mulle meelde ammukuuldud anekdoodi, kus hunt, rebane ja jänes kauplevad tõrksat karu raha peale kaarte mängima. Karu ikka punnib vastu, aga lõpuks rehmab käpaga, et tont teiega, mängin, aga kui keegi mõtleb sohki teha, siis ma võtan ta pikast punasest ninast kinni ja pigistan silmist pisarad välja.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

andrus kirjutas:Seisus on kohustanud siin foorumil aastast 2005 Eesti Vabariiki ja selle institutsioone mustama? Hämmastav...
..minu jaoks on otse anekdootlik jälle see, et nii kui kuskil fooruminurgas Trummi persooni üle "keissi rebima" hakatakse, ilmub foorumlane andrus alati nagu viis kopikat välla :lol:

Panin seda veel moderaatorina tähele - lihtsalt niisama :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Z03 »

Veiko Palm kirjutas:See eelmine repliigivahetus tõi mulle meelde ammukuuldud anekdoodi, kus hunt, rebane ja jänes kauplevad tõrksat karu raha peale kaarte mängima. Karu ikka punnib vastu, aga lõpuks rehmab käpaga, et tont teiega, mängin, aga kui keegi mõtleb sohki teha, siis ma võtan ta pikast punasest ninast kinni ja pigistan silmist pisarad välja.
Eksju, et olete te jee anonüümsed siin "anonüümses" foorumis.
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas davidsoniharald »

alban kirjutas:See on üks interneti fenomenidest, et me ei tea üldjuhul tegelikku inimest kasutajanime taga. Kui tegemist on piisavalt sõnaosava tüübiga, siis ohtrate postitustega kõikvõimalikel teemadel on võimalik endast asjatundja mulje jätta. Jne...
Kapten Noormann on veel puudu aga ma usun, et ainult aja küsimus. :lol:

PS. Mind on lihtsalt võimalik tuvastada, olen aastaid sama aliast kasutanud erinevates foorumites.
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Tahtsin juba ennist kireda, et Kriku on sellele teemale siin ikka vääga ebaõnnestund pealkirja pand - KV nimelt päris kindlasti kohe ei "oota" ei "tugitooliohvitsere" ega muid "suuri spetsialiste" :?

Ainsad, keda KV "ootab", on pisuksed mutrikesed jm töömesilased - nagu siin all lingil :mrgreen:

https://vk.kra.ee/pakkumised-ja-kandideerimine/
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas mart2 »

Borja kirjutas:Tahtsin juba ennist kireda, et Kriku on sellele teemale siin ikka vääga ebaõnnestund pealkirja pand - KV nimelt päris kindlasti kohe ei "oota" ei "tugitooliohvitsere" ega muid "suuri spetsialiste" :?
Ainsad, keda KV "ootab", on pisuksed mutrikesed jm töömesilased - nagu siin all lingil :mrgreen:
https://vk.kra.ee/pakkumised-ja-kandideerimine/
Ma ei näe vastuolu - kedagi ei saa võtta eeldusel, et ta on geenius. Kui suurepärane mees/naine on tegelikult taibu, siis tõestab seda kiiresti ja eks võimalusel saab liikude ülesse.
IMHO
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2908
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Tugitooliohvitserid ja muud suured spetsialistid - KV oo

Postitus Postitas Sho »

tommy kirjutas:Aga nojah, kes meist ennast vahel netis ilusamaks/nooremaks/targemaks ei valeta.
Mina näiteks. Juba paarkümmend aastat olen ma netis olnud raudkindlalt ainult vana, kole, vaene, loll ja impotent.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist