Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 823
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sam Beaver »

"Elu või porgand?" kisas jänes ja ähvardas lumemeest fööniga.
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Lumememmetegijad, va sadistid, kipuvad jah porgandit just sinna kõige ülemise palli sisse toppima. Õige oleks ikka nii, et jänkud kätte saaks:
Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

Manurhin kirjutas:Lumememmetegijad, va sadistid, kipuvad jah porgandit just sinna kõige ülemise palli sisse toppima. Õige oleks ikka nii, et jänkud kätte saaks:
Näkku võiks kah panna, ehk "elumehele mõlemad"
Kellele ema, kellele tütar - elumehele mõlemad.
Saaremaa
P.S.
Uniseksi, soovahetusoperatsioonide ja sooneutraalsuse ajastul muidugi ei häiri kedagi, et seda tuuningut lumememmeks nimetatakse... :)
Läinud ööl sadas lund.

8:00 - Meisterdasin lumemehe.
8:10 - Mööduv feminist küsis, miks ma ei teinud lumememme.
8:15 - Niisiis tegingi ka lumememme.
8:17 - Mu feministist naaber kaebas, et mu tehtud lumememme rinnapartii number on liiga suur ja see on moraalsete väärtuste vastu ning halvustab väikserinnalisi naisi kõikjal.
8:20 - Geipaar, kes läheduses elab, salvas, ey ma oleks pidanud hoopis kaks lumemeest tegema, aga mitte solvama vähemusi.
8:22 - Transa mees..naine...isik, küsis, miks ma ei teinud lihtsalt ühte lumekuju kõigi vajalike sootunnustega mõlemast soost.
8:25 - Veganid tänava lõpust kaeblesid, et lumest tegelaste ninadeks kasutatud porgandid on vegantoit ja toitu ei tohi solvata, kasutades seda tarbetute sootunnuste markeerimiseks.
8:28 - Kutsuti mind rassistiks, kuna kõik lumest tegelased olid valged.
8:31 - Lähis-ida pagulane esitas võimudele kaebuse, et mu tehtud lumememmed pole kaetud kombekohaste halattidega. Puudub ka burka.
8:40 - Saabus politsei, kuna keegi oli esitanud kaebuse, et ta tunded on riivatud.
8:42 - Feministist naaber esitas kaebuse, et lumememme kätte asetatud luud tuleb eemaldada, kuna see esindab iganenud soorolle, kus naine peab olema pliidi ja rusika vahel ja tegelema mehe järel koristamisega.
8:43 - Saabus poliitik Marianne Mikko ja mõistis minu tegevuse hukka.
8:45 - Kohale saabunud Delfi ajakirjanik küsis, kas ma oskan nimetada kindla tunnuse, mille järgi lumememme ja -meest määratleda saab. Minu vastuse peale, et lumest munad peaks piisav olema, ilmus artikkel, kus mind nimetatakse seksistiks.
9:00 - Kuku raadiole andis lühikommentaari peaminister. Sealhulgas mainiti ära, et ma olen tõenäoliselt terrorist, kes üritab massirahutusi õhutada.
9:10 - Küsiti minult, kas mul oli kaasosalisi. Sotsiaaltöötajad viisid mu lapsed minema.
9:29 - Sotside organiseeritud meeleavaldusel nõuti minu vahistamist.
9:35 - Sündmuskohta väisanud Mary Kross, kelle koer skulptuuridele häda õiendas, väidab ajakirjanduse vahendusel, et eesti keelt kõnelevad EKRE logodega valged figuurid on teda jälitanud ja lumepallidega loopinud.
9:50 - Eesti Vabariigi presidendi kantselei pressiteates mainitakse midagi vihkamisest ja häbenemisest.
9:52 - FB`s on "rahvaalgatatud" ühiskondlik liikumine "Kõigi lumememmede Eesti", mille logoks virutakse Audilt tühjad valged ringid.

Lõunaks oli kõik sulanud.

Moraal:
Sellel lool moraali ei ole, suured tänud lumehelvestele!
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
avrnbr
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 29 Juul, 2016 18:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas avrnbr »

Kui lumememmed juba mängu tulid, siis looke Juku ja Manni mängumaadelt.
Kindlasti kusagil juba üles tähendatud, nagu paljud vanad anektoodid, aga las ta olla.

Juku ja Mann hullavad lume sees ja lõpuks otsustavad lumemehe ehitada.
Mõeldud tehtud. Veeretavad pallid valmis, upitavad üksteise otsa ja takseerivad siis oma kätetööd. Midagi tundub puudu olema.
Juku:
"Kuule, ma lippan kööki, toon sealt ühe porgandi"
Mann:
"Võta kohe kaks tükki, paneme talle ikka nina ka"
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2075
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas krizz »

Eks ta natuke naljakas ole, kui vaadata, mis riigi konnasööjad Poola ja Ukraina vahele on osanud sokutada. :scratch: IMS 1917 Prantsuse propaganda.
Allalaaditud fail.png
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
wyrd
Liige
Postitusi: 615
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wyrd »

Korralikult pargitud.
72370975_2511765735609551_8549759028160780153_n.jpg
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 823
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sam Beaver »

Poola muusikakollektiiv - "Eriti Kurwa Muusika Ansambel"
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

"Elu kontoris" on saanud vahepeal värskendust (ja ilmunud on ka raamat!), kuid paneme sedakorda selle:

Kuidas otsitakse vilepuhujaid
http://kontoris.blogspot.com/2019/11/ku ... ujaid.html

Äpetaiser:
“Eks ma siis lähen kokkuleppemenetlusele,” noogutab Juhataja.

“Selleks on praegu juba hilja,” muigab Jurist. “Käesoleval hetkel oled sa tervet riiklikku finantsrepressiivaparaati avalikult torkinud, sind ei aitaks isegi see, kui su advokaat karjataks Tatari tänaval viimases meeleheites “Oportuniteet!”, sest finantsi omadel on sinu hukkamiseks olemas avalik ja aegumatu huvi. Lisaks ei aitaks sind isegi viimasel hetkel kõrgete sidemetega erakondadesse astumine, sest kõiki nende erakondade pikima vihaga liikmeid suutsid sa isiklikult nimeliselt raamatu ilmumisel oma pressiteates riigis välja kujunenud bürokraatliku argipäeva eest tänada. Eeldatavalt otsivad usinad ametnikud juba praegu mööda andmebaase sind taga ja teevad seejärel vajaliku taustakontrolli. Nagu isegi mäletad, julgeoleku direktor ütles natuke aega tagasi, et aeg-ajalt tuleb keegi hoiatuseks kinni panna.”
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3304
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Dr.Sci »

Lugedes anekdoote ühest siinsest foorumist kuidas veepaaki valatava vee abil saab autod liikuma panna, tuli mulle paraku meelde üks anekdoot:

Nunnal saab autoga sõites ühel hetkel bensiin otsa. Lähima bensiinijaamani on kilomeeter maad, seega on probleem ainult anumas, millega bensiin kohale tuua. Ainuke autos olev nõu on aga paraku ööpott.
Nii lähebki püha õde ööpotiga bensiini tooma. Ta jõuab tagasi ja hakkab bensiini ööpotist autosse valama.
Äkki jääb tema kõrval seisma teine auto, sealt astub välja mees, jälgib nunna tegevust mõnda aega ja ütleb siis: «Annaks jumal mulle ka nii palju usku kui teile, püha õde...»


Nii et usku, seltsimehed, usku, siis hakkavad ka autod vee jõul sõitma muidu kui läbi aurumootori...
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Dr.Sci kirjutas:Lugedes anekdoote ühest siinsest foorumist kuidas veepaaki valatava vee abil saab autod liikuma panna, tuli mulle paraku meelde üks anekdoot:

Nunnal saab autoga sõites ühel hetkel bensiin otsa. Lähima bensiinijaamani on kilomeeter maad, seega on probleem ainult anumas, millega bensiin kohale tuua. Ainuke autos olev nõu on aga paraku ööpott.
Nii lähebki püha õde ööpotiga bensiini tooma. Ta jõuab tagasi ja hakkab bensiini ööpotist autosse valama.
Äkki jääb tema kõrval seisma teine auto, sealt astub välja mees, jälgib nunna tegevust mõnda aega ja ütleb siis: «Annaks jumal mulle ka nii palju usku kui teile, püha õde...»


Nii et usku, seltsimehed, usku, siis hakkavad ka autod vee jõul sõitma muidu kui läbi aurumootori...
See ei pruugi päris 100% anekdoot tegelikult ollagi. Olen nimelt kuulnud juttu, kuidas poisikestel punnvõrriga sõites bensiin veidi enne kodu otsa sai. Soristasid siis paaki ja kuna bensiinitoru polnud just paagi madalaimas punktis, siis see natuke bensiini, mis paagis veel tegelikult alles oli, kerkis selle sorru pinnale, ulatus toruni ja nii saanud võrri taas käima ja selle jupikese maad ära sõidetud.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 823
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sam Beaver »

15765211040007997372950650005521.jpg
15765211040007997372950650005521.jpg (40.4 KiB) Vaadatud 4497 korda
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Mõned aastad tagasi tahtis Kreml kopeerida Venemaa keisririigi kunagist ideed asustada Siberit tasuta maajagamisega talupoegadele kõikjalt üle Venemaa, lubades Kaug-Idas samuti tasuta maad jagama hakata. Aga kui 120 aastat tagasi lubati maad üle saja hektari, siis nüüd vaid ühe hektari. See ei meelitanud eriti kedagi mujalt Venemaalt Kaug-Idasse kolima. Kõik Postimehega suhelnud kohalikud eksperdid nimetasid seda üksmeelselt läbikukkunud projektiks.
https://leht.postimees.ee/6852555/putin ... t-aasiasse
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Nii. Kennedy mõrv siis viimaks lahendatud. Kõige taga oli tuntud telestaar Peter Griffin, kes alguses tulistas Kennedyt ja seejärel pussitas surnuks Lee Harvey Oswaldi.
Pilt
Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
isakene
Liige
Postitusi: 1056
Liitunud: 29 Jaan, 2009 1:04
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas isakene »

Sõjakomissariaadis:
"Mul on põiepidamatus!"
"Selge. Paneme kirja - akvalangistide roodu. Vees pole sellega probleemi, lase palju tuleb."
Kui Teile paistab, et see on nii, siis see ongi nii - Teile paistab.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist