Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
alari
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas alari »

Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sadist »

:D
81802821_10206362147848111_7726304685539196928_n.jpg
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

Akf Sadist - selliste piltide siia riputamine on eriti sadistlik ning naeru asemel võib kõhu lahti lüüa! :oops:
Kas olete mõelnud, et siin kolavad ringi ka huumorivaesed kodanikud, kes võivad selle pildi välja trükkida ning hakatagi kasutama igapäevases elus?
Hirmutav!
:roll:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Seal kottides on pealekaebused?
Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sadist »

Kriku kirjutas:Seal kottides on pealekaebused?
Jaa. Kolm kotitäit kaebusi on mehe mõõt :mrgreen:

Lohutuseks nati bioloogiatarkust :
Manused
Linnulaul.png
Linnulaul.png (53.39 KiB) Vaadatud 5477 korda
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas sadist »

Kriku, kuidas Sul terve foorum peas on? :dont_know:

Selle ajateenija esseega seoses tuli meelde samuti tõestisündinud lugu seletuskirja kirjutamisega enda ajateenistusest. Oli talvine pühapäeva õhtu kasarmus, poisid tilkusid linnaloalt väeossa, ühel hullem pohmelus kui teisel. Ise olin ammu kasarmus juba, ka vist pea natuke haige, ja üritasin tukkuda. Ühel hetkel saabus suure käraga mitte päris kaine rühmakaaslane, kes tuli mitte linnaloalt, vaid "hüppest". Keegi ülematest oli talle kohe andnud käsu kirjutada seletuskiri. Kutt hakkas mind paluma: "Kirjuta midagi kokku!" Ma ütlesin, et ei viitsi. Siis ta leidis reamees K. T., kes oli nõus kirjutama, aga neil kummalgi ei tulnud head ideed, mida sinna siis põhjenduseks panna. Ütlesin, et hea küll, mina ütlen ette, las K. T. kirjutab. Ütlesin siis aeglaselt: "Mina, reamees K.K., lahkusin 11.03.2006 omavoliliselt väosast, kuna minu elukaaslane on viimaseid päevi käima peal ja ei saa iseseisvalt majapidamistöödega hakkama. Pidin talle appi minema, kuid linnaluba minule ei antud." K.T. pani selle kõik hoolikalt kirja, ulatas mulle kontrollimiseks, ja pidin naerust püksi tegema äärepealt, sest ta oli "käima peal" asemel kirjutanud "käimla peal" :mrgreen: Küsisin, et mida see tema arvates tähendama peaks, ta kehitas õlgu ja ütles "käimla peal tundus loogilisem, käima peal ei tähenda ju midagi" :dont_know:
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Mul on umbes sarnane kogemus ammusest ajast. Sõidan ükskord linnaliini bussiga ja kuulen, kuidas mingid minust nii 3 aastat nooremad kutid mu vanast koolist nii umbes meetri kaugusel juttu ajavad. Mõlemad keskkoolinoored.

Esimene: "Kujutad sa ette, mis ma kuulsin, ühe mehe perekonnanimi on Meigas!"

Teine: "Ja mis siis?"

Esimene: "No kuidas mis siis! Kas sa üldse tead, mida Meigas tähendab??"

Teine: "Ei tea, mis see tähendab siis?"

Esimene: "Öhöhööö, Meigas on ju M*NN!"
Kalakala
Liige
Postitusi: 438
Liitunud: 25 Aug, 2014 7:33
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kalakala »

Kaks noormeest said pargis kokku ja üks ütles teisele. Oi kus mul eile oli naiste juures furgooni. Teine vastu, et ei sul oli ikka furoori, mitte furgooni. Esimene ikka et furgooni oli rohkem. Teine pakkus, et kuule siin pingil istub üks vanem härrasmees, tema teab kuidas õige on. Küsisidki siis, et kuule papi, kuidas on õige? Kas naiste juures oli furgooni või furoori? Too vastu, et oi noormehed, mina juba nii vana, et ma pole selles küsimuses enam kopenhaagen.
puudulik
Liige
Postitusi: 126
Liitunud: 07 Veebr, 2017 9:53
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas puudulik »

NGolf
Liige
Postitusi: 3035
Liitunud: 16 Juul, 2013 11:48
Asukoht: Sakala
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas NGolf »

Juku, kuidas nimetatakse suurt veehoidlat?
Juku kõhklevalt: "Preservuaar?"
Peaaegu, ainult ilma "P" täheta!
"Aaa, reservatiiv!"

----
Tuttav endine tudeng läks tööle TREV-i keevitajaks. Seal üks vanem lukksepp vihastas töö käigus ja käratas omaleiutatud solvangu: "Sa oled üks kuradi apogee!"

---
Lapsed, öelge üks tore asi!
Mari: "Meie kassil sündisid armsad kassipojad!"
Tubli, see on tõesti armas ja tore asi. Kes veel tahab öelda?
Kati: "Meie kutsikatel tulid silmad lahti!"
Oi, see on küll tore!
Juku: "Meie emmel algasid pahad päevad!"
Fuu Juku, see ei ole küll midagi toredat, mida siin avalikult klassi ees rääkida!
Juku: "Imelik, aga isa ütles, et "Oi kui tore!""
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Mudakoon »

https://lood.delfi.ee/maakodu/kodu/appi ... d=79655906
No päris lahe lugemine :D Tea , palju selliste jutukeste eest pappi antakse? :scratch:
Näiteks: Hiiri ja rotte tuleks püüda lõksudega, mis ei surma ega vigasta neid ning lõksujäänud loomad tuleks viia kodust kaugemale ja vabaks lasta. Soovitav on viia vähemalt poole kilomeetri kaugusele. Vastasel korral on ta kiiremini tagasi kui sa ise koju jõuad.
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas nimetu »

Tundub ajakohane.
Manused
3lwa3s.jpg
3lwa3s.jpg (69.07 KiB) Vaadatud 4395 korda
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Mudakoon kirjutas:https://lood.delfi.ee/maakodu/kodu/appi ... d=79655906
No päris lahe lugemine :D Tea , palju selliste jutukeste eest pappi antakse? :scratch:
Näiteks: Hiiri ja rotte tuleks püüda lõksudega, mis ei surma ega vigasta neid ning lõksujäänud loomad tuleks viia kodust kaugemale ja vabaks lasta. Soovitav on viia vähemalt poole kilomeetri kaugusele. Vastasel korral on ta kiiremini tagasi kui sa ise koju jõuad.
Sai kunagi ammu see link küll juba muttide teemasse pandud, aga kõlbab ka siia, kuna lisaks üsna harilikele hiire- ja rotilõksudele erinevates variatsioonides võib näha ka igasugu naljakaid vigureid ja lisaks lausa uskumatuid "militaartehnilisi kurioosume" kasutamiseks närilistevastases sõjas: https://mousetrapmonday.com/category/mousetrap/

Üks, mis võiks igal militaristil olemas olla - kahur-hiirelõks :twisted: : https://mousetrapmonday.com/videos/cann ... ouse-trap/
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: k6rsik22 ja 11 külalist