militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9137
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kilo Tango »

wudu kirjutas:...
Eriti see tsitaat
Vägivald on asjatundmatu viimane väljapääs
...
See oli kunagi ka minu lemmiktsitaat, kuid ma püüdsin kasutada seda harva. Põhjusel, et hiljem on raamatus seda laiendatud lausega: "See ei tähenda, et see ei võiks olla asjatundjale esimene väljapääs" (mälu järgi tsiteeritud). Mida ilmselgelt näitab ka näiteks Mossadi tegevus.
Illike
Liige
Postitusi: 814
Liitunud: 15 Jaan, 2013 9:51
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Illike »

Z03 kirjutas:Pugejad.
Miks pugejad? Inimestel võib olla ka teistsugune arvamus ja elukogemus kui minul. Kõik ei ole ühesugused.
Sellepärast ei ole nad minust paremad ega halvemad, nad on teisel arvamusel ja igal ühel on oma arvamusele õigus.
Kui ma lähen kellegi juurde sauna ja saun on minu jaoks jahedavõitu, siis ma ei hakka tänitama, et sul saun külm ja küta saun soojemaks. Minu valikud on kas ronida lavale või mitte. Tõde on selles, et peremehele meeldib jahedam saun. Minu saunas kolib ta aga madalamale astmele ja samuti ei õienda, et saun on liiga kuum.
AMvA
Liige
Postitusi: 3543
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas AMvA »

Z03 kirjutas:Pugejad.
Kui su laulu ei laula, siis pugeja? Nu-nuh.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Otse kindlasti on foorumisse just viimaseil aastatel tekkinud ka pugejaid.

Kui näit seesama amva naudib foorumi omaniku kaitse all sisuliselt karistamatut rahvuskonservatiivide sõimamist, siis kessta õieti on - minu jaoks ta ongi lihtsalt karistamatust nautiv pugeja :|

Samuti ilmuvad kahe foorumis oma nime all esineva kindrali postituste pääle aegajalt sellised lahedad kaasahüüdvad sisuta lühipostid a la "õiige-õiige" :mrgreen: no kõikse ehedam pugemine ju..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9137
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kilo Tango »

Borja kirjutas:... karistamatut rahvuskonservatiivide sõimamist,...
Millised karistused on muidu ette nähtud rahvuskonservatiivide sõimamise eest?

Ääremärkus: Eestis ei ole tegelikult enam rahvuskonservatiivset erakonda. Eestivaenulikust (meenuta KeRa pakti) Rahvaliidust välja kasvanud EKRE seda kohe kindlasti ei ole. Koosneb peamiselt autoritaarsusele kanduvatest isast, pojast ja neile pugejatest.
mart2
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas mart2 »

Mõtlesin algul, et ma siin jään kõrvale kuid siis tuli ...
Z03 kirjutas:Pugejad.
:shock:
Ilmselt mina oma 60 aastaga ei ole siiani veel ilmaasjadest aru saanud. :oops:

Arvasin, et kui inimene mõtleb samamoodi kui keegi teine, siis on mõttekaaslane.
Aga kohe anonüümselt kõiki pugejateks nimetamas - sellest ei saa aru. Miks kirjutasin "kõiki"? Sest kaasfoorumlane ei toonud välja ühtegi väidetavat isikut eraldi, järelikult kõik!
Ka Borja! :lol:
Kui inimene arvab teisiti, siis on see kas teadmistel või ideelisted kaalutlustel põhinev.
See, et me Borjaga oleme paljudes asjades eriarvamusel, ei sega mul tunnustamast tema teadmisi nendes valdkondades, kus minul on "puudujäägid"!
Loodan, et Borja ei pahanda tema näitena toomise pärast, sest antud juhul oli seda parem teha inimesega keda tean, kui esitada foorumlast keda ei tunne.

Mitte kedagi ei hoita siin vägisi kinni ning alati võivad soovijad teha oma "militaarse" portaali (ja loomulikult sealt pika puuga kõik pugejad minema peksta)! :write:

PS. Siin on mitmeid lõngasid, kus mina ei osale ning loobusin lugemast. Mõni jätab mind külmaks ning teised on sellised, kus minu mõtted ei ole tere-tulnud. No ja mis siis? Loen neid, kus on mille üle arutada ...
Viimati muutis mart2, 13 Nov, 2020 17:28, muudetud 1 kord kokku.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
AMvA
Liige
Postitusi: 3543
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas AMvA »

Kilo Tango kirjutas:
Borja kirjutas:... karistamatut rahvuskonservatiivide sõimamist,...
Millised karistused on muidu ette nähtud rahvuskonservatiivide sõimamise eest?

Ääremärkus: Eestis ei ole tegelikult enam rahvuskonservatiivset erakonda. Eestivaenulikust (meenuta KeRa pakti) Rahvaliidust välja kasvanud EKRE seda kohe kindlasti ei ole. Koosneb peamiselt autoritaarsusele kanduvatest isast, pojast ja neile pugejatest.
Nüüd sa küll poed :D
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas vtl »

Z03 kirjutas:Vahel mõtlen, misjaoks on loodud selline foorum nagu Militaar.net? Kas teada saamiseks, mida inimesed arvavad riigikaitsest, võimust, juhtkonnast, riigis toimuvast. Mõistlik oleks.

Aga ei, selgub, et taas kord üks katse inimesi õige meelsuse suunas juhatada. Ega see pole ka mingi uudis, kui vaadata, milliseid postitusi siin foorumis soodustatakse ja milliseid tõrjutakse.
Kuidas inimesed ei saa aru nii elementaarsetest asjadest, nagu:

1) Militaar.net, nagu suvaline teine foorum, sotsiaalmeedia platvorm vms. tasuta teenus on sisuliselt ERATERRITOORIUM. Selle omanik/looja/administraator võib sellega teha mis iganes pähe tuleb ja territooriumi kasutajatel/külastajatel tuleb seda korda aktsepteerida. Kui see ei sobi, siis kohustust või ka õigust antud teenust kasutada ei ole. Alati võib lahkuda sellest kõrtsist, kus ei meeldi.

2) Foorumi vms. internetikeskkonnal EI PEA olema kindlat eesmärki stiilis "teada saamiseks, mida inimesed arvavad riigikaitsest..." või "katse inimesi õige meelsuse suunas juhatada". Foorumit võib pidada ka lihtsalt sellepärast, et "ma saan", "mulle meeldib" või "teema tundub huvitav". Mõni peab kassi, teine foorumit. Kui foorumi teema/toon/meelsus ei meeldi, siis vaata p. 1.

Disklaimer: allakirjutanu EI OLE antud foorumi administreerimise või haldamisega mitte kuidagi seotud. Olen lihtsalt üks ca 10 tuhandest kasutajast, kes loeb ja kirjutab ennast huvitavatel teemadel. Igapäevasesse poliitilisse diskussiooni ei viitsi sekkuda ja mul on sügavalt savi, millise partei liige keegi on, seni kuniks ta ei tule oma eelistusi mulle peale suruma.
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Z03 »

Teie postitused siin on valdavalt karjavaimust kantud. Vähesed teist suudavad iseseisvalt mõelda.

Aga on vaja õppida oma peaga mõtlema, kari ei ole alati parim nõuandja. Selline väike soovitus minu poolt siis.
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas vtl »

Z03 kirjutas:Teie postitused siin on valdavalt karjavaimust kantud. Vähesed teist suudavad iseseisvalt mõelda.

Aga on vaja õppida oma peaga mõtlema, kari ei ole alati parim nõuandja. Selline väike soovitus minu poolt siis.
Hea kaasfoorumlane Z03. Ütlen siis otse: kui Sa tunned, et siinne "kari" ei ole hea nõuandja ja takistab kuidagi iseseisvalt mõtlemist, siis on alati võimalus siit lahkuda ja üksinda iseseisvalt omi mõtteid mõelda, selmet ennast karjavaimust häirida lasta ja muudkui kurta, kui vale nõu siit saab.

Kordan - ma EI ole siinse foorumi admin, küll aga olen elus mitmeid foorumeid, gruppe jt. netikeskkondi administreerinud. Seda juba aastast 1991 alates, kui esimesed algelised fidonetikommuunid siin Maarjamaal tekkisid.
Sellest ajast alates olen näinud ja ka ise pidanud piike murdma loendamatute tegelastega, kes tulevad kuskile olemasolevasse netigruppi, löövad jalaga ukse lahti ning hakkavad seejärel targutama, kuidas asjad peaksid nende arvates olema.
Selgituse tõin omaarust piisavalt arusaadavalt oma eelmises postituses. Kui see ka kohale ei jõudnud, siis mis üldse jõuab?
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Turist 47
Liige
Postitusi: 4371
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Turist 47 »

Kilo Tango kirjutas:
Borja kirjutas:... karistamatut rahvuskonservatiivide sõimamist,...
Millised karistused on muidu ette nähtud rahvuskonservatiivide sõimamise eest?...
おも ありがと どぞ 8)
T.

Lisa. Kes on Pugeja?
Släng. Sõna Pugeja on veel defineerimata :dont_know:
Viimati muutis Turist 47, 13 Nov, 2020 20:53, muudetud 1 kord kokku.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3309
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Dr.Sci »

Tegelikult pole olulist vahet sellel, kas tulla ja hakata kellegi teise foorumis oma reegleid kehtestama ja oma õigust nõudma, või minna ja teha seda füüsiliselt kellegi teise kodus.

Vahet on ehk niipalju et foorumis saad omanikult ja moderaatoritelt vajadusel (100% õigustatult) eluaegse bänni, ehk Su virtuaaleluke kustutatakse hästisihitud hiireklõpsuga; reaalelus on meil siin selliste juhtumite jaoks erinevad teemad kust paraku kostub läbi et enese (virtuaal)ruumi kaitsja saab lisaks ründajalt ka ametivõimudelt täiendava nätaka halva ebaõnne korral.

ps. Siinkohal ma ei liitu nimekirjaga keda mõned "pugejateks" kutsuvad. Parafraseerides... siinseid hädaldajaid võiks jälle kutsuda "kährikuteks" ja neile tervitusex ka soovilugu: https://www.youtube.com/watch?v=epvp8JNMMdA
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas vtl »

Turist 47 kirjutas:Lisa. Kes on Pugeja?
Släng. Sõna Pugeja on veel defineerimata :dont_know:
pugeja, tagantkiitja, lipitseja, lömitaja, roomaja, tallalakkuja, sabaliputaja, kintsukaapija, saapalakkuja, ilalakkuja, perselakkuja, libekeel, libemokk, libekeelne inimene, mollusk ülek, limusk, limukas, libask, libekala, kiidukoor 'pugejad', lakei ülek; vt ka meelitaja

http://www.eki.ee/dict/sys/index.cgi?Q=pugeja
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Turist 47
Liige
Postitusi: 4371
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Turist 47 »

Tänud, aga (h)unnik sünonüüme :dont_know: Definitsiooni netu :dont_know:
T.

L. Tegelikult , arvan, et suur osa, valdav enamus siin Foorumis postitajatest on iseseisva mõtlemisvõimega. Ja see, et Karjavaim ehk kollektiivne ühtekuuluvus paneb meelt muutma ja midagi teesklema, no ei tea. Siin kõik üsna täiskasvanud oma vooruste ja vigadega.
Selge see ,et "külastades" püiad järgida "võõrustaja" reegleid või nii, vähemalt mõnikord on see nii :)
Viimati muutis Turist 47, 13 Nov, 2020 21:28, muudetud 1 kord kokku.
ElrikThunderson
Liige
Postitusi: 1695
Liitunud: 30 Dets, 2012 22:01
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas ElrikThunderson »

Kuulge, äkki aitab juba?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist