Tulnukas

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Kasutaja avatar
junkers
Liige
Postitusi: 100
Liitunud: 05 Dets, 2006 11:43
Kontakt:

Postitus Postitas junkers »

Muidu hea, aga vb oleks saanud sama hea tulemi vähema roppusega.
caudillo
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 18 Dets, 2006 21:39
Kontakt:

Postitus Postitas caudillo »

see see point ongi. ;)
Pro patria, pro liberate, pro grex!
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Suht-koht sedasi see asi ongi. Mentaliteet on hästi välja toodud.
Meenub kohe Vremja rullnokkade peale tekkinud poleemika - et nii lolle inimesi pole olemas jne. Maal burgeriputka ees on neid valgeid neegreid nii et tapab. 5 tugrikut hajaasustusega maapiirkonna noorte elu näitamise eest.

http://mart.bumpclub.ee/tulnukas/tulnukas.avi
Save as
Kasutaja avatar
Sollmann
Liige
Postitusi: 1378
Liitunud: 31 Jaan, 2005 19:45
Asukoht: Planeet Maa
Kontakt:

Postitus Postitas Sollmann »

canislupus kirjutas:Suht-koht sedasi see asi ongi. Mentaliteet on hästi välja toodud.
Meenub kohe Vremja rullnokkade peale tekkinud poleemika - et nii lolle inimesi pole olemas jne.
Just, nagu rusikas silmaaugus.
Elutsen ise korrusmajade rajoonis, kus õige tihti, eriti nädalavahetustel, kogunevad akende alla arvukad rullnoklaste parved, pajatamaks oma arvukatest vägitegudest.
Nii mõnigi kord on nende juttu kuulates tulnud pähe küs, kas tegu on ikka inimeste v tulnukatega?
Eranditult kõik on jutu põhjal ebamaiselt kõvad mehed - annavad tappa kellele iganes, ronivad uskumatu osavusega mistahes tüdruku seeliku alla ning võivad vajaduse korral maakeragi kõigutada, kui vaid soovivad.
Ja see imeline keelekasutus.... :shock:
Viimati muutis Sollmann, 07 Veebr, 2007 11:57, muudetud 1 kord kokku.
TÕDEONAJATÜTAR
Lennart
Liige
Postitusi: 824
Liitunud: 27 Sept, 2005 15:39
Kontakt:

Postitus Postitas Lennart »

Muide,noorte seas on samune film saavutanud ülima populaarsuse.
Samas on kõik reaalne-Noored kellel on energiaülejäägid ja tahe domineerida nii heal-või halval teel ja ükskõik mis hinnaga.Esmane vahend on loomulikult vägivald..Totaalne tänapäeva pilt. Ja kusjuures ei ole vaid noorte seas vaid selliseid pööbleid vaid ka vanema põlvkonna seas.
Meelde jäänud lause mida kuulnud poeõllekas juhuslikult: "Oleks veel Stalin Elus siis oleks need karvased ja perverdid kõik Siberis raielangul"
Ja seda vanematelt inimestelt kes arvavad samuti,et maailm tiirleb nende ümber.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Huvitav, et seal ei olnud sees kuldseid sõnu:" Ma tunnen Lao Meelist" või "Ma tunnen Šuvalovit"... Tõsi, viimane kord kohtusin Laomeelise tundjaga Jänedal Täku talli ees aastal 2003 sügisel. Mälestuseks jäi verine käejälg auto poritiival ning kustumatu mälestus teda hetk hiljem poriloigus tampivast sõbrast :lol: . Ehk siis inimesele ei meeldinud, et mul laiguline püks jalas oli.

Ah jaa - selle marie underi loo nimi on siuru.mp3. Googeldades leiab ka ülesse.
Kasutaja avatar
junkers
Liige
Postitusi: 100
Liitunud: 05 Dets, 2006 11:43
Kontakt:

Postitus Postitas junkers »

Siin on lugu olemas:

http://www.zone.ee/gdc3/
Kasutaja avatar
Lukk
Liige
Postitusi: 138
Liitunud: 30 Jaan, 2007 19:23
Kontakt:

Postitus Postitas Lukk »

see tegelikult räägibki sellest missugused need t2nap2eva noored on...
caudillo
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 18 Dets, 2006 21:39
Kontakt:

Postitus Postitas caudillo »

scütze kirjutas:see tegelikult räägibki sellest missugused need t2nap2eva noored on...
no pea nüüd hoogu. ma olen ka noor ja ennast selliseks ei tembelda.. juuksed peas, spordiriietes justkui üldjuhul ei käi. Karvaseid ka peksmas ei käi. muusikamaitse on sootuks teine ja sellist sigulli mul ka pole..
ainult burks mulle meeldib. ;)
Pro patria, pro liberate, pro grex!
Kasutaja avatar
Lukk
Liige
Postitusi: 138
Liitunud: 30 Jaan, 2007 19:23
Kontakt:

Postitus Postitas Lukk »

noh ma mõtleng neid kellel mingid spordiriided seljas ja tuunitud bemaritega sõitavad ringi ning kuulavad hoopis mingit omamoodi muusikat :?
caudillo
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 18 Dets, 2006 21:39
Kontakt:

Postitus Postitas caudillo »

arusaadav.
kuigi tegelt see muusikavalik pole nii valdav. on ka sellised tümpsukuulajaid, kes tegelikult on normaalsed. aga no, sellist konkreetset lugu: " Marie Under nu*sis oblikate vahel jne.." ei tea kes suudaks kuulata. selleks peab juba suurem ajupuudulikkus olema. :P
Pro patria, pro liberate, pro grex!
Kasutaja avatar
Lukk
Liige
Postitusi: 138
Liitunud: 30 Jaan, 2007 19:23
Kontakt:

Postitus Postitas Lukk »

ma ise ka ei kannataks välja siukest haiget muusikat aga noh mõnele meelidib
Kasutaja avatar
junkers
Liige
Postitusi: 100
Liitunud: 05 Dets, 2006 11:43
Kontakt:

Postitus Postitas junkers »

kõik kiilakad ka sellised pole....mul endalgi suhteliselt lühike juuks enamus aastast....hardstyle ka täiesti meeldib, muidugi isamaalised laulud ka.
Ennast selliseks nagu need vennad olid küll ei pea. Spordiriidega ei käi, BMW ültse ei istu, ja ropusti ka ei räägi.
caudillo
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 18 Dets, 2006 21:39
Kontakt:

Postitus Postitas caudillo »

junkers kirjutas:kõik kiilakad ka sellised pole....mul endalgi suhteliselt lühike juuks enamus aastast....hardstyle ka täiesti meeldib, muidugi isamaalised laulud ka.
Ennast selliseks nagu need vennad olid küll ei pea. Spordiriidega ei käi, BMW ültse ei istu, ja ropusti ka ei räägi.
ega see kõik ongi suhteline. Meie, noored siis, kutsume sellised kuumehi ossideks. nüüdne uus mall on ka jurakat hõbeketti kaelas kanda ja jõusaalis käia koguaeg. mitte et see jõusaal iseenesest halb oleks, aga no. neil on see pigem selleks, et naistele rohkem meeldida ja oma vastasel kiiremini hambad suust välja taguda..
Pro patria, pro liberate, pro grex!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bretschneider ja 1 külaline