8 cm saksa miinipilduja toru?

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Suletud
puumuna
Liige
Postitusi: 262
Liitunud: 23 Juul, 2006 8:33
Asukoht: Põlva
Kontakt:

8 cm saksa miinipilduja toru?

Postitus Postitas puumuna »

Oleks vaja kedagi pädevat, kes oskaks hinnata, mis asi väärt võib olla?
Saksa 8-cm mortar, mudel 34. Toru
Kõrbe värvi. Torul killu mõlk. Säilinud natuke tabelit!
Oskab keegi öelda mille vääriline ta võika olla (millega võrdne). Või siis rahaliselt, mis on ta väärtus, kui teisiti ei tea?
Pilt:
Pilt
jäääär
Liige
Postitusi: 336
Liitunud: 03 Sept, 2005 22:18
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas jäääär »

Hinda ei oska pakkuda-aga huvi toru vastu olemas! :) Oleks vastu pakkuda igasugu korralikku Saksa kraami vahetuseks(kokkuleppele saab kindlasti)! Osa miinipritsi juppe endal juba olemas,torugi poleks paha!Saatsin ps-i
Ostan MG 34,42 Lafeti osasid!56904029
aivar
Liige
Postitusi: 551
Liitunud: 04 Dets, 2006 19:34
Kontakt:

Postitus Postitas aivar »

Korralda oksjon,saadki õige hinna teada!
Oksjonist võtaks ise osa,huvi olemas!
Mamba
Liige
Postitusi: 587
Liitunud: 28 Jaan, 2007 20:14
Kontakt:

Postitus Postitas Mamba »

Oksjon oleks kindlasti parim lahendus.
Kasutaja avatar
desert eagle
Liige
Postitusi: 1086
Liitunud: 02 Nov, 2005 16:56
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas desert eagle »

Kui müügiks läheb siis kindlasti oksjon selle asja puhul.Olen isegi mitme inimese käest kuulnud et just toru on puudu.
puumuna
Liige
Postitusi: 262
Liitunud: 23 Juul, 2006 8:33
Asukoht: Põlva
Kontakt:

Postitus Postitas puumuna »

Huviline asja vastu oli mul juba 2 nädalat tagasi oleams. Sellega pole probleemi. Huvitab mind hoopis kellegi pädeva inimese hinnang asja kohta.
Kuid seda vist ei leia siit.
Süüa ta mult ei küsi ja mingit erilist soovi mul tast lahti saada pole, kannatab mul paar aastat seista kah, äkki tulevad jalad ka välja.
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

toru

Postitus Postitas istorik »

Ma olen alati mõelnud, et miks need inimesed, kes tegelikult eset müüa ei soovi, selle hinda teada tahavad? Loogika nagu kogu skeemis puudub ... ja ilmselt ei oska kogu foorumi rahvas ka kõige parema tahtmise juures öelda, et mis too toru praegu maksta võib! Soojalt soovitati oksjoni ja nii ongi õige, sest hind saab olla vaid mingi pakkumise konsensus. Ma ei usu, et sellistele esemetele eksisteerib mingi hinnakiri? Ja mis kasu sellest sel juhul ongi kui ta nagunii jääb sinu omandiks, väärtusel polegi alati hinda.
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: 8 cm saksa miinipilduja toru?

Postitus Postitas Plönn »

Deformeerunud balvanka eest küsitakse netipoes al 300 € :? :) , Statiiv alates 200 € ja tallaplaat al 100 € :) , kui keegi leiab et need kuidagi kallid on, võib omale ju plasteliinist mulaazhi valmis voolida :lol:
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 75 külalist