kodukas

Väeosadest, nende ajaloost ja traditsioonidest. Nii Eestist kui välismaalt.
rain4
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:12
Kontakt:

kodukas

Postitus Postitas rain4 »

Mõtlesin, et võix mingi kodulehekülje teha sõjaväe osadesd vms. Muidu oskan mingeid algelise kodkaid teha (pilt ja text) aga parem kui mitte midagi... Et mis te rvate... kas tasux ültse midagi alatada vä... muidu saax sinna mingeid foorumeid ja hääletusi kah teha. Ja võix kõik koos seda näitex teha... 8) Näitex see kes lähemal elab teeb fotod jne. ok mis te sellest rvaxite :roll:
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

mis väeosadest täpsemalt?
tee eesti väeosadest enne 1940'ndat :roll:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Ma arvan, et kui juba teha, siis kõigist mis Eesti pinnal on. Aega see muidugi võtaks aga, ega kiiret ka kusagile ei ole. Olen ise ka selle peale mõelnud. Juba viimasest vene ajast jäi siia maha nii mõndagi huvitavat. Huvilisi oleks küll sellisele saidile, eriti, kui seda siin lehel promod. Foorumit, no ma ei tea millegipärast on see siin ainuke, kus mina käia viitsin. Mujal, kus käinudolen Eesti omades liigub teema nii aeglaselt, et kui mingis teemas midagi räägid, siis vastatakse alles kahe kuu pärast . Mõtetu :cry:
rain4
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:12
Kontakt:

Postitus Postitas rain4 »

nojah seda kül...Ma kujutan ette, et see näeb välja selline, et kuskil lehe serval on nimekiri kõikidest baasidest.... ja sinna klikkides siis tuleb mingi text sellekohta, koos piltidega ja foorumi asemel või mingit algeline foorumisüsteem panna kus inimesed saavad mingit infot lisada (näitex nagu üx leidis vilaskist mingi päevikusarnase asja kus oli viimane sissekanne jne.) Et sinna kirjutataxe infi mitte arutataxe ,kes, mis asus või oli vms. :roll: jah.. mis tea arvate kui teha siis äheb paljude abi vaja... Näitex ma saaksin Vilaskist teha ja kui kunagi veel minna siis võipolla kuskilt muajalt kah... jah... ega se texti koostamine kah kerge pole... :shock:
rain4
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:12
Kontakt:

Postitus Postitas rain4 »

Kas keegi pakuks veel mõnda nime mis võiks nimex panna vms. (baas jne.)
Mercher
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 29 Sept, 2004 18:08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mercher »

See on täitsa hea idee, et teha kohe spetsiaalne kodukas. Aga sellisel juhul peaks see olema (nii, nagu eel mainitud juba) just selline, kust saab infot mingi konkreetse sõjaväeosa kohta ning oleks olemas korralik pildibaas 8) Nime välja mõtlemine on muidugi omaette teema... :wink: baas.ee ? base.com ? :lol: Ja kui veel edasi mõelda, siis võiks ju isegi kunagi miski klubi moodi asjanduse selle koduka kõrvale luua...Orgunniks koos väljasõite ja üritusi, äkki mingisuguseid militaar-taktikalisi võistlusi/mänge mõnes vanas sõjaväeosas :D
rain4
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:12
Kontakt:

Postitus Postitas rain4 »

mul lihtsam oma serverisse panna ja siis on mõtekam .tk lõpuline domeen... .ee lõpuline on vist siis kui oled kuskil ära registreeritud (firma)
no jah.... baas.tk to lehekülg ei võtnud sisse... peab siis miskit muud mõtlema :roll: kah midagi sõjaväega või baasidega seotud....
no ma hakkan midagi agelist tegema... ma kordan... Algelist suure A tähega :shock: ok... keegi oskaks kõik baasid äranimetada.... kodukal mingit erilist kujundust pole.... text rohkem.... aga proovin midagi teha... küll tulevikus moodsamaks saax teha..
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

Kõige parem oleks hakata tegema seda osade kaupa, keegi saadab tegijale pilte, infi jne. Hiljem kui leht valmis on võib selle netti panna. Siis juba olenevalt mahust, kas rentida virtuaal server või siis mahuta seda tasuta pinnale.
rain4
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:12
Kontakt:

Postitus Postitas rain4 »

sedaküll aga ka keegi oskaks need põhi baasid ära nimetada mis ma menüü alla panen... Need mis arvatavasti infi ja pilte kah saax...
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

Arvan, et sul tuleks põhi baasideks panna need baasid,millest siin foorumis juttu ja pilte on, sest mujalt infot natuke raskem saada.
Proovin Nursi raketibaasist mõned pildid saada, kui sinna juhtun.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

ER´le

Postitus Postitas hillart »

Nursis pole küll enam miskit vaadata. Lage plats ja varemed. Õigemini varemete jäänused.
Ma ise sealtkandist pärit ja seda lammutamis-lagunemisprotsessi üle aastakümne jälginud. Sai ka selle lammutamisse endal Lahingukoolis kursustel olles oma panus antud.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
PATRIOOT
Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Mai, 2004 10:10
Asukoht: Mannermaal Tallinna küle all...
Kontakt:

Postitus Postitas PATRIOOT »

mõte on hea ja olen nõus ka ise omalt poolt panuse andma... nimelt lähen nädalavahetusel kodu ja teen Pahkla raketibaasist korraliku pildialbumi ja ex ma siis uurin sinna texti ja andmeid kah juurde... :wink:

Ette tänades: Patrioot
Sõjas ja armastuses on kõik lubatud....( muidugi seda kõikke genfi konvensiooni piires)
rain4
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Apr, 2005 19:12
Kontakt:

Postitus Postitas rain4 »

8) Kas keegi oskaks kah mingit nime väljapakkuda mis on nende baasidega või sõjaväega seotud... välja arvatud baas ja kasarmu. :wink: Mul nati parem teha kui märk sõna olemas.... aga mul tundub ikka , et kodkas kül väga tasemel ei tule ( disain või midagi sellist).. aga ex näis... vaatame mis välja tuleb .. ok mõelge nimesi :lol:
PATRIOOT
Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Mai, 2004 10:10
Asukoht: Mannermaal Tallinna küle all...
Kontakt:

Postitus Postitas PATRIOOT »

PUNKER...???!!!????? :lol:
Sõjas ja armastuses on kõik lubatud....( muidugi seda kõikke genfi konvensiooni piires)
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

no peatähtis on ikka sisu ja mõte - see väljanägemine on teisejärguline :wink: ... või no vähemalt mina lohutan ennast sedasi :roll:
foorum.rindeleht.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist