Surmateadlased

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
jrgen20
Liige
Postitusi: 595
Liitunud: 12 Sept, 2005 14:01
Asukoht: Järvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas jrgen20 »

Jumala teema hakkab vaikselt ära tüütama juba. Pole mina elus jumalat uskunud ning ei hakka ka ning miks peaksingi? Kirikule maksu maksta ning külmetada talvisel jumalateenistusel suures külmas kirikus? Ei aitäh. Jumala teotamist ei saa olla kuna on uskujaid ning ka mitteuskujaid. Usku ei saa peale suruda ning see kui ei usu et jumal on olemas ei ole jumala teotamine.

Sellele natsi Saksamaal tehtud katsete kohta veel et ka Jaapanis tehti vägagi koletuid inimsusevastaseid tegusi ning usunb et ka emakese Venemaa pinnal tehakse sama kuid sellest me teada ei ju ei saa kuna NSVL ei kaotnud ju suurt sõda ning arhiivid (kui neid üldse alleski on) on kättesaamatud.
thor199
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 29 Nov, 2005 19:55
Kontakt:

Postitus Postitas thor199 »

Veltu kirjutas:
thor kirjutas:Veltu kirjutas:
Mina ühinen Hugoga. Mis õigus on ühel inimesel teist inimest tappa? Kas Jumal taevas lubaks seda? Usun, et sellised inimesed saavad taevas kord karistatud. Peetrus sulgeb neile taevaväravad ja saadab nad kolksti põrgu.



esimene jumalateemaline postitus oli sinult veltu !
Ära hakka keerutama, see oleks võinud vabalt ka tähelepanuta jääda. Just sina olid see, kes hakkas Jumalat teotama. :evil: Sellele järgnes muidugi ahelreaktsioon.
ja minu küsimust sa muidugi eirasid. Nojah, sa jääksid sellele vastamisega ju kimbatusse. Ei saa ju oma põhimõtetest taganeda...
Sorry sellest mulast oli raske küsimust eristada. Katsu teinekord pläma toksimata jätta kui tahad vastuseid saada.

Seega vastus sinu küsimusele "Mis õigus on ühel inimesel teist inimest tappa?" on sama vana kui see küsimus ise.
Tugevama õigusega.
Nii nagu lõvi murrab hirve jne. Nii nagu loomad jätavad kõige nõrgemad pesakonnast hooleta ja surema või mõned hoopis hävitavad ise.
Õigustatud ei ole mõrvad. Kuid nii-öelda eluspüsimise eesmärgiga on see täiesti normaalne ja loodusseaduste kohane.
Tugevamad jäävad ellu. Ja saavad tugevamaks. Nõrgad tasapisi kaovad nii või teisiti.
Sa võid seda foorumit lugedes ja postitusi analüüsides sellest ka ise aru saada. Lolli reinkarneeri mis nime all tahad, ükskord on ta ikka endale augu kaevanud.
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Tead thor, sa oled väga külm ja paha inimene. Mis kuradi "tugevama õigusest" sa räägid. Unusta ära juba see loll jutt! Saksa arstid tegid katseid täiesti normaalsete inimeste peal. Selline pläma, nagu eksperimenteerisid saksa arstid ainult debiilikute jms peal, on lausvale!
Jäta juba see element välja! :evil:

thor kirjutas:Seega vastus sinu küsimusele "Mis õigus on ühel inimesel teist inimest tappa?" on sama vana kui see küsimus ise.
Tugevama õigusega.
Ära keeruta! :evil: Ma küsisin sult seda, et kui nt. sinu raugast vanaema või debiilikust sugulast tahetaks ära tappa, siis kas sa räägiksid sama juttu? Tahan teada, kui põhimõttekindel sa oled.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
thor199
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 29 Nov, 2005 19:55
Kontakt:

Postitus Postitas thor199 »

Õnneks debiilikust sugulasi pole. Ma saan aru kui sa selle probleemiga tihti kokku puutud ja seetõttu su valulävi madal on selles suhtes.

Sul tuleb neid küsimusi lõputult. Formuleeri oma küsimus lõpuks niimoodi, et igakord ei pea uuestui küsima. Või küsi kõik korraga.
Juhul kui mina peaks otsustama eutanaasia heaks siis sellisel juhul põhjused on objektiivsed ehk siis inimene pole enam võimeline iseseisvalt elama ja tal puuduvad tajud et mõista maailma ning perspektiiv neid saavutada siis jah.

Aga otsustada isiklike emotsioone alus ei tähenda seda et see oleks õige.
Õige tulemuse annab ikkagi kaine kalkulatsioon mis vaba emotsioonidest.

Sinul on raske otsuseid teha selles suhtes. Koonduslaagri valvuriks sinusugust meest lasta ei saaks. Sest emotsioonidepõhine otsustamine ning äärmuslik "kaastunne" võivad väga lihtsalt ( näiteks välise mõjutamise teel) vahetada poolt, siis antud juhul "heast" - halvaks.

Tänu sellistele "apsakatele" vangilaagrite personali valikul on sündinud kõik need õudused millega me ajalugu uurides kokku puutume.
Otsustamine viisil vajalik-mittevajalik ehk siis kaine kalkulatsioon on pikas perspektiivis tunduvalt humaansem, kuigi hetkeolukorra põhiselt võib tunduda julm ja ebaõiglane.

Kuna vangide peal tehti katseid siiski oma rahva elushoidmiseks ja see on siiski kiireim viis katsetada erinevate ravimite-raviviiside toimet siis muude sõjakoleduste taustal on see täiesti normaalne lähenemine.
Ja nägu näha olid sellel arvamusel mitte ainult saksa arstid, vaid ka teised.

Et ei tekiks lisaküsimusi, põhjendamatule vägivallale ja lihtsalt huvi-sadismi pärast ..... oh vaatame mis inimese sees ... "teadusele" ei leia ka mina põhjendust.

Aga paha olen ma tõesti Veltu, eriti sinu vastu. Kuid mitte põhjendamatult !
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2198
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

No debiilikute ja santide hävitamise koha pealt pole see surmanuhtlus suurem asi küll, aga kaabakad, retsid ja röövlid on paras materjal meditsiinilaboritele ja koerasöödakontsernidele.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
thor199
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 29 Nov, 2005 19:55
Kontakt:

Postitus Postitas thor199 »

Aga veltule kui meisterdemagoogile ühtlasi vastuküsimus..
Kui sa natuke leiad aega mõelda saad aru ka küsimuse loogikast antud kontekstis ja ehk on sest kasu ( kuigi kahtlen sügavalt) sellest teemast arusaamisel.

Kumma ohverdaksid sina, kas lapse või oma ema ?
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Õige jutt Soobel :!: Hiljuti juhtus Narva arestikambris väga võigas lugu:ühele poisile torgati pudel annusesse ja keerutati seda seal. Igatahes toimus ülim perverssus. Vot sellised haiged inimesed ja Ustimenko sugused saadaks ma kõhklusteta katsetele. Tehku sellise inimrämpsuga mida tahavad: steriliseerigu, lõigaku munad otsast, topigu süstlad pärakusse, ühesõnaga-mida iganes. Need on kurjad inimesed ja selliste jaoks ei tohiks maailmas kohta olla.
Aga Thori poolt nimetatud süütute inimeste tapmine on kurjast. Nende "süü" on ainult see, et nad sellisteks loodi. Aga kahjuks polnud see ju nende teha. Thor, kui sina oleksid nt. voodi külge aheldatud, kuid sinu mõistus oleks selge, siis kas sa oleksid nõus, et sinu peal rakendataks seesuguseid katseid. Ütleme nt. et sulle süstitaks flegmooniahaige mäda ja jäetaks päevadeks piinlema.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
thor199
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 29 Nov, 2005 19:55
Kontakt:

Postitus Postitas thor199 »

Veltu.
Loe mu kirjutised uuesti läbi. Kui pea on puust siis tee seda mitu korda.
Kui kõik tähed pole veel selged, küsi raamatukogust aabitsat.

Loodan, et said nendest lihtsatest lausetest aru.
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

thor
Lõpeta see keerutamine ja vusserdamine! :evil: Paistab et lihtsatest lausetest ei saa sina aru. Ma esitasin sulle kaks selget ja arusaadvat küsimust, sina hakkad aga jälle mingit pada ajama, kuradi sahkermahkerdaja selline :evil: .

Aga kuna olen kannatlik inimene, siis võin need küsimused uuesti esitada. Fantaseerime veidi. Ütleme et sa oled ähtis natsipealik, kes andis säärased käsud (tead küll millised). Aga õnnetul/õnnelikul kombel leidub ka sinu suguvõsas "taimi" ja arulagedaid. Küsimus: kas saadaksid oma sugulased ka katsetele? Ja küsimuses ei ole midagi keerulist, arusaamatut ega kohatut.

Teine küsimus. Thor, kui sina oleksid nt. voodi külge aheldatud, kuid sinu mõistus oleks selge, siis kas sa oleksid nõus, et sinu peal rakendataks seesuguseid katseid. Ütleme nt. et sulle süstitaks flegmooniahaige mäda ja jäetaks päevadeks piinlema.

Need on nipiga küsimused, mis näitavad nii mõndagi.
Olge kena ja vastake.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
thor199
Liige
Postitusi: 164
Liitunud: 29 Nov, 2005 19:55
Kontakt:

Postitus Postitas thor199 »

Kuule nipimees ma olen sulle vastanud piisavalt.

Kumma ohverdad kas lapse või ema ?
Kasutaja avatar
ottojama
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 27 Dets, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas ottojama »

Pidage vähe vahet, pärast lasete edasi.

Igas eetilises süsteemis on võimalik konstrueerida situatsioon, mis läheb loomulike tunnetega - lähedased, perekond jne. vastuollu. Seda seaduspära armastavad ära kasutada ilukirjanikud-filmistsenaristid ja muu taoline loomerahvas. Kindel kassavärk.

Eks eluski ole selliseid dilemmasid tulnud inimestel üle elada - ja lahendatud on neid ka igat moodi. Teoretiseerimisest selle üle pole erilist villa loota. Kisa ainult. Nagu sea pügamine.
------------8<--------------
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Mõtetud küsimused Veltu.
Ei ole küll kuulnud, et mõni nats juhul, kui peaks sõjas vigseks jääma end ohverdab katseteks ja veel nii rõvetateks, nagu Sina kirjeltad.
Samuti ei usu, et keegi oma voodihaige vanaema koonduslaagrisse kärutas, või et Rootsis keegi oma joodikul pojal munad maha lõikas, või litsist tütre kastreeris.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2198
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Thor:

Kirjuta kaks korda ja hästi aeglaselt.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Veltu viimane sõnum kustutatud seoses kaasfoorumlaste halvustamisega ja tüli kiskumisega.
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Hästi, teeme nii. Elame kriitikavabalt. Thor, ma nõustun täielikult sinu vaadetega-debiilikute ja santide peal katsetamine on õilis ja õige tegu. Kes neile kaasa tunnevad, on heaoluühiskonna memmekad. Sellest võidab kogu maailma meditsiin. Eetika ja moraal...see meid ei huvita.
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 61 külalist