Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
man21
Liige
Postitusi: 822
Liitunud: 01 Juun, 2005 13:34
Kontakt:

Postitus Postitas man21 »

Trolli postitus ainult tõestab minu ammust arusaama, et venelases on natsi rohkem kui üheski fritzus oli.
"Seitseteist kevadist hetke" vene seriaal - miks selline üldse läbi läks sügaval stagnaajal (seal näidati natse ikka üsna arukate ja tarkade inimestena, mõni oli lausa sümpaatne), sest hingelt olid nad alati vennad. Egas muidu poleks sündinud MRP.
Ela täiel rinnal ja kui kord kooled, siis ära kahetse elatud elu!
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas Basilio »

man21 kirjutas:Trolli postitus ainult tõestab minu ammust arusaama, et venelases on natsi rohkem kui üheski fritzus oli.
Venemaal on skinne ja neonatse jalaga segada. Nägin ühte saadet, mis võttis lausa südame alt õõnsaks ja kus kiilakas vene kutt tõsimeeli vandus, et miks küll ei lastud Aadul Kamtšatkani marssida ja maad puhtaks rookida! Äärmiselt kummaline oli midagi niisugust venelase suust kuulda. Äkki peaks Našidele vene skinnidega sõpruskohtumise korraldama? Saaksid omi seisukohti selgitada. :wink:
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1239
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Osavate käte ring:
Kuidas ikkagi valmistada kodustes oludes Saksa riigilippu?
Mitmeks tuleb jagada lipul olev maleruut?
Ja muud põnevat


http://dea.nlib.ee/fullview.php?pid=s28 ... frameset=1
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Postitus Postitas kana tagumik »

pissimise teema jätkuks -


ei tihka mees jalgpalli vaatamise ajal vetsu minna ja laseb õllepruukimise tulemid sinnasamma tühja õllepurki.

mõne aja pärast löövad omad värava ja nagu kord ja kohus tuleb seda tähistada mehise rüüpega ning rabatakse esimene ettejääv purk, mis osutus selleks taastäidetuks...

Pärast seda oli vetsu minekuga küll väga kiire:)
mart69x
Liige
Postitusi: 912
Liitunud: 06 Juul, 2009 15:30

Postitus Postitas mart69x »

Mitu miljoooni hävingut... ei tea kas piloodil ka eluvaim sisse jäi? Katapulteerumise jaoks vist kõrgust natu vähe
http://www.videobash.com/video_show/fig ... -fail-5214

reisilennukiga noka tõmbamine
http://www.videobash.com/video_show/bad-landing-3217
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

peaaegu midagi sarnast elasin läbi kui 2003 kevadel lufthansaga mexico citys maanduma hakkasin. vahe vaid selles, et sel maandumiskatsel jäi maapind puutumata, piloot tõmbas gaasi põhja ja läks uuele ringile. teine katse õnnestus veatult.
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Piloot jäi ellu, sai väiksemaid vigastusi.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/8049470.stm
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1028
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Postitus Postitas davidsoniharald »

mart69x kirjutas:
reisilennukiga noka tõmbamine
http://www.videobash.com/video_show/bad-landing-3217
See video on kiirendusega näidatud. Ükski nii suur reisilennuk ei peaks selliseid ülekoormusi vastu vaid hakkaks lagunema. Samuti oleksid pidanud piloodid kabiinis olema ammu oimetuks löödud ülekoormusest.

Tegelikus elus on reisikad ikka väga õrnakesed-haprad.

See mida Satakas kirjeldab on lihtne GO-AROUND, mille põhjuseks võib olla mis iganes. Kasvõi mingi takistus rajal. Arvatavasti tuli lihtsalt küljelt tuuleiil, mispeale kapten otsustas maandumise katkestada ja uuele ringile minna.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Satakas »

paarikümne meetri kõrgusel hakkas vast isegi hullemini kui filmis küljelt küljele kiigutama. aga ikka laskus edasi. mõtlesin juba, et mida perset, nisukese kõikumisega tuleb veel mõni tiib maaga kokku puutudes küljest ja siis, hinnanguliselt vast umbes 10 m kõrgusel löödi gaas põhja, stabiliseeriti lennuk ja läks teisele ringile. inimesed sees olid aga kõik täiesti rahulikud. see pani mõtlema, et küllap päris allakukkumise puhul istutakse kah suht vaikselt oma kohtadel ja filmidest tuttav kisa-kära-paanika on pigem hollivuudilik dramatiseering.
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1239
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Nagu mu ema armastab aegajalt ütelda:
"Ma saan kõigest aru, aga sellest ma aru ei saa.."
Olen siiamaani arvanud, et oskan enamvähem vene keelt....aga mida tähendab seal see "Preispodnjaja"?
Lemet
Liige
Postitusi: 19945
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Tarmo Männard kirjutas:
Nagu mu ema armastab aegajalt ütelda:
"Ma saan kõigest aru, aga sellest ma aru ei saa.."
Olen siiamaani arvanud, et oskan enamvähem vene keelt....aga mida tähendab seal see "Preispodnjaja"?
Põrgu või allilm.

Satakas, kuskil 90-ndate algul ilmutasid venelased raamatu katastroofidest, kus oli palju osalenute kirjeldusi. Ja täpselt nii ongi, inimesed istuvad kalapilguga kohal ja ootavad. kusjuures tegutsejaid manitsedes-keelates või neid ignoreerides. Teada-tuntud kahe 747 kokkupõrkes Kanaaridel oleks suur jagu inimesi võinud pääseda, kui oleks istmest püsti tõusnud, tiiba mööda lennukist eemale jalutanud ja sealt alla hüpanud. Mitmed niimoodi tegidki, lusjuures vanus polnud oluline- kaks sel kombel pääsenutest olid näiteks pealt 70 pensionärid. Mees murdis hüpates veel mõlemad jalaluud.

Edit: Lennukatastroofidest oli see raamat täpsemalt.
Viimati muutis Lemet, 29 Okt, 2010 12:20, muudetud 1 kord kokku.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40239
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Küsimus: milline on "vaadete paljusus" populismierakonna valitsetavas Tallinnas?

Vastus: postkasti ilmub viis erinevat linnavalitsuse kinni makstud propalehte.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5218
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Nagu kaks tilka vett:
Kapral Aadu
Pilt
Kümne-Milli-Siim
Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
varing
Liige
Postitusi: 576
Liitunud: 26 Mai, 2007 13:09
Kontakt:

Postitus Postitas varing »

Müüb pankrotihaldur
http://www.soov.ee/tartumaa/Silmustropp ... .htm?ca=16

kõik müügiks :lol:
Huvitatud peaaegu kõigest militaarsest!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist