Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Feeliks_Jalgraud
Liige
Postitusi: 898
Liitunud: 02 Mai, 2008 14:56
Asukoht: Teises kohas
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Feeliks_Jalgraud »

http://www.youtube.com/watch?v=PkiJRKHz ... r_embedded

Kuidas tsurkad lambaid varastavad (midagi sellist annab välja mõelda)
Mul pole midagi mõistlikku öelda.../ ███████████]98% fucked up
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas allatah »

Ei vaadanud videot läbi, aga artikkel ise on juba piisavalt naljakas. Peaks ka sinna ujuma minema, ju siis on tonnide viisi kulda vaid paar meetrit sügavamal.
http://www.postimees.ee/527436/video-pu ... -amforaid/
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Basilio »

Katkendit videost näidati ka telepurgis. Nojah, hulljulge mees, õkva kahe meetri sügavusele sukeldus! Temale ju kõvasti üle pea! :wink:
Aga tõsiselt rääkides - videos ju lausa nöör näha, mida mööda muuseumist laenatud amforateni roomati. Sellisel väikesel sügavusel kalda ääres suht terviklikud savinõud ja mitte eriti mutta vajunud et ainult nopi ... nojah.
Aga sukeldumisvarustust kasutas mees minu hinnangul esimest korda. Hingeldas, hoidis käega regu, lesti liigutas vähe ja oskamatult, neutraalse ujuvuse hoidmist ei näinud kordagi - kas ulpis pinnal või aeles mudas. Poisid olid talle silmnähtavalt liiast tina külge pannud. :D
Viimati muutis Basilio, 11 Aug, 2011 20:19, muudetud 1 kord kokku.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mutionu »

Basilio kirjutas: Katkendit videost näidati ka telepurgis. Nojah, hulljulge mees, õkva kahe meetri sügavusele sukeldus! Temale ju kõvasti üle pea! :wink:
Aga tõsiselt rääkides - videos ju lausa nöör näha, mida mööda muuseumist laenatud amforateni roomati. Sellisel väikesel sügavusel kalda ääres suht terviklikud savinõud ja mitte eriti mutta vajunud et ainult nopi ... nojah.
Aga sukeldumisvarustust kasutas mees minu hinnangul esimest korda. Hingeldas, hoidis käega huulikut, lesti liigutas vähe ja oskamatult, neutraalse ujuvuse hoidmist ei näinud kordagi - kas ulpis pinnal või aeles mudas. Poisid olid talle silmnähtavalt liiast tina külge pannud. :D
Sama mõtteni on jõudnud ka venelased ise. Nimelt olla sealkandis amforaid palju. Paraku aga olla nad 99,9% ulatuses ca meetri kuni kahese liivakihi all. Kohalikud pidavat harrastama amforate "röövpüüki" ainult peale seda kui kaevamised on olnud siis on liiv pealt ära aetud. Aga sügavus pidavatki seal nadi olema, maksimaalselt neli meetrit.
Kuskilt lugesin täna aga ei mäleta enam kust.
Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Poisid olid talle silmnähtavalt liiast tina külge pannud.
Järsku üritas Medvedevi valimismeeskond lähenevaid valimisi "koordineerida"... :wink:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
inkvisiitor
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Apr, 2006 1:21
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas inkvisiitor »

http://www.youtube.com/watch?v=RRrf-z8H3lw
Ma esimese hooga vaatasin,et meite Jackpuuk peaosas :lol: :lol: :lol:
...
Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Karm...mul on tulnud igasugu kaadritega järgmisel hommikul söögilauda jagada, aga vaat sihukest kätevärinat ...Allahh on ilmselt hoidnud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Basilio »

Lemet kirjutas:
Poisid olid talle silmnähtavalt liiast tina külge pannud.
Järsku üritas Medvedevi valimismeeskond lähenevaid valimisi "koordineerida"... :wink:
Seda ma isegi vaatasin, et paar-kolmkümmend kilo oleks veel võinud panna, nööriga kinni ja umbsõlme. Nuga mitte kaasa anda. Valimised oleksid OK olnud. :twisted:
Tegelikult põhjus lihtne - esimestel sukeldumistel rabab algaja omal kopsud õhku täis nagu meripõis ja ei saa kuidagi alla. Organismi ellujäämisrefleks, mis parata. Kui siis lestaga lükata ka ei mõista, siis muud üle ei jäägi kui sangpomm p*** külge siduda.
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas jackpuuk »

inkvisiitor kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=RRrf-z8H3lw
Ma esimese hooga vaatasin,et meite Jackpuuk peaosas :lol: :lol: :lol:
Ei ma lase omale sellist värinat tulla, ma hakkan enne peale vajutama :twisted:.
sitt päev, kellele kurdad
Georges
Liige
Postitusi: 143
Liitunud: 26 Nov, 2010 20:03
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Georges »

Arst küsib patsiendilt, et kas too joob palju? Ei. Mis te nüüd. Enamus loksub maha.
Kõrrega tuleb. Kõrrega.
Teine veel.
Patsient kurdab, et sees kõik valu täis. Jõite odekolonni või? Jõin, ei aidanud.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2197
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Soobel »

jackpuuk kirjutas:
inkvisiitor kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=RRrf-z8H3lw
Ma esimese hooga vaatasin,et meite Jackpuuk peaosas :lol: :lol: :lol:
Ei ma lase omale sellist värinat tulla, ma hakkan enne peale vajutama :twisted:.
Aga pohmajook läks kuuldava ludinaga.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Basilio
Liige
Postitusi: 674
Liitunud: 08 Veebr, 2008 13:36
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Basilio »

Midagi loomasõpradele - tige hamster. Taustaks südamlik vene folkloor. :D http://www.youtube.com/watch?v=Cf06WJQ4 ... ure=fvwrel
Nimi on Basilio, kõuts Basilio!
Kasutaja avatar
weix
Liige
Postitusi: 99
Liitunud: 18 Dets, 2007 11:56
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas weix »

Lemet
Liige
Postitusi: 19941
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Lemet »

Kunagi oli tšuktši kaldale uhutud meremiini püüdnud haamri ja naelatangide abil lahti muukida. Naaber oli mööda läinud ja hoiatanud: "See võib ju lõhkeda!" Tšuktši oli kostnud selle peale: "Pole viga, mul on üks veel!"
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
inkvisiitor
Liige
Postitusi: 45
Liitunud: 06 Apr, 2006 1:21
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas inkvisiitor »

[quote="Lemet"]Kunagi oli tšuktši kaldale uhutud meremiini püüdnud haamri ja naelatangide abil lahti muukida. Naaber oli mööda läinud ja hoiatanud: "See võib ju lõhkeda!" Tšuktši oli kostnud selle peale: "Pole viga, mul on üks veel!"[/quote]
Tuleb meelde aastatetagune teleinterviuu hiljutilahkunud legendaarse metsavenna Alfred Käärmanniga,kes punkris saksa kaigasgranaati oma ainsal käel hüpitades kaameramehe küsimusele ''oi,mis siis küll juhtub,kui see plahvatama peaks'' vastas lakooniliselt,et ''ära muretse,mul on kodus teine veel''
...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist