Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

Tegelikult ei ole naljakas.
Süsteem on selline, et peale skaneerimist paned kohe kauba vastavale alusele, mis ilmselt arvestab kaalu (?). Vähemalt tuletab iga kord meelde , et vaja kaup alusele panna.
Kahjuks on meil siiski liiga palju inimesi, kes võivad seda reeglit eirata ja märkida tooteid väiksema arvuna ning "libistada ülejääk" kõrvale. :oops:
Puhas praktiline vajadus.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kilo Tango »

mart2 kirjutas:...
Kahjuks on meil siiski liiga palju inimesi, kes võivad seda reeglit eirata ja märkida tooteid väiksema arvuna ning "libistada ülejääk" kõrvale. :oops:
Puhas praktiline vajadus.
Teised kauplused saavad küll hakkama ilma lähtumata à priori eeldusest, et ostja on varas. Mulle sellise vaatega poed ei meeldi ja ma seal ei käi või siis väldin selliseid automaatkassasid, et kaupmees saaks oma investeerimisotsused ümber mõelda.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kui eelmist valitsust nimetati EKRE IKE, siis käesolev on juba saanud ka tabava nime "Porto Rollo" :D
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

Kilo Tango kirjutas:... Teised kauplused saavad küll hakkama ilma lähtumata à priori eeldusest, et ostja on varas. Mulle sellise vaatega poed ei meeldi ja ma seal ei käi või siis väldin selliseid automaatkassasid, et kaupmees saaks oma investeerimisotsused ümber mõelda.
Lihtsalt kommenteerisin, et väide, nagu selline toote hulgi-skaneerimine ei ole võimalik, seda siiski on.
Selle pärast oli ka minu eespool olnud kommentaaris kirjutatud, et "ei ole naljakas".

Läheme nüüd sõbralikult edasi huumori soonele?
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Vilks
Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 23 Okt, 2013 18:34
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Vilks »

Mart kiitis Kaja esimesel pressikonverentsil ta jaki musti nööpe, mis pidid olema nagu tema lemmikkoera säravad silmad.
Sellepeale meenus vana tõsilugu:
Pärast teist pudelit viina oli Mart vastaslauas istuva naisterahva nii ilusaks joonud, et ta jõudis järeldusele: "Ma pole vist sellist kaunitari väärt".
Vilks pidi teispool Läti piiri hunt olema?
Turist 47
Liige
Postitusi: 4321
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Turist 47 »

Pärast teist pudelit viina oli Mart vastaslauas istuva naisterahva nii ilusaks joonud, et ta jõudis järeldusele: "Ma pole vist sellist kaunitari väärt".
Päris hea 8)
T.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas mart2 »

Sellega tuleb kohe meelde tõesti sündinud lugu elust.

Hea tuttav oli suurel peol (80-ndate keskpaik!) ennast nii segi kamminud, et hakkas tugevasti ühele naisele (sic!) ligi ajama. Varsti kadusid koos selli autosse (suvi), kus uduste akende taha jäid hommikuni...
Hommikul oli mehel nägu väga hapu, kuid naisterahvas õilmitses nagu ei kunagi varem.
Hiljem omavahel pihtis: " Kurat, kuidas ma ei märganud, et see oli mu oma naine?!"

Vaat ka nii võib olla! :D
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Smith
Liige
Postitusi: 1600
Liitunud: 10 Veebr, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Smith »

Facebook Vello24:
See haiglabosside jutt sellest, et me ei leidnud maja pealt kedagi, kellele vaktsiinisüsti teha ja siis pidime selle süstima vene diplomaadile, Valga salajasele Rootori vennaskonna liikmetele või sotsiaalministeeriumi kõrgele ametnikule on küll kergelt ebausutav.

Mina ei usu iial seda juttu, et koroonapandeemia ajal, kus inimesi sureb vasakule ja paremale ei leita suurest haiglast ühtegi päris reaalset inimest, kes sooviks koroonavaktsiini! See on umbes sama loll väide nagu see, et seltskond kodanikke kes on sajandi kõige palavamal suvel sattunud Mojave kõrbe ja kel on kamba peale 0,5´ne pudel vett ja kui siis küsitakse neilt, et kas keegi vett sooviks? Siis vaatab kogu kamp küsijale otsa - kes pühib higi, kes niisutab keelega oma pragunenud huuli... ja siis hakkab järjest vastuseid tulema:

"Ei taha!"
"Mine persse!"
"Joo ise raisk!"

Üks tüüp aga, kes on juba pooleldi juba liiva alla mattunud, riided luudeni ära pleekinud ja kellele varjulistesse silmakoobastesse on lõõskava päikese eest pesa teinud Mojave kõrbe tarantlid, võtab viimase jõu kokku ja karjub teisest üle, "Hull peast. Milleks vett kõrbes? Kalla maha see sodi, kalla maha!"

Ja siis veel see küsimus, et kui Marika Priske füüsiline töökoht ei asu seal haiglahooneski, siis kuidas talle seda jääkdoosi üldse pakkuda sai? Ütleme nii, et pidi ikka kõva otsimine olema, et ta juhuslikult maja pealt üles leida.
A´la, et läheme vaatame keldrisse ja soojasõlme ka igaks juhuks, et äkki on seal keegi, kes tahaks vaktsiini. A´la näiteks katlakütja või laomees. Ja siis ühes keldriboksist kostuski kolistamist. Haiglabossid astuvad sisse “Ohhoo, Priske, sina siin!? See on küll üllatus!”

Priske astub kastihunniku tagant välja ja kohendab seelikut, “Mina jah, täitsa juhuslikult sattusin siia keldrisse. Ajan siin noh neid Sotsiaalministeeriumi asju. Kastid-värgid, radiaatorid”.

Haiglaboss rehmab käega, “Aga mis seal ikka, kui sa juba siin majas oled, siis teeme sulle selle vaktsiini ka ära, meil jäi üle, keegi ei taha!”.

Yeah, right. Pigem oli see ikka nii, et istuvad siis härrad mugavas soojas kabinetis, konjakiklaasid ees. Laual on karbitäis koroonavaktsiini ja arutavad omavahel:

“Kle, sul naine ei taha või?”
“Juba ammu tehtud… aga sul naine?”
“Kle meil kõigil juba ammu laksud käes, alates naisest kuni ta koera küünetehnikuni, kõik on saanud”.
"Aga su massöör on saanud?"
"Kle kelleks sa mind pead... muidugi on saanud, esimesena sai"
“Kellele siis veel annaks?”
“Ma ka ei tea, kurat kõik on saanud, kes vähegi olulised on”.
“Kuule... aga äkki pakuks Priskele?”

Selle peale elavneb teie härra ja võtab klaasi põhjani, “Kuule see on hea mõte, siis ta saadab meile jõuludeajal kinkekorvi mandariinide ja kohvipakiga, annab preemiat või saame nõukogus mingi sooja koha. Davai, teeme ära!”

Siis kutsutakse õde. “Nii, õde siin on doos vaktsiini, manustage see Marikale”.

Õde mõtleb, et “Miuke Marika, kas see radioloogiast või?”
“Ei ei, no see teine”.
“Aa see pensionieelikust koristajatädi Marika? Tema on jah tõesti riskigrupis, suurt haiglat koristades satub ta palju teiste inimeste ja pindadega kokku”.
“Ei ei, mitte see Marika, no see teine!”
“Aa kas siis see vanainimene, Marika Tšurbuleva, kes on haiglas jalaluumurruga kolmandas blokis”
“Ei, muidugi mitte tema!”
“Miuke Marika siis?”
“Jumala eest, küll te olete ikka mõistmatu… sotsiaalministeeriumi kantsler ja regionaalhaigla nõukogu liige Marika Priske”
“Aga miks talle, ta ei ole ju….?”
“Miks-miks, sellepärast, et kas te rumal inimene saate ometi aru, et kellegile teisele pole anda ju”, vihastab haiglaboss.
“Aga ma just loetlesin kolm Marikat meie majast kellele…”

“Vait!”, katkestab teda haiglaboss, ta võtab sahtlist peenikese hõbeketi otsa riputatud pikliku kristalli ja paneb selle õe silme ette pendeldama… “Saate aru, kellegile teisele pole anda. Vaadake seda pendlit palun, jälgige seda silmadega ja korrake minu järgi - kellegile teisele pole anda, keegi teine ei taha vaktsiini… Priske on surmaohus, Priske on riskigrupis, tema on parim kandidaat sellele vaktsiinile”.

Õe silmad lähevad hüpnoosist tagurpidi ja ta kordab masinliku häälega järele, “Kellegile teisele pole anda, kellegile teisele pole anda, Priske on surmaohus, me peame Priske päästma, Priske must survive”.

Ma ei tea. Niipalju kui mina olen haiglas käinud, siis seal on inimesi küll ja veel. Kasvõi fuajees või garderoobis on alati pinkide peal inimesi, vanainimesi, kes vaatavad ootavalt välisukse poole, et kas poeg või tütar juba tuleb ometi järele. Alati on seal mingi memmeke - pruun suurte nööpidega palitu seljas, kirjud käpikud käes või puhkab seal vanem halli habemega härra - kes istub väsinult tumbal, selg küürus, kaks kätt ja lõug toetatud kepile, silmad suletud.

Tuleks vaid küsida, “Vabandust proua/härra, kas vaktsiini soovite?”

Vanamemm ohkab heldimusega, et ometi keegi tuleb ja küsib vanainimese käest midagi. Pakub talle midagi tasuta ja heast südamest. Ta ei olegi nähtamatu ja ta peale mõeldakse ka siis, kui pole parasjagu testamendi kirjutamise aeg.

Vanaproua aga ei jõua midagi vastata, sest parasjagu murrab haiglauksest raamide ragisedes ja turvameeste saatel sisse üks kogukam neiu, telefon käes. Talle on just helistanud haiglaboss ja öelnud, et tulgu vaktsiini saama. Neiu on heas toitumuses, nägu rõõsa ja tervisest pakatav. Ei pea arst olema, et tõdeda, et sellist atleeti koroona küll ei võta. Enne võtab tema koroonat. Tagant. Või siis kahesuupoolega. Hammustab koroona pooleks. Selline võimas neiu haarab koroonabatsilli oma võimsate reite vahele maadlusvõttesse ja kägistab surnuks. Pigem tuleks vaesele koroonabatsillile süstida Priske eest kaitseks vaktsiini, et too Priske sisse sattudes Priske üle elaks, mitte vastupidi.

Priske aga ei raiska aega ega võimalust. Ta rabab vanamemme eest vaktsiinisüstla enda kätte, tõmbab seeliku üles, lööb selle endale reide ja möirgab siis veel üle haigla, et andke talle teine pauk veel, väheseks jäi!

Nii, et vaesed ja mõjuvõimuta, kui teil ikka rahakott ja CV prisked pole, siis pühkige suu vaktsiinist puhtaks, teil tuleb taas panused hanerasvale panna.
"We have 50 million Muslims in Europe. There are signs that Allah will grant Islam victory in Europe—without swords, without guns, without conquest—will turn it into a Muslim continent within a few decades." Muammar Gaddafi
Kasutaja avatar
Che Latino
Liige
Postitusi: 586
Liitunud: 23 Veebr, 2015 0:14
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Che Latino »

Ülepuudu filmikunstis: https://youtu.be/NHHs5fFqQQc?t=1938
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2075
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas krizz »

Pilt
Mõelge nüüd näiteks, et Trumpi Valge Maja pressisekretär oleks näiteks natside pääkatet kandnud, milline hüsteeria ja hukkamõistu laviin oleks vallatanud. Aga noh mis need kommunistide sajad miljonid ohvrid ikka ära ole...
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas nimetu »

Ei puutu naljateemasse, kuid tegu oli lihtsalt venelaste kavala lükkega. Välisministrite kohtumisel vahetati kingitusi ja üks kingitustest oli nimetet läkiläki, mis olevat justkui Sotši talveolümpia teemaline. Vaevalt, et naine üldse teadis mida see läkiläki endast kujutab.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2907
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sho »

Ja sellest hoolimata on Krizzul ôigus.
Kas Psaki oleks ka roosa ss-lase nokatsi pähe tômmanud kui seda mingi olümpiameenena oleks serveeritud?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Runkel
Liige
Postitusi: 2816
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Runkel »

Roosa SS-lase peale oleksid džentelmenid arvatavasti reageerinud nii:
Pilt
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Svejk »

(KORDUS)
Pühendusega FTP Fucsile, kelledel paistab olevat "valge pasaga" eriline side ( духовные скрепы ):

Vana lumenali: öösel sadas veel lund, lumesahk ummistas jälle sissesõidu!
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uu ... d=29338503
Kallis päevik!

Aug. 12 — Kolisime Rõugest oma uude koju Emumäel. Siin on nii ilus. Mäed on nii võimsad. Ei suuda ära oodata aega, mil saan neid lumistena näha.

Okt. 14 — Emumäe — kõige ilusam koht kogu maailmas. Lehed puudel on muutnud värvi ja säravad eri toonides punasest oranžini.

Käisin jalutuskäigul imeilusas aias ja nägin seal mutte. Nad on nii kaunid! Kindlasti on nad kõige imelisemad loomad kogu maailmas. See siin peab olema paradiis. Oh, kuidas ma seda paika armastan!

Nov. 11 — Mälestuspäev. Lõpeb muttide jahihooaeg. Ma ei suuda ette kujutada, et keegi tahaks tappa selliseid suurepäraseid loomi. Loodan, et varsti tuleb lund. Mulle meeldib siin väga!

Dets. 2 — Öösel sadas lund. Ärgates avastasin, et kõik on valge vaibaga kaetud. Kõik näeb välja nagu postkaart. Läksime välja ja puhastasime trepi ning sissesõidutee. Mängisime lumesõda (mina võitsin). Kui lumesahk mööda sõitis, pidime sissesõidutee uuesti puhastama. Milline ilus koht. Ma armastan Emumäed!

Dets. 12 — Öösel sadas veel lund. Lumesahk ummistas jälle väljapääsu õuealalt. Mulle meeldib siin.

Dets. 19 — Veel lund. Ei saanud krundilt välja, ei saanud tööle. Siin on ilus, aga see kühveldamine hakkab ära tüütama. Kuradi lumesahk.

Dets. 22 — Veel seda valget jama. Mul on villid kätel ja selg on täiesti tükkideks. Mulle tundub, et sahk peidab end niikaua nuka taga, kuni ma oma kühveldamise lõpetan. Värdjas.

Dets. 25 — Merry Fucking Christmas! Veel külma lund. Kui ma peaksin selle imbetsillist lumesaha juhi kunagi kätte saama, siis ausõna - ma löön ta maha. Ma ei saa aru, miks nad ei võiks rohkem soola teedele panna, et seda krdi jääd ära sulatada.

Dets. 27 — Veel valget sitta läinud öösel. Olen kolm päeva toas sitsinud, välja arvatud lumekühveldamine peale lumesaha möödasõitu. Kuhugi minna ei saa, auto jääb mägedes lumme kinni ja pealekauba on ilgelt külm. EMHI ennustas, et veel kuni 30cm lund v6ib täna öösel sadada. Kas teate mitu labidatäit on 30cm lund?

Dets. 28 — See kuradi EMHI eksis. Sadas hoopis terve meeter paska. Selline kogus ei sula jaanipäevaks ka. Lumesahk jäi lumme kinni ja see jobu tuli minu juurde ja palus, et ega ma ei saa talle jalaväe välilabidat laenata? Seletasin siis talle, et olen juba kuus labidat murdnud, loopides minema kogu seda sitta, mida ta mu väljasõiduteele on lükanud. Ma peaaegu murdsin oma seitsmenda labida vastu ta lolli pead. Tal ei olnud kiivrit.

Jan. 4 — Lõpuks õnnestus majast välja murda. Läksin provianti varuma ja üks idioodist mutt oli ajanud lume alla meetrise mullahunniku mis oli jääs. Kahju autol umbes 500.- Need ilged loomad tuleks kõik likvideerida. Neid jõledaid mutte on absoluutselt igal pool!

Mai 3 — Viisin auto linnas remonti. Lausa uskumatu, kui roostetanud ta oli kogu sellest soolast.

Mai 10 — Kolisin Rõugesse. Arusaamatu, miks keegi täie mõistusega inimene üldse peaks tahtma elada sellises mülkas nagu Emumäe.
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kriku »

Mul tuli eile mõte, et kirjutan "Maalehte" lugejakirja, kus püstitan küsimuse, et kuna koroonavaktsiin teeb kõigist inimestest GMO-d, kas nad siis võivad enam mahetooteid kasvatada :mrgreen:

Aga ei viitsi. Piirdusin sellega, et kandsin mureliku mure naisele ette (kes on molekulaarbioloogia doktor). Tegi :roll: :roll: :roll:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 24 külalist