Nali

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
kana tagumik
Liige
Postitusi: 1870
Liitunud: 13 Mai, 2009 19:12

Re: Nali

Postitus Postitas kana tagumik »

https://www.delfi.ee/artikkel/94641041/ ... leidmiseks

Appikarje on arusaadav, aga paraku vist juba hiljaks jäänud, kindlasti on selle leidnud juba mõni lätti suundunud pagulane, kes selle asjakese muidugi turul kohe maha müüs :D
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Walter2 »

Eks ta hispaanlaste raketi lähedusse kuhugi alla sadas...
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19196
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas ruger »

Pilt
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
wyrd
Liige
Postitusi: 615
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wyrd »

Varsti on mingised valimised tulekul kui tv reklaami uskuda. Kas mõni kandidaat suudaks sellistele küsimustele enne valimisi vastata.
136661110_448892556492260_4007020363865383746_n.jpg
Kasutaja avatar
loomake
Liige
Postitusi: 1897
Liitunud: 17 Aug, 2014 15:32
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas loomake »

Sobib ka hästi covidi teemasse.
Manused
Hello-antivaxers-im-ready-for-your-downvotes.jpg
Hello-antivaxers-im-ready-for-your-downvotes.jpg (41.32 KiB) Vaadatud 2982 korda
Uudishimulik loll on ikka huvitavam olla kui ignorantne loll.
Kasutaja avatar
loomake
Liige
Postitusi: 1897
Liitunud: 17 Aug, 2014 15:32
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas loomake »

Teen ettepaneku anti vaxereid "karvajalgadeks" kutsuma hakata. Keel areneb ja meie koos sellega.
Uudishimulik loll on ikka huvitavam olla kui ignorantne loll.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Mudakoon »

No huumorisoont neil on...
Manused
242255064_6131748676898770_5818134111282336488_n.jpg
242255064_6131748676898770_5818134111282336488_n.jpg (51.25 KiB) Vaadatud 2942 korda
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
wk2
Liige
Postitusi: 2678
Liitunud: 22 Aug, 2014 17:16
Kontakt:

Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas wk2 »

SUUR PETTUMUS: Afganistanist saabunud põgenikud paluvad ennast Väo pagulaskeskuse ebainimlikest tingimustest tagasi Kabuli saata
EESTISSE SAABUNUD AFGAANI PÕGENIKUD ON PETTUNUD VÄO PAGULASKESKUSE KEHVADEST TINGIMUSTEST (FOTO: CHRISTOPHE PETIT TESSON/SCANPIX)

Liitlaste abiga Afganistanist välja toodud afgaani ja nende perekonnaliikmed, kes paigutati esialgu Vao pagulaskeskusesse, palusid pärast nädalast Vaos viibimist tagasi kodusesse Kabuli saata.

Kokku toimetati Väosse kolm afgaani ja nende perekonnaliikmed ehk kokku 13 inimest.
Ühe päästetu, nimega Sayyid, sõnul prooviks ta pigem parandada oma elu islamistide all, kui elada nii, nagu elavad Väo inimesed.

“Ma pigem harjun elama Afganistani uue valitsuse all, kui jään siia,” ütleb ta. “Ma saan aru, et Eesti ei ole veel viie rikkama Euroopa riigi hulgas, aga ma olen inimene ja ma austan ennast ning ma lihtsalt ei suuda elada nii kehvdes tingimustes nagu meile siin Väos pakutakse” selgitas Sayyid.

Sayyid sõnul puuduvad Väos elementaarsemadki võimalused inimväärseks eluks. Väos pole mitte ühtegi teatrit, kino, restorani, lõbustusparki, veekeskust ega lõbumaja.

„Siia pole meie jaoks ehitatud isegi mitte kõige lihtlabasemat striptiisiklubi, kus minusugune härrasmees saaks peale väsitavat päevatööd veidi lõõgastuda,“ selgitas Sayyid.

Sayyidi sõnul ei suuda tema ega tema pereliikmed sellistes ebainimlikes tingimustes kaua vastu pidada, seetõttu taotlevadki nad enda tagasisaatmist palju inimsõbralikumale kodumaale.

Teine päästetud afgaan, kes tutvustas ennast kui Amir, rääkis meile, et temalt varastati juba teisel päeval maja ette pingile jäetud uus iPhone. Amir selgitas, et kui ta pöördus kohaliku politsei poole, et see leiaks kiiresti üles varga ning raiuks vargal tema kõlvatu teo eest käe maha, siis naersid kohalikud politseinikud tema soovi välja.
„Mulle seletati, et isegi kui varas tabatakse, siis ei lähe kohe tema käe maharaiumiseks, vaid kõigepealt tuleb pöörduda mingi müstilise kohtu poole, kus siis hakatakse selgitama, kas varas ikka varastas minu telefoni,“ selgitas Amir oma pettumust kohalike traditsioonide üle.

„Minu perekond on Eestimaale tänulik, kuid kutsume teid üles austama meie valikut ja palume teil aidata meil tagasi saada. Võib-olla ma ei mõista eesti kultuuri päris hästi, kuid Talibani ajal on meil varaste käed vähemalt kärbitud,” tunnistas põgenik.

Ametivõimud ei ole siiani vastanud afgaanide taotlusele. Kõige radikaalsemate põgenike sõnul on nad valmis alustama näljastreiki, kui neid ei evakueerita lähiajal Väo pagulaskeskusest tagasi Kabuli.

https://abiratas.ee/suur-pettumus-afgan ... LGSPJx2774
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Manurhin »

Paistab, et ammulubatud Euroopa viie rikkaima riigi hulka jõudmine vaikselt ikka edeneb - hakatuseks vähemalt Põhja-Koreast oleme juba mööda jõudnud.
Pilt
Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Roamless
Liige
Postitusi: 3798
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Roamless »

Ja mis see nali on, jälle mingi mõttetu konservatiivparteilase konstruktsioon?
Unforeseen consequences
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9095
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Kilo Tango »

Roamless kirjutas:Ja mis see nali on, jälle mingi mõttetu konservatiivparteilase konstruktsioon?


Nendel tüüpidel ongi mingi viltune huumorimeel. Naljakas on hoopis alljärgnev pilt:

Pilt
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Some »

Arvan, et pildil on analooge mitteomav kaasaskantav sateliitsidesüsteem!
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Walter2 »

Ja mis see nali on, jälle mingi mõttetu konservatiivparteilase konstruktsioon?

Pigem ajab muigama see, et riigipeal ja vihmavarjupoisil on samast kangast ''vormid''. Mul isa käis kunagi ringi sonimütsiga, mis oli tehtud ema seelikuga samast kangast.. :)
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas wudu »

Roamless kirjutas:Ja mis see nali on, jälle mingi mõttetu konservatiivparteilase konstruktsioon?

Minu jaoks oli naljakas see, et suur diktaator Kim peab ise oma vihmavarju kandma.
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Marvin ja 12 külalist