Eesti riigi kütusevarud saavad otsa (kriisis)

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
mmetsas
Liige
Postitusi: 55
Liitunud: 20 Okt, 2009 14:24
Asukoht: Estland

Eesti riigi kütusevarud saavad otsa (kriisis)

Postitus Postitas mmetsas »

Pilt

Ma olen üks nendest, kes kuidagi aduvad ning tunnetavad, et see on aja küsimus, milla "rohelised mehikesed" on Baltimaades ja ka Soomes. Lisaks sellele olen see, kes usub, et enne WW2 hoiatati Eestist (prohvet Reist jt.) et häda on tulemas. Nüüd on samad märgid õhus ja liiguvad ringi jutud kristlaste seas, et midagi on pea tulemas.

Aga tahaksin hoopis rääkida palju murelikumast asjast, Eesti riik ja kütusevarud. ERR arhiivist siis saade: http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=2413081 kuula umbes 20min pealt (täpsemalt 21:20)! Kena on aga vaid 1/3 varudest asub füüsiliselt Eestis. Muu on mujal riikides (terminalides). Ajaloost ju näeme, et kütusekriise ( http://goo.gl/VWZo7h ) jms. on olnud lähi kümneditel kõikjal maailmas.

- Kuidas neid kriisiolukorras sealt kätte saada, kui Soome lahes on x riigi sõjalaevad, plastik miinitraaleritega neid ei too ju - ei murra läbi?
- Kuidas need toimetatakse Eesti rahvani, kas on mingi üldist plaani ja plaab B ja C kuidas üle maa see küte laiali veetakse?

See Eesti Vedelkütuse Agentuur on kena asi aga lugesin FC ühelt kristlikult seinalt, kus üks prohvetliku teemadega vend ajagas, et kui ta kuulis seda saadet, kuulsi selgelt häält enda sees: bneed varud saavad palju varem otsa, kui 3 kuud!

Palju on siis ka Eestis toiduvarusid, ka poed on arvavasti 3 päevaga sellised.

PIIBEL HOIATAB - Tark näeb hädaohtu ja poeb peitu, aga rumalad lähevad edasi ja saavad nuhelda! Õp.27,12

Märksõnad: generaator, väiksed kütusevarud jms.

Siin usklik Silveri unenägu:

2012 aastal sain sellise unenäo.
Olin ühes talu hoovis ning silmasin ühte vaesemat meest. Ühtäkki sõitis hoovi keegi rikas mees uhke uuema bmw-ga. Vaene mees jooksis rikka mehe poole, et talle kätt anda ja tervitada kuid rikas mees ei pööranud talle tähelepanu ning kõndis temast uhkelt mööda. Vaene mees muutus väga kurvaks ning läks kaevule. Ta tõstis kaevu luugi ülesi ja sinna oli kuni viimase rakkeni toitu varutud. Vaene mees ütles endamisi vee voolikut käes hoides kust tuli vähekene vett,et mis siis sellest rikkast mehest küll saab kui rasked ajad on tulemas. Tõlgitsuseks sain selle, et rasked ajad on tulemas, kus hakkab olema toidu puudus ja ka vee puudus ning tark näeb hädaohtu ja poeb peitu (varub toitu ja seisab Jumala ees) aga alp läheb edasi ja saab nuhelda (ei valmista end ette tulevasteks aegadeks).


Tublid eesti mehed, kaitse kotkad - kes väeteid kaitsma peaks, kui kord on rasked ajad, tuletage mu sõnu meelde!

Olge hoitud!
Mehed - velled, meid kord peteti, kõik endemärgid näitavad, et ajalugu kordub! Kas meil on õigluse jõudu, et meid säästetakse ja me suudame metsalise võita?
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Eesti riigi kütusevarud saavad otsa (kriisis)

Postitus Postitas oleeg »

Hääd uut!

Ole Sa tänatud hoiatamast! Mis siin muud ikka öelda... Mitte, et me varem seda kõike poleks teadnud... Lihtsalt aeg-ajalt on vaja hüüdja häält kõrbes, et taas nägijaks saada.

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist