Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Suletud
AndresTy
Liige
Postitusi: 928
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas AndresTy »

Fucs kirjutas:....Need võib "kellel pole elus nii hästi läinud" loetelust välja jätta.
Et siis mis mõttes? Kas need südametepanijad seal feissaris on kõik mingid rikkad või?
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2897
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Sho »

Borja kirjutas:
hjl85 kirjutas:
Sho kirjutas:Mina ootan, et ekre seisaks lõvina oma peamise majanduslubaduse eest - tõsta maksuvabad esinduskulud 500 euroni.
Kõik ülejäänud lubadused võivad nad vabalt täitmata jätta.
Nalja teed või. Raha ei ole!! Kesikud juhtidid eelavre miinusesse. Ekre jt loobuvad kõik oma sellistest lubadusest
Lisaks loobud ekre ka 100€ ühtest maksust firma autodele. Ja kui ikkagi teevad siis peab riik tänu kesikutele laenu võtma. Ning see ei tähenda head
..järsku kolite mõlemad huumorinurka üle :wink:
Kus siin huumor on? (Tegelikult muidugi on, aga ma eitan seda lõpuni. :wink: )
See on ainus tõesti asjalik majandusettepanek kõikide parteide kõikide lubaduste taustal.
No vahest ülepingutatud suurusjärguga, aga seda enam on kauplemisruumi.
Lisaks on tegemist peaaegu nullsumma mänguga ja väikeste positiivse võrdsustamisega suure ja rikastega.
Sest koos limiidi suurendamisega saab tühistada selle ebavajaliku seotuse sotsmaksuga, mis kinkis suurettevõtetele kordades ja kordades rohkem maksuvaba raha kui pisikestele. Seega vabandus, et raha pole, ei päde. Olemasolev maksuvabaks kulutamiseks lubatud raha jagatakse lihtsalt "sotsiaalselt õiglasemalt" ümber.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Fucs »

AndresTy kirjutas:
Fucs kirjutas:....Need võib "kellel pole elus nii hästi läinud" loetelust välja jätta.
Et siis mis mõttes? Kas need südametepanijad seal feissaris on kõik mingid rikkad või?
Defineeri "rikkad".
Sisemiselt rikkad?
Vaimselt rikkad?
Kogemustelt rikkad?
Rahaliselt rikkad?
Laste arvult rikkad?
Vabaajarikkad?
jne rikkad?

Kui Sa mõtled finantsrikkust, siis mina ei ole selle seltskonna raha ega vara inventeerimas käinud, ei oska ütelda.

Z03 rääkis inimestest, kes
Ülejäänud mass, kellel pole elus nii hästi läinud
Kui keegi viitsib seda seltskonda seal vaadelda, või vbl mõni julgeb vaatamata PS järelvalve kolleegiumi analüüsile isegi kuugeldada ...
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 65#p578165
...siis peab omama väga head kujutlusvõimet või tarbima kangeid seeni väitmaks, et nemad seal ongi see "Ülejäänud mass, kellel pole elus nii hästi läinud".

Samas muidugi pole õrna aimugi, kes mida "elus hästi minemiseks" peab, või kui "nii" või "naa" hästi kellelgi enda või teiste vaatevinklist läheb.

Noh näiteks mina arvan, et see siin http://tinyurl.com/y26ondfu on ilmselt üks "Ülejäänud massist, kellel pole elus nii hästi läinud"
Ma kohvipaksu pealt ennustan, et härral pole internette, arvutit ega nutiplutit. Veel vähem mingit kontot kusagil FB-s.
Ilmselgelt eeldab jauramine mingis FaceBookis (lisaks isiklikele tehnilistele vahenditele või üldkasutatavale internetipunktile) vähemalt väga palju liigse vaba aja olemasolu.

Avalikus 48 (49) isiku nimekirjas on väga raske leida kasvõi ühte isikut, kes võiks kuidagi olla seotud selle nn. "Ülejäänud massiga, kellel pole elus nii hästi läinud"
FB lehel projekti jagajate ja laikijate hulgas samuti. Kust ma võiksin veel vaadata ja otsida neid isikuid, "kellel pole elus nii hästi läinud" ja kes on FB-s omale selle "Kõigi Eesti" südame külge kleepinud? Olen avatud vihjetele.
AndresTy
Liige
Postitusi: 928
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas AndresTy »

Fucs kirjutas:
AndresTy kirjutas:
Fucs kirjutas:....Need võib "kellel pole elus nii hästi läinud" loetelust välja jätta.
Et siis mis mõttes? Kas need südametepanijad seal feissaris on kõik mingid rikkad või?
Defineeri "rikkad".
Sisemiselt rikkad?
Vaimselt rikkad?
Kogemustelt rikkad?
Rahaliselt rikkad?
Laste arvult rikkad?
Vabaajarikkad?
jne rikkad?

Kui Sa mõtled finantsrikkust, siis mina ei ole selle seltskonna raha ega vara inventeerimas käinud, ei oska ütelda.
OK. Jätame siis rikkuse mängust välja ja küsime teistmoodi. Miks Sa väidad, et need südametepanijad võib liigitada inimeste hulka kellel on elus hästi läinud?
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Z03 »

Ma vaatasin enda FB sõbralistist südametega märgistatud profiile. Ei ühtegi valget heteroseksuaalset kõrgharidusega jne meest. Ma ülejäänud lobistidel ja suhtekorraldajatel ei viitsinud silma peal hoida, mida ma tühjade südamete kampaaniast ja selle "ühendavast" mõjust arvan, on kirjas siin kusagil eespool. Akf Svejk võib tsiteerida ja viidata, ta vist katalogiseerib mu kommentaare.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36340
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kriku »

Pilt
AMvA
Liige
Postitusi: 3517
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas AMvA »

Z03 kirjutas:Ma vaatasin enda FB sõbralistist südametega märgistatud profiile. Ei ühtegi valget heteroseksuaalset kõrgharidusega jne meest.

Minu sõpruskonnas oli neid valge südamega märgistatud valgeid heteroseksuaalseid kõrgharidusega mehi päris palju. Nimesid nimetamata oli enamus neist sellised inimesed, kelle teened EW ees on reaalselt märkimisväärsed ja silmapaistvad.
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Svejk »

AndresTy kirjutas:OK. Jätame siis rikkuse mängust välja ja küsime teistmoodi. Miks Sa väidad, et need südametepanijad võib liigitada inimeste hulka kellel on elus hästi läinud?
Lugudegapeetud Andres Ty.
Te saate ju isegi aru, et te norite inimese kallal, kelle aeg on piiratud. Kõrge ja tähtsa vaimutööga muideks!
Aga ette mitte eijäta, vaid ikka kangutate edasi, siis lubage ma vastan teiele, et te üks ütlemata tige ja pahatahtlik inimene olete, kes te mitte ei rahuldu ja arusaamatutel põhjustel pealegi! :)

Vaadake AKFTP Fucs ei ole väitnud "et need südamete panijad võib liigitada inimeste hulka"! Kellel on hästi läinud... :)
Niiet teil eiole põhjust seda küsida tema käest!
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Fucs »

AndresTy kirjutas: OK. Jätame siis rikkuse mängust välja ja küsime teistmoodi. Miks Sa väidad, et need südametepanijad võib liigitada inimeste hulka kellel on elus hästi läinud?
Ma küsin siis veelkorra, et
Fucs kirjutas:Samas muidugi pole õrna aimugi, kes mida "elus hästi minemiseks" peab, või kui "nii" või "naa" hästi kellelgi enda või teiste vaatevinklist läheb.
:?:

Kas sellel, kes on nt. tööga ja rahaliselt kindlustatud, kuid ei leia õnnelikku armastust, läheb "elus hästi" või "halvasti"?
Kui läheb hästi või halvasti, siis kelle vaatevinklist?

Te arutage kahekesi Z03-ga see asi enne läbi, misasi või kes on "Ülejäänud mass, kellel pole elus nii hästi läinud" ja siis vaatame teema uuesti vajadusel üle.

Mida mina arvasin selle kohta, kes on see "Ülejäänud mass, kellel pole elus nii hästi läinud" ja kes sinna ei kuulu, sellest saad lugeda minu eelmisest postist.

*

Mul pole nii palju üleliigset vaba aega (ilmselt ei lähe nii hästi :roll: ), et mõttetustega internetis tegeleda, nagu näiteks FaceBooki gurudel, seepärast mind eriti ei huvita ka mis tulemusele te võib-olla Z03-ga võite jõuda siin lähiajal võite, sest ma lähen ära internettidest ja veissbuukidest väga kaugele natukene pikemaks ajaks.
Ja seda kohe.

:lol:
Viimati muutis Fucs, 22 Mär, 2019 16:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2897
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Sho »

Poliitika üle vaidlemine on üks mõttetu meelelahutuslik tegevus tõepoolest.
Loodav Kolmevalitsus on algusest peale olnud ainus mõistlik lahendus.

Rahva seas enim toetust eviv Reformierakond ei paku ainsatki positiivset ettepanekut ning tal pole ka kellegi poole vastastikku kasulikuks koostööks pöörduda. Reeturid Isamaa ja Sotsid tõid valitsusse Keski, keda tuli sealt iga hinna eest eemal hoida, ning nüüd on tulemused käes.
Liit nii reeturite kui paariast Keskiga oleks valgeid kampsuneid ühtviisi määriv. Seega on nad reaalpoliitikast out.

Istuv kolmevalitsus kolistab ämbreid ning hukutab riiki, ainus võimalus vee peale jääda on säilitada võim. Samas nii hulluks pole nad ka suutnud asja ajada, et kodanikul väga valus hakkaks. Kogunev võlakoorem lajatab alles tulevikus. Mõistlik on üks äärmushull valitsuses vahetada teise samasuguse äärmushulluga teisest äärmusest, see loob uudsust ning pakub vaheldust, mille pakkumise reformarid omal ajal unustasid. Rahvas aga tahab väikest muutust iga viie aasta tagant ning suuremat muutust iga seitsme aasta tagant.

Uus kolmevaltsus viib riigi kriisi ning seejärel tulevad valged kampsunid riigi päästjatena ainukrokodillideks. Kui vabad valimised selleks ajaks tekkivas süvariigis üldse veel eksisteerivad.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Tulles teemapealkirja alla tagasi siis - Artur TALVIK mu arust suht hea artikli üllitand..
Et mida kauem see praegune teadlik vahukloppimine meil käib, seda rohkem hakkab tulema ka artikleid, et kessneed meil sellise enneolematu hüsteeria taga ikke on - ja millised motiivid-värgid/särgid :roll: :twisted:

https://epl.delfi.ee/news/arvamus/artur ... d=85687095
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kurjam
Liige
Postitusi: 1565
Liitunud: 10 Dets, 2007 22:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Kurjam »

Veel hüsteeria üleskloppijatest https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=85686885
Mitte ainult Hüääna ei käi kitse panemas.
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Peeter »

Vanasti käidi kaebamas Moskvas, nüüd Brüsselis ja Strassburgis. Ei olnud selle Verhofstadti kirja aga üksnes YT.
Dona nobis pacem!
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Svejk »

Populismi, paremäärmuslust ja natse on kõik kohad pilgeni täis... 8) Lausa üle ääre ajab.... :) Üle parema ääre :D

Pilt



Üldiselt mehed ei nuta ja siin me oleme.
Kaja(ka)kene võiks pildilolevalt tädilt õppust võtta... 8)
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Eesti poliitelu eile, täna ja homme.

Postitus Postitas Martin Peeter »

https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=85686885

Kas kindral Terrasest saanud Isamaa mees?
Olen ka siin varem öelnud, et ta on teinud suure töö KV võitlusvõimelise struktuuri üles ehitamisel, kuid ei kiida heaks tema rolli ohtude pisendamist kandvate sõnumite edastajana strateegilises kommunikatsioonis. Kui praeguses inforuumis õnnestub kaitsekulusid tõsta, siis peame tänama vaid Isamaad ja EKREt. Tegelikult peaks aga rahvas aru saama, et muutunud julgeolekuolukorra tõttu on seda vaja teha ning ka suuremad parteid seetõttu kaitsekulude tõusu toetama. Aga eeldus on realistlik arusaam asjadest. Mitte paanika, aga realistlik vaade.
Dona nobis pacem!
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 2 külalist