Donald Trump tagasi?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
teeline35
Liige
Postitusi: 1556
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas teeline35 »

Trumpi ettekujutus tema rollist, muuhulgas ka presidendina;
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=89548639
Artiklist tuleb välja peale "geeniuse" ettekujutuse, et tema kehastatud president peaks olema absoluutne monarh, ka mure tema koroona vastase võitluse mitte positiivse kajastamise pärast. Härra ei saa aru, tulemused on ju s...tad, mida seal kiita. Midagi tuleb reaalselt teha, mitte kaagutada ja teisi arvustada.
Mehe nälg posittivsete uudiste edastamise järgi on juba nii suur, et eile tegi juba avalduse:
https://www.err.ee/1077884/trump-usa-on ... eemia-tipu
Ja lubas USA-t avama hakata. Ainuke jama, et hiljem avaldatud info ööpäevase koroonasurmade arvu kohta lõi uusi rekordeid
Koroonaviirus nõudis ööpäevaga ligi 2600 inimese elu

USA-s registreeriti viimase ööpäevaga ligi 2600 uut koroonasurma, see on uus ja rängim rekord, teatas viirusestatistikat pidav Johns Hopkinsi ülikool kolmapäeval.

USA idaranniku aja järgi kell 20.30 ajaks oli ööpäevaga lisandunud 2569 COVID-19 surma, millega nende koguarv tõusis 28 326 inimeseni.

Uued andmed esitati pärast seda, kui president Trump teatas kolmapäeval, et Ühendriikidel on koroonapandeemias halvim juba selja taga ning uute nakatumiste osas on tipp saavutatud.
Väga mannetu, väga mannetu esinemine presidendina. Kahju muidugi, et keskmine ameeriklane sellest aru saada ei taha!
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
teeline35
Liige
Postitusi: 1556
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas teeline35 »

President Trump jätkab endiselt. Probleemiga tegeleda ei taha, aga süüdlasi otsida, suurima heameelega!
https://www.err.ee/1084665/usa-presiden ... imaksudega
Peamine põhjus miks covid-19 viirus USA-t nii raskelt tabas pole ju Hiina tegemised või tegemata jätmised vaid probleemi ignoreerimine ametisoleva administratsiooni poolt. Mulle on jäänud mulje, et epideemia vastaste meetmetega tegelevad osariigid omapead ja administratsioonist antakse lihtsalt raha ja soovitakse pandeemia vastaste meetmete võimalikult kiiret lõpetamist majanduse elavdamise nimel.
Kurb muidugi, et tulevastel presidendivalimistel ei suudeta demokraatide poolt asjalikku vastaskandidaati vastu panna. Raugastunud ja nõder Joe Biden pole seda mitte! Tema poolt hääletades tuleb suure tõenäosusega valida tema asepresidenti.
Kokkuvõtvalt, ei paista sellele riigile valgust tunneli lõpus niipea!
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Minu arust on selle riigiga kõik korras,mingist majandusallakäigust on asi kaugel ja Trump valitakse
teiseks ametiajaks nii või teisiti,vähem paanikat ja ka Eesti jaoks hakkab tunneli lõpust valgus paistma.
Roamless
Liige
Postitusi: 3809
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Roamless »

mingist majandusallakäigust on asi kaugel
Millel põhineb auväärt kaasfoorumlase majanduslik prognoos? Trumpi säutsudel?
Unforeseen consequences
Hukatus
Liige
Postitusi: 1222
Liitunud: 02 Mär, 2006 21:40
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Hukatus »

Trump on ikka täielik tuulelipp, lehvib selles suunas, kuhu hetkel vaja. Alles hiljuti tweetis, et suured sõbrad Hiinast on teinud suurepärast tööd koroona peatamisel.
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Minu arvamus põhineb minu igapäevasel kogemusel. Tegelen ehituse ja ka kinnisvaraga,töö lõppu näha ei ole,,isegi eelmise kümnendi buumi ajal ei olnud nii palju tööd.
Roamless
Liige
Postitusi: 3809
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Roamless »

Minu arvamus põhineb minu igapäevasel kogemusel. Tegelen ehituse ja ka kinnisvaraga,töö lõppu näha ei ole,,isegi eelmise kümnendi buumi ajal ei olnud nii palju tööd.
USA-s ehitusel? :D Teemaks ikka USA. Ka mina olen sinu mainitud sektoriga seotud, mitte küll lihttöölise või väikeettevõtjana. Võin öelda, et ehitus toimib Eestis hooga sügiseni või paremal juhul aasta lõpuni, peale seda on selles sektoris praeguse jama jätkudes ka hambad. Ehk töös olevad kinnisvara arendused ehitatakse valmis, kuid kõik suuremad firmad on hetkel suuremad arendused külmutanud (kas need avatakse sõltub täiesti turusituatsioonis). Rääkides edasimüüjatega pole neil enamikel sügisest alates suuremahulisi tellimusi ehk kui riik ei suurenda oma tellimuste mahtu, hakkab sügisest ka ehitusektoris ja sellega seotud sektorites koondamise ja pankrottide laine pihta.
Unforeseen consequences
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

Roamless kirjutas:USA-s ehitusel? :D
Ma olen aru saanud jah, et akf tegutseb USA-s.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Selles konks ongi,et ma ei tegele suurte projektidega,ei võta laenu ja ei liisi autosid v muud tehnikat. Tööd ca kuni kolmkümmmend tuhat,köökide ja vannitubade renoveerimised,majade ettevalmistamine rendiks v müügiks,samuti aitan investoreid ehituslubade saamisel,Inimesed ostavad,kolivad ja müüvad pidevalt,kel on raha üle, paigutavad selle kinnisvarasse.
Elan Baltimore külje all,kui 5 aastat tagasi oli siin ca viiskümmend tuhat tühja maja müügis,siis enam neid ei ole,kui isegi mingi sara müüki tuleb,on see paari päevaga läinud,s.t. et inimestel raha on ja nad investeerivad.Keegi siin mainis,et asi on kahtlane,kui bossil on viletsam auto kui töölistel,natuke vale lähenemine minu arust,tuleb vaadata,kus inimene elab,siin on suur vahe,kas sul on üürikorter ja uus auto või elad isiklikus majas, heas piirkonnas valgete inimeste keskel.Nii v teisiti,olen kakskümmend aastat siin ja viimased kolm neli on kõige edukamad olnud,nii mulle kui ka paljudele tuttavatele.
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Seersant Steiner »

texase salongiomanik sai vanglast ka välja tänu trumpile . suur sigadus on see et roger stoni tahetakse vangi panna samas kui osad kubernerid lasevad seksuaalkurjategijad vanglast väljahttps://www.fox29.com/news/sex-offender ... irus-fears trump kritiseeris seda https://www.foxnews.com/us/california-g ... -offenders
teeline35
Liige
Postitusi: 1556
Liitunud: 11 Apr, 2010 9:21
Asukoht: LÄÄNEMAA
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas teeline35 »

Kui kunagi parem majandusjutu lõpetuseks;
https://www.err.ee/1087688/usa-s-kadus- ... t-tookohta
USA töötuse määr tõusis viimaste andmete järgi 14,7 protsendini. Aprillis on koroonapandeemia mõjul USA tööturult kadunud 20,5 miljonit töökohta, teatas BBC.
Selle peale lubas "väga stabiilne geenius" need kadunud töökohad isiklikult tagasi tuua
President Donald Trump ütles reedel, et enneolematult suur töökohtade kaotus Ühendriikides ei ole sugugi üllatav.

"See on täiesti ootuspärane, pole siin midagi üllatavat," ütles president Fox Newsile mõni minut pärast seda, kui tööministeerium oli ehmatavad arvud teatavaks teinud.

"Ma toon need tagasi," lubas Trump.
Tuleb välja, et töökohtade kiires kadumises pole midagi üllatavat ameerika "geeniuse" jaoks samuti. Tal oli see niimoodi nähtavasti plaanitud. :lol:
Samas ei usu, et koroona viirus ja selle majanduslikud mõjud tema tagasivalimise väljavaateid oluliselt muudaks.
(Üli)koolitamata,aga lugeda kirjutada mõistan.
Kasutaja avatar
loomake
Liige
Postitusi: 1897
Liitunud: 17 Aug, 2014 15:32
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas loomake »

Kui siit on varem läbi käinud siis palun vabandust.
Trumpi vanaisa suri 1918-gripi pandeemiasse ja tema surma eest saadud elukindlustus tasu investeeriti kinnisvarasse mis on abiks olnud Trumpi jõukuse tekkele.
Pilt
Uudishimulik loll on ikka huvitavam olla kui ignorantne loll.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19528
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas ruger »

Trump tweetis, et kui tema ja asepresident Pence koroonaviirusesse nakatuvad, saab uueks presidendi kt-ks praegune esindajate koja spiiker Pelosi, kes just väga suur sõber Trumpiga pole :p
President Donald Trump addressed the possibility that Democratic House Speaker Nancy Pelosi could temporarily assume the office of president if he or Vice President Mike Pence become incapacitated as a result of the coronavirus.

The prospect of even a temporary Pelosi presidency was raised by journalist John Solomon, in a Monday tweet.

“Pelosi would be third in line to serve as presidency if Trump, Pence become incapacitated by COVID-19,” Solomon tweeted, with a link to an article on the subject, which he posted on his news website, Just The News.
https://americanmilitarynews.com/2020/0 ... ronavirus/
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

See on vististi POTUS-e üks sogasemaid avaldusi: https://majandus24.postimees.ee/6975325 ... 1577723337
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist