Donald Trump tagasi?

Tagantjärele tarkus on täppisteadus. Või kui tädil oleks rattad...
Vasta
Kasutaja avatar
Tux
Liige
Postitusi: 1327
Liitunud: 30 Okt, 2005 21:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Tux »

ball2 kirjutas:Ei usu et väga palju nüüd temast enam kuulda on.
Ma ei ole selles nii väga kindel! Trump sai hakkama unikaalse asjaga, tema poolt hääletas umbes 80 miljonit inimest ja need inimesed otsivad vastuseid. Tema poolt hääletas näiteks rohkem inimesi, kui omal ajal Obama ja paljude teiste presidentide poolt ja vandenõu teooriad ei vaibu veel nii pea. Sõltub muidugi Bidenist, kuidas ta oskab neid pingeid maha võtta ja kõikide valijate presidendiks saada.
Tagantjärele tarkus on täppisteadus!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Kriku »

81 M inimest hääletas siiski Bideni poolt, Trumpi poolt 74 M: https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Unit ... l_election
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas davidsoniharald »

Seersant Steiner kirjutas:Milleks see kinni panna? Nelja aasta pärast on ta valges majas tagasi ....
Nelja aasta pärast on ta loodetavasti plate peal.
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2908
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Sho »

Kriku kirjutas:81 M inimest hääletas siiski Bideni poolt, Trumpi poolt 74 M
Mulle tundub, et suurem osa valijatest ei hääletanud mitte niivôrd poolt, kui vastu.
Ühed hääletasid blm ja antifa märatsemiste vastu ning teised nende märatsemiste takistajate vastu.
Mingite ebaoluliste seniilsete vanamehenässide POOLT puudus ju mingigi môte hääletada.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Kriku »

Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Kriku »

krijgsvolk
Liige
Postitusi: 784
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas krijgsvolk »

Peab ikka SUUR HIRM olema, et ametist lahkunud presidenti tagantjärgi tagandada püütakse! :D
Siis USA-s oma Pavlik Morozov välja ilmunud!
Kolledžis politoloogiat õppiv Texase noormees nimega Jackson Reffitt esitas pealekaebuse FBI-sse oma isa peale, et too oli Kapitooliumi ründajate seas ja lubanud enne midagi suurt korda saata. Lisaks olevat teda ähvardanud jne.Esialgu tundub, et ei saatnud midagi erilist ja kobis koju Dallasesse tagasi.
New York Times artikkel, milles kirjas, et FBI võttis mehe vahi alla, konfiskeeris tema seaduslikud relvad, AR-15 ja püstoli. Olevat organisatsiooni "3%" liige jne.
https://www.nytimes.com/2021/01/24/us/p ... -riot.html
Artikkel, vähemalt minu arvates segasevõitu ja vildakas, aga kõigil keeled suus, lugege ise!
Ahjaa, tunnistab noormees, et... "Yes I’m the kid on cnn.”... :wall:
Kogunud kümneid tuhandeid pealekaebust heaks kiitvaid retweete! Lisaks tegi endale siis saidi- GoFundMe.
Hetkeseisuga, kl 23.17 26. jaanuar, on progressiivne noorhärra kogunud juba $135,485... :shock:
Enda jutu järgi humanist ja progressiivne ja ühiskonna arengute osas muret tundev isend, aga milline merkantiilne haare! :mrgreen:
Huvitav, millal meie, enamuses juba ideoloogiliselt marksistliku baaskonsensuse poole kalduvates kõrgkoolides, õppiva noorsoo hulgast oma ema või isa ülesandjad välja ilmuvad?
Viimati muutis krijgsvolk, 26 Jaan, 2021 23:30, muudetud 3 korda kokku.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Madis Reivik »

Ok, vabandust moded aga ärge seda nüüd ära kustutage mis allpool tuleb:

marksistliku baaskonsenus.... blaa

Panen siinkohal välja kasti õlut sellele (krijgsvolk nt) kes toob ÜHE näite ÜHEST Eestis tegutsevast ülikoolist ÜHEST õppeainest kus räägitakse midagi marksistlikku ja paluks viide ka vanale Marxile kus tema siis sama asja ütles.
Ma kutsun üles POSITIIVSELE oma sõnade eest vastutamisele - tõestus saab premeeritud, mittetõestus.. ei juhtu midagi.

Krijgs, võtad vastu väljakutse ?
krijgsvolk
Liige
Postitusi: 784
Liitunud: 09 Aug, 2009 9:40
Asukoht: Jõgevamaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas krijgsvolk »

Tere akf! Ma ei konkretiseerinud hetkel.
Olgu, täpsustan siis: emotsionaalne foon on see, mida silmas pidasin! Vabandan ebakonreetsuse pärast.
Peaks piisama.
Tulistan nö puusalt, mõnevõrra ehk jah!
Sõna on vaba, või kuidas? Lisaks on selle foorumi osa pealkiri "Et juttu jätkuks" Ja mul juttu jätkub... seekord. Ma üldse teen siin üliharva noka lahti, kui oled märganud.
Kirjapandu on minu hinnang. Subjektiivne ja enda oma, tahan põhjendan, ei taha ei põhjenda. :) Selle hinnangu olen enda jaoks mõttes koostanud selle alusel, mis viimastel aastatel PM, EPL, Delfi, EE, ERR-s esinenud õppejõud, mitmesuguste kõrgkoolide juures asuvate kõikvõimalike laborite ja uurimisasutuste, instituutide jm liikmed on pressis ilmutanud. Ehk oled märganud?
Kas arvad, et nad oma tudengitele midagi muud õpetavad? Usud Sa, akf, ikka tõsiselt seda? Peaks ju piisama kui arvuka noore ajakirjanike põlvkonna tegutsemist pressis jälgida.( Lisaks on ju ka üliõpilasnoored küll avalikult oma vaateid avaldanud!)
Akf, ma ei tea kuidas on Sinu kogemused, aga minu ( 61a.vanust!) nö laste- lastelaste põlvkonna esindajatega on raskusi ideoloogilistele teemadel diskuteerida. Lihtsalt uusliberaalse kaldega noored elavad juba täiesti omas ideoloogilises maailmas. Kogemus: isegi ca 30- 35 aastaste, kõrgkoolides õppinud, lähisugulastega on raskusi.
On kogemusi kõikvõimalike noorte liberaalidega vaidlemisel.
Lisaks on äärmiselt libe tee hakata Sinule, austatud kaasfoorumlane, midagi siin tõendama, otsima tükkhaaval välja artikleid, autoreid jne.
On kogemusi: näed vaeva, otsid punkthaaval välja, aga ikka ei aita! Oponent ei aktsepteeri ja kõik. Ka meil siin foorumis tuleb seda ette sagedamini kui oleks loogiline.
Ei midagi isiklikku akf Reivik, tõsiselt, aga ajad on sellised, et väitluses reeglid enam kahjuks ei kehti. Ei taha rohkem mööda nina saada.
Aga kui tee meid kokku peaks viima, siis otse, kohvitassi juures olen nõus vaidlema. Alati!
Huvitav, et Sind, akf Reivik huvitas vaid minu üllitise lõpuosa subjektiivsed ütelused, ja muu mitte!
Mind huvitab väga Sinu arvamus, seepärast küsin, et mida arvad selle ajaleheartikli sisu kohta? Sellise käitumise kohta üldisemalt? Ja üldse selle kohta, et on noori, kes avalikut kuulutavad, et nad on „cnn-i lapsed”!?
Ja, et tekivad pavlik morozovid ja , et selline käitumine on ülimalt aktsepteeritud.
Aga inimloomust tundes võib väita, et see, mis täna aktsepteeritav, on homme soovitav ja ülehomme kohustuslik! Mis sellest arvad?
Ja ongi kõik. Akf Reivik, vabandust, aga Sinuga ma vaidlema siin ei hakka, kuna ei tunne ega tea Sinu eetilisi jm piire. See pole solvang vaid, nii arvan. Parimat!
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Kriku »

Palun nüüd lahkesti teema juurde tagasi.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Kriku »

Senatis ei ole Trumpi tagandamiseks hääled koos: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=92378751
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas mart2 »

krijgsvolk kirjutas:Peab ikka SUUR HIRM olema, et ametist lahkunud presidenti tagantjärgi tagandada püütakse! :D ...
Lihtsalt meenutuseks USA süsteemi kohta - isegi kui ametist lahkunud president tagandatakse tagantjärele, võtab see temalt õiguse edaspidi uuesti kandideerida.
Ei ole vihane kättemaks, hoopis vastaste praktiline vajadus (ja tõeline hirm). :!:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
alari
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas alari »

Rudy Giuliani kaevati valimismasinate tootja poolt kohtusse ja nõutakse 1,3 miljardit mainekahju tõttu.
Giuliani on väitnud, et tal on tõeneid pettuse kohta, aga mingeid tõeneid pole välja toonud. Mainiti ka, et Giuliani pole kohtus väitnud, et valmismasinate tootja oleks pettusega tegelenud, seega võib järeldada, et ta oli teadlik, et need väited on valed, kuna kohtus valetamise eest võib saada karistada.
https://www.youtube.com/watch?v=ww5TdJm41XM
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Kriku »

Väga hea, et kogu see asi kohtust läbi lohistatakse ükskõik mis ettekäändel.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: MINEVIK - Donald Trump OLI USA president

Postitus Postitas Kriku »

Tux kirjutas:Ära pane veel kinni - asi alles läheb tõsiselt huvitavaks! Nimelt on endine NSVL luure resident USA-s Juri Svets, kes mingil ajal ära hüppas ja poolt vahetas, välja tulemas raamatuga, kus ta valgustab seda, et keda ja kuidass venelaste poolt ameerikas omal ajal värvati ja kuidas Trump on juba aastakümneid venelaste välisluure vaateväljas olnud ja kuidas teda on pikalt soojendatud!
PM sel teemal: https://maailm.postimees.ee/7167542/end ... tat-tagasi
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: pikk ja 2 külalist