Nutt ja hala

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Dan
Liige
Postitusi: 319
Liitunud: 03 Aug, 2005 16:08
Asukoht: Eestimaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dan »

Noh, selle mätaskatusega kasarmuga on nagu ta on-

aga idee:

"ja sõdurite vormiriietuses võiks olla kergekaalulised küttekehad, vähendamaks lõkete tegemist metsas."

näitab, et need "rohelised" tuleks Paldiski maantee rohelise plangu taha tagasi saata. Ilmselt sellest plankaiast on ka nende erakonna nimi pärit.
Kasutaja avatar
ottojama
Liige
Postitusi: 329
Liitunud: 27 Dets, 2005 9:42
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas ottojama »

Ärge minge propaganda õnge, Rohelistel kui poliitikutel ei ole selle mulaga midagi tegemist.
------------8<--------------
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

metsawend kirjutas:jätke naljad foorumlased aks ma pane miskit sooja selga kui naist hetkel kaasas pole :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kui sa külmetada ei taha, siis tuleb vist jah panna. Ja seda isegi siis kui Sa oled mõne naise suutnud endaga kaasa meelitada...
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Ets siis lubavad kasarmuid looduslähedasest materj ehitama hakata :roll: Tore, saame siis uued kasarmud, aga enne tuleb vanad ära lammutada.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
potentate
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 29 Dets, 2005 11:22
Kontakt:

Postitus Postitas potentate »

Inimestele ei jõua kohale, et Roheliste erakonnaga EI OLE SELLEL IBAJUTUL SEOST.

Kuigi soojust andev vorm oleks mõnus küll. Hoiab sooja, kuid välja ei näita seda , soojusandurid ka ei näe (vaenlane... nagu KISKJA 1 filmis kus shwarts oli mudaga koos ja tulnukas ei näinud enam soojuskiirgust), eriti hea oleks, kui seda saaks päeval päikese käes täis laadida. Metsavendluse uus tase riietuses.
Sektor gazovoi ataki
Liige
Postitusi: 990
Liitunud: 27 Dets, 2012 10:02
Kontakt:

Eesti majanduse edu

Postitus Postitas Sektor gazovoi ataki »

Teen ka Eesti majanduse teema. Seda võiks kasutada üldise teemana, kõigiks selleteemalisteks aruteludeks.

Ajendas seda teemat eilses äripäevas loetu, sealses juhtkirjas soovitatakse tõsta sõjalisi kulutusi SKP tõusu kaudu. Ehk siis, mitte viia kulutusi oluliselt üle 2%, sellele võiksid lisanduda vajadusel erakordsed kulud. Tundub mõistlik ja pragmaatiline.

Teisalt on lehe esikaanel suure diktaatori pilt ja kiri: "Soojendame üles suhted Venemaaga". Anonüümsed ettevõtjad eesotsas Tiit Vähi ja Ain Hanschmitdiga loodavad sanktsioonide kadumist ja suhete paranemist. Lehe sees ka suur samasugune pealkiri, aga kahel lehel ainult üks kord sedasama Hanschmitdi lauset mainitud.

Ma pole just loogikas väga tugev, aga midagi tundub viltu olevat.

Kuidas peaks Eesti tulevikus suhtuma majanduslikus mõttes Venemaasse?
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40136
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Eesti majanduse edu

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Meil on juba praktikat olemas täiesti -analoogselt Soomega tähendab tihe majanduskoostöö venelastega pidevas tõmbetuules olekut ja üllatusi.
Noh nagu eilne uudis ühe bussifirma liiniloa peatamisest, ilma ettekirjutuse tähtaega ootamata.
Või need pidevad toidutööstuse küttimised.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
London Bridge
Liige
Postitusi: 620
Liitunud: 15 Aug, 2015 18:48
Kontakt:

Re: Eesti majanduse edu

Postitus Postitas London Bridge »

Pole Äripäeva numbrit ise lugenud, kuid põhimõte jääb mõneti nüüd arusaamatuks. Kaitsekulutuste tõus tuleb ära jätta ja selle 0,5-1%ga majandus aastas võluväel mühinal kasvama panna? Ja Vene turu abil?

Probleem kahepoolsetes suhetes on sama, mis tantsuga - tango jaoks on kahte inimest vaja. Olgu ühe poole püksikud nii märjad kui tahes, kuid kui teine pool mingi põhimõtte pärast tõrgub ja jõud temast üle ei käi, siis pole lihtsalt midagi teha.

Ja, nagu Trummile meeldib öelda, praktika olevat tõe kriteerium: ei tulnud neid pudrujõgesid enne sanktsioone ja miski ei garanteeri, et need pärast tulevad. Või Venes seda ei saa garanteerida turuseadused, vaid ainult ühe otsustuskeskuse käsud. Olgu mõne võitleja unenäod nii ülevoolavad kui tahes.
My fair lady.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40136
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Nutt ja hala

Postitus Postitas Kapten Trumm »

No aga milleks siis üldse siin sihitult spekuleerida?
Sama hästi võiks arvata, et naaber käib öösiti minu akna taga piilumas. Ega ma tõestada ei saa (sest ma ju magan), kuid teoreetiliselt on võimalik küll.
Kas peavad igal pool eduraportid ja edulood üleval rippuma, meedias seda küll?
Üks nukake võiks ju kuskil ikka olla, kus mehed saavad vabas vormis arutada, mis südant vaevab?
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36564
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Kriku »

Toetan ja tervitan. Ühes õiges foorumis peab ikka nuttu ja hala ka olema. Trummi soovil, mode tahtel.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Z03 »

Kas see on nüüd see teema, kus kõik soovijad võivad Kapten Trummi mõnitada ja tema peal jalgu pühkida?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36564
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas Kriku »

Ei, tänan küsimast. Siin foorumis ei või keegi kedagi mõnitada ja oma kehaosi palutakse ka lahkesti pühkida selleks ette nähtud vahenditega.
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas nimetu »

Üks nukake võiks ju kuskil ikka olla, kus mehed saavad vabas vormis arutada, mis südant vaevab?
Sul kipub see "eduraporti" küsimus igasse teemasse valguma. Eks igaühel oma kiiks. Kuigi pikapeale tüütab juba ära, sest kogu teemaarendus mandub lõpuks sinna sohu ära.
TALUPOEG TALUJA
Liige
Postitusi: 283
Liitunud: 12 Jaan, 2014 18:11
Kontakt:

Re: Nutt ja hala

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Mul ka mure. Mis teha?

Mul on suur paras politsei hundikoer. Vanasti öeldi,et revolver kõhuall,seega politsei oma. No ja see Lontrus käib mööda küla öösiti ja krõpsutab naabri kutsat. Teisel kaugemal naabril käis öösel sital. Vist ikka aasta jagu... Oskas täpselt mänguasjade peale lasta. :mrgreen: Täpne poiss,ei ole midagi öelda. Naaber arvas pikemat aega,et see on mingi metsloom. Lõpuks tüdines siis ära ja ostis mingi öökaamera. No ja siis helistab mulle ja kohe kraesse,et kui ma vastu ajan siis tema teeb kohe DNA proovi jne. Ma ütlesin siis,et ära aja nüüd seda asja nii keeruliseks. Kui see on minu koer siis on. Mina vastu ei aja,sest mis häda mul valetada olekski. Kui minu koer teab kelle aias sittuda siis oli see tema otsustada,ega ta ju niisama ei vali vaid ikka kindlalt.
No ja leppisime siis kokku,et ma ei või 100% väita ,et see minu kutsu oli aga panen talle rakmed peale ja kui järgmine kord tuleb siis peaks helendama küll. Saigi siis videot vaatamas käidud,et ongi minu Lontrus! :mrgreen:

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mul hoopis suurem jama selle koeraga. Nimelt tunneb minu koer juba mitmeid minuteid ette,et miskine sõjalennuk tulemas on. Lööb araks ja ronib kasvõi taskusse. Nüüd siis ronib ühe vana autoloksu alla ja ajab selle oma tegevusega hirmsasti tolmu üles. Iga kord raputab kasukat ja kõik ümberringi tolmab. Sitta sest tolmust aga nüüd on mul veel suurem mure. Kuhu ma pean helistama ja kellele,et need raudharakad siit maja kohalt ja ligidalt mööda ei silkaks? Ükskord tuli nii madalalt,et oleksin saanud hargiga visata. No egas ma ei oleksi viskama hakanud sest omad poisid ju. No ja kui nad siit nii tihedalt mööda põrutavad,astugu vahest läbi ikka ka,meil siin kena järv ja mul heinamaa ka üsna sile..... :mrgreen:

Ps. kui ei sobi teemasse siis tõstke ringi.

T.
Kasutaja avatar
wk2
Liige
Postitusi: 2692
Liitunud: 22 Aug, 2014 17:16
Kontakt:

REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas wk2 »

Laupäeval ERRi Aktuaalses Kaameras oli uudis koos videoga, et sada tuhat naist avaldasid USAs Trumpi vastu meelt:
https://www.err.ee/655372/usa-s-avaldas ... astu-meelt
Reedel pöördus aga Ameerika Ühendriikide president Donald Trump videosilla kaudu Washingtonis toimunud umbes saja tuhande elumarsil osalenu poole, toonitades et tema administratsiooni eesmärgiks on kaitsta inimelu pühadust.
https://www.youtube.com/watch?v=v77snL8J1i8
Ükski varasematest presidentidest ei ole varem igal aastal sündimata laste eluõiguse kaitseks korraldatava elumarsi (March for Life) osalejate poole pöördunud.
Üritusel pidas kõne USA asepresident Mike Pence: https://www.youtube.com/watch?v=QFv7jZ00vLI
Samuti USA Kongressi spiiker Paul Ryan: https://www.youtube.com/watch?v=F1xwzxmNihY
Kas valikuline uudiste edastamine?
Ukraina määratles suhteliselt täpselt ära meie tänase staatuse ja positsiooni maailmas. Käitume ja oleme üks tõeline offshore riik!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist