Eesti riiki solvati!

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.

Mida peaks Teie arust USA suursaadikuga tegema?

a) Eestimaalt minema kihutama.
10
21%
b)Nõudma avalikku vabandust.
13
27%
c)Seletama asja tagamaid.
13
27%
d) Mitte midagi
12
25%
 
Hääli kokku: 48

Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Eesti riiki solvati!

Postitus Postitas Veltu »

Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2199
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kuule, kas sa oled Podolski Vanamehe vend või?
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Mazz
Liige
Postitusi: 694
Liitunud: 05 Okt, 2005 13:19
Kontakt:

Postitus Postitas Mazz »

2
Viimati muutis Mazz, 31 Jaan, 2016 19:57, muudetud 1 kord kokku.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Dziisas Kraist superstaar!
Kasutaja avatar
ak47
Liige
Postitusi: 273
Liitunud: 19 Veebr, 2006 15:10
Kontakt:

Postitus Postitas ak47 »

Peaks avalikult vabandama.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2199
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Ja mis sellest siis on?

Polegi sinna vaja mingeid kõõmasid, kes eestlasi saatkonnas mõnitavad: Ah et oled vaene? Siis vabaduse maale ei saa!
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
ludvig
Liige
Postitusi: 790
Liitunud: 10 Jaan, 2005 16:35
Asukoht: EW
Kontakt:

Postitus Postitas ludvig »

aru ma ei saa mix ameeriklasi viisavabalt eestisse lastakse.
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

to Ludvig : eks ikka seepärast,et see peesseepugemine nii moes on meie valitsusel.ja on siis seda suursaadikut vaja ka öige.need saadikud on eestisse alati üleolevalt suhtunud ja pealegi kaagutavad nad nagu see suurahv,et nemad ei usu hr.Männila süütust.SO F...... what ? poogen peaks olema.las arvavad,mida tahavad.
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Oleg A
Liige
Postitusi: 227
Liitunud: 21 Nov, 2004 0:09
Kontakt:

Postitus Postitas Oleg A »

Huvitav, huvitav.

USA kes oli Eesti sõber pidevalt - keeras ära.
Ei ole vaja temaga teha mitte midagi. Kaduvad veel mingi toetus raha. Tuleb raske elu.
valdo
Liige
Postitusi: 375
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:03
Asukoht: Kehra/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas valdo »

See, milliseid üritusi USA suursaadik külastab, on kas tema isiklik või siis USA riigi probleem. Eesti riiki, rahvasse ja rahvusse ei suhtu see küll kuidagimoodi - seda võiks kõik meie kaasmaalased küll kohe väga rahulikult võtta. Mis aga puutub hr Männili hüpoteetilisse süülisusse, siis niipalju kui mina tean, kehtib Eesti riigis süütuse presumptsioon. Et siis kedagi ei saa süüdi mõista enne, kui on jõustunud süüdimõistev kohtuotsus. Kui mõned kodanikud või riigid arvavad teisiti või eelistavad kohtu asemel süüdimõistjaks igasuguseid kahtlase väärtusega kisakõrisid, on see jälle nende sügav isiklik probleem, mis Eestit ei puuduta.

Tegelikult huvitab mind üldse see, kust USA saatkond teada sai, et lugupeetud hr Männil KUMU avamisele on kutsutud? Kui vastav kutse saadeti hr Männilile isiklikult, siis ei oleks see tohtinud USA saatkonda ju jõuda? Kui mind nt mingile üritusele kutsutakse, siis ma reeglina ju ei tea, kes sinna veel on kutsutud ja see pole minu asigi...
Valdo

[b][url=http://tinyurl.com/rattad]Eesti Jalgrattamuuseumi[/url][/b] looja ja eestvedaja
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk tn 9. Maist septembrini oleme avatud R,L,P 11-18, muul ajal kokkuleppel
Tutvustame jalgratta ajalugu eesti vaates, meie seitsmes saalis on välja üle 120 ratta
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Tere aatekaaslased.

Ka mind solvas mikihiiremaa selline käitumine väga :x . Järsku peaksime meie ameeriklasi boikoteerima, sest nemad müüsid Eestimaa koos naha ja karvadega Venemaale. Järgmine kord, kui mõni mikihiiremaa tegelinksi tuleb Eestimaad süüdistama, võiksime talle seda häbiväärset fakti meenutada.

Kui Ansip on ikka mees, siis kihutab ta selle solvaja Eestimaalt minema. Kui eesti meest ei lubata USAsse, siis meie ei luba ameerika meest Eestisse. Miks peame meie, eestlased, sellisel inimesel enda kaunist kodumaad rüvetama ja lagastama lasta. Ootan põnevusega Ansipi reaktsiooni.

Teen ettepaneku tuua eesti mehed Iraagist kodumaale. Miks peavad meie mehed sellise "liitlase" eest verd valama, kes meie üle avalikult irvitab? Milleks pugeda Ameerikale sinna samusesse, kui meie kõrval on olemas teine võimas riik - Venemaa. kahjuks pole meie "targad" riigijuhid taibanud Venemaa suurt majanduslikku ja sõjalist potensiaali. Ühesõnaga - targem oleks ennast Venemaaga siduda. :idea:
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Grenader88
Liige
Postitusi: 107
Liitunud: 11 Dets, 2005 21:01
Kontakt:

Postitus Postitas Grenader88 »

Ja jälle hakkab pihta sm. "teate küll kes" jutt, et Venemaa hea ja Venemaa helde ja meie väike Eesti peame talle ikka persse pugema jne.
Mis ma siin ikka enam öelda oskan... :roll:
Karuke
Liige
Postitusi: 1445
Liitunud: 12 Veebr, 2006 19:49
Asukoht: Stockholm
Kontakt:

Postitus Postitas Karuke »

Ka mind solvas mikihiiremaa selline käitumine väga

Ära nüüd nii kaa...

Lõpeks on igal riigil õigus väljendada oma suhtumist ühesse või teisesse sündmusesse.
Ju on see amide seisukoht.
Ja meile on see sõnum, et kellega meil tegu.
Ja see viisavabaduse jutt...
Amid käituvad vääga praktiliselt, suhtumine näitab ilmselt täpipealt meie väärtust nende silmis.
Ja kui peaks meil häda käes olema - siis ignoreeritakse meid ju vist samamoodi.

Aga solvuda pole mõtet - neil pole mingeid kohustusi ju?
Mitte millal vaid miks?
KÕIK KARUKESTEST
Kasutaja avatar
ludvig
Liige
Postitusi: 790
Liitunud: 10 Jaan, 2005 16:35
Asukoht: EW
Kontakt:

Postitus Postitas ludvig »

miks vaja yldse mönele suurriigile pugeda? ajaloost ju näha et häda korral on köigil meist suht pohhui. ja praegune jänkidele pugemise kurss ajab lihtsalt sydame pahaks.
A4
Liige
Postitusi: 1835
Liitunud: 13 Juun, 2005 23:55
Kontakt:

Postitus Postitas A4 »

Perssepugemisest võiks rääkida ehk siis, kui USA saatkonna köhimise peale poleks Männilit Kumu uksest sisse lastud või siis oleksid kõrgemad riigiisad loobunud muuseumi avapidustustel osalemisest. Kuna seda aga ei juhtunud (Rüütel jt olid kohal), siis on see USA suursaadiku enda probleem, miks ta kohale ei ilmunud. Ma arvan, et probleem pole mitte niivõrd Männilis või Eestis, vaid pigem oleks Aldona Wosil võinud tekkida probleeme omaenda riigidepartemanguga.

Solvamiseks võib pidada samas seda, et USA suursaadik väldib Männilit, kuigi Eesti uurimisorganid pole mehel mingit veresüüd leidnud, see, kas keegi käis või ei käinud mingil muuseumi avamisel, ei ole eriti relevantne minu arvates.

Samas, kui ma ei eksi, oli USA Männili peale kunagi päris pahane vist selle pärast, et mees esitas USA viisat taodeldes valendmeid, st varjas teenimist Saksa julgeolekuorganites (mis iseenesest on tõestatud fakt). Võibolla tehti selle pärast kõverat nägu?
Viimati muutis A4, 04 Mär, 2006 16:17, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist