Antiigifoorum?

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
sorvvo
Liige
Postitusi: 202
Liitunud: 12 Okt, 2012 13:13
Kontakt:

Antiigifoorum?

Postitus Postitas sorvvo »

Tervitus!

Kas keegi teab mõnda riigikeelset antiigifoorumit või veebilehte kus ka eraisikutest antiigikauplejad tegutsevad?

Ette tänades,

sorvvo
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Antiigifoorum?

Postitus Postitas plekkpea »

Facebook/vanavara ost-müük ehk. Oleneb teemast, Rindelehte külastavad paljud vanavaraga tegelejad.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
Mõmps
Liige
Postitusi: 467
Liitunud: 11 Mär, 2009 13:39
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Antiigifoorum?

Postitus Postitas Mõmps »

See FB vanavara grupp on... eee..noh, väga pehmelt öeldes jama. Mulle on jäänud mulje, et seal tegutsevad ainult nooremad ja asjast eriti mitte teadlikud isikud, kelle mõni vanem sugulane on ära surnud ja siis on kogu kraam vaja ruttu maha parseldada. Enamus kuulutusi on stiilis "misse on ja misse maksab" Ja kui siis normaalset hinda pakud, siis saadetakse pikalt....
Kõigi maade proletaarlased,palun ärge enam kunagi ühinege.
Treimani muuseumimaja :wink:
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36630
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Antiigifoorum?

Postitus Postitas Kriku »

Ma kardan, et Eestis ei ole ega tulegi. Huvilisi on lihtsalt vähe ja neistki osa ei taha infot vahetada (mis konkureerivate kaupmeeste puhul näiteks on väga arusaadav). Jäävadki kogujate nurgakesed muudes foorumites (ülal nimetatud "Rindeleht" näiteks).

Mina kunagi näiteks kollektsioneerisin antiikseid malendeid. Enda teada ainukesena Eestis ja üsna kindlasti olen ma ainuke, kes on sel teemal teadusartikli ilmutanud. Suhtlesin mõttekaaslastega mõnesaja kasutajaga eBay grupis.

Suure rahva eelis on, et ükskõik kui obskuurse hobi esindajatel on oma kogukond. Ma ei kujuta ette, mis see peaks olema, mida kogudes Londonis ainuke kollektsionäär olla võiks.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Re: Antiigifoorum?

Postitus Postitas plekkpea »

Kirjuta oma mure siia, küll info õigete inimesteni jõuab.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: pikk ja 26 külalist