Suur massiküüditamine 1941. a. 14 juunil.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Obersturmführer Viks
Liige
Postitusi: 60
Liitunud: 02 Nov, 2005 0:00
Kontakt:

Suur massiküüditamine 1941. a. 14 juunil.

Postitus Postitas Obersturmführer Viks »

Räägitakse,et 5-6 miljonit juuti tapeti,aga tegelikult on see arv ikka tõsiselt väiksem ja mis puutub küüditamisse,siis selle mälestamine peaks eestlastele tähtsam olema kui holokaustis ''hukkunute'' mälestamine.
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

Nõustun kamraadiga igati ja pooldan sama ideed.
Ja lisan enda arvamuse.
Holokaust on lääne ja ``vabastajate`` väljamõeldis ,et hajutada teiste rahvuste sündmusi ja mälestusi.
Väga ületähtsustatud asi. Eestlastel on enda esivanemaid mälestada ja neid on mälestada sajandite viisi.
Lennart
Liige
Postitusi: 813
Liitunud: 27 Sept, 2005 15:39
Kontakt:

Postitus Postitas Lennart »

tõnis.SS kirjutas:Nõustun kamraadiga igati ja pooldan sama ideed.
Ja lisan enda arvamuse.
Holokaust on lääne ja ``vabastajate`` väljamõeldis ,et hajutada teiste rahvuste sündmusi ja mälestusi.
Väga ületähtsustatud asi. Eestlastel on enda esivanemaid mälestada ja neid on mälestada sajandite viisi.

Muide holokaust ei ole väljamõeldis-see toimus. :lol:
Ja miks peaks läänekultuur hajutama meie ajalugu ja tavasid?
Arusaadav,et Nk-liidu põhisüsteem oli ajaloo moonutamine ja mõistan seda hukka,kuid pole mõtet nüüd kõiki ka vaenlaseks teha.
Ja need kes on ületähtsustatud ongi kõige suuremad rassistid kui aus olla.
Lisaks leian,et meie kultuur on siiani elav ja esivanemad meeles.Ei tasu üle liialdada.
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

Läänes olid teatavasti sel okupatsiooni ajal paljud juudid valitsuses.
Või tuleb see sulle uudisena?Pean silmas USA-d.
Kas sinu arust on kultuur elus Vabaõhumuuseumis.
Eesti kultuur mis oli on segunenud mingi nõukogu aja sogaga.
Mida pead sina kultuuriks? Maale,Toitu,Riietust?
Aga kas märkad ,et juba praegu paneb sind sõna holokaust kirjutama ,et see toimus.

Ja eestlasele on minu meelest au olla rassist sel juhul kui keegi on ohustamas sinu püsimajäämist või ülbitseb sinu maal.
Muidu pole mul neegrite vastu miskit aga kui nad meie maal on siis ei meeldi mulle neid näha kuna see rikub vaateväla ja on tavatu.
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Mis te ütleks, kui läänes hakkaks kõik pasundama, et küüditamine ei toimunud päriselt, vaid see oli eestlaste väljamõeldis.
igavesti eilne
Liige
Postitusi: 148
Liitunud: 27 Juul, 2005 21:45
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas igavesti eilne »

Kui tõnis.SS kirjutab et holokaust on väljamõeldis, siis seda võib võtta kui tema soovuskumist. Holokaust toimus kogu oma õuduses. See pole ületähtsustatud, küll aga on võrratult alatähtsustatud selle kõrval nõukogude režiimi kuriteod.
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

igavesti eilne kirjutas:Kui tõnis.SS kirjutab et holokaust on väljamõeldis, siis seda võib võtta kui tema soovuskumist. Holokaust toimus kogu oma õuduses. See pole ületähtsustatud, küll aga on võrratult alatähtsustatud selle kõrval nõukogude režiimi kuriteod.
Ometi keegi kes mõistab korralikult minu postituse läbi lugeda. :wink:
Nimelt oli see minu arvamus. :!:
Ja tõesti on väga väga mitteteadvustatud massiküüditamised ja okupatsioonid võrreldes holokaustiga.Millest pasundatakse iga kuradi päev kuskil.
Lennart
Liige
Postitusi: 813
Liitunud: 27 Sept, 2005 15:39
Kontakt:

Postitus Postitas Lennart »

tõnis.SS kirjutas:Läänes olid teatavasti sel okupatsiooni ajal paljud juudid valitsuses.
Või tuleb see sulle uudisena?Pean silmas USA-d.
Kas sinu arust on kultuur elus Vabaõhumuuseumis.
Eesti kultuur mis oli on segunenud mingi nõukogu aja sogaga.
Mida pead sina kultuuriks? Maale,Toitu,Riietust?
Aga kas märkad ,et juba praegu paneb sind sõna holokaust kirjutama ,et see toimus.

Ja eestlasele on minu meelest au olla rassist sel juhul kui keegi on ohustamas sinu püsimajäämist või ülbitseb sinu maal.
Muidu pole mul neegrite vastu miskit aga kui nad meie maal on siis ei meeldi mulle neid näha kuna see rikub vaateväla ja on tavatu.
Täiest õige,et USA valitsuses töötas juute,kui ikkagi ei saa seda võrrelda Nk liiduga.Usa ei ole meie vaenlane ega pole meid porri tallanud(välja arvatud Jaltal)

Kultuur just peitubki selles,kui käime Jaanitulel,joome õlut,vaatame maale,sööme seajalgu ja peale löristame hernesuppi.

Holokaust oli üks jubedamaid tegusid üldse ja seda ei tohiks keegi õigustada.Kuigi inimesed elavad oma elu ise keeruliseks.
Vahet pole kas must või valge-mõlemad inimesed ja pole mõtet rassilist viha keerutada,mis viimasel ajal on jube popiks muutunud.
Idanaabrit ei sallita ka üldse viimasel ajal.
Varsti ajate punase Karu koopast ja siis hoidke piip ja prillid :D
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

uusmario kirjutas:Mis te ütleks, kui läänes hakkaks kõik pasundama, et küüditamine ei toimunud päriselt, vaid see oli eestlaste väljamõeldis.
Mina ütleks ,et õppigu ajalugu enne kui suu lahti teevad.
Ja sellist lollust ei saa juhtuda kuna lääs ei tea suuremalt jaolt siiamani mis siin toimus.
Ja kui me sest räägiks peab olema korralik dokumentatsioon selle tõestamiseks mis on meie eelis holokausti ees.
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

Jah Lennart idanaabrit ei sallita ja seda mitte viimasel ajal vaid juba päris mitusada sajandit.
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Mina ütleks ,et õppigu ajalugu enne kui suu lahti teevad.
Täpselt.Mina ütleksin ka.

Sama ütleks ma ka holokausti kohta.Ka holokaustist olemas dokumendid, fotomaterjal, tunnistajad jne.
Lennart
Liige
Postitusi: 813
Liitunud: 27 Sept, 2005 15:39
Kontakt:

Postitus Postitas Lennart »

tõnis.SS kirjutas:Jah Lennart idanaabrit ei sallita ja seda mitte viimasel ajal vaid juba päris mitusada sajandit.
Sul on õigus!
Kuid viimasel ajal on see kuidagi rohkem aktiivsemaks läinud :wink:
Mina arvan nii,et tuleb elada rahus ja samas läbi saada oma naabriga,kuid ilma,et pähe istutaks.
motofassist
Liige
Postitusi: 314
Liitunud: 30 Mai, 2006 14:20
Kontakt:

Postitus Postitas motofassist »

uusmario kirjutas:
Mina ütleks ,et õppigu ajalugu enne kui suu lahti teevad.
Täpselt.Mina ütleksin ka.

Sama ütleks ma ka holokausti kohta.Ka holokaustist olemas dokumendid, fotomaterjal, tunnistajad jne.
Saad sa öeldut tõestada?
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Saad sa öeldut tõestada?
Raske see igaljuhul ei ole.
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist