Embleemi kandmine välivormil!

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
BackInAction
Liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Apr, 2006 8:41
Asukoht: Kuidas juhtub...
Kontakt:

Embleemi kandmine välivormil!

Postitus Postitas BackInAction »

Nimelt on mul üks mure seoses ühe märgi kandmisega.
http://public.fotki.com/tankist1/vahetu ... ned22.html
See on see märk, mille kohta ma tahaksin küsida. Mulle öeldi, et see on baaskursuse lõpetanu märk. Harju malevas kantakse seda märki, ning ma olen seda märki näinud ka Järva maleva tüüpidel. Aga küsimus on selles, kas mina kui Tallinna maleva liige võin seda märki kanda?
[i]"The best form of defense is attack."[/i](Karl von Clausewitz)
marksman
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 15 Nov, 2005 15:58
Asukoht: kaardilt sa seda kohta ei leia;)
Kontakt:

Postitus Postitas marksman »

ei usu, et arvuti just kõige lutsum on, aga mina ei näe mingit märki
BackInAction
Liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Apr, 2006 8:41
Asukoht: Kuidas juhtub...
Kontakt:

Postitus Postitas BackInAction »

Viimati muutis BackInAction, 25 Juul, 2006 18:37, muudetud 2 korda kokku.
[i]"The best form of defense is attack."[/i](Karl von Clausewitz)
oliver
Liige
Postitusi: 2100
Liitunud: 01 Dets, 2004 17:53
Asukoht: Saarel
Kontakt:

Postitus Postitas oliver »

Sina kui Tallinna maleva liige küsi seda oma otsese ülema käest. Mööda käsuliini nagu sõjaväeline kord ette näeb...
Kasutaja avatar
puhh
Liige
Postitusi: 87
Liitunud: 20 Okt, 2004 20:08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas puhh »

See märk on Harju maleva BÖK 2005 lõpetanute tunnus !
K.T.
BackInAction
Liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Apr, 2006 8:41
Asukoht: Kuidas juhtub...
Kontakt:

Postitus Postitas BackInAction »

puhh kirjutas:See märk on Harju maleva BÖK 2005 lõpetanute tunnus !
-aga ma olen seda märki ninud ka rapla maleva liikmetel ja ka tallinna maleva liikmetel kellel baaskursus läbitud nagu mul,aga ma ei saa miiks mul ei lasta kanda kui teised tallina maleva liikmed kannavad seda märki.
[i]"The best form of defense is attack."[/i](Karl von Clausewitz)
MetsaKurat
Liige
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Jaan, 2005 19:01
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas MetsaKurat »

no pole nüüd see märk küll selline mida peaks ihaldama oma vormile nii et hakka või ilma loata seda kandma, aga eks ole tore jah laiguline vorm igast embleeme täis tikkida ja rind ees ringi käia
jutu mõte on rohkem nagu see pole hullu kui ei saa endale sellist vidinat vormile
"Es gibt keine verzweifelten Lagen, es gibt nur verzweifelte Menschen."
stilett
Liige
Postitusi: 1510
Liitunud: 02 Veebr, 2006 11:39
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Minu arvamus.

Postitus Postitas stilett »

Minu arvamus on, et sa peaksid saama kanda seda märki, kui oled vastava kursuse lõpetanud ja selle kohta on ka vastav tunnistus.Ja on olemas kindel, kinnitatud märk. Ja on olemas käskkiri, et sa oled antud kursuse lõpetanud. Võib olla kehtisid need märgid mingi teatud ajani?Konkreetne kursus-konkreetne märk.Probleeme ei peaks olema. Kui sa oled oma analoogilise kursuse lõpetanud Tallinna Malevas, kus juhatus pole sellist märki kinnitanud, siis loomulikult ei tohi.Mis sest, et sul on kursus seljataga.

Näiteks olen lõpetanud Sisekaitseakadeemia, seda märki ma kannan tavavormil, kuid ma ei saa rinda panna nt teise riigi Sisekaitseakadeemia lõpumärki??? Mis siis, et mõlemad on Sisekaitseakadeemiad.
Kasutaja avatar
kangelaspioneer
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 30 Dets, 2004 13:13
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Postitus Postitas kangelaspioneer »

Mina oma tagasihoidliku elukogmuse põhjal ütlen, et pigem olgu mõni märk vormilt puudu, kui et seal on mõni mida olema ei peaks. Mida ühe märgi kandmine kandjale annab? Peaasi et vormikandmiseeskirja nõuded on täidetud (nimi, auastmetunnus, üksuse embleem ja riigitunnus). Suhtumise endasse kujundab siiski mees ise, mitte märgid tema riietel.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist