Militaarne käsivõitlus.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6222
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

Postitus Postitas kaur3 »

Kellel on päevane aeg vaba ja soovib trenni teha, siis

Pilt
Kasutaja avatar
ostius
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 22 Sept, 2004 15:58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas ostius »

Sulega viskamine on ikka hämmastav! Kust peaks sõdur selle sule saama? Kes on sulega kirjutanud? Mitte täitesulepea, vaid ehtsa sulega, mida regulaarselt tindipotti kastetakse? Koolides lubati täitesulepeaga kirjutama hakata minu teada 1960. aastatel, raamat paistab relvade (M-16 ja AK-74) ja välivormide põhjal pärit olevat 1970. aastatest. Või oli õpiku koostaja veendunud Lääne tehnilises mahajäämuses?

Viiakse kinninabitud diversant ülekuulamisele. See kordab mõttes kõik üle: "Vahatahvliga vastu pead, tindipott näkku, stilus kõhtu, sulg silma, kirjapressiga hambad kurku, vahatahvliga vastu pead, tindipott näkku, stilus kõhtu, sulg silma..." Aga imperialistil on paber ja pastakas... Tševoo?


:wink:
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Neetud imperialistide alatu provokatsioon...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

Ise üritan järgida:

Pimedad õhtutänavad - 360 kraadi vaatlus, marsruudi valik, juhul kui'dega arvestamine, nurkade avamine, varuasi taskus mida relvana kasutada. (sa ei taha ju olla kütitav piison rohuväljal, vaid kaalutlev sõdur, kes ei torma niisama)

Asjad mida mitte teha: avalikult suure rahasumma võtmine automaadist, rahakotis suure sula hoidmine, kalli telefoniga avalikult rääkimine, üksi purjus ringi liikumine, üksi liikumine võõras kandis õhtul, üksinda hilisõhtul viimase ühistranspordiga sõitmine.

Kui kellegagi kontakti astuda, siis mis on eesmärk? Mida sa võidu korral üldse saavutad? Kui on võimalus peale paari hädalööki põgeneda, siis miks mitte? Kui tegevus toimub kodukandis tead kindlasti häid põgenemisteid, kohti kuhu minna, kust abi saada, kui on vigastusi. Võõras kandis võid tupikusse joosta..

Suurem osa inimesi ikkagi ei valda võitluskunste piisavalt ja kiired jalad, enda p3r5e evakueerimine verevalamiselt on tihtipeale kõige mõistlikum variant. 100 kilost piisonit on muide eriti hea pussitada, ükskõik kuidas ei sahmi, ikka saad pihta. Ja kaelalülidesse raudtoruga saada... on seal üldse vahet kuipalju pekki löögi tulemusena halvatuks muutub? Väikestest meestest ma ei hakka rääkimagi. Ükskõik, kuhu pihta saad, ikka kukub.

Ja lõpetuseks ka üks video: mis juhtub, kui pikali kukkuda kakluse ajal http://www.liveleak.com/view?i=e55_1250787987
Yerba
Uudistaja
Postitusi: 7
Liitunud: 16 Apr, 2010 9:50
Kontakt:

Postitus Postitas Yerba »

Oi pagan, niimoodi elamine, et pidevalt oma varjugagi oled valmis võitlema, on ikka päris paranoiline. Kas ära ei väsita? :scratch:
Takishi kirjutas:Ise üritan järgida:

Pimedad õhtutänavad - 360 kraadi vaatlus, marsruudi valik, juhul kui'dega arvestamine, nurkade avamine, varuasi taskus mida relvana kasutada. (sa ei taha ju olla kütitav piison rohuväljal, vaid kaalutlev sõdur, kes ei torma niisama)

Asjad mida mitte teha: avalikult suure rahasumma võtmine automaadist, rahakotis suure sula hoidmine, kalli telefoniga avalikult rääkimine, üksi purjus ringi liikumine, üksi liikumine võõras kandis õhtul, üksinda hilisõhtul viimase ühistranspordiga sõitmine.

Kui kellegagi kontakti astuda, siis mis on eesmärk? Mida sa võidu korral üldse saavutad? Kui on võimalus peale paari hädalööki põgeneda, siis miks mitte? Kui tegevus toimub kodukandis tead kindlasti häid põgenemisteid, kohti kuhu minna, kust abi saada, kui on vigastusi. Võõras kandis võid tupikusse joosta..

Suurem osa inimesi ikkagi ei valda võitluskunste piisavalt ja kiired jalad, enda p3r5e evakueerimine verevalamiselt on tihtipeale kõige mõistlikum variant. 100 kilost piisonit on muide eriti hea pussitada, ükskõik kuidas ei sahmi, ikka saad pihta. Ja kaelalülidesse raudtoruga saada... on seal üldse vahet kuipalju pekki löögi tulemusena halvatuks muutub? Väikestest meestest ma ei hakka rääkimagi. Ükskõik, kuhu pihta saad, ikka kukub.

Ja lõpetuseks ka üks video: mis juhtub, kui pikali kukkuda kakluse ajal http://www.liveleak.com/view?i=e55_1250787987
Kasutaja avatar
swatest
Liige
Postitusi: 240
Liitunud: 26 Dets, 2009 23:21
Kontakt:

Postitus Postitas swatest »

vahepeal küsiti Taekwondo kohta.
ise harrastasin seda kusagil aasta,jäi pooleli kuna 2 trennis korraga oli üpriski raske ja õppeedukus kukkus liialt.Taekwondo on väga liikuv ala,kui oled 1:1 siis jalgades on väike "hüpe" sees,nii on palju kergem tulla ootamatult jalaga vasta pead või mõnda tähtsasse punkti.Jah põhiliseks teguriteks on jalad,mis ongi vast kõige tõhusam selle ala juures,on ka käega lööke kuid neid vähe ja mõned neist võitluse lõpetamiseks. Tekkis konflikt vene rahvusest ülbitsejaga ja asi läks üpriski kuumaks, tundsin, et muud üle ei jää kui füüsiline kontakt,võttes sisse Taekwondo algasendi lõi vennal pask lahti ja kadus majadevahele. Olin täielikult valmis laiatama iga hetk talle kuna sõnad mis tulid olid krõbedad ja tõuklemist oli küllalt.
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4086
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Postitus Postitas Some »

Vinge värk. Peale selle supervõitluskunsti kursuse müüb ta veel üpetusi kuidasi kiirelt tüdrukuid voodisse saada ja armuferomoone... Kui tellid komplektina saad allahindlust!
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Postitus Postitas Lemet »

Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40172
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

swatest kirjutas:vahepeal küsiti Taekwondo kohta.
Tekkis konflikt vene rahvusest ülbitsejaga ja asi läks üpriski kuumaks, tundsin, et muud üle ei jää kui füüsiline kontakt,võttes sisse Taekwondo algasendi lõi vennal pask lahti ja kadus majadevahele. Olin täielikult valmis laiatama iga hetk talle kuna sõnad mis tulid olid krõbedad ja tõuklemist oli küllalt.
Antud rahvuse esindajatele suht omane käitumine muideks. Keerulisemal juhul pannakse plagama esimese pasunasse saamise järel. Seal ongi nii, et teatud suhtluse "tasemest" alates pead olema valmis pasunasse andma ja peale andmist annad mõista, et sedasi käitudes võid ka edaspidi saada. Peale seda oledki "delovoi" ehk "tegija".
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Kurat, ei leidnud oma raamatu pealkirja. Mees , kes selle kunagi 16a tagasi paljundas on eessõnast pihta hakanud.
Kuule-kuule! Ega sa mitte see-ee ... - 16 aastat tagasi Kalevi ÜJP A-kompaniis ei teeninud? Olin seal nimelt toona rühmaülemaks (või olin juba ka komp.ül - kes see enam täpselt mäletab?) ja just selle raamatu koopia tõin ma poistele vaadata. Kuid nagu paljude asjadega, tagasiteed see raamat minu juurde enam ei leidnud. Ja nagu sageli juhtub - keegi enam ei teadnud, kes see viimane lugeja just oli. Ning patist lahkumine tuli mulle siis kah kangesti kiiresti, lausa üleöö, ja nii need asjad jäidki. :cry:
Nüüd oleks muidugi kangesti hea meel, kui saaks sellest kas või omakorda koopia kusagilt tagasi. Aga eks loota ju võib.

Pealkiri on aga midagi sellist (mälu järgi) - "Utšebnik rukopašnova boja voisk spetsialnovo naznatšenija."
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
swatest
Liige
Postitusi: 240
Liitunud: 26 Dets, 2009 23:21
Kontakt:

Postitus Postitas swatest »

Kapten Trumm kirjutas:Antud rahvuse esindajatele suht omane käitumine muideks. Keerulisemal juhul pannakse plagama esimese pasunasse saamise järel. Seal ongi nii, et teatud suhtluse "tasemest" alates pead olema valmis pasunasse andma ja peale andmist annad mõista, et sedasi käitudes võid ka edaspidi saada. Peale seda oledki "delovoi" ehk "tegija".
Oh jah, mind paneb imestama see, et sibulad on ikka päris väge täis isegi siis kui omal promill kisub sinnakanti, kus jalg enam sirget teed ei seleta ja meel üsnagi nõder. Mitu korda olnud selline mõte peas, et kas nüüd läheb andmiseks? Militaarse käsivõitlusega pole vist linnapeal suurt midagi eriti peale hakata, muidugi oleneb su oma oskustest. Kui trenni mitmed aastad tehtud siis peaks suutma juba improviseerida igasuguse ründe vastu.
Radist86
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 14 Jaan, 2009 1:16
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Radist86 »

Olen aeg-ajalt püüdnud otsida `iccta´ mainitud raamatut. Seni tulemusteta, kuid huvitavaid tähelepanekuid olen küll teinud. Näiteks leidsin raamatu "Сокрушительная боевая техника ниндзютсу". Autor mainib, et raamatu kirjutamisel on kasutatud raamatut "Forbidden Fighting Techniques of the Ninja", Ashida Kim, New Jersey, 1978. Venekeelse versiooni sirvimisel süttis peas lambike - ma olen neid pilte kusagil näinud! Ainult et variatsioonidega. Siis meenus see teema siin... Võtke `iccta´ postitatud piltidel vapral eriväelasel munder seljast ja riietage ta ninjaks ning asendage automaat arbaletiga - sarnasus on vapustav. Paljud pildid on vaieldamatult selle inglisekeelse raamatu, kas nüüd just plagiaat, aga kangesti sinnapoole.
Spetsnazi ja kõikvõimalike luurajate-diversantide aabitsaid on netis kõvasti, aga ükski pole see, mis siin elevust tekitas. On see alles salajane raamat!
Otsingud jätkuvad...
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6222
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

Postitus Postitas kaur3 »

Ma olen peaaegu kindel, et ictta viidatud raamat on see sama, mida müüakse läänes järgmise nime all.

http://www.ecampus.com/kgb-alpha-team-t ... 0873647069

ictta skännitud viimasel lehel on peale külmrelvade heitmist kohe ehitistesse tungimine. Nii ka selles ingliskeelses raamatus.
Throwing Cold Weapons at a Target
Penetrating Buildings in an Attack
Kasutaja avatar
paadikapten
Liige
Postitusi: 305
Liitunud: 06 Juul, 2005 14:34
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas paadikapten »

Yerba kirjutas:Oi pagan, niimoodi elamine, et pidevalt oma varjugagi oled valmis võitlema, on ikka päris paranoiline. Kas ära ei väsita? :scratch:
Takishi kirjutas:Ise üritan järgida:

Pimedad õhtutänavad - 360 kraadi vaatlus, marsruudi valik, juhul kui'dega arvestamine, nurkade avamine, varuasi taskus mida relvana kasutada. (sa ei taha ju olla kütitav piison rohuväljal, vaid kaalutlev sõdur, kes ei torma niisama)

Asjad mida mitte teha: avalikult suure rahasumma võtmine automaadist, rahakotis suure sula hoidmine, kalli telefoniga avalikult rääkimine, üksi purjus ringi liikumine, üksi liikumine võõras kandis õhtul, üksinda hilisõhtul viimase ühistranspordiga sõitmine.

Kui kellegagi kontakti astuda, siis mis on eesmärk? Mida sa võidu korral üldse saavutad? Kui on võimalus peale paari hädalööki põgeneda, siis miks mitte? Kui tegevus toimub kodukandis tead kindlasti häid põgenemisteid, kohti kuhu minna, kust abi saada, kui on vigastusi. Võõras kandis võid tupikusse joosta..

Suurem osa inimesi ikkagi ei valda võitluskunste piisavalt ja kiired jalad, enda p3r5e evakueerimine verevalamiselt on tihtipeale kõige mõistlikum variant. 100 kilost piisonit on muide eriti hea pussitada, ükskõik kuidas ei sahmi, ikka saad pihta. Ja kaelalülidesse raudtoruga saada... on seal üldse vahet kuipalju pekki löögi tulemusena halvatuks muutub? Väikestest meestest ma ei hakka rääkimagi. Ükskõik, kuhu pihta saad, ikka kukub.

Ja lõpetuseks ka üks video: mis juhtub, kui pikali kukkuda kakluse ajal http://www.liveleak.com/view?i=e55_1250787987
Ei, Yerba - paranoiliseks sellist stiili nimetada küll pole mõtet. Kui sul on nii palju pappi, et võid peale röövimist kohe uue telefoni osta ja peale peksu uued kikuproteesid sebida, no lase käia, tuia pohhuistliku olekuga ringi ja kui tekivad probleemsed hetked, siis naudi seda, mida sulle neil hetkedel antakse :D

Mina olen ilmselt just tänu "paranoiale" pääsenud kõigist intsidentidest - oli nii lambikaklusi, kui ka röövimiskatseid. Siiani pole ma pidanud oma väärtasju pätudele andma. Lisaks armastan ma tihti ette kujutada end sellistes olukordades ning oma fantaasias läbi mängida võimalikud tegevussuunad. Nii on mul välja kujunenud see, et konflikti sattudes on esmane eesmärk sealt väljuda (sest kui see kord õnnestub, avaneb edasiseks tegevuseks rohkem võimalusi ja on võimalik lahkuda isegi ilma kaklemata), aktiivset tegevust on mõtet arendada vaid juhul, kui vastane tõesti ründab. Kuni ta pole rünnakule asunud, saab kiirelt kaabet teha ja tihti see ka toimib. Taga ajama hakkab vaid pätt, kel on tõesti rahanälg või kelle alaväärsuskompleks läks keema seetõttu, et ohver nii lihtsalt minema pääses.
Tuleb vaid leppida asjaoluga, et politsei ei viitsi end liigutada - nende suhtumine kipub olema stiilis "asjad jäid alles? Viga ei saanud? No mida sa siis siia vinguma tuled?!" Isegi see alati ei aita, kui pätude elukoht mainida - proovitud.
Vaatame siis, mis siin toimub...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 13 külalist