Militaarne käsivõitlus.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

mul vene eriüksuse õpik, seal ka igasugu vahvaid võtteid
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6208
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

Postitus Postitas kaur3 »

Army revising Combatives handbook to focus more on striking, grappling
By Seth Robson, Stars and Stripes
February 23, 2010
According to the Army’s Combatives Level I handbook, surveys of hundreds of soldiers who have engaged in hand-to-hand combat during the two wars show that every encounter has involved striking and grappling: core elements of the Army Combatives program.

“Around 30 percent of the fights have ended with gun shots,” the handbook states. “Fighting in an environment where everyone is armed means that very frequently the fight is over who controls the weapons.”
http://www.stripes.com/article.asp?sect ... icle=68245
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas metssiga »

ictta kirjutas:mul vene eriüksuse õpik, seal ka igasugu vahvaid võtteid
mul kusagil alles keskkooli füüsika õpik, aga vaat tuumapommi tegemine pole juba mitu aastat õnnestunud - tea, kas okupantide õpik vale väi mis
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

vene eriüksuse oma on päris lahe õpik. saad teada kuidas nuga, kirvest, labidat, sulepead jne loopida, inimesi tappa, tunnimehi maha võtta jne. Mul kopituna paberil ja skännituna (pdf failina) arvutis.
whitecooma
Uudistaja
Postitusi: 14
Liitunud: 05 Okt, 2006 9:59
Kontakt:

Postitus Postitas whitecooma »

saaksid sa saata selle pdfina mulle mailile.
EESTI EEST SURMANI!!!!!!
Kasutaja avatar
hummel
Liige
Postitusi: 2079
Liitunud: 18 Apr, 2004 12:55
Kontakt:

Postitus Postitas hummel »

Ma pole küll suur võitlusisa, kuid oleks samuti huvitatud selle raamatu koopiatest. Ma olen kuulnud teenistuskaaslaselt, et selline raamat olemas on ja et see pidi olema väga asjalik materjal. Küllap on sama asi.
Kui suur fail on?

Käsivõitluse keelamisest kaitseväes midagi ei tea ja õppekavades peaks samuti sees olema. Probleem on pigem, et pole võtta professionaalseid koolitajaid. Seal peab olema ikka haritud ja kogenud instruktor, et keegi treeningul enesele või paarimehele kogemata viga ei teeks.

See on jah kaalutav probleem, et võitlust õppinud ajateenijad hakkaksid üksteisele viga tegema, kuid ma ei peaks seda eriti intelligentseks põhjenduseks ega eriti aktuaalseks. Kaitseväes maksab ikkagi veel kaitseväe distsipliin ja ei ole täheldanud, et mõni tsiviilis võitluskunstidega tegelenud vend pidevalt teenistuse ajal käte või jalgadega vehkleks. Kui, siis on mõnikord vb rohkem ülbemad miskid wannabe poksijad, maadlejad vms külakõrtsikunnid...
Kasutaja avatar
wanapagan
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 27 Mär, 2007 22:20
Kontakt:

Postitus Postitas wanapagan »

kas tohiks ka seda lähivõitluse .pdf-i paluda?
nokkloom
Liige
Postitusi: 251
Liitunud: 03 Nov, 2008 20:38
Kontakt:

Postitus Postitas nokkloom »

Küsiks sammuti seda pdf-i :)
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

215MB
Radist86
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 14 Jaan, 2009 1:16
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Radist86 »

Seda raamatut pole seni teadnud otsida, aga netis on muudki huvitavat käsivõitlusest. Rohkem, kui jaksaks läbi uurida. Kui Google otsingusse toksida "сборник книг по боевым искусствам скачать", siis on mitu kuud huvitav.
Ma olen analoogsete otsingutega 978 MB erinevate võitluskunstide raamatuid tõmmanud. E-muulast on ka vahel abi. Kõige suurem on 633 MB eriti julgete onude interaktiivne õpik ja eeldab venekeelset op-süsteemi - ilma selleta on kõik kirjad varesejalad ja mõhkugi ei saa aru, kuhu järgmisena vajutada.
See pole küll hea mõte viimase aja sündmuste valguses aga ühe lingi paneks. Lohutan end mõttega, et vene keele oskajate arv kahaneb jõudsalt ja ilma tekstist aru saamata pole neist raamtutest suurt tolku. Sikutage omal vastutusel ja ärge vintispäi küla/linna vahele praktiseerima minge!

http://vidoc.com.ua/73927-zolotaya-kole ... stvam.html
Kilgore
Liige
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Sept, 2007 12:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kilgore »

Aitäh Radist! Kuna kogufail näikse olevat maha võetud, siis oskad palun öelda millise .rar osa peal "Медведев А.Н. Скоростной бой. Противодействие при угрозах и атаках ножом" on?
Radist86
Liige
Postitusi: 318
Liitunud: 14 Jaan, 2009 1:16
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Radist86 »

Ma ei tea, et tükeldatud faili üht juppi saaks teiste olemasoluta lahti pakkida. Pakkimisprogramm kukub õiendama eelneva/järgneva jupi puudumise pärast. Rapidshares on allalaadimisel piirang. Oli see nüüd 100MB või midagi selles suurusjärgus. Minu limiit on selleks kuuks ammu täis ja näidatakse trääsa, nii et ei saa proovida.
Aga kui see konkreetne raamat huvitab, siis siit saab. Aegajalt on tõmbajaid palju ja tuleb umbes selline vabandus: "Kahjuks on teie maale kõik torud umbes. Proovige mõne aja pärast uuesti". Siis tulebki nii teha.
Paljud raamatud sealt nimekirjast leiab ka ükshaaval üles. Lisame võlusõna "скачать" ja hulk müügilette jääb vähemaks. Kuigi mõnest kohast saab ka raha eest "pumbata" ja mõned nõuavad registreerumist. Natuke uurimist ja siis jäävad sõelale lehed, kust saab tasuta nii palju raamatuid alla sikutada, et pensionieaski veel lugemist ning jagub pärandusekski. Mul on küll juba selline raamatuuputus. :)
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

Kurat, ei leidnud oma raamatu pealkirja. Mees , kes selle kunagi 16a tagasi paljundas on eessõnast pihta hakanud. Näidised:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Hmmm, kunagi kooliajal seda näpult zileti laskmist harjutades suutsin klassiruumis tüllkardina pmst. pooleks lõigata, aga kasutasin klikeaegseid zilette mida tollal kogusin. Need olid 1 mm. paksud ja vastavalt ka massiivsed.
sitt päev, kellele kurdad
Drax
Liige
Postitusi: 1108
Liitunud: 22 Mai, 2009 13:42
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Drax »

Uhoh, ega seal raamatus vist vastast enne kättpidi kokku minemist džentelmeni kombel tervitama ei õpetata.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist