Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjatele

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
Kasutaja avatar
redhott
Liige
Postitusi: 85
Liitunud: 03 Nov, 2006 20:33
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas redhott »

Nõustun eelpostitajaga foorumlase Mvarustus e suhtes, see mida tellid selle ka saad probleemivabalt.
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Jalutu »

redhott kirjutas:Kasutajaga skiman1975 maksab kaupa teha.
Kinnitan ka omalt poolt! Kaup korrektne ja kiirelt kohal!
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Kasutaja avatar
Plönn
Liige
Postitusi: 982
Liitunud: 08 Dets, 2007 15:30
Asukoht: Dorpats
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Plönn »

Noorhärrast kasutaja WANTED, - ebakindel ja sõnapidamatu "härra" :evil: ,parim kui temalt vähemalt midagi osta ei soovitaks,punktuaalsus & kokkulepped on terminetest talle võõrad :?
wyrd
Liige
Postitusi: 616
Liitunud: 19 Juun, 2007 22:27
Asukoht: IIRI/EESTI
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas wyrd »

Suurimad tänud ICTTA-le.
Kasutaja avatar
Jalutu
Liige
Postitusi: 772
Liitunud: 29 Dets, 2012 19:55
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Jalutu »

Tegime siin kasutajaga Swen pisut vahetust ja kui peeglisse vaatasin - vaatas vastu rahulolev lõust...
[i]Aga lapsed on Teil toredad![/i]
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Lemet »

Kiidaks kah. Sai siin isand Seiklusega businessi ja marketingi aretatud ja igati rahule jäädud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
viies
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 28 Jaan, 2006 15:42
Asukoht: USA vasallriik.
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas viies »

Kiidan kasutajat OBS. Konkreetne vend:D
SOR. on Meie Kodu.
Kuradisarv
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Mär, 2013 18:53
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Kuradisarv »

Kiitus kasutajale "valgus". Kvaliteetne kaup ja operatiivne asjade kulg.
seiklus
Liige
Postitusi: 1534
Liitunud: 20 Veebr, 2005 21:04
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas seiklus »

Negatiivne väljapressimise kogemus kasutajaga Blunderbuss. Soovis müüa kaupa, ma tahtsin osta kaupa, helistas, et kuidas mulle kätte toimetada. Leppisime postikulu osas kokku ja kandsin raha üle. 2 päeva hiljem kirjutab, et keegi väidetavalt pakub rohkem kui mina ja kandku ma 7 eurot veel tema arvele, siis saan kauba. Alatu.
Blunderbuss kirjutas:
Ma saan aru et te olete mulle raha juba tasunud ja et see eeldaks minu poolt kauba saatmist. Aga siiski, kuna iga müüa on huvitatud oma kauba realiseerimisest võimalikult kõrge hinnaga siis teeksin teile omakorda pakkumise:
Olen nõus teile müüma kogu kauba sellisel juhul kui te maksate mulle 7€ juurde. Kui te ei ole nõus maksma mulle seda 7€ juurde, siis kannan teile selle 10,15€ tagasi ja müün kauba mehele kes tegi mulle parima pakkumise.
Blunderbuss
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Sept, 2011 13:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Blunderbuss »

Lugupeetud kasutaja nimega seiklus!

Ma nagu enda arvates saatsin teile kirja kus ma põhjendasin enda käitumist ja tunnistasin enda viga ning ühtlasi pakkusin teile ka valikuvõimalust. Üheks valikuvõimaluseks oli ka väärikas taganemine. Ja kui rääkida alatusest siis ma ütleksin et väga alatu on minu poolt teile saadetud kirja sisu mitte täielikult ja valikuliselt teistele avaldada. Üleüldse kui teid miski niiväga meie suhtluses ja asjaajamises häirib, siis äkki saaks kokku ja räägiks nagu mehed muiste? Mul elavad Sillamäel sugulased nii et ma võin Jõhvist läbi sõites teiega kokku saada küll. Ma tahaks kohe näha kes see niikõva mees on kes julgeb minu poolt avaldatud teksti osaliselt teistele avaldada ja sinna minu nime seejuures alla panna.
Kuidas siis jääb? Kas tuleb duell ja teie valite relvad? Või laheneb olukord teie poolse avaliku vabandusega et julgesite minu sõnu koos minu nimega konteksti väliselt avaldada? Jään teie vastust siia ootama.

J.L.
seiklus
Liige
Postitusi: 1534
Liitunud: 20 Veebr, 2005 21:04
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas seiklus »

Tere!

Panin siia kirja kõik, mis mulle tehingus negatiivset emotsiooni tekitas ja selle, mis võib abiks olla kaasfoorumlastele ämbrisse mitte astumisel. Kui midagi on üleliigset või keelatut, siis palun see moderaatoritel kustutada. Hetkeseisuga on ka raha tagasi kandmata. Palun see nädala jooksul tagasi kanda. Samuti palun mitte saata ähvardavaid sõnumeid minu telefonile (tunniga 3 sõnumit). Ähvarduste ja võlgu jäämise korral olen siiani abi saanud Politsei ja Julianus Inkasso käest.

Selle postitusega on minu poolt teema lõpetatud ja olgu jumal see, kes meile kõigile kunagi andestab

Seiklus
Blunderbuss
Uudistaja
Postitusi: 20
Liitunud: 17 Sept, 2011 13:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas Blunderbuss »

Tere.

Ma kinnitan teile veelkord et mainitud olukord kujunes tahtmatult ja eskaleerus seetõttu et meie vaheline koostöö ei sujunud just kõige paremini. Kuulutuse ülesehituses tegin ka ise möödalaskmisi. Mis puudutab ämbrisse astumist, siis siiamaani pole kaasfoorumlastel minu poolt müüdava kauba suhtes pretensioone olnud. Pingutan selle nimel et poleks ka edaspidi. Ähvardavatest sõnumitest niipalju, et ilmselt me tõlgendame mõistet "ähvardamine" erinevalt. Sellest hoolimata soovitan teil ka edaspidi vajaduse puhul politseisse pöörduda. Politsei ongi sellejaoks et inimesi aidata. Raha kandsin teile eile üle.

Mul on hea meel et olukord jõudis mõistliku lahenduseni ja sellega seoses on ka minu poolt teema lõpetatud.

B.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas speedsta »

Tavatsetakse öelda, et poolel teel hobuseid ei vahetata aga tundub, et aumehelikust ei peeta enam vooruseks.
Näide elust: pakuti head kodumaist kaupa hinnaga x €/kg, tahtjaid jagus. Mõne aja möödudes teatas tarnija, et äri läheb nii hästi, et hind hoopis x+1 €/kg. Saatsin kodaniku viisakalt sinna kuhu tarvis ja kauba ostsin poest hinnaga x+2 €/kg.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas gnadenlose »

Blunderbuss kirjutas:Kuulutuse ülesehituses tegin ka ise möödalaskmisi.
Minu meelest ainult ühe: panite esemetele konkreetsed hinnad, aga tegelikult pidasite oksjonit. Ülejäänud eksimused on siin teemas ilmarahvale ilusti selgelt nähtavad!
Гив Ми Мани
heikib
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 06 Veebr, 2013 8:42
Kontakt:

Re: Positiivne ja negatiivne tagasiside ostjatele ja müüjate

Postitus Postitas heikib »

Kasutajaga sibulaants http://www.militaar.net/phpBB2/memberli ... ile&u=9474 kaks korda kaupa teinud ja mõlemal korral on kaup igati ootustele vastanud (või ootusi ületanud) ja kirjeldused asjakohased olnud. Asjaajamine kiire ja konkreetne. 5+!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist