Frantzuse nurgake

Muljeid teenistusest. Nii Eesti väeosades, N Liidus, luures või vastuluures, või hoopis partisanide juures. Kuidas kellelgi juhtunud on.
Vasta
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Auastmete saamine ja kaotamine nõuk.armees.

Postitus Postitas frantzus »

dude kirjutas:Tänan veel kord kõiki vastajaid, kuldaväärt meenutused igatahes. Ma ei hakanud uut teemat tegema, aga mul tekkis siit härra Fucs´i jutust edasi üks küsimus. Nimelt väitis Fucs, et nende väeossa toodi mees dispatist oma järelejäänud aega teenima ning seal oli ta siis kuidagi sellises eristaatuses, kus keegi temalt midagi ei nõudnud ja puutuda ei julgenud. Siin on kilndlasti poisse, kelle teenistusaeg jäi sinna vahemikku, kui hakati 88-89 Afgaanist vägesid välja tooma. Ka sealt tulid paljud poisid mitte otse demblisse, vaid oma teenimata aega kuhugi väeossa ära teenima. Nende meeste kohta mul ongi küsmus, kas keegi kohtas ka selliseid tüüpe oma väeoosas. Ma olen kuulnud, et ka nemad saavutasid sellise staatuse, kes sisuliselt võisid ohvitseri sinnasamusesse saata... Või kuidas Teile tundus?
esimene suurem vägede väljaviimine oli 1986 sügisel. 6 motoriseeritud jalaväepolku mingite lepingute alusel, igatahes rahvusvaheline ajakirjandus oli ka kohal ja ajakirjanikke sõidutas meie väeosa LAZ buss Termezist üle piiri Kunduzi ja tagasi, mina UAZ-ga ja kindraliga sabas. need väeosad mis välja toodi ei paigutatud ümber vaid löödi laiali( razformirovali) vastavalt lepingutele( ei oska öelda kellega kokku lepiti) ja ajateenijad peksti ka üle venemaa laiali dlja prodolzenia sluzbu. tehnika kuulus lammutamisele, ja 3 polgu tehnika mis tulid üle sõpruse silla Termezi kaudu maandusid meie väeosas, ja lõigati sõna otseses mõttes koheselt vanarauaks, töö käis 24h kuna mingid tähtajad olla lepingutega paikka pandud. kuna olen kahe vasaku käega siis hetkel ei jaksa rohkem trükkida aga on mida meenutada.... väeosa 33212 , vodidtel komandira
Kasutaja avatar
Svejk
Liige
Postitusi: 3758
Liitunud: 13 Jaan, 2010 18:32
Asukoht: Põllul
Kontakt:

Re: Auastmete saamine ja kaotamine nõuk.armees.

Postitus Postitas Svejk »

frantzus kirjutas:kuna olen kahe vasaku käega siis hetkel ei jaksa rohkem trükkida aga on mida meenutada.... väeosa 33212 , vodidtel komandira
Teine vasak käsi segab? Äkki laseme eemaldada... 8)
Ok, nali. Pakun et peale minu leidub veel hulgaliselt tänulikke kuulajaid, keda vägagi huvitavad Sinu mälestused.
Kui vähegi viitsid - anna tulla!
"Vaated ja veendumused pärinevad tunnetemaailma sügavikest ja loogika on enamasti vaid kuuleka intellekti abivalmis instrument põhjendamiseks ja õigustamiseks"
"Maul halten und warten diner!" (lõuad pidada ja lõunat oodata!)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Auastmete saamine ja kaotamine nõuk.armees.

Postitus Postitas Kriku »

#metoo

// nii on tänapäeval moes kirjutada
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Auastmete saamine ja kaotamine nõuk.armees.

Postitus Postitas frantzus »

frantzus kirjutas:
Svejk kirjutas:
frantzus kirjutas:kuna olen kahe vasaku käega siis hetkel ei jaksa rohkem trükkida aga on mida meenutada.... väeosa 33212 , vodidtel komandira
Teine vasak käsi segab? Äkki laseme eemaldada... 8)
Ok, nali. Pakun et peale minu leidub veel hulgaliselt tänulikke kuulajaid, keda vägagi huvitavad Sinu mälestused.
Kui vähegi viitsid - anna tulla!
pusisin eile kõvasti, kohe kaks korda pusisin aga vist kuskile valesse lahtrisse, kahe vasaku käega nagu ma olen :wall: . aga nüüd üritan uuesti, parema käe keskmise sõrmega, ja otse teemasse "auastmed NL sõjaväes", eks ma veits ilustan kah, kõik halb on juba meelest aga miskit helget kah ei meenu :lol: aastal 1986 kevad, hakati juba vist ette valmistama vägede väljaviimist afgaanist, ega lollile autojuhile sellest ette ei kantud aga ühel heal päeval kamandati Termezi garnisoni paremad willised Nilki sõjaväe lennuväljale kõrget komisjoni vastu võtma, enamus tärne tuli Tashkendist(okrugi staabist) ja mingi osa isegi pealinnast, ikka seda 40. armee asja ajama. Termezis tsiviillennuväli, see vist ei sobinud, 70km kaugusel sõjaväe lennubaas sobis paremini, eks petroolil ka ju oma hind, willise kütus kopik selle kõrval. saatuse tahtel sattusin ka sinna vastuvõtu komiteesse oma willisega kuna garnisonil said vist willised või paremad juhid otsa, meil oli odtelnõi pataljon otsese alluvusega okrugile ja kohaliku garnisoni( tankidiviis) tegemised meile eriti korda ei läinud, noh nigu naaberküla kass ja koer, kottimine käis täiega, eriti VAI poolt; nemad arestisid meie auto, ja purgi värvi või mingite autovaruosade eest lasti jälle vabaks, ja seda kraami meil oli, kõik autode varuosad mis liikusid üle Sõpruse silla teisele poole tulid läbi meie väeosa ladude. aga nüüd asjast. seisame kenasti lennuväljal maandumisraja lõpus, ca 10 willist ehk, juba oli teada kah kes keda liigutama hakkab. mul muidugi ei näkanud, ikka otsene ülemus okrugist, sampoteh okruga, vana tuttav polkovnik Raganov :( :( , paar korda teda enne ka teenindanud, siga mees ühesõnaga, tige kui tikker. noh ootame ja ootame, ja siis äkki mingid kohalikud aktivistid vastuvõtukomiteest hakkasid kontrollima et mis tehnikaga kõrgeid külalisi ka sõidutama hakatakse, kõige madalam kontrollija oli major. kõikide ustaavide ja muude määruste järgi oleks mind viidud kiirkorras lennuvälja kubusse, aga kes härrasid siis veab :D . jõudis järg minuni ja triangel hakkas: mis kuradi udutuled ees stange peal(Kamazi omad), ei ole tehase värk; ja krt miks ei ole originaal peegel( daamide taskupeegel vasakul pool), mul Urali panoraamid mõlemal pool ise painatud varte otsas, olivad suht kurjad juba, ja siis ronisid tuppa, sina jeerum mis siis lahti läks! istmekatted(uzbekkide käsitöö), taga kardinad, kahe istme vahel magnetoola ja kõlarid taga üleval torude küljes...! tasku tehti kohe tühjaks, sõjaväepilet anti küll tagasi aga juhiloa tahtsid kohapeal katki rebida aga tutkit, faschistidel oli siis juba kiletatud juhiluba, 1983.a väljalase ja selle peale tema näpukesed ei hakanud, pistis lõpuks oma taskusse; paelad tahtis ka maha tirida aga neid mul õnneks polnud, aga istmekatted-kardinad-makk-kõlarid tuli maha katkuda, õnneks miskit ära ei võetud peale juhiloa kuna lennukimüra tuli peale ja neil oli siis kiire kuskile :D . noh hakkab siis furaschkade pilv pugejate saatel autode poole liikuma, juhendatakse et kes mis masinasse istub, oma mölaka tundsin juba kaugelt näo järgi ära, aga furaschka tundus nagu 10cm läbimõõdus suurem olevat kui viimane kord, noh võtsin autojuhi asendi nagu ustaavis ette nähtud, ikka parem põlv vastu stanget et hirmust pikali ei kukuks ja hakkasin ette kandma määrustiku järgi, viimasel hetkel märkasin et Raganovil hunnik tärne kadunud, kummagil pool ainult üks oligi alles, aga see eest suuremad! noh tervitasin nagu ette nähtud, selg andis peale seda veel paar päeva tunda pingutusest; ja üllatuseks viskas seltsimees kindral mulle viis pihku ja ütles "davno ne videlis, Toomas" , veits muidugi üllatusin aga kui te oleks selle sitapeast majori nägu näinud kes mul tasku tühjaks tegi :wall: :wall: :wall:! ronis siis kindral autosse ja pizdulei sain kohe kätte kindrali käest: kus istmekatted-kardinad, ja miks Võssotski ei laula :( :( . rääkisin siis ausalt nagu Agu Sihvka kohe algusest asja ära, ütles et lubade pärast ära muretse aga homme hommikuks olgu auto korras! vot nii muutusid inimesed kui said kindrali pagunid, sotsiaalselt oli see hoopis teine level, isegi naine ei karjunud peale seda sinu peale :D . järgmiseks hommikuks willis muidugi ok. kolme päeva pärast andis kindral isiklikult mulle juhiloa ka tagasi ja ütles et iga tola kätte ära seda järgmine kord anna. pikk jutt sai, näpp on valus, aga palju tahaks veel kirjutada kuni mäletan, neid juhtumisi ikka oli, ma ei olnud ju zabori taga :write: :write:
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Auastmete saamine ja kaotamine nõuk.armees.

Postitus Postitas kalleb »

Frantzus on õige mees , temasugused elasidki oma elu , sõitsid uazikutega ning vedasid kõrgeid natsalnikuid , mingeid narjaade ja karauule polnud ette nähtud

Eks auto pidi muidugi iga ilmaga lahinguvalmis olema ja läikima

Aga eks kui kõrged ülemused ligidal oli muidugi sada üks võimalust bizdulei saada , kui kõigekõrgem oli parajasti kadunud siis proovisid igasugu teised shaakalid pripahaitada

Aga üldiselt sai palju väeosast välja ka kui ka seal sees olid siis vedelesid kusagil niisama ehk olid valmis kohe autoga välja sõitma kui vaja oli
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Frantzuse nurgake

Postitus Postitas frantzus »

kalleb kirjutas:Frantzus on õige mees , temasugused elasidki oma elu , sõitsid uazikutega ning vedasid kõrgeid natsalnikuid , mingeid narjaade ja karauule polnud ette nähtud

Eks auto pidi muidugi iga ilmaga lahinguvalmis olema ja läikima

Aga eks kui kõrged ülemused ligidal oli muidugi sada üks võimalust bizdulei saada , kui kõigekõrgem oli parajasti kadunud siis proovisid igasugu teised shaakalid pripahaitada

Aga üldiselt sai palju väeosast välja ka kui ka seal sees olid siis vedelesid kusagil niisama ehk olid valmis kohe autoga välja sõitma kui vaja oli
frantzus ei ole see õigeim mees, lihtsalt paljude juhuste kokku sattumisel sain otseselt "platnoiks" ajateenisuse mõttes, oma priizõvi poisid saatsin isiklikult afgaani poole teele, 8 eestlast, seal rivis oleks ka mina pidanud olema, meie ühine teekond algas lasnamäelt, edasi Tondi kasarmud ja siis juba Tashkendi lennuk. afgaani saadetutest tuli üks eesti poiss tagasi kuu pärast kuna haigestus Ashabadi peresõlkas difteeriasse ja saadeti tagasi, jäi ka meile autojuhiks, kaarutas pea iga nädal üle Sõpruse silla Kamaz-ga ja vedas salakaupa! :D :D . , olime üldse esimesed pribaltid selles väeosas kahekesi, ja nii poolteist aastat, alles siis viskas ka teisi peale. puhast aaria tõugu inimesi polnud seal väeosas varem nähtud. aga "frantzus" oli meie ühine koondnimi, nemets ja faschist meile kohe kuidagi ei sobinud! nimi tuli muidugi välja teenida kurilkas, aga me mõlemid ca 190sm pikad ja mitte kärbeskaalus :D aga mis puutub shaakalite pripahaitamisesse siis see täitsa eraldi teema, kohati nagu noateral kõndimine, bluffida tuli ikka piisavalt, maksis lojaalsus, kui usalduse kaotasid siis ühel päeval vehid kuvaldaga ja järgmisel karauulis ja järgmisel kuvalda ja siis karauul jne, ja nii teenistuse lõpuni, perspektiiv oli väga motiveeriv :lol: :lol:
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Auastmete saamine ja kaotamine nõuk.armees.

Postitus Postitas frantzus »

frantzus kirjutas:
kalleb kirjutas:Frantzus on õige mees , temasugused elasidki oma elu , sõitsid uazikutega ning vedasid kõrgeid natsalnikuid , mingeid narjaade ja karauule polnud ette nähtud

Eks auto pidi muidugi iga ilmaga lahinguvalmis olema ja läikima

Aga eks kui kõrged ülemused ligidal oli muidugi sada üks võimalust bizdulei saada , kui kõigekõrgem oli parajasti kadunud siis proovisid igasugu teised shaakalid pripahaitada

Aga üldiselt sai palju väeosast välja ka kui ka seal sees olid siis vedelesid kusagil niisama ehk olid valmis kohe autoga välja sõitma kui vaja oli
frantzus ei ole see õigeim mees, lihtsalt paljude juhuste kokku sattumisel sain otseselt "platnoiks" ajateenisuse mõttes, oma priizõvi poisid saatsin isiklikult afgaani poole teele, 8 eestlast, seal rivis oleks ka mina pidanud olema, meie ühine teekond algas lasnamäelt, edasi Tondi kasarmud ja siis juba Tashkendi lennuk. afgaani saadetutest tuli üks eesti poiss tagasi kuu pärast kuna haigestus Ashabadi peresõlkas difteeriasse ja saadeti tagasi, jäi ka meile autojuhiks, kaarutas pea iga nädal üle Sõpruse silla Kamaz-ga ja vedas salakaupa! :D :D . , olime üldse esimesed pribaltid selles väeosas kahekesi, ja nii poolteist aastat, alles siis viskas ka teisi peale. puhast aaria tõugu inimesi polnud seal väeosas varem nähtud. aga "frantzus" oli meie ühine koondnimi, nemets ja faschist meile kohe kuidagi ei sobinud! nimi tuli muidugi välja teenida kurilkas, aga me mõlemid ca 190sm pikad ja mitte kärbeskaalus :D aga mis puutub shaakalite pripahaitamisesse siis see täitsa eraldi teema, kohati nagu noateral kõndimine, bluffida tuli ikka piisavalt, maksis lojaalsus, kui usalduse kaotasid siis ühel päeval vehid kuvaldaga ja järgmisel karauulis ja järgmisel kuvalda ja siis karauul jne, ja nii teenistuse lõpuni, perspektiiv oli väga motiveeriv :lol: :lol:
krt, vist pean omaette nurga tegema, mida rohkem kirjutad seda rohkem meenub! tegelikult hakkasin oma jaoks vaikselt meenutusi kirjutama kui austet kaasfoorumlane "oiblääd" oma meenutusi kirjutama hakkas, motiveeris mind veidi. hulga kolumne sai kirjutatud arvutisse, avaldada ei julenud, kõik hakkavad ju naerma :( , kahjuks paar aastat tagasi andis läpaka kõvaketas saba ja sinna see asi jäi, targemad pead proovisid miskit välja võluda seal aga ei õnnestunud; minul viskas motti täiega maha ja loobusin kirjatööst. aga nüüd lugedes foorumit tekkis jälle isu kribada kui aega on ja miskit veel mäletad, lapselapsed muidugi ei usu minu juttu aga siin foorumis on veel inimesi sellest ajast ja äratundmisrõõmu olen isegi kogenud teiste postitusi lugedes :D mõtlen asja üle, ässitada pole vaja :write: :write:
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Auastmete saamine ja kaotamine nõuk.armees.

Postitus Postitas frantzus »

kalleb kirjutas:Frantzus on õige mees , temasugused elasidki oma elu , sõitsid uazikutega ning vedasid kõrgeid natsalnikuid , mingeid narjaade ja karauule polnud ette nähtud

Eks auto pidi muidugi iga ilmaga lahinguvalmis olema ja läikima

Aga eks kui kõrged ülemused ligidal oli muidugi sada üks võimalust bizdulei saada , kui kõigekõrgem oli parajasti kadunud siis proovisid igasugu teised shaakalid pripahaitada

Aga üldiselt sai palju väeosast välja ka kui ka seal sees olid siis vedelesid kusagil niisama ehk olid valmis kohe autoga välja sõitma kui vaja oli
frantzus pole jah kordagi karauulis käinud, aga frantzus on karaulkasse viidud püssimeeste vahel kui dembel oli , aga aitäh vihje eest, tuli jälle miskit meelde, postituse alateema pealkiri olemas :D
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Frantzuse nurgake

Postitus Postitas frantzus »

no vot, oli mul vaja lõugu lõksutada, ma poleks oma teemat ilmaski teinud, ja nüüd on sujuvalt tekkinud kohustus aeg-ajalt miskit kribada, aitähh moded :mrgreen: :mrgreen:
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Frantzuse nurgake

Postitus Postitas kalleb »

Hea et teema nimeks Franzuuse punanurgake pole :D

Aga ega minulgi karauuli eriti asja polnud , 2 aasta jooksul sai 1 kord kubus valvata ja 5 korda niisama karauulitada , jube igav ja unine amet , parema meelega magasin kubrikus kui öösel postil passisin

Aga nada Fedja , nada ja käisid ära
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Frantzuse nurgake

Postitus Postitas frantzus »

peaks omale miski sisukorra paika panema märksõnadega, ei oska aga proovin.

Goga, siga ja sünnipäev

engels

päris algus Agu Sihvka stiilis, algas ennem Lasnamäge

kalandusinspektorid

piirivalve

jänesejaht

metsseajaht

4. osakond, kes teab see teab

Tashkent, Samarkand ja vasikate vedu

frantzus puhkusel

frantzus hospidalis

miks frantzus 30 aastat arbuuse ja viinamarju näha ei tahtnud, söömisest rääkimata

tschimkent, reabilitatsiooni laager

auto arest ja prappori piksevarras

ja kõik üleejäänud teemad mis hetkel meelde ei tule :dont_know:

frantzus sai komandöri autojuhiks

frantzus teeb sõjateadust,

frantzus saab teist korda komandöri autojuhiks

frantzus pioneerilaagris

frantzus tuleb koju
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Frantzuse nurgake

Postitus Postitas Kriku »

Paljulubav.
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Frantzuse nurgake

Postitus Postitas frantzus »

Kriku kirjutas:Paljulubav.
püüan teha nii nagu jaksu on, ja nüüd lisandus veel üks päevakohane teema;" jefreitor frantzus" :D
Kasutaja avatar
kalleb
Liige
Postitusi: 5343
Liitunud: 27 Mai, 2005 22:55
Kontakt:

Re: Frantzuse nurgake

Postitus Postitas kalleb »

Tooze nehuioova...
frantzus
Liige
Postitusi: 810
Liitunud: 26 Jaan, 2015 21:42
Kontakt:

Re: Frantzuse nurgake

Postitus Postitas frantzus »

frantzus teist korda komandöri autojuhiks

noh tänapäeval on asi lihtne, teed miski idufirma, kirjutad ennast peadirektoriks ja kogu vabariik hakkab sind austama kui "Kroonika" abiks. vanal ajal ei olnud nii otseteed tippu, st et esimesel rivistusel võtsid otsesuuna staabi poole; tagusid jalaga staabi uksed lahti ja nõudsid willise võtmeid, no ei olnud nii. kalender tiksus juba seda aega et frantzusil saab kohe-kohe aasta täis tiksutud, olin ennast korralikult hoz-zvodi sisse söönud, tutikas Kamaz magamiskohaga ja õlgkatusega istumise all, praktiliselt iga päev käisid väeosast väljas kohalikus metropolis, " majandusasju" ajamas, prapporitega :D , ühesõnaga elu nagu lill, ei mingeid razvoode ega otboisid, sööklas käisid ka tagaukse kaudu. et kui veel aastake sama moodi ära tiksuda on nagu lotovõit, igatahes tulevik oli helge, minu arvates. karauulis ei käinud, korra nädalas olid ehk narjaadis, valveauto juhina, seegi oli lafaa värk, enamuse ajast töllerdasid seal kus tahtsid või pikutasid autos magamiskohal, ainut pidid staabi käskjalale ütlema kust kohast sind leida kui mõni pulk küüti tahab. kõik kirjutamata reeglid olid enam-vähem selged, kirjutatud reegleid painutasid vastavalt olukorrale-võimalustele, prapporid kõik oma joped :D :D ! olin igatahes oma eluga väga rahul, ei osanud paremast unistadagi! ja vot siis lajatasid tundmatud jõud minu pihta, ja korralikult, ise ennast kõrvalt ei näinud(selfid ei olnud moes), aga ei imesta kui mingil hetkel oli mul nutu võru suu ümber :( :( . olin siis mina jälle narjaadis, no ikka autojuhina, peale otboid ronisid vastutavad ohvitserid küüti, kes kasti ja kes kabiini, ja seda nad jagasid omavahel kes kuhu, mina sinna ei sekkunud, kabiinis oli ainult üks vaba koht, kaks kohta oli juba ette broneeritud; mulle ja auto vanemale(starschõi maschinõ, tavaliselt oli öösel selleks autopargi korrapidaja, ei tohtinud ju sõjaväe auto väljaspool väeosa liikuda, oli ka erandeid aga see teine teema), igatahes ludrid said küüti ja linnapoole jugama. rahva maha kallutamine käis täpselt ettenähtud marsruudi järgi, nõudepeatused olid lubatud aga marsruudilt kõrvalekaldumine rangelt keelatud. noh kenasti sai ohved maha kallutatud jälgides marsruuti ilma luumurdudeta, ja nüüd peaks OTSE väeossa tagasi kimama. minu õnnetuseks oli auto starschõiks hoz-zvodi omanik ise, prappor, hoholl, ja prapporitel olid kogu aeg mingid diilid susisemas :D , hulga diile ennegi temaga tehtud, kopik minugi taskusse kukkunud, vahele polnud ka jäänud; seekord olid tal ka miskid asjatamised linnas, igatahes mingi pambu ta mulle väeosas magamiskohale viskas ja käskis buschlati peale visata et salasilm ei seletaks. noh eks me siis kaldusime veits marsruudilt kõrvale, kuskile äärelinna põlisrahva hatade vahele, prappor rabas oma pambu ja ütles et skoro budet i jedem. noh ootan mina juba ca pool tundi, prapporit ei kuskil, mööda tänavat tuleb üks sõidukas, minu selja taga teeb kannaka ja pargib otse minu ette, salatiroheline Lada 05, tundsin selle kohe ära, ainuke selles linnas seda värvi, autovaruosade lao prappor, oma jope jällegi, arvasin et siin nüüd tõsisem diilitamine, minu prapporil õnneks makarov vööpeal 8) ; aga kui kõrvalistmelt astus välja erariietes väeosa komandör ise siis soovisin et autojuhil peaks ka ikka teenistusrelv olema :lol: :lol: . tuli ja rabas ukse lahti ja kamandas välja; jutt oli tegelikult suht lühike, mõtlen seda juttu mis trükimusta kannatab, pizdets täiega, et ise olen rikkunud oma hea elu ära ja nüüd tuleb "surovoje nakazanie po zakonam voennoi vremeni" jne( ise ta mind pool aastat tagasi selle sooja koha peale istutas kui veel sampoteh oli :( ) tasku tegi muidugi tühjaks lubadest, katki rebida isegi ei üritanud kuna need load olid juba mitu korda tema seifist läbi käinud :D :D . olin juba nutma puhkemas aga siis ilmus õnneks prappor välja, nina muidugi punane peas, tuli tõmmati tema peale, sain ennast veits koguda ja jõudsin arusaamisele et ongi "pizdets" minuga :( :( . mingi aeg töötles prapporit sama leksikoni järgi mida mindki, siis rivistas meid auto ette ja andis päevakäsu kätte: nüüd otse väeossa, kannate väeosa korrapidajale ette et olete narjaadist maha võetud, hommikul razvoodil kuulutab välja karistused jne. lõpuks küsis et kas "jasno", pobisesin vastu et "Jasno" aga kulpi ei visanud, sel hetkel oli mul juba kõigest pohhui, ta ju erariietes kah, vaatas mulle pikalt otsa, ja ütles ainult "vperjot". kaarutasime siis koju tagasi, prapporil tuju hea, kiitis et tal pole see esimene kord, üks võgovor ees või taga ei muuda miskit, temal läheb elu samas joones edasi, aga minu kohta arvas jah et nüüd on minu hea elu lõppenud, ja ta ei eksinud...

jätkub, täna rohkem ei jaksa, uneaeg tuleb peale, sedagi olen kribanud ca 8 tundi, mitte korraga muidugi :D

P.S. kui jutt tundub liiga lohisev siis andke teada, ei solvu. lihtsalt mulle tundub et palju asju tahaks sügavamalt lahti seletada, tausta mõttes, erinevad väeosad kuuendikul planeedist ei toiminud ühe ja sama filosoofia järgi, kuigi ustaav oli sama :D See on minu esimene" kirjutamata ja avaldamata teoste kogumik" algaja noh :D
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist