Muud paraadid

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1725
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: Täna paraad ja meie lemmikkommentaatorid

Postitus Postitas Poti soldat »

Tuleb välja et venelastel oli paraadil üks eriti ohtlik sabotöör :lol:
Vene sõjaväepolitsei otsib taga riigihümni rikkunud trompetisti

https://maailm.postimees.ee/7245323/ven ... rompetisti
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40171
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Täna paraad ja meie lemmikkommentaatorid

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kas need T-34'd seal tehnika osa alguses olidki need, mis VF kuskilt Aasia riigist (tagasi) ostis?
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19518
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Venemaa sõjaline võimekus ja armeereform(id)

Postitus Postitas ruger »

Venemaal pole tehnikat, mida 9. mai paraadile saata??? Peaproovi peeti ilma rasketehnika osavõtuta. Selge, et seal seda näidatakse, kuid märk seegi.
The rehearsal for the 9 May "Victory Day" military parade in Moscow has taken place without heavy military equipment, presumably because #Russia has none to spare with the way the war on #Ukraine has gone. https://interfax.ru/moscow/837693
https://twitter.com/KyleWOrton/status/1 ... 9476591617
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
mart2
Liige
Postitusi: 5187
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Venemaa sõjaline võimekus ja armeereform(id)

Postitus Postitas mart2 »

Ma ei imesta, kui Võiduparaad mängitakse välja "isade eeskujul" ning oma rasketehnika asemel tuuakse treileritel mõned Ukraina camo-ga lahingutes hävitatud või hõivatud soomukid... :write:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Aspelund
Liige
Postitusi: 1142
Liitunud: 04 Mai, 2005 10:45
Kontakt:

Re: Venemaa sõjaline võimekus ja armeereform(id)

Postitus Postitas Aspelund »

Läheb nagu 1941... paraadilt otse rindele....
Tommi
Liige
Postitusi: 203
Liitunud: 17 Aug, 2009 15:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Täna paraad ja meie lemmikkommentaatorid

Postitus Postitas Tommi »

Rumalus, mingi 100-200 masinat ikka leitakse. Pealegi neid viimseni vuntsitud masinaid, mida vandid paraadidel näidata armastavad, nagu T-90M või BMP-2M on seni Ukrainas nähtud vaid mõni üksik.
Viimati muutis Tommi, 26 Apr, 2022 21:32, muudetud 1 kord kokku.
Crispy
Liige
Postitusi: 858
Liitunud: 03 Veebr, 2016 14:53
Kontakt:

Re: Täna paraad ja meie lemmikkommentaatorid

Postitus Postitas Crispy »

Eks siis tekivad muidugi küsimused, et miks neid ägedaid masinaid Ukrainas ei kasutata. Ja jälle peab PR osakond siluma hakkama.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19518
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Venemaa sõjaline võimekus ja armeereform(id)

Postitus Postitas ruger »

Venelased avalikustasid, mida näidatakse 2022 aasta paraadil. Võrdlus 2021 aasta omaga.
RU MoD published the list of military vehicles which will be presented at a parade on the 9 of May. Here I marked which vehicles from the 2021 parade are not presented this year. Obviously, it's all on the frontline...
Pilt Pilt
https://twitter.com/OsintRazor/status/1 ... 3613683716
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19518
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Täna paraad ja meie lemmikkommentaatorid

Postitus Postitas ruger »

Venemaa paraadiks harjutamine meenutab 30-ndate Saksamaad
Nothing to see here. Just Russian anti-fascist army trains for its anti-fascist parade in their fancy anti-fascist uniforms.
https://twitter.com/sumlenny/status/1520466096662405120
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Roamless
Liige
Postitusi: 3809
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Täna paraad ja meie lemmikkommentaatorid

Postitus Postitas Roamless »

Venemaa paraadiks harjutamine meenutab 30-ndate Saksamaad
Tegelikult vist mingi paraadi proovi aegne käesidemetega reastamise süsteem, et tegelased teavad, mis numbri järgi ritta võtta, aga ei imestaks, kui ka Z tähisega punaseid käiselinte kasutataks.
Unforeseen consequences
mumuu
Liige
Postitusi: 483
Liitunud: 29 Aug, 2014 20:44
Kontakt:

Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas mumuu »

Minu tagasihoidlikul arvamusel ei juhtu täna mitte midagi, kui siin juba ennustusvoor avatud on. Kogu lugu vaikitakse lihtsalt maha, räägitakse vanaisade kangelaslikust võitlusest ja Ukrainas toimivat ei mainita üldse. Tuleb tavaline paraad, seda kola mida sealt punaselt väljakult läbi veeretada ikka leiab. No kokkuvõtvalt, tavaline palagan. Osa härraseid on oma spekulatsioonides nagu fantaasiamaailma üle kolinud (ma ei pea siin foorumlasi silmas), aga mingi mobilisatsiooni või sõja kuulutamist ma ei usu. Mõlemad ju tegelikult taustal juba käivad.

Kõik need spekulatsioonid 9.mai kasutamiseks mingi erilise teadaande tegemiseks ongi spekulatsioonid. Nagu ka minu oma.

Aga sõda ei kuulutata, selles ma olen 99 protsenti veendunud. Mis ettekäändel ..... no midagi ikka sulest välja lutsutab, aga see peaks midagi nii rumalat olema, et isegi ruski mir seda ära ei söö.
hjl85
Liige
Postitusi: 6382
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas hjl85 »

mumuu kirjutas:Minu tagasihoidlikul arvamusel ei juhtu täna mitte midagi, kui siin juba ennustusvoor avatud on. Kogu lugu vaikitakse lihtsalt maha, räägitakse vanaisade kangelaslikust võitlusest ja Ukrainas toimivat ei mainita üldse. Tuleb tavaline paraad, seda kola mida sealt punaselt väljakult läbi veeretada ikka leiab. No kokkuvõtvalt, tavaline palagan. Osa härraseid on oma spekulatsioonides nagu fantaasiamaailma üle kolinud (ma ei pea siin foorumlasi silmas), aga mingi mobilisatsiooni või sõja kuulutamist ma ei usu. Mõlemad ju tegelikult taustal juba käivad.

Kõik need spekulatsioonid 9.mai kasutamiseks mingi erilise teadaande tegemiseks ongi spekulatsioonid. Nagu ka minu oma.

Aga sõda ei kuulutata, selles ma olen 99 protsenti veendunud. Mis ettekäändel ..... no midagi ikka sulest välja lutsutab, aga see peaks midagi nii rumalat olema, et isegi ruski mir seda ära ei söö.

Täpselt nii oligi. Hulk tühja auru ja kõik. Ainuke asi, et ei nimetanud seda "spetsiaalse operatsiooni tsooniks" vaid lahingtegevuse tsooniks"
cabslock
Liige
Postitusi: 226
Liitunud: 30 Jaan, 2018 8:25
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas cabslock »

Nii palju on teisiti, et lennuväe osa peaks ära jääma väidetavalt halva ilma tõttu.
Kasutaja avatar
dorpat
Liige
Postitusi: 158
Liitunud: 26 Aug, 2020 22:43
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas dorpat »

cabslock kirjutas:Nii palju on teisiti, et lennuväe osa peaks ära jääma väidetavalt halva ilma tõttu.


Pole lennukeid millega pilvi laiali ajada või pole lennukeid mida näidata isegi kui pilvi poleks? :lol:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist