Jüri Liim vedas minema kaks punamonumenti

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Suletud
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Postitus Postitas wudu »

Nibelungen kirjutas: Eestlase jaoks on igasugune kommunismi ülistav käkerdis haisev junn.
IRW.
Ja sina oled õige eestlase etaloon?
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

ictta

ei meeldi mehed, kes võõralt maalt loata asju ära tassivad, olgu või mingid ausambad jne. Vargale pikki pead
Loen Sinu huvitavat mõttekäiku ja tekkis mul selline küsimus, et kui mul mõni õhtu tuleb jube sitahäda ja ma sellel ajahetkel juhtun olema Sinu maa kõrval, päris tänava ääres ja poetan sinna maha ühe suure pruuni junni, keset rohelist muru, nii et kõigile see kaugelt silma torkab...
Kas see junn on siis Sinu või minu oma???
Kes selle ära koristama küll peaks?
Kui nüüd ühel ilusal päeval Su naabrimees ütleb, et tal ja ta perel läheb igakord süda pahaks, kui nad Su maast ja minu junnist mööda jalutavad ja palub Sind, et palun korista see jälkus silma alt ära ja Sina selle peale ei reageeri, siis kas Su naabrimees on alatu varganägu, kui ta selle junni ise õhtul labida peale poetab ja kusagile prügiurni ära sokutab?
Loo moraal on selles, et need monumendid ajavad nii mul, kui paljudel eestlastel südame pahaks. Liim palus avalikult ja telekas et keegi midagi teeks aga ei tehtud.
Kaua Sa kannatad, koristas ise ära.
Nüüd üks mees nutab ühte monumenti taga, miks ta oma jälkust siis avalikust kohast minema ei viinud.
Vedanud koju garaaži poleks ehk kedagi seganud.
Sulle võib olla tõesti mu junn oli armsaks saanud, lesis teine ilusti maja ees murul ja ei seganud kedagi. Naabrimehes aga tekkidas selle nägemine seedimishäireid ja isutust.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Postitus Postitas wudu »

hugo1 kirjutas: Loo moraal on selles, et need monumendid ajavad nii mul, kui paljudel eestlastel südame pahaks.
Siis on probleem sinus.

Aga üldse tegutsetakse vägagi kahepalgeliselt. Seda mis ei suuda enda eest seista, materdatakse aga tugevate ees tõmmatakse saba jalgevahele :twisted:
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2076
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

wudu kirjutas:Ja sina oled see kõige targem kes otsustab mis peab olema ühe jaoks haisev junn ja mis ei ole?
Jälle tabasid naelapea pihta! Õnnitle ennast :wink:

Minugipärast imetle neid "vabastajate" ausambaid nii kuis soovid. Käi 9 mail neid koos suguvõsaga imetlemas ja limpsimas. Magus mälestus ju...

Eks igalühel ole oma põhimõtted.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Postitus Postitas wudu »

krizz kirjutas:
Minugipärast imetle neid "vabastajate" ausambaid nii kuis soovid. Käi 9 mail neid koos suguvõsaga imetlemas ja limpsimas. Magus mälestus ju...
:lol: :lol: :lol:
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Henn
Liige
Postitusi: 514
Liitunud: 19 Nov, 2007 13:38
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Henn »

Kintsukraapijad kindlustavad oma tulevikku. Hiljem saab isandatele kinnitada, kuidas nende fašistlike natsionalistidega sai vaieldud ja punamonumente nende eest kaitstud.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Aitab küll sellest jamast. Lukku.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

metssiga kirjutas:Kuigi Kapral Karu (ja veel nii mõnedki) arvavad, et tänane Eesti on päris p.....s, võin neid lohutada vähemalt ühes asjas. Meditsiin pole meil siin veel kunagi nii kõrgel tasemel olnud, nagu täna. Nii et saab abi ... ole ainult mees, mine ja küsi. Vast saab abi ka see, kes arvab, et rahvusvaheliste lepingute sõlmimisega annab EV ära oma vabaduse. Kuigi mine sa tea, see on ikka päris raske juhtum.
Kuigi see teema on Moderaatori poolt suletud, tänu paarile ropendajale, solvajale ning lahmijale, pean vajalikuks hr. metsseale vastata.

Omab ta ju "piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel" (nagu tema allkirjas seisab), ja mine tea, äkki korraldabki näiteks mu sundravile saatmise :shock: :lol: ...

Vastuseks siis niipalju, et ma pole ei esimest ("et tänane Eesti on päris p.....s") ega teist ("et rahvusvaheliste lepingute sõlmimisega annab EV ära oma vabaduse") väitnud.

Pigem on meil "üksikuid veel esinevaid puudusi", nagu NL ajal tavatseti öelda. Ainult et siis oli enamiku puuduste põhjuseks "rahvusvaheline imperialism" või "väikekodanlikud igandid", nüüd aga "kommunism" või "nõukogude okupatsiooni pärand".

Ja iga kokkuleppega annab isik (olgu füüsiline või juriidiline) ära osakese oma vabadusest, ent midagi jääb talle alles ka. Heiki Ahonen ütles ühes telesaates, et vabadus on suhteline mõiste, ka vang võib olla teatud mõttes vaba (lisaksin omalt poolt, et vabamgi kui vangivalvur). Ka ENSV oli NL koosseisus teatud mõttes vang, teatud mõttes vaba, sedasama on ka praegune "EV" näiteks kasvõi Suhkrutrahviliidu või NATO kontekstis.

Inimeste arvamused lähevad sageli lahku selles, mida vabaduseks nimetada. Ühed nimetavad näiteks raha- ja rahameesteorjust vabaduseks, teised mitte. Ja omast kohast näikse justkui mõlemal õigus olevat...
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist