Leo Kunnas: ohvitserist poliitikuks

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
eldrp
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 16 Veebr, 2010 16:13

Postitus Postitas eldrp »

illl kirjutas:1) Tuumajaam kusagile Soldina kanti ja ründe korral jaam vastu taevast.
2) Ujuv elektrijaam näiteks Sillamäele. Ründe korral suund Peterburi reidile ja sama seal.


No ma ei ennustanud valesti, nalja saab. Mul on ainult üks küsimus, miks sa selle asjaga tegeled? Lihtsalt kirjutad nii oma programmi kui siia iga suvalise mõtte, mille sülg suhu toob? Kas mõiste "elementaarne analüüs" on täiesti tundmatu sulle?

1) laseme oma territooriumil tuumajaama õhku ning muudame Ida-Virumaa ja suure osa Eestist aastakümneteks elamiskõlbmatuks. Niiet kui rakendub art.5 ja Eesti vabastatakse, siis sureb 1/3 meie elanikkonnast 5 a pärast vähki

2) oled sa teadlik mõnest ujuvast tuumajaamast? elektriliinid, millega selle jaama energiat transporditakse ujuvad ka kaasa? lisaks sellele läheb teie programmikohane 1 miinitraaler ja hävitab esmalt Peterburi reidilt kogu Vene Läänemerelaevastiku ja seejärel lastakse alla tuumajaama ankur ja vajutatakse "explode" nuppu.
Miks ma sellega tegelen?- Hea küsimus. Miks genereerida ideid olukorras, mis nõuab lahenduste otsimist, kuna tänaseks pole suudetud töötavaid lahendusi leida.

1) Punkti vastus> jah. Vastupanu korral peale 3. okupatsiooniaastat sa ilmselt enam Eestis eesti keelt ei kuule. Kui surra tuleb, siis miks mitte surra suure pauguga. Teine valik on alistumine kohe alguses ilma relvastamata vastupanuta.
2) Tegemist on mobiilse ujuva elektrijaamaga, mis on mõeldudki asukohta vahetama. Pole hullu, kui jaam Peterburgi ei jõua> hea, kui see Kurgolovo neemenigi jõuab> pauk käib seal, kus käib ja kui venelased selle puruks lasevad, siis veelgi parem avaliku arvamuse seisukohast.

Meie programmis pole miinitraalerit> pole üldse merejõude. Programm muideks http://www.hot.ee/eldrpa kui varem tutvunud pole.
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

1) Tuumajaam Narva ja ründe korral jaam vastu taevast.
2) Ujuv elektrijaam näiteks Sillamäele. Ründe korral suund Peterburile ja sama seal.
I like it! Püha jumalaema, ma ei ole juba mitut - setut aega südamest naernud - väga kergendav!
Kasutaja avatar
illl
Liige
Postitusi: 90
Liitunud: 15 Jaan, 2009 13:25
Kontakt:

Postitus Postitas illl »

et ära mulle väljamõtlemist küll ette heida, see miinitraaleri jutt on pärit lingilt mille sa ise siia postitasid:

Eesti merejõud likvideeritakse. Mereväe ülesanded tuleb läbi vaadata. ELDRP näeb Eestis mereväena vaid piirivalvet (nimetus edaspidi PV). Säilitatakse vaid üks miinitraaler

Aga OK, mõtetu on siin vaielda. Igaühel on õigus oma arvamusele, olgu see siis nii kummaline kui tahes.
nokkloom
Liige
Postitusi: 251
Liitunud: 03 Nov, 2008 20:38
Kontakt:

Postitus Postitas nokkloom »

Aga, mida me teeme idatuule puhul? Või ee, kirdetuule? :lol:
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Siis peaks kõhutuul aitama! No mingid kolm sekundit - selle ajaga mõtleb midagi välja.
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas B2 Spirit »

Hea on naerda küll, aga äkki tõstaks selle vaimuhaige mõnda päris oma pehmete seintega tuppa/teemasse? Kunnase teemas nagu ei tahaks sellist komöödiat. Või?
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
eldrp
Liige
Postitusi: 169
Liitunud: 16 Veebr, 2010 16:13

lõppsõna minu poolt

Postitus Postitas eldrp »

Olete nüüd saanud ilkuda küll juba... Viin siis lõpetuseks jutu tagasi taas algsele teemale ehk Kunnase kandideerimisele ja ütlen oma viimase lõpufraasi:
Te olete nii ametis enda kaliibrite, lahingkomplekdide jms detailidega, et suur pilt jääb nägemata. Sama Kunnasega... No ei näe mees aja arengu trende ja tulevast konflikti Eestimaa pinnal ja midagi pole teha> pole lihtsalt antud sellist võimet... Ma ei tea, mis sõjaks ta (te) valmistute, aga see pole sõda, mida peetakse ühel päeval Eestimaa pinnal. Raisatakse hulk raha ja muid ressursse valmistumisele sõjaks, mida ei tule, sest tuleb teissugune sõda, mida ei osatud ette näha. Kasvõi seesama tuumajaama asi> täielik ajaraisk on püüda sel teemal diskuteerida imestega, kes ei mõista, et tsiviilotstarbelist tuumarajatist jms kaasnevat saab ja peaks siduma riigikaitsega.
Ühesõnaga, klapid silmade ees... Võin aga kinnitada, et ELDRP teeb kõik selleks, et sellised silmaklappidega inimesed mitte kunagi ei kuuluks Eestis otsustajate hulka. Kui vaja, jätame enda kommentaarid kõigisse portaalidesse, kui leiame rahastuse> paiskame seda teistest kanalitest. Sest valedele alustele loodud riigikaitse tähendab mõttetut surma ja kannatusi ja väga suuri mõttetuid väljaminekuid rahvale.
Kunnas ja te ütlete, et eesmärgiks on ca 50 000. mehega hästi väljaõpetatud ja varustatud reservarmee...Et see on piisav heidutus vaenlase vastu.
Mina julgen selles kahelda ja väidan, et sama hea ja võib olla et isegi efektiivsem heidutus on aatomirelv (näit lliitlastelt liisitud-ostetud vms 1 tuumalõhkepeaga tiibrakett, väikelennukid, mis kannavad madalalt lennates nö räpast pommi jne, jne)
Kunnas väidb, et vastupanu on võimalik, kuna vaenlane kasutab konventsionaalseid relvi.
Mina väidan, et kui vastupanu vaenlasele on piisavalt tõhus, siis kasutab vaenlane ka massihävitusrelvi sh nn vaakumpomme, keemiarelva, taktikalist tuumarelva jms.
Kunnas ja te väidate, et NATO jõuab appi ca 30 päeva pärast ja et ta abi tuleb.
Mina väidan, et vaenlane ei ründa enne, kui USA käed on täielikult seotud ja teised NATO liikmed jäävad passiivsele seisukohale, st et abi ei tule...
Jne, jne, jne, jne.
Kõigile nendele küsimustele tuleb vastused leida enne, kui hakatakse rääkima meeste arvust, relvadest ja kaliibritest.
Sellega ma enda sõnavõtud siin rubriigis lõpetan ja loodan et riiki jäävad juhtima inimesed, kes näevad kaugemale kui nende silmad.
Tänan tähelepanu eest!
Viimati muutis eldrp, 12 Veebr, 2011 18:27, muudetud 1 kord kokku.
Tiam
Liige
Postitusi: 489
Liitunud: 31 Aug, 2008 3:25
Kontakt:

Re: lõppsõna minu poolt

Postitus Postitas Tiam »

eldrp kirjutas:Olete nüüd saanud ilkuda küll juba... Viin siis lõpetuseks jutu tagasi taas algsele teemale ehk Kunnase kandideerimisle ja ütlen oma viimase lõpufraasi:
Te olete nii ametis enda kaliibrite, lahingkomplekdi jms detailidega, et suur pilt jääb nägemata. Sama Kunnasega... No ei näe mees aja arengu trende ja tulevast konflikti Eestimaa pinnal ja midagi pole teha> pole lihtsalt antud sellist võimet... Ma ei tea, mis sõjaks ta (te) valmistute, aga see pole sõda, mida peetakse ühel päeval Eestimaa pinnal. Raisatakse hulk raha ja muid ressursse valmistumisele sõjaks, mida ei tule, sest tuleb teissugune sõda, mida ei osatud ette näha. Kasvõi seesama tuumajaama asi> täielik ajaraisk on püüda diskuteerida inimestega sel teemal, kes ei mõista, et rahuotstarbelist tuumarajatist jms kaasnevat saab ja peaks siduma riigikaitsega.
Ühesõnaga, klapid silmade ees... Võin aga kinnitada, et ELDRP teeb kõik selleks, et sellised silmaklappidega inimesed mitte kunagi ei kuuluks Eestis otsustajate hulka. Kui vaja, jätame enda kommentaarid kõigisse portaalidesse, kui leiame rahastuse> paiskame seda teistest kanalitest. Sest valedele alustele loodud riigikaitse tähendab mõttetut surma ja kannatusi ja väga suuri mõttetuid väljaminekuid rahvale.
Kunnas ja te ütlete, et eesmärgiks on ca 50 000 hästi väljaõpetatud ja varustatud reservarmee...Et see on piisav heidutus vaenlase vastu.
Mina julgen selles kahelda ja väidan, et sama hea ja võib olla et isegi efektiivsem heidutus on 1 tuumalõhkepeaga varustatud tiibrakett...
Kunnas väidb, et vastupanu on võimalik, kuna vaenlane kasutab konventsionaalseid relvi.
Mina väidan, et kui vastupanu vaenlasele on piisavalt tõhus, siis kasutab vaenlane ka massihävitusrelvi sh nn vaakumpomme, keemiarelva, taktikalist tuumarelva jms.
Kunnas ja te väidate, et NATO jõuab appi ca 30 päeva pärast ja et ta abi tuleb.
Mina väidan, et vaenlane ei ründa enne, kui USA käed on täielikult seotud ja teised NATO liikmed jäävad passiivsele seisukohale, st et abi ei tule...
Jne, jne, jne, jne.
Kõigile nendele küsimustele tuleb vastused leida enne, kui hakatakse rääkima meeste arvust, relvadest ja kaliibritest.
Sellega ma enda sõnavõtud siin rubriigis lõpetan ja loodan et riiki jäävad juhtima inimesed, kes näevad kaugemale kui silmad võimaldavad.
1. Hoidku Jumal selle eest, et te raha leiaks ja neid ujuvaid ja statsionaarseid tuumajaama õhkimise plaane hakkate laiemalt meedias levitama- peagi korjab selle üles mõni vene infokanal ja saabki varsti pool euroopat kuulda, kuidas väikeses natsiriigis kavatsetakse Venemaad massihävitusrelvadega rünnata. Sellest on Eesti mainele päris hull hoop antud meie liitlaste silmis.

2. Teie kirjeldatud EV tuumalöök annaks just selle ajendi Venemaale, et selline all-out genotsiidne rünnak eestlaste vastu ette võtta ning annaks väga mugava ajendi NATO liitlastele vaikselt EV kustutamist sekkumata kõrvalt jälgida. Teie kirjeldatud segane kaitsemeetod võibki osutuda selleks, mis lubaks Venemaal Eestist täies mahus üle sõita, kuigi see viimane (tuumapomm ja -jaamad) pidi seda just ära hoidma.

3. Äkki seletaksite veel kord selgelt, milles teie see überkonflikt Venemaaga seisneb, kus meie ainuke võidulootus on tuumalõhkepeadega möllata?????? Äkki 2012, USA on varemeis ja Venemaal tuleb tore plaan kõiki mittetuumariike nukeida ????????????

4. Et te tunnustatud ja praktilise kogemusega militaareksperte juhmideks ja silmaklapistatuks tembeldate eeldab, et teil ka mingi kogemus militaarmaailmaga olemas on- mis tasemel see on?????
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

I like it! Püha jumalaema, ma ei ole juba mitut - setut aega südamest naernud - väga kergendav!
Üldiselt on ikka väga matslik ja taunitav (vähemalt minu poolt küll) haigete inimeste üle ilkumine ning lausa naermine. Puudega inimene pole selles ju ise süüdi, saage ometi aru! :cry:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Hjalmar Nelk
Liige
Postitusi: 548
Liitunud: 01 Apr, 2005 7:47
Kontakt:

Postitus Postitas Hjalmar Nelk »

Sel teemal pole enam Kunnase ega ka riigikaitsega üleüldse mingit pistmist. Seetõttu küsikski, et kuidas tuumajaamast tuumapommi teha saab? Ma mõtlen puht tehniliselt. Sest tavaline tuumajaama õnnetus ei lõppe ju mingil juhul suure-suure pauguga, pigem tegu silmaga nähtamatu sisinaga ja tulemused-tagajärjed avalduvad 99% juhul ikka aastate ja põlvkondade pärast. Nii et klapid peast, aga nüüd lahendus - kuidas tuumajaamast pomm teha?
Tiam
Liige
Postitusi: 489
Liitunud: 31 Aug, 2008 3:25
Kontakt:

Postitus Postitas Tiam »

hillart kirjutas:
I like it! Püha jumalaema, ma ei ole juba mitut - setut aega südamest naernud - väga kergendav!
Üldiselt on ikka väga matslik ja taunitav (vähemalt minu poolt küll) haigete inimeste üle ilkumine ning lausa naermine. Puudega inimene pole selles ju ise süüdi, saage ometi aru! :cry:

Jaa õige!!!! Paranoia ja luulumõtted on üks skisofreenia kolmest peamisest sümptomist. Aga tavaliselt skisofreenik eemaldub ühiskonnast kuna kaotab oma sotsiaalsed sidemed AGA eldrp jutust nähtub, et ta ei ole üksi, vadi neil on seal parteis ka teisi kaasvõitlejaid. Seega psühhiaater siin ehk diagnoosi välja ei annaks.
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Jaa õige!!!! Paranoia ja luulumõtted on üks skisofreenia kolmest peamisest sümptomist. Aga tavaliselt skisofreenik eemaldub ühiskonnast kuna kaotab oma sotsiaalsed sidemed AGA eldrp jutust nähtub, et ta ei ole üksi, vadi neil on seal parteis ka teisi kaasvõitlejaid. Seega psühhiaater siin ehk diagnoosi välja ei annaks.
Annab, annab.
Sellisel juhul on tegu nn. agiteeritud hullumeelsusega. (Ah, ei viitsi seletada. Vaata ise järele!)

Miks mul taolised asjad kangesti meelel on? Ikka seepärast, et omal ajal sai vastavat eksamit prof. Saarma juures 3 korda tegemas käidud. Ja kuigi sai juba ennast pea-aegu nihkesse tuubitud - viimase korrag venitasin siiski "3" välja. :roll:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5563
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Tiam kirjutas: Aga tavaliselt skisofreenik eemaldub ühiskonnast kuna kaotab oma sotsiaalsed sidemed AGA eldrp jutust nähtub, et ta ei ole üksi, vadi neil on seal parteis ka teisi kaasvõitlejaid.
Kuidas nimetatakse inimest, kes räägib endast mitmuses?

See on küll rohkem folkloori tase, mingil juhul ei pretendeeri diagnoosile...
Kasutaja avatar
krizz
Liige
Postitusi: 2083
Liitunud: 18 Mär, 2006 1:59
Asukoht: Eesti Kuningriik
Kontakt:

Postitus Postitas krizz »

Kapten Trumm kirjutas: Parafraseerides Soloninit, siis kui sõita Võborgist (end Viiburi) nt Kotkasse, tekib aknast vaadates mulje, nagu oleks reparatsioone vastupidi makstud (NSVL Soomele, kuna Soomes on elu nähtavalt jõukam kui Venemaal).
Mnjaa... See-eest on Vene juhtkond alati Soome juhtkonnast kordades rikkam olnud!
Või võtame selle kuulsa kaasmaalaste kaitse seaduse. Kas see on tehtud tõesti silmaspidades kalleid kaasmaalasi? Oh ei. Näiteks kui turkmenbaši vene õigeusu kirikuid lammutas ja vene keele rääkimise ära keelas, siis ei teinud Putin piuksugi. Odav gaas on oluline ja tuhka neist "kallitsest kaasmaalastest".
Inimene ei lähe vene ladvikule karvavõrdki korda. Loeb vaid držhaava, klikihuvid, mulje jätmine ja nõrkadelt austuse välja peksmine. Oleks Venemaal üksikinimese elujärje parandamine oluline, oleks ta jõukas riik. Ressursse selleks on tohutult.
* Otsin pilte ja infot Aegna merekindluses teeninutest, eriti aastatest 1930-34 *
* Meie peaülesanne olgu peatada eestlaste väljasuremine. Ukrainlased ei sure välja ka siis, kui nad kotavad (enamasti venelastega asustatud) Ida-Ukraina ja Krimmi! *
Tiam
Liige
Postitusi: 489
Liitunud: 31 Aug, 2008 3:25
Kontakt:

Postitus Postitas Tiam »

hillart kirjutas: Annab, annab.
Sellisel juhul on tegu nn. agiteeritud hullumeelsusega. (Ah, ei viitsi seletada. Vaata ise järele!)
Vot sellist häiret ei tunne küll ükski kaasaegne diagnoosijuhend- ei DSM-IV ega ka RHK-10. Kas ma pakun õigesti, et see kursus oli kas ENSV perioodil või väga 1990 aastate I poolel.

toomas tyrk kirjutas: Kuidas nimetatakse inimest, kes räägib endast mitmuses?
See on küll rohkem folkloori tase, mingil juhul ei pretendeeri diagnoosile...
Kui üks inimene on üksi aga räägib mingist "väljamõeldud sõpruskonnast", siis see on luul ja viitab millegile skisofreeniasarnasele.

Ma väga väga loodan, et Leo Kunnas seda viimase 3lk "huumorit" siia foorumisse lugema ei ole sattunud / ei satu.
Igaks juhuks eldrp-le ära solvu võta seda viimast paari lk-d huumoriga. Lihtsalt see on märk, et su uskumused ei ole väga reaalsusega kooskõlas ning ehk tuleks need veidi ümber vaadata.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: k6rsik22 ja 8 külalist