www.militaar.net
https://www.militaar.net/phpBB2/

Militaar.net'i omad üritused
https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=35&t=425
1. leht 54-st

Autor:  toomas tyrk [ 20 Dets, 2004 20:34 ]
Teema pealkiri:  Militaar.net'i omad üritused

Hei-hei!

Seal kuskil kaugel üleval teemas Tiiger vs Sherman on inimesed hakanud arutlema hoopis teisel teemal. Et läheks koos kusagile välja ning teeks midagi koos.

Ma olen loomult laisk inime. Ei viitsi ka seda teemat pooleks lüüa ning siia kopeerida. Ning sõnumid on tegelikult ka juba segamini läinud...

...aga tegelikult võiks koos teha midagi küll. Minna kusagile. Vaadata midagi. Otsida midagi. Laagrit teha. Õlut juua. Või muid karistavaid jooke...

Nii et see on see teema, kuhu vastavaid ettepanekuid teha. Laske aga tulla. Kui vähegi võimalik, siis olen ise ka käsi...

Autor:  propatria [ 20 Dets, 2004 21:34 ]
Teema pealkiri: 

Olen isegi sarnasest asjast mitmeid kordi mõelnud.
Teoreetiliselt on kõik väga tore, kuid parktikas... :oops:
Millegi tõsisema ettevõtmise jaoks peaks olema siiski mingi tuumik, millise ümber koguneb selliseid kaaslasi, kellest me ei tea praktilise tegevuse seisukohalt suurt midagi.
Ehk lühidalt: mingi otsing või sedalaadi üritus eeldab kindlat meeskonda ja korduvalt harjutatud meeskonnatööd, (loomulikult ka eelnevat ürituse põhjalikku planeerimist).
Mis puutub aga foorumikülastajate kokkutulekut, mida sisustab ekskursioon ja soe õlu ning higised tüdrukud... siis see mõte paneb kohe tooli peal rõõmsalt nihelema. :lol:

Tervitades ProPatria

Autor:  ugandiklubi [ 20 Dets, 2004 21:38 ]
Teema pealkiri: 

Kuna siin on arutatud teemat koos tegutsemisest, siis pakuks välja mõtte kevadel Narva lähedal matkata ja endisi lahingupaiku vaadata. Ja pärast teeks ühe grillpeo õlle ja vorstikestega

Autor:  brone [ 20 Dets, 2004 22:32 ]
Teema pealkiri: 

Mina olen käpp, kui teenistus vähegi võimaldab tulla :lol:

Autor:  ictta [ 20 Dets, 2004 22:45 ]
Teema pealkiri: 

mina olen ka käsi

Autor:  istorik [ 21 Dets, 2004 10:24 ]
Teema pealkiri:  matk või ühisüritus

Toredad mõtted! Kui ürituse piirkond on kindlaks määratud- vaieldud- otsustatud (siinsamas militaarnetis), siis edasine ei tohiks probleeme tekitada. Kuna rahvast on üle Eesti, siis sõidetakse kohale isikliku transpordiga (rühma ühtsuse nimel oleks aga parem üürida buss!). Matkatakse läbi eelnevalt otsustatud paigad, vahetatakse nende kohta infot ja edasine on juba õhtune klubiline tegevus. Pean silmas õlu, saun ja miks mitte ka mõnd ettekannet (kui keegi osalejatest viitsib sõna võtta?). Öömajadega probleeme vast pole, kõne alla tulevad kohalikud turismitalud, RMK poolt pakutavad öömajad jne. Loomulikult peab üritusele eelnema mingisugune ettemaks, näiteks öömaja, bussi või ühise õllelaua kulude katteks. Ja ega rühmagi väga suureks tasu ajada, optimaalne oleks u.15 osalejat (sellist kampa tavaliselt majutavad suurem osa öömajadest, soovi korral toidavad ka!).
Kuna matkade korraldamine on mulle üsna tuttav teema, siis võiksime kevade poole midagi ära küll teha? Seniks kõigilt veel häid mõtteid!

Autor:  alo [ 21 Dets, 2004 13:13 ]
Teema pealkiri:  Re: matk või ühisüritus

istorik kirjutas:
Ja ega rühmagi väga suureks tasu ajada, optimaalne oleks u.15 osalejat (sellist kampa tavaliselt majutavad suurem osa öömajadest, soovi korral toidavad ka!).


Hmm, või siis 156 foorumiliikmest (21.12.04 kell 12:20) valivad Toomas ja moderaatorid välja 15, kes on väärt üritusest osa võtma? :) kardan, et soovijaid oleks ikka rohkem, eriti kevadeks/suveks. Mõnigi turismitalu võtaks kindlasti palju rohkem inimesi vastu, magada saab ju ka telkides.

Alo

Autor:  propatria [ 21 Dets, 2004 13:38 ]
Teema pealkiri:  Re: matk või ühisüritus

alo kirjutas:
Hmm, või siis 156 foorumiliikmest (21.12.04 kell 12:20) valivad Toomas ja moderaatorid välja 15, kes on väärt üritusest osa võtma?


Ei Administraator ega moderaatorid hakka sekkuma kellegi reaalsesse ellu!
Sellest ei tasu kohe mitte unistada, samuti seda karta. :shock:

Enda osaluse puhul mõnes ürituses teen kindlasti kõik selleks, et keegi kohaletulnu ei tunne ennast tõrjutuna või solvatuna.

Lugupidamisega ProPatria

Autor:  toomas tyrk [ 21 Dets, 2004 14:32 ]
Teema pealkiri: 

Hm, ma ei saa selle foorumi administreerimisegagi hakkama, aga juba nõutakse inimeste administreerimist :roll:

Tegelikult istoriku plaan tundub olevat üsna realistlik. Loomulikult ei oska midagi arvata osaliste hulga kohta, sest see sõltub paljus ürituse toimumise ajast, kohast ning iga inimese konkreetsetest võimalustest.

Ideaalne oleks ilmselt selline variant, et oleks mingi maja kus inimesed saaksid omale soovi korral voodikoha. Ning oleks telkimise võimalus. Miskine lõkkeplats ja grillimise võimalus. Lausa ideaalne kui maja juurde kuuluks ka saun ja oleks lomp või jõgi kuhu peale sauna hüpata.

Ja see kõik asuks mingil mõistlikul kaugusel mingist militaristidele huvipakkuvast kohast, kus siis enne saaks tegusa päeva veeta ning sääski-parme sööta...

Nii et hakkaksi võib-olla kohtade kaardistamisest peale. Kuhu võiks minna ning mis ööbimis-söömiskohad seal läheduses saadaval on.

Muud asjad on juba nüansid, mida saab korraldamise käigus klaarida...

Autor:  alo [ 21 Dets, 2004 15:26 ]
Teema pealkiri: 

toomas tyrk kirjutas:
Hm, ma ei saa selle foorumi administreerimisegagi hakkama, aga juba nõutakse inimeste administreerimist :roll:


Oijahh... ei kukkunud iroonia mul seekord hästi välja... :) muidugi ma ei nõua kelleltki midagi, lihtsalt Istoriku pakutud 15 inimest tundus kole tilluke arv..

Alo

Autor:  oliver [ 21 Dets, 2004 15:37 ]
Teema pealkiri: 

Selline ühiskolamine mööda kaevikuid nõuab vist veidi eeltööd ka maavaldajatega?
Paarkümmend inimest on piisavalt suur jõuk et maastikul/metsas silma hakata... Võibolla inimestele ei meeldi kui selline bande nende maid mööda ringi trööpab? Niigi on inimestel igasuguste pättide ja hauarüüstajate peale hing täis.

Autor:  VANA LÖUKOER [ 21 Dets, 2004 21:37 ]
Teema pealkiri: 

paarkümmend inimest vöi mitte,ma siiski arvan,et moderaatorid vöiks just ise teha valiku nt.köige aktiivsemate liikmete näol.ilgelt suurt kampa ei ole mötet jah kokku koguda,kuna nende ohjeldamine on siiski raskem.aga sellise kokkutuleku poolt olen ma küll 100 %.
ja oma kogemuste pöhjal vöin ma soovitada,et hakake juba jaanuari algul seda ideed realiseerima,sest muidu te ei jöua...

Autor:  propatria [ 22 Dets, 2004 12:16 ]
Teema pealkiri: 

Moderaatorina olen selle vastu, et kui kuulutada välja mingi justkui foorumi ühisüritus ja siis hakata seejuures osavõtjaid valima...
Foorumi postituste alusel ei oska samuti öelda, keda karistuseks maha jätta.
Avalike postituste (on olemas ka privaatvestlus ja selle mahtu teavad vaid asjaosalised) arv ei näita samuti suurt midagi, sest siis tuleb ikkagi kaaluda sisukust.
Samas, kas on eelistatud näiteks lennunduse või filateelia spetsialist?
Mille poolest on parem (või halvem) küllaltki napisõnaline foorumi liige lobisemishimulisest grafomaanist?
Seega on väga raske võrrelda võrreldamatut.

Õnneks pole ka mina ürituse peaorganisaator :lol:
Asja praktilise poole pealt oskab Istorik anda teile palju hindamatut abi - kasutage kindlasti seda võimalust!

Tervitustega ProPatria

Autor:  teddybbeer [ 22 Dets, 2004 13:40 ]
Teema pealkiri: 

täiesti nõus eelkõnelejaga!

enda kogemused sarnastelt yritustelt (st mingi foorumi rahvas tuleb kokku nö "nägusid ylevaatama :wink: ") näitavad, et ideest vaimustunuid on umb 5x rohkem kui neid kes päriselt ka kohale ilmuvad...

Autor:  v.a.k. [ 23 Dets, 2004 9:59 ]
Teema pealkiri: 

Kokkutuleks oleks väga hea mõte ,aga ma kardan et ,,otsimisest,, ei
tuleks midagi välja .Mõnus oleks ju niisama kokku saada ja jutujoru ajada
mõni õlle juurde, ja muidugi oleks koht oluline ,ekskursioon on mõtetu
suure pundiga pakuks Aegna saart

1. leht 54-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/