Puutumata sõjaradadele!

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Reedel start ikka pärast tööd.Mul on nüüdseks veidi otsem tee välja valitud,
seega mõte oli selline,et prooviks reede õhtul Läti piiri äärde ära minna.
Kui näiteks mingi 20.00 minema saaks ,siis oleks umbes kaheteist-ühe ajal Mõniste kandis kohal.
Mul on seal miski vana talu,seal saaks ööbida. (kui vahepeal maha põlenud pole) Elekter on küll praegu maas ja ilmselt kütta ka ei jõua,aga katus oleks peakohal,ning tuul ei tõmbaks.Esimese õhtu sõit siis ca 240 km
Laupäeval Valgevene piirile jääks ca 250 km.
Vastavalt sellele,palju piiril aega läheb,sõidaks peale sega veel paarsada,nii et põhimõtteliselt võiks Vitebski kanti laupäeva õhtul kohalegi saada ning pühapäeval juba metsa minna- piirilt Vitebskisse on 220 km.Hiljemalt pühapäeval oleks ikka kohal.Sellised sõidu plaanid.

Omavahel peaks enne kokku kindlasti saama,teen ettepaneku sel reedel nelja-viie paiku Tallinnas,minu kontoris.
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Postitus Postitas ktamm »

Mulle aeg ja koht sobivad.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Neil , kel pisikesed Euroload vaja sammud seada ARK-sse. Valgevenes kehtivad nn. suured valged vanemad load , mitte eurokad. Asjaajamine võtab aega 10 minutit ja maksab 380.- Antakse mingi papist voldik, kus igas keeles juttu peal. Meil jeep keevitatud, ehk saame ka vintsi ette, vaja veel suusaboks katusele sättida. ARK-s teeme end mõlemad kasutajateks, et problasid vältida. Eesti-Läti piiril tohib varuks olla vaid 20 tagavara kütust. Igatahes me paneme enne Valgevenesse sisenemist veel paagid täis ja siis vaatame, mis saab. Kindlustus ka vaja veel ümber vahetada. Nagu aru saan magab Katja ka telgis? Prrrrr, Poolas oli juba öökülma olnud.
Huvitun maisest rasketehnikast.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Toimunud on väike konseptsioonimuudatus.
Kuna Katja tuleb olude sunnil ka Navaraga,siis otsustasime oma sõiduriista välja vahetada.
Sest mida me ikka Volvoga sõidukiirust pidurdame ainult oma ööbimismugavuse pärast!
Kuna enamus tehnikat on nüüdseks siiski maanteejeebid,siis väga tõsist soossesüvenemist niikunii ette võtta ei saa.
Seega rõhume operatiivsusele,laiemale alale ja veidi rohkem jalgsi käimisele.
Tulen siis oma LandCruiseriga,mis võimaldab sõidukiirust oluliselt tõsta jättes reisikiiruseks vabalt 100km/h või enam.
Samas on autol vints,tõste,33x12,5 MT kumm,100% meh.lukud taga ja keskel,nii et metsas väga hätta ka ei jää.
Nii et kõigil siis nüüd magamiseks telgid.
Selle muudatusega seoses teen ettepaneku startida laupäeva hommikul,ning jätta võrumaa peatus üldse vahele.Suurema kiirusega sõites peaks olema reaalne ikkagi laupäeva õhtuks üle Valgevene piiri saada.
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Postitus Postitas ktamm »

Laupäeva hommikune start minu poolt heaks kiidetud.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Jah laupää on sobivam lahendus, mudu kisub ilgelt sebimiseks. Katja oskad ehk veidi piiriületusest rääkida? Kuda seal järtsuga lood on ja , kas tollikad on ka maru nokkijad?
Huvitun maisest rasketehnikast.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Pühapäeval prooviks siis läbi minna Minski lähedasest metsast.
Nimelt tuhnisin välja oma vanad kamraadid-maasturimehed sealtkandist ja nad ootavad meid pühapäeva pealelõunal maasturivõistlusele külla.
Õpivad suisa Eesti keelt juba!
http://www.4x4.by/forum/viewtopic.php?t ... sc&start=0
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Postitus Postitas ktamm »

Mina olen piiri ületanud transiitteel Vilnius-Minsk, meie tee läheb mujalt. Minu kogemus on: piiril seismist-ootamist ca 30 min (osa aega läheb pisikesele paberilipakale oma andmete kandmiseks) ja tollikad ei ole nokkijad.
benedict
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 06 Mär, 2004 22:58
Asukoht: IV
Kontakt:

Postitus Postitas benedict »

Kui keegi satub Izjumi kanti , siis võiks sellest kohast panoraami jaoks fotosid teha. Miksisin google , vene kaardi ja pataljoni raamatust mingi kaardikese kokku. Kahjuks 75 lk kaart on piisavalt kehv ,et raudteed peale panna.

http://www.hot.ee/colormonitor/izjum1.jpg
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Viisad käes, kuid mingi lisa vautšerit ei pidavat olema, et sisened riiki autoga. Vintsi saime kah paika, vaja veits veel sättida. Kohe lippan katuseboxi järgi ja hakkame asju autosse pakkima.
Huvitun maisest rasketehnikast.
ASuur
Liige
Postitusi: 542
Liitunud: 09 Apr, 2005 15:56
Kontakt:

Postitus Postitas ASuur »

Meil kah viisad käes!
Vautsher pidi olema ainult turistiviisa puhul.Meil aga on eraviisa.
Mina toimetasin autoga eile - uued kummid all,katusebox peal,tagaistmed välja visatud,et üks magamiskoht autosse saada (ise plaanin autos magada),roheline kaart võetud ja muidu kah enam vähem.Homme peale kooli pakin asjad lõplikult.
Partisan
Liige
Postitusi: 196
Liitunud: 21 Juun, 2005 0:53
Asukoht: Põlva
Kontakt:

Postitus Postitas Partisan »

Edu teile!
Tehke ilusaid pilte!
Järgmine reis ma kindlasti kaasa.
Varemeist tõuseb kättemaks.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Me siin just mõtleme, et kas tagaiste välja visata või mitte? Nii ja naa. Mis kell liikuma hakkame laupäeval? 10-ks Tartusse, siis jõuame päris varakult "mudamadinale" kohale?
Huvitun maisest rasketehnikast.
Kasutaja avatar
ktamm
Liige
Postitusi: 1119
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:01
Asukoht: Vaivara
Kontakt:

Postitus Postitas ktamm »

Mina viskan tagaistme välja.
Kokkusaamise kohaks Tartus leppisime ASuurega kokku Lõunakeskuse ja ajaks 11.00.
plekkpea
Liige
Postitusi: 1775
Liitunud: 03 Nov, 2005 21:30
Asukoht: Harju
Kontakt:

Postitus Postitas plekkpea »

Mõeldud-tehtud! 11 "lõunaka" parklas.
Huvitun maisest rasketehnikast.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist