www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 06 Dets, 2021 8:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 487 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Rail Baltic, Talsingi tunnel ja Saaremaa sild
PostitusPostitatud: 16 Okt, 2021 8:03 
Eemal
Liige

Mina olen küll siiani elanud teadmises et ERA omand on püha ja puutumatu .
Pealegi , targad majandusteadlased väidavad trassi valesti jooksvat .
Minule meeldiks kui see RB ehitamata jääks , selle raha võiks haridusse ja teadusesse ning tervishoidu paisata , sinna kus on reaalselt sellest tulevikus tulu tõuseb .
RB on ju ühe mehe ego näitamise projekt , samaväärne eurovolinik K. Simsoni tasuta ühistranspordiga , mis iga assta kümneid miljoneid riigieelarvest ära "sööb" .

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 16 Okt, 2021 8:11 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

parkija kirjutas:
Pole kunagi olnud: https://www.riigiteataja.ee/akt/12807897

Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.

Üles

PostitusPostitatud: 16 Okt, 2021 8:57 
Eemal
Liige

T-62 kirjutas:
AMvA kirjutas:
T-62 kirjutas:
Huvitav, miks ma pean oma raha eest ostetud, mitte päranduseks saadud, maa olematu hinna eest ära müüma. Kes ei ole selle trassialuste maade omandamise protsessi lähemalt näinud, need arvavadki, et, mis vigised: lubatakse ju teatud protsent veel hindamisjärgsele summale peale maksta, tulumaksu ka ei rakendata. Uskuge pealegi sinisilmselt edasi, et riik maksab õiglast hinda.
Kui ma olen otsustanud elada kohas, kus võib nautida vaikust jalooduse hääli, siis miks ma pean olema vaimustatud puukuuri tagant läbiuhavatest rongidest.

Lõpuks jääd ikka ilma, aga madalama hinna eest.

Kas nüüd tuleb hea uni, kui said väljendada eestlase tüüpilist kadedust?

Ei, ma ei ole kade. Lihtsalt nii need asjad käivad. https://www.riigiteataja.ee/akt/12807897

Mul lihtsalt viskab üle, et me tahame jube hästi elada, saada kõrget palka ja et elu edeneks, aga hoidku jumal selle eest, et kuskile mõni tehas või muu tootmine tehakse või mõni taristuobjekt rajatakse.

Ma võin kihla vedada, et ka sina sõidad Tallinnas-Tartusse mööda 4-realist Tartu maanteed ja ei tee seda häbelikult kuskil külateid mööda ringi sõites

PS. Kusjuures tihtipeale need, kes siin on mingite ehituste vastu ja räägivad eraomandi puutumatusest on muudes kommentaarides üleolevad ka igasuguste iduettevõtete ja uute majandusmudeliga etevõtete suhtes. Nii et teeme suure vabaõhumuuseumi. Meie loosung saaks siis olema "pastlad igaühele"

Viimati muutis AMvA, 16 Okt, 2021 9:10, muudetud 1 kord kokku.

Üles

PostitusPostitatud: 16 Okt, 2021 8:59 
Eemal
Liige

parkija kirjutas:
Pealegi , targad majandusteadlased väidavad trassi valesti jooksvat .
Minule meeldiks kui see RB ehitamata jääks , selle raha võiks haridusse ja teadusesse ning tervishoidu paisata , sinna kus on reaalselt sellest tulevikus tulu tõuseb .
RB on ju ühe mehe ego näitamise projekt , samaväärne eurovolinik K. Simsoni tasuta ühistranspordiga , mis iga assta kümneid miljoneid riigieelarvest ära "sööb" .

Nimeta mõni tark majandusteadlane, kes seda väitnud on, rõhuga sõnal tark.

Üles

PostitusPostitatud: 16 Okt, 2021 9:47 
Eemal
Liige

Vot ei tule nimed meelde , esinesid mõni aeg tagasi vikerraadios , nii öelda filmi ilmutada ei viitsi . Aga ilma mingi isikliku jonnita , kas tarku majandusteadlasi polegi ?
No nii , sain targemaks , mitte targad ja teadjad ei koosta erinevaid tulevikumudeleid , vaid poliitikud , kel puudub autunne ja riigimehelikkus .
Minu elustiili juures ei ole mul sooja ega külma mitme realine on Tallinn- Tartu maantee , sama Narva ja Pärnuga , aga Sauelt , Tabasalust ja Assakult ning Sahaloolt võiks trammiga Tallinnasse sõita küll .

Üles

PostitusPostitatud: 16 Okt, 2021 9:51 
Eemal
Liige

Sauelt saad rongiga (see on nagu tramm, ainult suurem :D)

Üles

PostitusPostitatud: 16 Okt, 2021 10:15 
Eemal
Liige

Saue küll , aga muud kohad ja rongi ja trammi liiklussagedus vist on kaunis erinevad ja käigushoiukulud ka . Ma pean silmas pargi ja sõida süsteemi.
See eraomandi puutumatuse asi jäi kriipima , mälu nüüd kõige parem pole aga kuidagi nagu mäletan Liia Hänni sõnavõtte taasiseseisvumise ajast sel teemal , lisaks - kõik , mis ei ole keelatud , on lubatud . Need on L. Hänni poolt öeldud postulaadid , mis on kõige kirkamalt meelde jäänud.
Aga eks igal inimesel on erinevad vajadused , mina paikse ja mitte tormava inimesena võin täitsa vabalt Tallinnast näiteks Suure Jaani sõita läbi Kohila , Rapla , Türi , saab vaadata läbi autoakna , kuidas maapiirkondades elu edeneb , näiteks Hagudi on ülivingelt käima läinud koht , Tallinna inimesed ehitavad sinna omale elamisi . Vinge !

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 487 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: