Ausambad, mälestusmärgid jms.

Kindlusehitised. Teed, sadamad ja lennuväljad. Kasarmud ja linnakud.
Maalinnad ja linnused. Kõik militaararhitektuurist.
Vasta
soadf
Liige
Postitusi: 1194
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:15
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas soadf »

Sasha kirjutas:Moderaatorid, las see siiras ülestunnistus jääb siia kui ehtne näidis, milleni võib viia "kasvatus rahvuslikus vaimus". Teate, mõnikord on vaja illustreerida, mis asi on zoologiline rahvuslik viha ja kuidas väljendub eestlaste natslikus; võib siis alati konkreetselt sellele postitusele viidata. Mugav ju. Ükski vene eriteenistus ei mõtle midagi parimat välja. :)
tõnis.SSS kirjutas: Need hallitavad kondid on mulle samamoodi vaenlased kui need kes elus.
Perfektne.
Nöustun Sashaga ,surnud tuleb rahule jätta ja mitte nendega södida.
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

Moderaatorid, las see siiras ülestunnistus jääb siia kui ehtne näidis, milleni võib viia "kasvatus rahvuslikus vaimus". Teate, mõnikord on vaja illustreerida, mis asi on zoologiline rahvuslik viha ja kuidas väljendub eestlaste natslikus; võib siis alati konkreetselt sellele postitusele viidata. Mugav ju. Ükski vene eriteenistus ei mõtle midagi parimat välja.

tõnis.SSS kirjutas:
Need hallitavad kondid on mulle samamoodi vaenlased kui need kes elus.



Perfektne.
Sasha, soovitan mitte üldistada, mina ei nõustu kohe kindlasti tõnis.sss-i arvamusega. Kuid kas tõnise arvamus annab sulle õigust öelda, et eestlased on natslikud? Vaevalt.
Ma usun, et venelased suudavad olla sama tõnisega võrdväärsed ja isegi hullemad. Nt kuidas pärast sõda aeti sakslaste haudu buldoosriga kokku jpm. Kuid ma ei hakka selles kõiki venelasi süüdistama, et surnuid ei austatud ja nad natsistid või kommarid jpm. See on kultuursuse küsimus, mitte ideoloogia.
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Epaminondas kirjutas: kas tõnise arvamus annab sulle õigust öelda, et eestlased on natslikud?
Loomulikult mitte. Aga siin on mitmekordselt vaieldud, mismoodi natslikus välja näeb. tõnise ülestunnistus on väga hea näide, ja sellest ma kohe kirjutasingi.

Üldiselt on sul õigus, nõukogude ajal on haudade rüüstamine olnud mitmekordselt õudsam ja massilisem. Vaevalt aga et normaalsetel inimestel tasub sarnastuda enamlastega ja kondidega sõdida.
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

Huvitav, millal sellest natsid vs kommunistid teemast üle saab?
Mitu põlvkonda peab mööda minema, enne kui see üksteise pasaga loopimine ükskord ajaloo rüppe vajub?
Häbiväärne, et selle teema alalhoidjateks on täisealised meesterahvad, kel peaks mõistus juba peas olema. Oleks siis et siin vaidleks veteranid? Ei.

Jõudu ja jaksu, seltsimehed, öelge mulle ka, millal sõda läbi saab!
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

Aga siin on mitmekordselt vaieldud, mismoodi natslikus välja näeb. tõnise ülestunnistus on väga hea näide, ja sellest ma kohe kirjutasingi.
Minu jaoks ei väljenda tema arvamus natslikust, vaid kutluuritust.
Natsionaalsotsialism on ideoloogia, mitte kontide hindamine. Ma vaevalt usun, et tõnis.sss sellest midagi teab..

Objektiivselt hinnates ei saa me kõiki sigadusi natslikuks nimetada. Või mis?
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2194
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Sasha kirjutas: mis asi on zoologiline rahvuslik viha ja kuidas väljendub eestlaste natslikus
Võid kodumaale kolida, kui leiad, et kohalik rahvus on kole natslik ja sulle siin ei meeldi.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Soobel kirjutas: Võid kodumaale kolida, kui leiad, et kohalik rahvus on kole natslik ja sulle siin ei meeldi.
Op-pa. Veel üks. Kokku siis praeguse seisuga kaks. Genossed, olete siiamaani arvulises vähemuses, kutsuge kähku appi kogu oma hitlerjugend...

:)
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2194
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Sasha kirjutas: Veel üks. Kokku siis praeguse seisuga kaks.
Ligikaudu miljon ikka, mitte kaks, ma lugesin justkui välja, et su arvates on eestlased natslikud.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Soobel kirjutas:ma lugesin justkui välja, et su arvates on eestlased natslikud.
Loe tähelepanelikult. :) Kirjutan ju eesti keeles. Vabanda kui teen seda kohmakalt, aga siiamaani enam-vähem tähelepanelikud inimesed on mind alati õigesti aru saanud. Foorumis suhtlemisel on see eelis, et sul on alati aega enne kui "Saada" nupule vajutada: selleks näiteks et kaasvestleja teksti ning oma vastuse üle lugeda.

:wink:
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Sasha kirjutas:
Soobel kirjutas: Võid kodumaale kolida, kui leiad, et kohalik rahvus on kole natslik ja sulle siin ei meeldi.
Op-pa. Veel üks. Kokku siis praeguse seisuga kaks. Genossed, olete siiamaani arvulises vähemuses, kutsuge kähku appi kogu oma hitlerjugend...

:)
Pole mõtet ironiseerida...
Vene Delfi on täis samalaadseid ja kordi hullemaidki üleskutseid.
Ja ega sellised mõtteavaldused nüüd teab mis uusi ja põhjapanevaid trumpe Vene eriteenistustele küll kätte ei anna - küllap tead seda isegi.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Shiim kirjutas: Pole mõtet ironiseerida...
Kui arvad, et ma liialdan, vabanda.
Shiim kirjutas: Vene Delfi on täis samalaadseid ja kordi hullemaidki üleskutseid.
Ja mis sellest? Delfi teenib kommentaaride klikkidest raha. Militaar.net mitte. Vastupidi, siin sellised asjad peletavad inimesi, kes võib-olla suhtleksid normaalselt ja tõsiselt omavahel: ilma riskita, et mingi järjekordne Ö-kaudu ja Meie-nimelt kirjutav natsikummardaja sekkuks vahele. Neid tulekski halastamata bännida, mitte arutelud sulgeda või kustutada.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2194
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Siis tuleb sul siit mõni natsikummardaja leida. Mina isiklikult pole küll kedagi kohanud siin aaria rassi tõupuhtusest ja Adolfi "geniaalseid" ideid tutvustamas.
See, kui keegi leiab, et punaokupandi mundris kuju koht ei ole mõnesaja meetri kaugusel vabariigi valitsusest ja kui Lasnamäe turul ei lähe mõni esimese nõudmise peale vene keele peale üle ja jätkab eesti keeles, ei ole mitte natsism, vaid teadvustamine enesele, et ma olen suveräänse riigi kodanik ja ei ole enam punaimpeeriumi suurema vennasrahva ori.
Göbbelsi karjutud hüüdlausete sisu on sellest nähtusest kaugel.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Mamba
Liige
Postitusi: 587
Liitunud: 28 Jaan, 2007 20:14
Kontakt:

Postitus Postitas Mamba »

Kas see on kohe nats kes ütleb et kellele ei meeldi läheb ära eestist.
Oleme nüüd päris ausad, venelastele on vastu tuldud, kogu aeg on vastu tuldud, et õpiksite keelt, saaksite töö, et kõigil oleks võrdsed võimalused. Aga mis kasu sellest on kui inimene ei taha sulanduda ühiskonda, elavad oma minevikus ja juravad oma kuldsest vene ajast, keegi pole teid siia kutsund ja keegi ei hoia teid ka siin kinni. Oleks kõigil kergem kui selline kontingent üle idapiiri minema läheks. Mul pole midagi nende inimeste vastu kelle emakeel on venekeel, olgu mis rahvus tahes, ma ajan äri paljude selliste inimestega aga nad kõik on ära õppind eesti keele. Kui elad siin siis võtad omaks selle keele, tavad, kombed ja ajalookäsitluse. Täpselt nagu eestlasi sunniti võtma omaks kõik mis tuleb venest.
Ja teie õnneks on nüüd nii et kellele ei meeldi sellele soovitatakse lihtsalt venesse tagasi minna, mitte et kellele ei meeldi selle laseme seina ääres maha või saadame siberi nagu tegid venelased.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Et, kamraadid -

...pole motet siin enam edasi jahuda - votame teadmiseks info, et lumepall veereb tegelt juba ammu :idea: ja suht edukalt ka :wink: ,

ning las sasha jahub siin yksi edasi :lol: :lol:
Luciano
Liige
Postitusi: 1132
Liitunud: 07 Veebr, 2007 18:21
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Luciano »

Tõepoolest uskumatu millist jama aetakse veel 21. sajandil suust välja.
Milleks seda teemat kogu aeg üles kiskuda ja kas rahvuslikust näitab see kui igal võimalusel venelasi vaenalseks pidada? Ja natsiks pole vist vaja ka kedagi igal võimalusel tembeldada. Tüütu juba. Minu naabrivenku vanamutt sõimas mind ka igal võimalusel fashistiks. Ma olin ilmselt juba 5 aastalselt nats. Mis ma nüüd tegema pean siis? Punaveneluse vihkajad ei ole ilmtingimata natsid! Ja tegelikult on natsionalism väikerahvaste puhul elulise tähtsusega.
Aga nagu näha olen ennast ka sellesse tobedasse vaidlusesse lasknud provotseerida. Ära ei hakka ka kustutama mis juba kirjas.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist