Sherman versus tiger

Laevad, lennukid, tankid... Kõik sõjatehnikast.
Vasta
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Poleemika :D . Otse kokkupuutes ei jäänud Onu Samil muud üle , kui kõvasti gaasi litsuda , Sherman pole Tiigrile mingi vastane . Aga kui kõik ülejäänud asjad kokku lugeda , siis on Sherman kindlasti parem tank ,kui Tiiger . Tootmise arv(lihtsus ), võimalused liikumiseks omal jalal , kiirus , selle poolest oli Sherman kindlalt üle . Usun , et sellega võiks teema kokku võtta , peaks olema kindlasti piisavalt üldistav ja mõlema poole seisukohad ka kokku võetud :D
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

jackpuuk kirjutas:... siis on Sherman kindlasti parem tank ,kui Tiiger . ...võimalused liikumiseks omal jalal....selle poolest oli Sherman kindlalt üle .
Möh?? :shock:
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Ma mõtlesin selle all , et ta ei vajanud eriplatforme pikemateks otsteks ja teistsuguseid roomikuid jne.
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

jackpuuk kirjutas:Ma mõtlesin selle all , et ta ei vajanud eriplatforme pikemateks otsteks ja teistsuguseid roomikuid jne.
ega Sherman ka mingi eriline "kihutaja" ei ole, kes võiks kusgil põldudel/teedele päevad läbi ringi põristada :D
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Seda nüüd muidugi , aga usun , et oled sunnitud nõustuma minuga , Shermani võimalused olid selles suhtes suuremad :D
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

jackpuuk kirjutas:Seda nüüd muidugi , aga usun , et oled sunnitud nõustuma minuga , Shermani võimalused olid selles suhtes suuremad :D
Selles suhtes jh, Aga kui Sherman ringi põristades Tigriga kokku juhtus siis ma ususn oli Shermani sõidud sõitetud :lol:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Loe mu eelmised postitused korralikult läbi :D
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Ah K*rta jäi kahe silma vahele, :lol:
Aga minu meelest Shermanit jaa Tiigrit ei anna võrreldagi,
Se ei ole ka eriline näitaja kumba rohkem toodeti ja kumb mingil määral suudab ise seisvalt rohkem liikuda, Point ikka rohkem selles kumb suudab rohkem kahju vaenlasele teha,Kiiret tanki on kordi lihtsam teha kui tanki mis suudaks sellist kaju tekkitada nagu Tiger(shermaniga võrreldes),
Ja Niipalju veel et kui sherman ja tiiger on silmitsi siis ei ole enam gaaasi andmisest kasu, nagu ma kusgilt foorumist vms lugesin on Tiiger võimeline päris mitme kilomeetri pealt shermanit maha võttma (ei mäleta hetkel kust) :roll:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Postitus Postitas jackpuuk »

Kõik su jutt peaaegu õige , aga vaata , Shermani , T-34 -ja jne. Sa oled suur ja tugev , aga kui su ümber on 1000 vihast mesilast :roll: . Parem 100 kaigast , kui üks vintpüss ! Loomulikult on Tiiger üle Tommide kilukarbist , aga lõpptulemuse määrab tavaliselt ikkagi kvantiteet , mitte kvaliteet . Oleks Aadu suutnud neid toota samapalju kui Onu Sam , poleks ka maailm selline , nagu see on !
Kasutaja avatar
janno8
Liige
Postitusi: 450
Liitunud: 09 Nov, 2007 21:04
Kontakt:

Postitus Postitas janno8 »

Täpselt :twisted:
joomise maha jätame jätame, selle peale võtame võtame
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2197
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Adekvaatse ettekujutuse sellest, kumb on parem, saab siis, kui lüüa kokku tootmiskulud ja efektiivsus lahinguväljal. Selge on see, et onu sami võitoos jäi oluliselt alla, samas võrdleks ka kulusid - kumb on parem, kas 3 kilukarpi või 1 tiiger.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2197
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Võiks ka seda mõelda, mis juhtunuks, kui aadu lasknuks lahinguväljale mõnituhat hiirt :twisted:

Seda kuskil kirjeldati, mis juhtunuks, kui aadul olnuks pidevalt lennus paarsada reaktiivhävitajat, kirjeldas vist keegi liitlaste pommitajameestest, kes tulnud eluga sellisest põrgust välja, kui eskaadrit ründasid 40 pääsukest.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas EOD »

Soobel kirjutas:Võiks ka seda mõelda, mis juhtunuks, kui aadu lasknuks lahinguväljale mõnituhat hiirt :twisted:
Aadul neid hiiri (üliraskeid tanke Maus) võtta polnud, kuid venelastel oli küll võtta naturaalseid hiiri, kes enne Kurski lahingut ühe tankiüksuse masinad juhtmete läbinärimisega võitlusvõimetuks muutsid. :D Olevat selline asi tõesti juhtunud.
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Postitus Postitas golem »

eelnimetatud fakt stalingradi all ja seoses saksa tankidega.beevor.stalingrad.
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Postitus Postitas wudu »

Minu arust kõige parema võrdluse saab sellest, et millse tankiga ise lahingusse sõidaks.
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist