Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Kõik relvadest, nii Eestis kasutatavatest kui muidu...
Vasta
LoviseS
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Mär, 2018 16:40
Kontakt:

Hinnad?

Postitus Postitas LoviseS »

Tervist kõigile!

Nimelt oleks mul vaja teada mõne relva umbkaudne hind, kas keegi oskab aidata/öelda?

Relvade nimetused:
TT-33
Taurus - 94
IŽ-58-M

Äitah juba neile ära kes vastavad! :)
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hinnad?

Postitus Postitas EOD »

Kuldses Börsis pakutakse piisavalt suurt valikut, et hindade suurusjärgust aimu saada. Muidugi on nüansse, nagu seisukord, modifikatsioon, jahirelva puhul graveeringud, valmistusaasta või tõestatud kuuluvus kellelegi tähtsale isikule, mis hinda ühes või teises suunas mõjutab. Samuti ostja huvi just selle relva vastu ja müüja huvi relvast võimalikult kiiresti vabaneda.
https://www.kuldnebors.ee/search/relvad ... ion=search
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Postitus Postitas Kriku »

Öelge palun, kas Viljandist saab 9x19 laskemoona osta?
bodom
Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 01 Jaan, 2012 23:54
Kontakt:

Re: Relvakauplused

Postitus Postitas bodom »

ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

paukpadrunid revolvrile

Postitus Postitas ictta »

On keegi märganud kusagil poes müügil 32. kaliiber revolvrile paukpadruneid? Vaatasin, et need sobiks minu nagaani ka sisse.
ivovi
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 17 Veebr, 2019 4:18
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Postitus Postitas ivovi »

Oskab keegi midagi head või halba öelda padrun MAXXTECH 9mm luger FMJ kohta .Jahipaunas 25 senti tükk,kui 1000 tk siis 15 senti tükk.
9x19
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19208
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Postitus Postitas ruger »

Netis antud moon väga häid hinnanguid USA kasutajatelt ei saanud. Tegu venelaste toodanguga terasest kestas-tõrgetega kasutajate hinnangul. Seda 1000 padruni hinda (ja kogust) näed siis, kui oled laskeklubis ja laskesportlane. Tavakasutaja saab omada 200 padrunit, ehk siis ostab üldjuhul tavahinnaga. Üldiselt sellest 200 padrunilisest kogusest piisab. Eelnevalt lubatud olnud 100 padrunit oli harjutamiseks selgelt vähe. Tund, kuni poolteist harjutamist, on ca 120-150 padruni kulu. Relvaluba ja relv käes, siis tuleb minna ja harjutama hakata-proovida erinevate tootjate moona. Ostes 50 kaupa karbis saab enam-vähem ülevaate, mis on mis. Osa tahmab ja on kõvema tagasilöögiga, kui teise tootja moon. Mõni moon ei sobi hästi mõnele relvale-hajuvus suur jne... Eks pead endale leidma, mis sobib.
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Postitus Postitas vtl »

ivovi kirjutas:Oskab keegi midagi head või halba öelda padrun MAXXTECH 9mm luger FMJ kohta .Jahipaunas 25 senti tükk,kui 1000 tk siis 15 senti tükk. 9x19
Tegu on pealtnäha korraliku originaalse tehasemoonaga (mitte suvakestadesse ümberlaetud, nagu osa nn. sportmoona - Zala jms.)

Ma olen seda miski pooltuhat laksu treeningul Glockist läbi lasknud - seni on toiminud, v.a. üks tõrge (light strike) kõige esimese (sic!) lasuga. Aga see võis ka muu juhus olla. Tõsi, võistlusele siiski veel ei riskiks võtta seda, kuna tegu minu jaoks tundmatu ja vähekatsetatud tootjaga.
Eelmisel nädalal sai see muide Jahipaunast otsa ja öeldi, et enam juurde ei tule. Huvitaval kombel on täna hommukul veebipoes siiski olemas ja nähtav. Eks ma võin päevapoole Hanno käest küsida, mis värk sellega on.

Kuluaarides on sahistatud, et tegu olevat "imeliku partiiga, millest oli vaja lahti saada". Aga see võib ka konkurentide kiusujutt olla.
Keegi teine väitis, et laengud olla ebaühtlased ja ei anna vahel IPSC minorit välja. Mina pole käest mingit vahet aru saanud. Tõe väljaselgitamiseks peaks kronomeetrist läbi laskma.

Treeninguks hea küllalt. Selle hinnavahe eest (150€ MaxxxTech vs 175...180€ S&B või Fiocchi) saab juba pea paarsada laksu tasuta.

Enesekaitsemoonaks võtaks niikuinii midagi kallist ja korralikku, nagu Black Mamba vms.
ruger kirjutas:Netis antud moon väga häid hinnanguid USA kasutajatelt ei saanud. Tegu venelaste toodanguga terasest kestas-tõrgetega kasutajate hinnangul.
Mis venelaste? Tegu on Bosnia ja Hertsegoviina toodanguga. Ma saan aru, et lihtsustatud maailmakäsitluse juures on siitpoolt vaadates ühed slaavlased kõik, aga tegu ei ole siiski venemaa ega venelastega.

Ega Sa MaxxxTechi Barnauliga segi ei aja praegu? Viimane oli venelaste toodang, teraskestas ja sittas ning tahmas. Kuigi mulle isiklikult Barnaul ei meeldi, siis peab siiski nentima, et seegi valdavalt töötas. Probleemid tekkisid siis, kui relv läks kuumaks ja teraskesta kattev korrosioonikaitselakk hakkas laadimisel takerduma. Aga selleks oli vaja ikka väga palju järjest lasta.

Edit: Sa Ruger oled ilmselt oma tarkuse esimese Google vastuse peale saanud - otsides netist "MaxxxTech 9mm" leiab tõesti viiteid ka teraskestaga versioonile.
Paraku meie kohalikus Jahipaunas müüdav MaxxxTech moon on normaalses messingkestas. Magnet ei võta ei kuuli ega kesta. Ise kontrollisin!
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19208
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Postitus Postitas ruger »

Antud moon on jah Bosnia toode. Osa kiidavad ja osa laidavad. Aga eks kogus ole selline, mille pealt saab hinda alla lasta. Seda siis 1000 kaupa ostes. Eks ka tavalisemat moona saab odavamalt, kui poehind, kuid siis peab teadma või olema püsiklient.

Eks ma hindasingi seda antud moona alguses netist otsides. Kuna alguses keegi ei vastanud siis uurisin netist hinnanguid. Ise seda moona lasknud ei ole. Kuna küsimusest oli aru saada, et isik alles teeb endale relvaluba siis need kogused ja hinnad võib ta esialgu ära unustada. Luba ära teha ja siis edasi kursustele ning mõne klubiga liituda, siis tulevad ka teised hinnad ning kogused. Arvestama peab, et kui harjutada tahab siis peab arvestama ka veidi suuremate väljaminekutega.

Endal teise kaliibriga relv ja laskmist veidi on.
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
vtl
Liige
Postitusi: 1314
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Re: Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Postitus Postitas vtl »

ruger kirjutas:Kuna küsimusest oli aru saada, et isik alles teeb endale relvaluba siis need kogused ja hinnad võib ta esialgu ära unustada. Luba ära teha ja siis edasi kursustele ning mõne klubiga liituda, siis tulevad ka teised hinnad ning kogused. Arvestama peab, et kui harjutada tahab siis peab arvestama ka veidi suuremate väljaminekutega.
Ja jah ja ei nagu ikka.

a) Alati saab kokku leppida mõne laskesportlasest sõbraga, kellega kahasse hulgihinnaga moona osta. Laskesportlane ostab oma nimel 1000 tk välja, jätab 800 endale ja müüb sõbrale omahinnaga talle lubatud koguse (200 pauku) edasi. Seadusega täiesti lubatud tegevus. ReS §63 - Relva ja laskemoona võõrandamise üldine kord: (3) Laskemoona tohib võõrandada käesoleva paragrahvi lõike 2 punktides 2 ja 3 nimetatud isikute vahendusel või isikule, kellel on vastava relva relvaluba.

b) On ka vastutulelikke tiire, kellelt saab korraga hulgihinnaga (ja võib-olla pluss pisikene kate) välja osta 1000 padrunit ning jätta selle tiiru relvahoidlasse hoiule. Iga kord, kui laskmas käia, saab saja-paarisaja kaupa välja võtta. Ca kümnekonna korraga on moon ära kulutatud.
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Andrus1973
Liige
Postitusi: 193
Liitunud: 13 Nov, 2017 15:02
Kontakt:

Re: Relvakauplused, relvade, tarvikute ja laskemoona hinnad

Postitus Postitas Andrus1973 »

Ma kah neid Maxxteche 1000 tk ära lasknud kohe. Ühtegi tõrget pole olnud. Tundub, et power factor on kesisevõitu kuigi ma mõõtnud ei ole. Lihtsalt Männikul rauda toksides ei keera märgid nii lihtsalt ringi kui mõne muu moonaga. Samas kui õnnestub papi sisse auke tehes mõni sent kokku hoida tüki pealt siis on see asja väärt.
Ma ei kuuluta tõde vaid avaldan arvamust!
Liivar
Liige
Postitusi: 46
Liitunud: 18 Dets, 2012 20:30
Kontakt:

Kas keegi Eestis müüb 7.65X21 laskemoona

Postitus Postitas Liivar »

Tuntud ka kui 7.65 Parabellum. Vaja Luger P08 jaoks. Relvaluba vastava kaliibriga olemas.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19208
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Kas keegi Eestis müüb 7.65X21 laskemoona

Postitus Postitas ruger »

Võid küsida Gladiusest. Neil on PPU moona müügis. Koduleht hetkel hooldustöödeks maas.
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Liivar
Liige
Postitusi: 46
Liitunud: 18 Dets, 2012 20:30
Kontakt:

Re: Hinnad?

Postitus Postitas Liivar »

LoviseS kirjutas:Tervist kõigile!

Nimelt oleks mul vaja teada mõne relva umbkaudne hind, kas keegi oskab aidata/öelda?

Relvade nimetused:
TT-33
Taurus - 94
IŽ-58-M

Äitah juba neile ära kes vastavad! :)
TT-33 eest maksin eelmise aasta lõpus 350.-. Neid liigub suht harva, viimase 6-e kuu jooksul Börsis 2 tk.
Taurus -94, pakun puusalt 100-150.-EUR-i (.22LR).
IZ 58M - karta on, et suht kilo hinnaga (50-100.-).
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist