Matka ja militaarvarustuse poed?

Kõik mis puutub ülejäänud militaarvarustusse...
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36346
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas Kriku »

Edutasin õigemasse alamfoorumisse.
vaad
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 22 Juul, 2019 15:08
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas vaad »

Ei tea kas just kõige õigem koht selleks, aga soovin hoiatada kaasfoorumlasi Steelcore.ee veebipoe ja STEELCORE OÜ ettevõtte eest. Tellisin neilt oktoobri kuus seljakoti, tarneaeg 2-3 nädalat. 4 nädala möödudes kaupa polnud. Saatsin e-kirja ja helistasin poe telefonile. E-kirjale ei vastata, telefonile ka mitte. Kaupa pole tänaseni tulnud ja ilmselt ei tule ka. K̶u̶i̶ ̶o̶m̶a̶ ̶r̶a̶h̶a̶s̶t̶ ̶i̶l̶m̶a̶ ̶e̶i̶ ̶t̶a̶h̶a̶ ̶j̶ä̶ä̶d̶a̶,̶ ̶ä̶r̶g̶e̶ ̶s̶e̶l̶l̶e̶ ̶e̶t̶t̶e̶v̶õ̶t̶t̶e̶g̶a̶ ̶t̶e̶g̶e̶m̶i̶s̶t̶ ̶t̶e̶h̶k̶e̶.

EDIT: Kaupa ei saanud, aga sain kontakti, milles lubati raha 1-2 päeva jooksul tagasi kanda.

EDIT2: Sain raha tagasi, asi lahendatud. Ühtegi lisapretensiooni pole.
Viimati muutis vaad, 08 Dets, 2021 12:27, muudetud 2 korda kokku.
mart2
Liige
Postitusi: 5086
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas mart2 »

Kas Tarbijakaitsesse pöördusid?
Avaldus internetipettuse kohta?
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
vaad
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 22 Juul, 2019 15:08
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas vaad »

Homsega saab mööda see 15 päeva, mille jooksul on neil juriidiliselt kohustus mu päringutele vastata, homme hommikul teen avalduse ära ka. Esialgu üritasin mõistvalt suhtuda asjasse, koroona aeg ja värki, tarneaegade pikenemine on loomulik, aga nüüd kui emailidele ei vastata ja telefonile ka mitte (mitu korda helistanud) ja inforegistrite andmete järgi pole neil üldse ühtegi registreeritud töötajat, on selline tunne, et ettevõte on sisuliselt pankrotis. S̶a̶r̶n̶a̶s̶e̶l̶t̶ ̶R̶e̶s̶e̶t̶.̶e̶e̶ ̶k̶a̶a̶s̶u̶s̶e̶g̶a̶ ̶o̶n̶ ̶s̶i̶i̶n̶ ̶k̶a̶ ̶i̶l̶m̶s̶e̶l̶t̶ ̶n̶ü̶ü̶d̶ ̶r̶a̶h̶a̶ ̶t̶a̶g̶a̶s̶i̶ ̶s̶a̶a̶m̶i̶s̶e̶ ̶v̶õ̶i̶m̶a̶l̶u̶s̶ ̶n̶u̶l̶l̶i̶ ̶l̶ä̶h̶e̶d̶a̶n̶e̶ ̶k̶a̶h̶j̶u̶k̶s̶.

EDIT: Raha kantakse tagasi. Siiski peaaegu 2 kuud ootamist.
Viimati muutis vaad, 08 Dets, 2021 12:21, muudetud 1 kord kokku.
runno
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 11 Sept, 2008 10:03
Asukoht: Tallinna külje all
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas runno »

Tuleks äkki seal ka mainida: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=29&t=16761

Ostu-müügi teemas toimetajad tõenäoliselt loevad seda lõime rohkem kui siinset.
vaad
Liige
Postitusi: 249
Liitunud: 22 Juul, 2019 15:08
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas vaad »

Ma ei tea, mis kõrgem võim siin nüüd tööle hakkas, aga just praegu sain kõne ettevõttest (varem oli kontakt tumm), milles lubati tellimus tühistada ja raha tagasi kanda. Võtan oma sõnad tagasi. Samas pole normaalne, et e-kirjadele üle 2 nädala ei vastata ja telefonile ka mitte. Olin surm kindel, et sain petta, aga tuleb välja, et miski pani siin hammasrattad liikuma.
mart2
Liige
Postitusi: 5086
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas mart2 »

vaad kirjutas:Ma ei tea, mis kõrgem võim siin nüüd tööle hakkas, aga just praegu sain kõne ettevõttest (varem oli kontakt tumm), milles lubati tellimus tühistada ja raha tagasi kanda. Võtan oma sõnad tagasi. Samas pole normaalne, et e-kirjadele üle 2 nädala ei vastata ja telefonile ka mitte. Olin surm kindel, et sain petta, aga tuleb välja, et miski pani siin hammasrattad liikuma.
Loevad foorumit ja tuli järsku meelde! :D

PS. Siinne seltskond on ilmselt arvestatav osa kundedest ning halb reklaam jääb kauaks mõjutama.
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 39987
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Tellimine zib-militaria.de lehelt.

Postitus Postitas Kapten Trumm »

suurtükimees kirjutas:Tellisin G3 alumiiniumsalvesid sealt umbes 30 tükki, nii endale kui ka sõpradele. Saadetis võeti tollis kinni ja pidin hiljem selgitusi andma, miks ma tellin eraisikuna sellist hulka relva salvesid :D


Selliste "kahtlaste" artiklitega tasub helistada välisministeeriumi strateegilise kauba komisjoni (neil seal miski sekretär vastab) ja küsida.
Kui ma tellisin netist soomusvesti, siis küsisin - soovitasid teha ühe teatise (blankett on kodulehel) - lihtsalt puhuks, kui keegi piiril juntima hakkab.
See leht paberit määrida on väiksem ajakulu kui mingite tollitegelastega õigusvaidlust pidada. Pidi olema nii, et kui strat kauba komisjonile tundub sinu ost kahtlane, siis võtavad ise ühendust.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
ElrikThunderson
Liige
Postitusi: 1685
Liitunud: 30 Dets, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Matka ja militaarvarustuse poed?

Postitus Postitas ElrikThunderson »

Juhin tähelepanu, et algne postitus on pärit 14. Dets, 2018.

Nagu akf-id hästi teavad siis muutusid 2020. alguses nii relvaseadus kui strateegilise kauba seadus üsna palju.
s1nc1ty
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Mär, 2022 12:07
Kontakt:

Tartus Rüütli tänaval olnud militaarpood

Postitus Postitas s1nc1ty »

Tere! Tartus Rüütli tänaval, seal kus asub hetkel Kivi baar, oli kunagi militaar ja matkakaupade pood, samal poel oli esindus ka Tallinnas vist. Mul oleks vaja teada mis selle poe nimi oli, mõtlesin äkki mõni siinne kasutaja mäletab veel?
Kasutaja avatar
Rändur
Liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 02 Juul, 2005 7:48
Kontakt:

Re: Tartus Rüütli tänaval olnud militaarpood

Postitus Postitas Rändur »

Kroonuait - kui nüüd mälu alt veab, siis keegi parandab.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist